Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:33:49

LOGOUT.hu

KÉRLEK, OLVASD EL A TÉMA TUDNIVALÓKAT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2537) Ndruu válasza s.Oliv3r (#2536) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Eddig frissítve!

Aki jártas phpben és van kedve segíteni, kérem keressen meg privátban. Jó lenne már átállni az új php verzióra és optimalizálni a kódot. :R

Harrrr!!!!

Hozzászólások

(#401) Ndruu válasza benedekco (#400) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Eddig frissítve a lista!

Három új kategóriával bővült a lista: anime, egyéb, PH avatar mod
Vasárnapra szerintem készen leszünk az oldallal (természetesen azért még marad a "béta" felirat).

Harrrr!!!!

(#402) szacsee


szacsee
nagyúr

dokar - Bikafej karikatúra állat

Diego! - Lila hajú lány anime képéből született. elvileg nem rajzfilmfigura, egy blogon találtam rá egy művész képén.

daninet - Neten talált építészt saját kezüleg vektorizált, majd átméretezésre bocsájtotta.

danilla - Hozott kép alapján ami egy zöld lényt ábrázol baseball sapjában lyukas gyomorral és fejjel.

dqdb: Hód biciklizik

duvi: Lord of the Rings Gandalf-ját választotta, legalábbis forráskép címsora erre utal

Eagle 16: sasmadár

Elrood: Sardaukar logo Dune regény sorozatban egy félelmetes hadsereg logója.

engusz - Sárkány logó, lehet hogy valamihez kapcsolható, de sok találat van... pl vörösen ázsiában található áruházlánc logója is ilyen. :DDD

escie: TUX avatar belinkelt forrás címsora is erre utal... .linux-gamers.net/upload....

eziskamu : Jag csinált pár szabad arcképet abból mazsolázott. Rákerestem képként google semmi, tinyiszem szintén semmi. Kisegérnek nézem, de lehet más is. :D

DonLeo - oroszlán, utánanéztem, de csak fórum avatart találtam hasonló kinézetben, aztán lehet valami mesefigura, de nem hinném, mert google képkereső csak avatar méretet dobott róla.

Bigya: Rákeresve pár találat van, de mindegyik fórum avatar. Az általa kért kép url linkjének vége is AV8.jpg Emiatt gondolom, hogy fórum avatar volt előtte is csak módosítva lett picit PH kompatibilisre.

(#403) szacsee


szacsee
nagyúr

Findzs : Vagány süti

fenergie84: DC Comics Superhero Collection Superman rajzból csak fej így nem minősül Supermannek.

Fel: Yoshimo karakter a Baldur's Gate 2-ből

fattyu : Richard csukjás, kendős webcomic szereplő a Looking For Group-on.

face8814: rózsaszín nyúl "gagyi startlapos játékból" printscreennel mentve.

Fire/SOUL/CD szabadon maradt avatarból választott citromfej lehet gondolom.

bartucc: Teddy macit akart volna, ha jól emlékszem.... amikor utána néztem, de ezek szerint Ő is szabadon választott egy avatart. Tigris állat

föccer: deviont Art-os képből merített ihletet .... kis kígyó , állat

forceberg: Kezdett egy Eagle nevű NFL csapat logójával átszínezve, de ugye az tiltott. Utána saját avatarját színezte volna át, de nem tudom milyen volt előtte, és nem látok a színfalak mögé #2206-os hsz hiányában, így tippelnék : Sas bukósisakban, vagy sapkában, állat.

Frigo: elf leányzó

frozzyZTE : League of Legends Volibear harcias medve, játékszereplő, állat

T-unit : Vito Scaletta Maffia játéksorozat főszereplője
mára end

[ Szerkesztve ]

(#404) Ndruu válasza szacsee (#403) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Elkezdtem én is rajzolgatni az új Bundy fejet neked, de még nem jutottam a végére...

Harrrr!!!!

(#405) szacsee válasza Ndruu (#404) üzenetére


szacsee
nagyúr

Köszi!
Igazából az arcképet ütöttem be a keresőbe, amikor megláttam az írást.
Kedvet kaptam hozzá, hogy 1-2 nevet beírok.... aztán ráéreztem a nyomozós feelingre, főleg, hogy nem vagyok képben a celebek terén. Jut eszembe cölöbök 2:12-nél. :D

(#406) mttssz


mttssz
senior tag

gooool: Jin, Jin Kazama, The Child of Destiny, Tekken, videójáték-szereplő
bul07: ebből a képből rajzolt avatar, nem találtam semmi egyezést létező animével. Anime girl, gas mask, gázmaszk.
capulet75: rost (nemez?) figura, made by moxie
CriticalHit: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2, katona, soldier, videójáték-szereplő
kexksz: Elfen Lied, Lucy, Nyuu, anime
ko9: apple skull, deviantArt-s kép: katt

[ Módosította: 7 ]

(#407) szacsee


szacsee
nagyúr

Este pár nevet még írok, elejéről van egy mumuslistám, amik függőben vannak, de ha valaki épp most kutakodik ne fogja vissza magát, vagy ha még nem állt neki a keresésnek, akkor a végéről csemegézzen... köfi. :R

(#408) Ndruu válasza mttssz (#406) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Eddig frissítve!

Harrrr!!!!

(#409) Arcanis válasza Ndruu (#408) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Nahát! Már kevesebb mint 3 oldal van hátra!
Ndruu: szeretnél valami javascriptes hóesést az ünnepekre? :DDD

(#410) Ndruu válasza Arcanis (#409) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

:D Csak azt ne...

Harrrr!!!!

(#411) Arcanis válasza Ndruu (#410) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Most mé'? Nem lett jó? :D :DDD

(#412) szacsee


szacsee
nagyúr

Pár "nehéz" eset jön, ahol mélyebbre kellett túrni, hogy kiderüljön valami, ha ki is derült:

AND1: PH request archívum 2 kért és kapott avatart egyéni hozott képből. Sajnos a link címe sem volt bőbeszédű és a képkeresők sem. Mivel sok rajzfilmet nem nézek így vén fejjel, ezért rajzfilmhőst kilőném.
Marad a piros sapkás srác

antikomcsi: Itt kérte meg a tisztelt grafikusokat, hogy valamit hozzanak ki a hozott avatarból, ami később is linkelve lett forrásként, de szintén fórum avatar címet sejtet a link címe, viszont már nem él.
Kecskeszakállú, hosszúhajú ember (esetleg varázsló) napszemüvegben karddal a kezében.

attisx: Régebben Ő is gyártott avatarokat és egy hozott avatarból lett a mostani arcképe, amit Ő szerkesztett. Kép alapján kerestem, de eredménytelenül, TinEye sem dobott semmit. Szakállas erős arcvonású férfi fej barna hajjal és szakállal kb a leírás. :D

Balinov: Hasonló a fentiekhez, linkelt kép már nem él, így nem tudom, hogy mesefigura, képregényfigura, vagy egyéb szereplő. Képkereső csak saját avatarját találta meg a PH portálokon, TinEye felsült vele. Tippem: nagy fogú nyuszi napszemüvegben.

bolcsodal: WOW community oldalára vitt a TinEye, ott leskelődtem, de nem találtam a karakterek közt, de egy ügyes WOW-os biztos kiszúrná. Hozott avatarból dolgozott, ami lila szörnyecske, vagy gollamra hasonlító valami. Erre légyszíves nézzen rá még valaki megerősítésképp, aki fantasy rajongó. :R

Frigo-nál viszont bolcsodal képkeresésénél találtam ezt, ha véltek benne hasonlóságot felfedezni, akkor Wow klassz vagy mi a szöszbe be kellene sorolni Frigo avatarját.

boogie84: Összesen ennyit találtam, de semmi mást, valszeg valami mesefigura, mert mintha monitor, vagy tv-ről lett volna lefotózva úgy néz ki, inkább ezt kihagynám, de a forrásfájl nem baj, ha ide van linkelve, hátha valaki felismeri.

(#413) tildy


tildy
nagyúr

Kidus is elf, de nem tudom megmondani pontosan honnet van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#414) Wyll


Wyll
őstag

Furkoo += tűz, szarv
apóka += henceg, henci
nepszter1 += kaméleon, hüllő, zöld, kalap
<NewL> += nyúl, nyuszi, zöld
ste += óangol juhászkutya

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#415) szacsee válasza tildy (#413) üzenetére


szacsee
nagyúr

Imageshack-os link, amit még Kidus linkelt be már nem él, de valami nightelf a címsorában van, tiv83us pedig anno ezt linkelte be.

Hasonlót viszont találtam lehet ilyesmi volt az alap is.
Leírásban talán ez lehetne night elf, fantasy WOW, lehet sokat hegesztett és begyulladt a szeme is ezért néz olyan mérgesen. :DDD

(#416) 7 válasza tildy (#413) üzenetére


7
addikt

Lineage, nem?

Az mindenestre biztos, hogy a dark elf, drow cimszavak mehetnek oda. :)

[ Szerkesztve ]

(#417) szacsee


szacsee
nagyúr

Helyreigazítást szeretnék elkövetni, illetve nem tudom kell-e.
bordoi avatarjának ráakadtam az eredetijére, amit a Hiram College rendelt meg és egy portfólióban találtam rá.

(#418) Syl válasza Ndruu (#410) üzenetére


Syl
nagyúr

Arckép-cserén estem át, ezért ápdételd az adatbázisod :)
Syl
- Seven of Nine, Jeri Ryan, Star Trek: Voyager

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#419) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

A sajátom mögött nincs semmi különösebb háttér, egyszerűen egy helikopter, ami megfelelt a ph követelményeknek.

...csak én vagyok helikopter?

(#420) szacsee


szacsee
nagyúr

Sweet Lou 6 Till Lindemann Rammstein énekes, dalszövegíró, vers író

SymbianOS Jonathan LaPaglia filmszínész
Filmjei közül pár, majd szanáljátok:
The Hit List
Final Sale
A Beautiful Life
A griff támadása
A gyűrű titka
A körzet
Pokolkapu
Inferno - Hőhullám
Seven Days - Az időkapu - akciófilm-sor.
Tóparti víkend
Veszélyes küldetés am. krimisor.

TCr : Metal Gear Solid sorozat Big Boss szereplője, játékszerelő

(#421) RoyalFlush válasza szacsee (#415) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Az alapanyag Mystique volt az X-Men-ből. Az lett átszerkesztve Kidus igényei szerint drownak. :)

szerk: legalábbis a mostani (második) képe. Az első nem tudom honnan volt.

Vikthor képe: rajzfilm, mumin.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#422) westcoastog


westcoastog
veterán

Biztonság kedvéért szólok hogy módosíts engem. :)
westcoastog - Haytham Kenway - Assassins Creed III

(#423) szacsee


szacsee
nagyúr

Plag : The Force Unleashed 2 SW játék Starkiller

(#424) Wyll


Wyll
őstag

juliabrilke += Kermit
b-type += versenyző, autóverseny
30z.Samu += madár

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#425) Ndruu válasza szacsee (#412) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Frigo karakterét megtaláltam (kicsit több, mint fél órába telt). Holnap majd beírogatom ezeket is, meg a többit is, amit beírtatok. :R

Frigo - Wakfu, Evangelyne, Dofus, Cra, archer, íjász, elf lány, napszemüveg - fantasy, játék, rajzfilm

Harrrr!!!!

(#426) Arcanis válasza Ndruu (#425) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hamarosan már csak az utolsó 100 marad :)
Nem semmi ez a közösség :R

(#427) szacsee


szacsee
nagyúr

tutis: Casey Stoner arcképet szeretett volna, de egyik sem lett ph kompatibilis, Ndruu eszkábált egy sityakos képet gondolom netről vadászva.

viewdetails: Kedvenc kutyafajtáját szerette volna arcképnek és meg is kapta. Német dog, állat.
forráskép

Xarax: Bulldog kutya, állat. Gondolom valami hasonlóból született az arckép.

Xero: Saját arckép síelés közben .

(#428) Ndruu válasza szacsee (#427) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Eddig frissítve. Kinyomoztam én is párat, így bekerültünk a bűvös "100"-as határ alá.

Köszönöm az eddigi segítséget nektek! :R

Boldog Karácsonyt kívánok nektek!

Harrrr!!!!

(#429) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

L|zsidoboz avatarja nem Totti :F

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#430) Syl válasza Ndruu (#428) üzenetére


Syl
nagyúr

Az enyémnél a kép nem lett frissítve. (ctrl+f5, másik böngésző - nem segít)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#431) Ndruu válasza Syl (#430) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igaz, azt elfelejtettem. Mindjárt pótolom. Javítottam (westcoastog képét is).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#432) Syl válasza Ndruu (#431) üzenetére


Syl
nagyúr

:R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#433) Armahun


Armahun
addikt

tailor:Huckleberry Finn,Tom Sawyer kalandjai

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#434) westcoastog válasza Ndruu (#431) üzenetére


westcoastog
veterán

:R

(#435) westcoastog


westcoastog
veterán

Az én avatárom nem cserélted ki szerintem. böngésző cachet is ürítettem már.

(#436) Arcanis válasza westcoastog (#435) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Nálam az új avatarod mutatja itt.
Esetleg próbáld meg ezt a képet betölteni majd shift+f5 [link]

(#437) westcoastog válasza Arcanis (#436) üzenetére


westcoastog
veterán

Na shift+f5-el már jó lett. :)

[ Szerkesztve ]

(#438) rétisün válasza szacsee (#380) üzenetére


rétisün
veterán

az úgy volt, hogy ugye kellett egy felhasználónév, de amiket a nevemből (Zoli) próbálgattam, nem igazán tetszett, vagy már foglalt volt. így aztán a haveromtól elkunyiztam a rétisün-t a hozzá tartozó kis sün-rajzzal együtt. ő annak idején a honfoglaló(?)-n használta, illetve voltak egyéb agymenéses felhasználónevei pl. CoD-ban a 'biztonságileves'.
hogy a képet honnan szedte, fogalmam sincs, azóta se bírtam megtalálni a neten :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#439) jagada


jagada
őstag

tope- Link, The Legend of Zelda, elf, Nintendo fantasy akció- kaland játék
szerintem

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#440) Ndruu válasza jagada (#439) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Eddig frissítve!

Felvittem a friss arcképeket is címkével, kategóriával, mindennel együtt.

Harrrr!!!!

(#441) szacsee


szacsee
nagyúr

kraftxld: kecske, állat

Lajkó: Cica fülhallgatóval

LEFTHORSE1: fórum avatarkép, de lehet valami rajzfilm rajongót rá kellene ereszteni, hátha valami meséből van.
TinEye 140 találat és zöme fórum, ezért gondoltam a fórum avatarra.

localhost: Itt Jag egyik hsz-ában egy képet linkelt mad prof pedig benne volt a címsorban... legyen: Őrült professzor
Google képkereső és TinEye sem dobott kb semmit sem az arcképére.

logarithm: baba angyal fülessel és feje felett CD korong alakú glóriával. (utolsó linken a hsz-ában egy zenei borító látható, esetleg kategorizáláskor ha gondoljátok beírhatjátok)

(#442) Eastman


Eastman
őstag

UP !

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#443) Traxx


Traxx
őstag

Megpróbálok egy keveset én is elvenni a még meglévőkből :)

SzalaiG: garnélarák (Wyll által keresett kép az avatar alapja).
tupacamaru: Tonatiuh, azték napisten ha valamivel ki kellene még egészíteni, akkor itt van az eredeti kép, meg némi háttérinfó.
tothbe: Bruenor Battlehammer, barbár törpe, Streams of silver játék karaktere. Ahogy néztem, ez a forráskép.
Xelo: Buddhista majom, Buddhist Monkey, Happy Tree Friends, Ka-Pow! (ez utóbbi elvileg a spin-off, annak a fő karaktere ez a majom, viszont nagyon ritkán felbukkan a HTF-ben is...az pedig jóval ismertebb, mint a Ka-pow :) )
giigz: öltönyös férfi, modell egyebet nem találtam, viszont a nyomozás szerint a kép forrása az itt lévő férfi.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#444) Buddhha


Buddhha
tag

Sziasztok!

ByB - Szerintem ő Ninjai the little ninja, szerintem ő áll hozzá a legközelebb

Üdvözlettel:
Buddhha

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#445) Traxx


Traxx
őstag

cucka: Drakula rajzolva :) [link]

Piwi: ördög, és a gugli képkeresője még a coop devil head-re dobott ki találatot. Illetve ezt a honlapot...szóval lehet ez az ördögfej a logójuk vagy ilyesmi :U Forráskép: [link]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#446) Traxx


Traxx
őstag

És még egy :)

gabipaci: Buck, A legelő hősei, Home on the range, mese, animációs

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#447) Traxx


Traxx
őstag

Morden24: Morden, Babylon 5. A kép forrása egy Olyntho Tahara (talán ez is jó lehet keresési kulcsszónak) nevű brazil szobrász által készített alkotás.

És még egy: OC: Valentino Rossi, MotoGP, olasz motorversenyző. Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#448) Traxx


Traxx
őstag

És ha már belejöttem, még 2 :D

rup1u5: Mahakala, buddhizmus, védőisten

X Factor: svájcisapkás koponya :) Hozott képből készült az avatar: [link]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#449) Ndruu válasza Traxx (#448) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Eddig frissítve.

Harrrr!!!!

(#450) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

>>> Figyelem!

Frissültek a linkek, most már a pharckep.atw.hu-ról érthető el az oldal (a /PHAV mappán belül is ott van még, de hamarosan törlésre kerül).

Át lehet járni az Avatar kereső és az Arckép ellenőrző között, a fenti menüsorral.

Egyúttal keresünk normális tárhelyet is, ami ingyenes (vagy olcsó), tud mysql-t, php-t hosztolni és nem keretes a reklám (esetleg reklámmentes). Tudom, itt is lehet úgy linkelni, de azt nem szeretik az atw-nél.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.