Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csabsz13


csabsz13
aktív tag

mindkét hírre:

:DD :DD :DD

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#2) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Watch_Dogs szerintem végülis egy jó játék lett. Nem egy olyan földhöz verem a seggem, olyan fasza, de korrekt kis open world gamma, úgyhogy várom a második részt.
AC-nél meg hatalmas revelációkra nem számítok, a fősztorit meg főszereplő karaktereket kéne kicsit kikupálniuk, már a Black Flag sem volt túl eredeti, a Unity ebből a szempontból katasztrófa, a Rogue-ot csak a sötét oldal érdekessége adta el, a Syndicate meg a két főszereplő miatt tűnt érdekesnek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) velizare


velizare
nagyúr

wd2 megjelenéshez csapjunk hozzá kb. fél évet, szóval jó lesz az jövő augusztusra is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4) tDr1v3r válasza Bad Pritt (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem is tetszett a WD... nem egy világmegváltó, de a koncepciót továbbfejlesztve jó is kisülhet a folytatásból.

Sajnálom hogy GTA-ként akarták eladni, így teljesen más elvárások voltak a sajtótól és az átlag gamerektől... meg hát nyilván a látványvilág "fejlődése" se segített sokat szegénykén.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#5) Edem05 válasza Bad Pritt (#2) üzenetére


Edem05
őstag

Nekem az AC széria a Relevations után megszűnt létezni. Altair, Ezio történetét élveztem, de utána már valahogy elvesztettem az érdeklődésem a sorozat iránt.

(#6) james001


james001
veterán

WD2 jöhet,nekem tetszett az első rész :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Édes jó istenem, köszönöm :R Remélem összeszedik magukat, és az a plusz egy év elég lesz, hogy valami értelmeset összedobjanak.
A WD2-nek pedig muszáj lesz az egy hatalmas bukása után jóra sikerülnie, úgyhogy itt is kíváncsi vagyok, hogy mivel próbálják korrigálni, visszacsábítani az embereket. Itt már nem léphetik meg azt, amit tettek az eredetivel.

(#8) Xarina


Xarina
aktív tag

Szerintem is jöhet a WD2, főleg ha pár új ötletet is beletesznek. Az AC2 is nagy előrelépés volt az elsőhöz képest.

(#9) davidsone


davidsone
addikt

Remélem jót tesz a szériának, a WD2 is "időben jön" :)

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#10) seniman


seniman
addikt

Micsoda katasztrófa :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#11) ripla


ripla
őstag

világvége.

(#12) wolfman válasza Xarina (#8) üzenetére


wolfman
veterán

Azért az AC2 szerves részét képezte az első rész főszereplője, fő történetszála és némileg a múltbeli küldetések is. Szóval a kapcsolat megvolt. Ezzel szemben a Revelations utáni részek már már hangyának a f@szának mértékében sem nagyon akarnak kötődni egymáshoz, csak és kizárólag a parkour és assassin elemekben. Se a főszereplők, se a történet, semmiben nem kapcsolódnak és ezzel a mozzanattal belezték ki az egész sorozatot. Mindig meghagytak egy láthatatlan fonalat az előző részekkel kapcsolatban, de siralmas hogy ezt kb 3 rövid mondatban ki is lehet fejteni.
Személy szerint nekem a Revelations tetszett (ezt már több helyen is írtam). Nagyon jó gondolatmeneten indultak el, szerintem voltak is ötleteik, látványterveik meg minden egyéb, de valahogy sikerült részleteiben iszonyat mód összecsapják, csak legyen már vége. Mintha már akkor rá akartak menni az új részekre, új karakterekre, új korokba ezzel beröffenteni a boci pénzes tőgyének fejőgépét. A Revelations utáni részek legyenek jók vagy rosszak, csak és kizárólag a rókabőrre mennek, hogy minden játékos megkapja a maga kor igényének megfelelő assassin történetet.
Csak hát számomra az a rejtély ami a CoD játékoknál is, hogy elég cudarul teljesítenek, negatív visszajelzések hada özönlik a fejlesztők felé. Valahogy mégis sikerül jó bevételeket elérniük, hogy meglegyen a bátorítás a folytatásra.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) mlinus válasza wolfman (#12) üzenetére


mlinus
őstag

Az AC3, Black Flag Rogue trilógia nagyon szorosan kapcsolódnak egymáshoz. Gyakorlatilag a Kenway sagának is nevezhetjük őket.

(#14) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Ti is halljátok ezt? Valahonnan a távolból, kollektív, keserves sírás és halálhörgés hallatszik. Fájldalom, kín és gyötrelem lakonikus szonátája ez, mely ismét relevanciával ruházza fel a közismert frázist: Ez egy kegyetlen világ. :(

Nem :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15) melega válasza Bad Pritt (#2) üzenetére


melega
őstag

Egyetértek, az Assassin's Creedbe egy jól átgondolt sztori kellene, a főszereplőket is ki kéne kupálni rendesen Arno nem volt egy érdekes figura, Jacobot is jobban ki kellett volna kupálni.

A Watch Dogsot én is szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#16) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Már tettem volna jégre a pezsgőt, de két hírrel feljebb megláttam, hogy Call of Duty viszont lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17) davidsone válasza Fitzgerald (#16) üzenetére


davidsone
addikt

:D a cod napján durrantsd el! ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#18) Dogengar


Dogengar
aktív tag

Jó lenne, ha a Juno szálra kicsit ráfeküdnének, nem kellene azt a történetet is elhúzni vagy 30 részig.

(#19) #52815360


#52815360
törölt tag

Elfogytak a textúrák? Bár lehet benne valami, az előző részek is hiányosak voltak :DD

(#20) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Nezzetek hulyenek, de en komolyan nem toltam Assasin creedel az 1 ota, így ha kijonne egy olyan csomag amibe mind benne van lehet lecsapnek ra :B :DDD

(#21) Raysen623


Raysen623
addikt

Hallellujja testvéreim! :C

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#22) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Ámen :D

(#23) WombRaider


WombRaider
csendes tag

Ki hitte volna hogy ilyen is elő fog fordulni. :C

(#24) szupermacs


szupermacs
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy a minden agyonhypeolt vackot megjelenési napon megvásárló és abból még unboxing jutyúb videót készítő és felizguló kövér pattanásos gyerekek mit szólnak majd, ha nem lesz új AC? :DDD

(#25) djculture


djculture
félisten

Nem akarok kötözködni de ebben a formában a cím se igaz mert mobilra jön egy AC, plusz most jött ki a Assassin's Creed Chronicles újabb része ez pc-re is. Tehát max nagyjátékos paltformra AAA kategóriás AC nem jön ki.

(#26) Bad Pritt válasza djculture (#25) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Max a cím nem igaz, a cikkben már azt írja, hogy nem lesz folytatása. Ezek amiket te mondasz nem folytatások szerencsére. De amúgy szerintem mindenki érti, hogy mire gondol.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.