Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) kuksa90 válasza viewed (#700) üzenetére


kuksa90
őstag

Én nem bántom az elefántot... megjött az új játék (doogee F5), most azt turkálom. Nem akarja hagyni, hogy átvegyem az uralmat... :D

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#702) ardrift


ardrift
csendes tag

Nekem tavaly szeptemberben pont a DHL-el volt egy ilyen esetem, Kínából rendeltem egy "Samsung Galaxy S5-öt" (ugye klón volt), akkor bukkantam rá csak az ilyen kínai webshopokra... Na szóval Kínából jött a cucc és ingyenes DHL szállítás volt. Mondom hát miért ne, megrendeltem úgy. Aztán mikor már Pesten volt jött is az email, hogy vámkezelés, küldjem el a számlát, mennyiért vettük + mennyi volt a szállítás. (a csomagra 35$-os MP4 lejátszó volt írva) Felhívtam a DHL-t mi a teendő, ha ajándékba kaptam ismerőstől. Azt mondták írjam, hogy nem fizettem érte, ajándék volt. Ezt írtam és vámmentesen meg lett a telefon, plusz költség nélkül. Most nem biztatok arra senkit, hogy rendelje így, de ha nincs más lehetőség, nekem működött.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#703) oris válasza bazdki (#685) üzenetére


oris
aktív tag

Én is a Tomtop-tól rendeltem, szintén chat-en kérdeztem rá az EU szállításra. Megrendeléskor csak China DHL opció volt, de beírtam, hogy Német raktárból kérem és sarc nélkül érkezett, németországi feladással.

Order Subtotal US$ 149.91
Shipping Cost US$ 22.72
promo (VE5OFF): US$ -7.50
Grand Total US$ 165.13

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#704) KisMacsek


KisMacsek
újonc

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni..
Ma lefrissítettem a telefont, elvileg gyári frissítése volt, viszont azóta nem kapcsol be a telefon.. Próbál "felállni", de a logónál tovább nem megy. Próbáltam hard resetelni, hangerő lefele+képernyőzár, viszont ott minden kínai, azt a nyelvet sajnos nem ismerem... :( Valaki tudna segíteni?? Nem volt rootolva a telefon. :(
Válaszokat, megoldásokat előre is köszönöm..

(#705) viewed válasza KisMacsek (#704) üzenetére


viewed
tag

Leszeded a ROM-ot aztán ahogy picit lentebb Pogika is írta, Flashtool-al felteszed.

(#706) KisMacsek


KisMacsek
újonc

Köszönöm szépen a választ. Sajnos nem értek hozzá, plusz a laptop is elromlott, és nincs eszközöm még megcsinálni sem.. :( Esetleg lenne valaki aki némi kézpénz fejében megcsinálná nekem, Budapest és környékén? Nagyon nagyon hálás lennék érte...

(#707) save válasza KisMacsek (#706) üzenetére


save
tag

Ha holnap jó neked, és elhozod hozzám, megoldhatjuk.

...

Megérkezett a 9H "üvegfólia". Na gondoltam szépen leszedem a gyári fóliát és ráteszem ezt, de olyan bitang erősen rajta van, hogy körömmel el se kezd lejönni. Így most adtam neki még némi haladékot.

...

Aki feltette már a 20151203-as ROMot, milyen változást észlel?

[ Szerkesztve ]

(#708) kuksa90 válasza save (#707) üzenetére


kuksa90
őstag

Nekem is megjött a 9H, de én még csak a gyári védőfólia védőfóliáját szedtem le... :)

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#709) viewed válasza save (#707) üzenetére


viewed
tag

Olyan nagy változást nem vettem eddig észre. Talán a feltöltés során az utolsó 10% picit gyorsabb, mint ami eddig volt, de lehet ez csupán placebo :U
A 9H fóliát én egyből rátettem ahogy megjött, az eredeti levételével nem volt ilyen gondom. Régebbi telóimra csupán fóliát raktam, de ez a tempered glass brutál jó cuccos. A sima fóliát azt hiszem soha többé nem fogom használni. Nekem most 2-3 hónapja van a telefonon és egy karcolást nem látni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#710) oris válasza viewed (#709) üzenetére


oris
aktív tag

Jé, mindenki egyszerre kapta? Nekem is tegnap érkezett az üveg"fólia", ráadásul ahogy nézem a csomagolás feliratait, ez oleophobic felületű... kíváncsi vagyok rá milyen lesz a gyakorlatban.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#711) KisMacsek válasza save (#707) üzenetére


KisMacsek
újonc

Szió! Nagyon leköteleznél Vele! Privátban meg tudjuk beszélni? Facen Megyeri Sziszi a nevem, a tel számom: voda 9491248 elég ha megcsörgetsz, visszahívlak.. Nagyon nagyon köszönöm előre is!

(#712) kuksa90 válasza oris (#710) üzenetére


kuksa90
őstag

Oleophobic... igen. Fel is sírtam volna álmomban, ha nem az, bármit is jelentsen. :D

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#713) dethroner


dethroner
veterán

Ezt az OTA dolgot le lehet tiltani? Minden alkalommal akikor elindítom a wifit, feldobja hogy talált új verziót. Pedig minden alkalommal nyomom neki a letöltött adatok törlését, beállítom hogy csak havonta keressen és nyomom a kényszerített leállítást, de hibába. Ha wifit lát, keres :(((

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#714) Pogika válasza dethroner (#713) üzenetére


Pogika
aktív tag

App Quarantine nevű appal le tudod tiltani, root kell hozzá, mert rendszeralkalmazás a frissìtő.

(#716) kuksa90 válasza bazdki (#715) üzenetére


kuksa90
őstag

Ez a vámügyintézés díja, mivel intézték helyetted a vámolást, beléptetést. Egyébként le van írva az eredetileg csatolt mellékletekben, hogy nem pusziért vámolnak, hanem van díja... van (lett volna) lehetőséged mást (is) megbízni az eljárás lefolytatásával.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#718) kmarci25 válasza bazdki (#717) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha biztos vagy benne, hogy átvertek, akkor miért kérdezed meg? :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#719) kuksa90 válasza bazdki (#717) üzenetére


kuksa90
őstag

Igen, a "postás" ott adta össze a fizetendő összeget. Bár nem értem, alapjában mi a bajod? Több helyen megtalálhatod, hogy 45 Euro felett általános fogyasztői adót (+ kezelési díjat) kell fizetni, meg talán 100 euró felett vámot... Miért nem jelezted az Áfás- számla igényedet előre?
Egyébként fordulj bátran a NAV, vagy a Fogyasztóvédelem erre szakosodott csoportjához.

szerk: nekem ne nyomtassál. Egyébként is a DHL csak szállító, milyen alapon írna neked számlát a vámról?
Továbbá csak az egyértelműség kedvéért beszúrhatnád a NAV határozatát is, amit mellékletben meg kellett kapj...

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#721) kuksa90 válasza bazdki (#720) üzenetére


kuksa90
őstag

Én eddig minden esetben kaptam egy NAV határozatot, amelyben szerepel a pontos összeg, valamint a forgalomba bocsátás ténye a kirótt összeg befizetése után - és mint olyan, aláírás nélkül hiteles.
Jobbára a csomagolásra ragasztott zacsiban leledzett...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#732) kmarci25


kmarci25
veterán

Az utóbbi pár napban néha előfordul, hogy mintha nem érzékelne az ujjnyomat olvasó. Odaérintem az ujjam, de nem reagál, nem oldja fel a képernyőt, de nem is kéri újra hibaüzenet kíséretében. A kijelző nem maszatos, koszos. Aztán egyszer csak rendbe jön. Olyan mintha az ujjnyomat olvasót "vezérlő" alkalmazás döccene meg ilyenkor, mert pin kóddal simán feloldható a kijelző. Másnál is jelentkezik ez?

[ Módosította: philoxenia ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#733) kuksa90 válasza kmarci25 (#732) üzenetére


kuksa90
őstag

Látom, takarítás volt...

A kezdeti romoknál ismert hiba volt, később javították, csak nem sikerült tökéletesen. Skeleton javított valamit az Eragon romban, ott nem jelentkezik a "döccenet".

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#734) somnia válasza kuksa90 (#695) üzenetére


somnia
őstag

Megjött simán EU-s TomTop shopból, mindenféle sarc nélkül.

(#735) kuksa90 válasza somnia (#734) üzenetére


kuksa90
őstag

EU-ból mindig sarc nélkül jön, EU-n kívülről rezeg a léc...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#736) somnia


somnia
őstag

Nézném a TVGO-t, de azt mondja, hogy rootolt készüléken nem.
Vissza lehet zárni?

(#737) save válasza somnia (#736) üzenetére


save
tag

Vissza.

(#738) somnia válasza save (#737) üzenetére


somnia
őstag

Mi módon?

(#739) kuksa90 válasza somnia (#738) üzenetére


kuksa90
őstag

Play áruház, kereső; unroot, vagy root unistaller, válogatsz, telepít, futtat, örül.

Azt viszont nem értem, hogy mi köze egy sz@ros tévénéző programnak a roothoz... :F :(((

[ Szerkesztve ]

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#740) GAbre


GAbre
veterán

Végre megjött a telefon.
Két kérdés:
Be lehet kapcsolni valahol a százalék kijelzést akkunál?Vagy csak külön progival mutatja?
Illetve rootolni lehet valahogy?

Avatar

(#741) save válasza GAbre (#740) üzenetére


save
tag

Találkoztál már itt a fórumban keresővel?

(#742) kuksa90 válasza GAbre (#740) üzenetére


kuksa90
őstag

Be lehet kapcsolni, a droid lelkébe kell kicsit beleturkálni. A kérdésből itélve ez neked nemigen megy, sokkal célravezetőbb(nek tűnik) egy pár kB- os célprogram, amit a bekapcsolás után akár le is szedhetsz. Ilyen kevés memóriánál ez is számít... ;)

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#743) RufuszX válasza kuksa90 (#742) üzenetére


RufuszX
senior tag

Azért ilyen mélyre nem kell beleásni magad az androidba...

Beállítások -> Akkumulátor -> pipa a százalék kijelzés mellé

(ha csili-vili százalékos akku jelet akarsz ahhoz kell célprogram meg ásás...)

(#744) somnia válasza RufuszX (#743) üzenetére


somnia
őstag

Beállítások -> Akkumulátor -> pipa a százalék kijelzés mellé

Csakhogy itt ilyen nincs.

(#745) RufuszX válasza somnia (#744) üzenetére


RufuszX
senior tag

Akkor elnézést, eddig minden droidos készülékemben csak ennyi volt.

Igaz Eragon rommal nem is kell vacakolni vele, mert egyből százalékos volt az akku piktogram.

(#746) kuksa90 válasza RufuszX (#743) üzenetére


kuksa90
őstag

Ugye, ezt NEM a P8000 menüjében láttad?

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#747) GAbre válasza save (#741) üzenetére


GAbre
veterán

Igen beirtam keresőbe,1 oldalnyi hsz.-t feldobott,de semmi...
Jah igen,elèg 1xű az akku menü.
Meg a fingerpoint is.
Ès elèg szarul is èrzèkel...

Avatar

(#748) kuksa90 válasza GAbre (#747) üzenetére


kuksa90
őstag

itt...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#749) GAbre válasza kuksa90 (#748) üzenetére


GAbre
veterán

Már találtam,köszönöm.
Már csak rootolni nem ártana,de google,nem nagyon akarok keresni,mert ki tudja,mennyire "working"...

Avatar

(#750) kuksa90 válasza GAbre (#749) üzenetére


kuksa90
őstag

Elvileg pre-rootolt. Telepítsd a superusert a marketból, majd a busyboxot, és frissítsd. Utána egy root ellenőrző progival látod az eredményt.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.