Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) viewed válasza dethroner (#949) üzenetére


viewed
tag

Én mondjuk pont örülök neki, hogy nem kell havonta cserélni a fóliát rajta. Használtam én is olyat, ami karcolódott, és igaz, hogy a képernyőt megóvta a karcoktól, de azért valjuk be, igencsak rontja a látható kép minőségét a sok apróbb vagy akár nagyobb karcolódás. A kijelző pontossága pedig nem attól függ, hogy mennyire csúszós a felület. Hidd el, nekem sem szokott lecsúszni az újjam a kijelzőről ;]
Ha valóban a dörzspapír-hatást keresed, akkor nem biztos, hogy az általam javasolt védőfólia (ami inkább már üveg) a neked tökéletes termék.

(#952) kmarci25 válasza ardrift (#935) üzenetére


kmarci25
veterán

Mielőtt flashelted a Nexus romot volt valami wipe is, vagy csak simán rebootoltál a TWRP-be és mehet fel az új rom?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#953) kmarci25


kmarci25
veterán

Tegnapi poszt az xda-n a Nexus oldalán:
hi guys, i dont had time the last days, i hope i will release V2.5 in the next days. i will try to fix more translation issues, better flipcase clock, try to fix the wifi problem, and maybe design new camera UI, with better support for Viber messenger, and maybe also some small performance improvements, and please send me more fingerprint translations for your language

Szerintem én várok pár napot.. ;)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#954) hippo0315


hippo0315
senior tag

Sziasztok!

Gyerek P8000-esén elkezdett zizegni a fejhalgató, utána olcasva külföldi fórumokon, egy forrasztási hiba okozza, találkozott ilyennel már valaki?

Tudnátok mondani egy helyet ahol ezt gyorsan és jól tudják javítani? (nincs kedvem angliába postázni, azt a pénzt inkább kifizetem javításra)

Előre is köszi az infót.

(#955) kuksa90 válasza kmarci25 (#953) üzenetére


kuksa90
őstag

Nem hangzik túl jól... ezekszerint van benne bug rendesen. :(

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#956) somnia válasza hippo0315 (#954) üzenetére


somnia
őstag

(#957) dethroner válasza viewed (#951) üzenetére


dethroner
veterán

Mondom, augusztus óta, vagyis fél éve van rajta a gyári fólia, és semmi komoly baja nincs, tökéletesen látható, olvasható a kijelző. Sőt, még a pluszba adott fóliai is megvan, egyszerűen csak szeretném túlbiztosítani magam :K Nem attól félek hogy leesik az ujjam a kijelzőről, hanem csak sokkal pontosabbnak éreztem azt a dörzsis hatást az első hetekben, ami aztán sajnos eltűnt a használat miatt. De üsse kavics, pár száz pénzt beáldozok erre a 9H csodára, aztán majd kiderül :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#958) kuksa90 válasza dethroner (#957) üzenetére


kuksa90
őstag

Szerintem felesleges beáldoznod. Üvegből készül a fólia, az üvegre jellemző tapintással és keménységgel... tehát nem lesz "dörzsis" jellegű. Talán próbálkozz az üvegfóliára kérni lézeres mikrogravírozást. Hátha...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#959) kmarci25 válasza kuksa90 (#955) üzenetére


kmarci25
veterán

Miért, miben nincs? :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#960) paolinho válasza kmarci25 (#959) üzenetére


paolinho
őstag

Biztos mindegyikben van bug, bár én még eddig az Eragon-ban semmi hibát nem leltem. Igaz a TB-vel egy kicsit még kellett gyomlálgatnom a telepítést követően. :) Mindenesetre egyelőre nálam ez marad továbbra is a preferált ROM.

(#958) kuksa90 Bocs kuksa, de szerintem most tévedsz. Az üvegfólia maga a biztonsága a touch screen-nek a törés ellen. Én k.vára vigyázok a telóra, és nem is kicsi a kezem, mégis már sikerült 3x leejtenem (cipőfelvétel, kabátlevétel, és egyszer csak úgy a tenyeremből esett ki), amitől már eleve agybajt kaptam. Szerencsére mindet megúszta, de tudomásul kellett vennem, hogy ez már az a méret, aminek nem mindig vagyok az ura. A biztosítás: az üvegfólia és a szilikontok (vagy a fliptok).

(#957) dethroner : Kinek a pap, kinek a papné, ha Téged nem zavar a karcos fólia, az a Te megítélésed, engem egy idő után nagyon idegesít a látványa. Az üvegfólia nem tapadós, talán egy kicsit nevezhetnénk sikamlósnak is, viszont tízenezrektől kíméli meg a pénztárcádat, ha repül a teló.

[ Szerkesztve ]

(#961) kmarci25 válasza paolinho (#960) üzenetére


kmarci25
veterán

Így van, ezért írtam, amit írtam. :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#962) kuksa90 válasza paolinho (#960) üzenetére


kuksa90
őstag

Én tudom, hogy a biztonság miatt használatos az üvegfólia, de a kérdező nem a biztonság, hanem a "feeeling" miatt akar "beáldozni"...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#963) hippo0315 válasza somnia (#956) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszönöm az infót! :R

(#964) hippo0315 válasza somnia (#956) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszönöm még 1x az infót, egy nagyon készséges és tisztességes szervizelésben volt részem.

Én is csak javasolni tudom mindenkinek ezt a szervizt.

(#965) paolinho


paolinho
őstag

Véletlenül nem tudjátok, hogy a Viper4Android-ot hogyan kell használni?

(#966) darthdenes


darthdenes
tag

üdv.
Tegnap kaptam meg a teló kínából. Van vele némi gond. Ha a play áruház keresőjébe írok mindig leáll a progi, gyári beállítások vissza volt már. Akkor is ezt csinálja. Tipp?

(#967) ardrift válasza darthdenes (#966) üzenetére


ardrift
csendes tag

Ha nem rootoltad még próbáld meg frissíteni OTA-val. Velem is ugyanez volt, nekem is így oldódott meg.

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#968) GAbre


GAbre
veterán

Sziasztok!

Karácsonyi készülékemen most látom,hogy fehér vagy világos háttéren 2-3 oldalról világosabb csíkban világít!
Nagy kedvem nincs visszaküldeni.
Másoknál is előfordult,súlyosbodni fog a helyzet?

Avatar

(#969) paolinho válasza GAbre (#968) üzenetére


paolinho
őstag

Nálam nem tapasztalható ilyen a telón.

Tudsz csinálni egy screenshot-ot?

(#970) GAbre válasza paolinho (#969) üzenetére


GAbre
veterán

Csinálhatok.
De mivel az hardveres gond,nem szoftveres,nem fog látszani rajta.

Avatar

(#971) kmarci25 válasza GAbre (#968) üzenetére


kmarci25
veterán

Nálam van, jobb oldalt a kijelző alsó felében 3 ponton, kb. 2-3 mm átmérőjű pacák. Néha látszik, néha nem. Nem különösebben zavar, és nem is aggódom miatta. (November elején-közepén vettem a telefont.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#972) ardrift


ardrift
csendes tag

Itt írogatják XDA-n az új stock romot (20160217), vlki próbálta már, mi az új/jobb benne? Én jelenleg nexus 2.4en vagyok, nem szándékozom visszamenni, reméljük a közeljövőben a CM 12.1 is teljesen működni fog, próbáltam azt is, de még bugos kicsit (pár appot nem lehet leszedni playből), fingerprint se működik még, szóval addig marad ez :D

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#973) kuksa90 válasza ardrift (#972) üzenetére


kuksa90
őstag

Storno, eltévedtem :U

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#974) dgy6vy


dgy6vy
csendes tag

Én feltettem az új romot ,egyenlőre semmi változást nem tapasztaltam. Annyi van , hogy a beállítások menübe lett egy új warranty menü, belépve coming soon fogad.

(#975) oris válasza dgy6vy (#974) üzenetére


oris
aktív tag

A fingerprint funkciók nem bővültek esetleg?

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#976) dgy6vy válasza oris (#975) üzenetére


dgy6vy
csendes tag

megnéztem. Szerintem nem változott semmi

(#977) paolinho válasza GAbre (#970) üzenetére


paolinho
őstag

Teljesen igazad van, bocs!

(#978) dethroner válasza viewed (#942) üzenetére


dethroner
veterán

Srácok, nézegetem ezt a 9H fóliát, amit viewed kolléga belinkelt. Csak az a gondom, hogy az Ali-ról nem rendeltem még semmit, és csak Paypal számlám van. Szóval mit gondoltok, ebay-ről is ugyanazt a minőséget kapom? Vett már ilyen fóliát ebay-ről valaki?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#979) kuksa90 válasza dethroner (#978) üzenetére


kuksa90
őstag

Szerintem mindenki ugyanazt a fóliát, ugyanattól a gyártól rendeli, csak az árak különböznek.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#980) Smile193


Smile193
újonc

Sziasztok!
Olyan problèmám lenne, hogy az új frissitèst nem sikerül telepiteni otan keresztül. Telepites közben a telo újraindul elkezd telepiteni majd belèp a recoverybe ès kiirja hogy a telepites megszakitva illetve a cache/recovery/block.map-al kapcsolatban valamit. Mi lehet a gond?

(#981) save válasza dethroner (#978) üzenetére


save
tag

Én innen vettem, paypallal, tökéletes.

De ahogy nézem, több mint duplája, igaz csak pár száz forintokról van szó.
Ha gondolod, megveszem neked, és érte jössz, Bp-re.

[ Szerkesztve ]

(#982) dethroner válasza save (#981) üzenetére


dethroner
veterán

Köszi, de Pécsről teló fóliáért menni? Kizárt :N

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#983) ardrift válasza paolinho (#915) üzenetére


ardrift
csendes tag

Elég régi kérdés ugyan, de most én is feltettem a cm-ot (4.2-es buildet, volt vele egy kis probléma, szval végülis először a 4-est kell felrakni, aztán wipe nélkül a 4.2-őt ha vlki más is feltenné) és ebben benne van a SIM-enkénti csengőhang beállítás, és még rakás más dolog is. Eddig tetszik, bár fp támogatás majd csak 5-ös buildben lesz (következő).
http://forum.xda-developers.com/elephone-p8000/orig-development/rom-cyanogenmod-12-1-p8000-t3259022

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#984) vincotte23


vincotte23
tag

Sziasztok! Letöltöttem egy darts játékot a Play áruházból és azóta ha megnyitom a böngészőt,akkor mindig valami reklám vagy vírusírtó letöltő oldal jelenik meg... benyeltem egy vírust? Így még soha nem jártam... Android lehet vírusos?!?
Valakinek van megoldása?
Vagy factory reset?

(#985) kuksa90 válasza vincotte23 (#984) üzenetére


kuksa90
őstag

Nem vírus, hanem egy igen agresszív reklám. Blokkolóval meg lehet fogni, de ahhoz root kell.
Végső esetben beállítások mentése, és ujrarakni a droidot.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#986) Gr.tibi


Gr.tibi
csendes tag

Sziasztok,

Pici megjegyzés. Sajna én kicsit sem vagyok elégedett a zene lejátszásával. Powerampot használom JBL fülessel. Előtte Samsung telóm volt és azon gyönyörűen szólt. Kipróbáltam a "gyári" lejátszót, de az még rosszabb volt. Ötlet?
Elképesztően láma vagyok a telefonokhoz. :) Én is büszkén vettem egy ilyen telót, de sajna nálam azt csinálja, hogy teljesen összekutyulta a névjegyeket. Képeket, számokat cserélt össze, névjegyeket fűzött össze. A számokat a google-ba mentettem, de már ott is átíródtak.
Viber alkalmazáson is teljesen más képeket tesz más emberkékhez.
Találkozott már más is ilyen problémával?
Még egy kérdés,kérés: ha valaki leírná nekem lépésről -lépésre, hogy tudok néma módban ébresztőt állítani, azt nagyon megköszönöm, mert a rezgő módban nem igazán jó megoldás számomra.
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#987) Gr.tibi válasza Gr.tibi (#986) üzenetére


Gr.tibi
csendes tag

"Sziasztok! Letöltöttem egy darts játékot a Play áruházból és azóta ha megnyitom a böngészőt,akkor mindig valami reklám vagy vírusírtó letöltő oldal jelenik meg... benyeltem egy vírust? Így még soha nem jártam... Android lehet vírusos?!?
Valakinek van megoldása?
Vagy factory reset?"

Sajnos ilyenbe én is belefutottam. Semmivel nem tudom leszedni, Pedig Antimalwert is próbáltam... :W

[ Szerkesztve ]

(#988) ennd


ennd
újonc

Sziasztok.1 kis segítségre lenne szükségem.megjelent 1 kulcs ikon a kijelzőn.nem tudom,hogy mi lehet az és el sem tudom tüntetni.Valakinek valami ötlet?

(#989) kuksa90 válasza ennd (#988) üzenetére


kuksa90
őstag

Húzd le az értesítési sávot. Ott mit mutat?

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#990) ennd


ennd
újonc

ha lehúzom,akkor eltűnik.

(#991) kuksa90 válasza ennd (#990) üzenetére


kuksa90
őstag

Akkor nyálazd végig az alkalmazásértesítéseket a beállításokban...hátha kiderül, ki a bűnös.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#992) ennd


ennd
újonc

Már azon is túl vagyok.sorban töröltem róla szinte mindent.de nem tűnt el a jel

(#993) somnia


somnia
őstag

Asszem a VPN-hez van köze.

(#994) ennd


ennd
újonc

ott tuti nem mókoltam semmit.és ahogy nézem nagyon nincs is mit rajta

(#995) vincotte23


vincotte23
tag

Olyankor mi van,ha Etotalkról rendeltem és ezt az sms-t kaptam:
Tisztelt Ügyfelünk! Kérjük e-mail-en küldje el e-mail cimét a
vamkontakt.hu@dhl.com cimre, mert a DHL Express forgalmaban küldeménye
érkezik.

EU raktárból rendeltem!

[ Szerkesztve ]

(#996) somnia válasza vincotte23 (#995) üzenetére


somnia
őstag

Lehet, hogy elfogyott és HK-ból jön.

(#997) vincotte23 válasza somnia (#996) üzenetére


vincotte23
tag

De akkor nem kell vámot fizetnem?

(#998) somnia válasza vincotte23 (#997) üzenetére


somnia
őstag

Ha HK-ból jön, akkor 27%-os ÁFÁ-t kell fizetned, hacsak nem PP-al vetted.

(#999) vincotte23 válasza somnia (#998) üzenetére


vincotte23
tag

PayPal-al fizettem.

(#1000) somnia válasza vincotte23 (#999) üzenetére


somnia
őstag

Akkor ha mégis HK-ból jön, ott tudsz reklamálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.