Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Dezsike


Dezsike
tag

Most is az a tendencia, hogy egyre magasabb áron egyre kevesebb csatorna van a csomagokban. Amikor megrendeltük egy évtizede egy itteni monopol szolgáltatótól a kábeltévét kb 50 csatorna volt, most olyan 35 körül van, az ára meg nagyon durván felment, majdnem a duplája a megkötéskori árnak. A legtöbb csatornát nem hiányolom, de tavaly kivettek párat amit rendszeresen néztem - azokat most (talán illegális) netes streameken pótlom - kényszerből, mert ők bármikor variálhatnak, de én nem mondhatom azt, hogy mostantól csak a felét fizetem a havidíjnak. Azért lenne jó ha ezt bevezetnék, mert akkor visszarakatnám azt a pár csatornát, cserébe szívesen kidobok ugyanennyi másikat, ha az ára marad. Az lenne a jó megoldás, ha ugyan úgy mint most, adnának egy x csatornát tartalmazó csomagot y összegért, de az x csatornát te válogathatnád össze (kivéve a 4 vagy 5 közszolgálatit, ami mindig benne van fixen) - esetleg néhány prémium csatorna, mondjuk az HBO, Filmbox több "helyet foglalna", kompenzálva az áruk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.