Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Na, pont erről tárgyaltunk itt [link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) Zolik válasza Blyan (#1) üzenetére


Zolik
senior tag

az apple jelenleg a Jobs által megteremtett kultuszból él. Pont szerdán voltam egy voda boltba ahol a boltvezető lelkesen fikázta az iphonokat (a haverom 5-ös telója lett zárlatos 1 év használat után szvsz kuka + azokra csak 1 év gari van, a többire meg 2...), hogy mennyi baj van velük.
Nekem semmi bajom az apple-el, de hogy mi kerül egy telefonba több mint 200 Ft-ba....? Na a Xiaomi pont itt fogja meg őket, minőségi, gyors és jó telefon elérhető áron!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#3) Janika-1982


Janika-1982
tag

Jó készülékeket gyárt,nekem tetszenek. :C

(#4) babkukta


babkukta
senior tag

Teljesen valószínű az elképzelés! Kifejezetten jó ár/érték arányú termékei vannak, a MiUI meg egyenesen győztes a gyári romok között. Mindene megvan hozzá, ami kell. Talán sokakat még visszatart a dupla Made in China (nem csak ott gyártják, hanem ott is van a hazája), és ugye kell még terjeszkednie egy picit. Egyébként tényleg korrekt cuccai vannak. Várom már a Mi5öt, remélem dobnak vmi jót! :)

Üdvözlettel, Tibi

(#5) csordas11


csordas11
aktív tag

Azért a csúcsmodelljük nem olcsó.

(#6) GrooveHero válasza babkukta (#4) üzenetére


GrooveHero
addikt

Egyet értek veled, de már mástól is hallottam ez a Mi5-öt, hogy várják már. Én is, persze...na de előtte lesz elvileg egy Mi4s is, nem?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7) #65577472 válasza csordas11 (#5) üzenetére


#65577472
törölt tag

Mi4 16 GB 390 USD
Mi4 64 GB 490 USD
Mi3 16 GB 300 USD
Mi3 64 GB 350 USD

Egy Xiaomi flagship minden, csak nem drága

(#8) Paul119


Paul119
addikt

Hajra :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) bozarjoska válasza GrooveHero (#6) üzenetére


bozarjoska
őstag

Mi3s sincs pedig a mi4 a mi3hoz képest nem sokkal jobb.. Amúgy meg a xiaomi is buzi, hónapok óta ígérgeti hugo barra hogy kiadják a kernel forráskódját aztán semmi... Többet se veszek xiaomi telót az is biztos, ez a miui6 se lett valami nagy durranás, aosp ezerszer gördülékenyebb és gyorsabb!

(#10) maximilian4 válasza csordas11 (#5) üzenetére


maximilian4
addikt

Persze több megközelítésből lehet nézni. Nyilván nem fognak egy csúcsmodellt 30 ezer forintért hozzád dobni. Viszont relatív olcsó, mert a többi csúcsmodellhez viszonyított ára nagyon is jó. Főleg úgy hogy minőségben, szoftveresen meg egyéb dolgokban akár többet is nyújt azoknál.

Maxi

(#11) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Egy név változtatáson is elgondolkodhatnának ha világszinten piacvezetők szeretnének lenni, ez a név az olcsóságot és gagyiságot sugallja, a tipikus kínaipiacos gagyi cucc jut az ember eszébe ha meghallja ezt a nevet :DDD

(#12) maximilian4 válasza tomboy0013 (#11) üzenetére


maximilian4
addikt

Csinálhatná úgy mint a Huawei. A Honor-ból csinált egy prémium márkát. Xiaomi meg lehetne Mi vagy Millet (köles angolul). Vagy MiPhone. ;] (essetek nekem almások pls!!!)

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#13) Feri bácsi válasza Zolik (#2) üzenetére


Feri bácsi
tag

Nem unod/unjátok még ezt a "...mi kerül egy telefonba több mint 200 Ft-ba....? " szöveget, és mindig csak az Apple-nél?
Azonkívül, hogy gondolom 200 ezer Ft-ot akartál írni.
Miért, mi kerül egy új Samsungban vagy Sony telefonban 200 ezer Ft-ba, vagy még többe???
Mivel a legtöbb csúcsteló ezen a szinten indít. Oké, biztos van benne hype is, de akkor mi kerül egy Tommy Hilfiger pulóverben 62 ezer Ft-ba??? Ez egy ilyen dolog.
Pontosan annyival kerül többe pl. az iPhone,mint amennyivel többért el tudod adni pl.1-2 éves korában, ezt se felejtsük.

Szerintem.

(#14) kurtuzov válasza tomboy0013 (#11) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Két verziót tudok elképzelni:
- vagy változik a világ és el tudunk fogadni minőséginek is egy egyértelműen kínai hangzású márkát is (a TCL pl e téren rejtőzködőbb márkanév)
- átnevezik a nemzetközi porondon magukat - most simán a MI név felé kacsintgatnak.

[ Szerkesztve ]

(#15) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ambiciózus tervek, de hát legalább van mi motiválja.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16) Pirosász válasza Feri bácsi (#13) üzenetére


Pirosász
aktív tag

"Pontosan annyival kerül többe pl. az iPhone,mint amennyivel többért el tudod adni pl.1-2 éves korában, ezt se felejtsük."
Jó,de arányaiban nem jársz jobban.Nem igazán tartja jobban az árát egy iPhone,mint egy pl. Nexus 5.A Nexus 5 120 volt egy éve,el tudod adni még 70-ért.Van rajta még egy év gari,teljesen jó.Kb. 40%-os veszteség.
5S-t lejáróban lévő garanciával,amit 220-ért vettél sem tudod 140-150-nél többért eladni.Arányt nézzük,nem buksz sokkal kevesebbet,csak alapból drágábban vetted.
Egyébként van az Apple-nek pénze,az a kérdés hogy reagál a kihívásokra.Az,hogy az Apple,és a Microsoft meghatározó lesz e 5-10 év múlva,az attól függ,mennyire sikeresen fektetik be az eddig felhalmozott pénzt.

(#17) Cyberpunk válasza Pirosász (#16) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mert a mobil az egy értékálló befektetés? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) Pirosász válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Hát ezt mondom én is,hogy nem.Ez alól az iPhone sem kivétel.Anno a Nokiák tartották az értéküket.Vettél egy 6210-est 80-ért,azt két év múlva el tudtad adni 60-ért.(ha nem csal az emlékezetem)Persze akkor lassabban fejlődött a technika,meg nem volt ekkora gyártó,és modell bőség.

(#19) Cyberpunk válasza Pirosász (#18) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor felesleges ezen agyalni, persze tudom van aki garasoskodik, meg fólia + tok, meg a tokra is fóliát tenne, mert hát az is drága volt. Hogy aztán minél többért eladhassa. :D Nekik számít.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) Dinsdale válasza Zolik (#2) üzenetére


Dinsdale
tag

Minden termék pontosan annyit ér, amennyiért el lehet adni. Gondolod, hogy mondjuk a Xiaomi nem admá 200K-ért a telefonokat, ha valaki megvenné ennyiért?

(#21) Touch-ko válasza Zolik (#2) üzenetére


Touch-ko
őstag

`az apple jelenleg a Jobs által megteremtett kultuszból él.`

-Szerinted nem ugyanazok a mernokok dolgoznak ott? Nem ugyanazok a tervezok? Az emberek ugyanazok. Ez szerintem nem igaz. Mar regota azok a termekek jonnek amik Jobs halala utan kezdtek el dolgozi. Pl az AppleWatch is ilyen. Az uj iPad Air is, iPhone 6, iMac with Retina display, etc... Mind-mind sikeres (vagy leendo) termekek.

`Pont szerdán voltam egy voda boltba ahol a boltvezető lelkesen fikázta az iphonokat (a haverom 5-ös telója lett zárlatos 1 év használat után szvsz kuka + azokra csak 1 év gari van, a többire meg 2...), hogy mennyi baj van velük.`
Ha van ra biztositasa akkor nincs ilyen gond. Telefonok tonkre szoktak menni. Am nekem van egy regi, tokeletes allapotu 2007-es elso generacios iPhone-om ami a mai napig mukodik. Van majdnem minden generaciobol egy darabom es egyikkel sincs gond...

`Nekem semmi bajom az apple-el, de hogy mi kerül egy telefonba több mint 200 Ft-ba....? `
Gondolom az ar nem `tobb mint 200ft `akart lenni :)
Vajon feltunt neked, hogy az ismertebb csucskategorias androidos modellek is mind hasonlo arban mozognak, sot nehany nalunk meg dragabb is, mint az iPhone? Az Apple altalanossagban mindig is picivel dragabb volt mint a konkurencia termekei, mar a 80` evek ota igy van.. Cserebe olyat tud nyujtani amit egyetlen androidos csodamasina sem. Mellesleg mashol az iPhone nem draga, foleg nem elofizetessel..

`Na a Xiaomi pont itt fogja meg őket, minőségi, gyors és jó telefon elérhető áron!`
-Kinan kivul nem nagyon tudnak sikereket elerni. Bar a klon telefonjaikkal nem is fognak kikerulni a nemzetkozi piacra.. Egy masik forumon olvastam, hogy support, magyar nyelv nincs, es a SW-es oldaluk sem tul meggyozo.. Szoval ha a dobogo tetejen akarnak lenni, ahhoz kicsit egyedibbnek kell lenniuk..
Meglatjuk, bar a Samsung igencsak esik vissza..

Szerintem ahhoz, hogy az Androidos katyvaszbol kikeruljon, mint vezeto, vagy egyik meghatarozo gyarto vilagszinten, ahhoz valami olyat kell nyujtani, ami egyedive teszi oket. Valami plusz, amit a vasarlo is erez, es tud hasznalni. Valami olyasmi, amivel a tobbi gyarto nem rendelkezik, vagy legalabbis nem olyan szinten.
(nem a masolasra gondolok)
Ha tehat, valamit kitalalnak, amivel egyedive teszik magukat (szolgaltatas, menu, HW , kamera, stb) akkor van eselyuk. Viszont ne kovessek el a Samsung hibajat (naponta 3 uj telefon :) ) mert ugy csak sajat termekeiknek allitanak konkureniat.

Nekem nagyon, nagyon nem szimpatikusak (ha nem bunkosag es ha lehet ilyet irni egy Xiaomi forumon)
Ha nem, akkor elnezest minden XIAOMI fantol.

[ Szerkesztve ]

(#22) Stanley-B. válasza Zolik (#2) üzenetére


Stanley-B.
őstag

a xiaomi pont nem az Apple vásárlókat veszi el, de ne zavarjon...

(#23) Touch-ko válasza Stanley-B. (#22) üzenetére


Touch-ko
őstag

+1

(#24) Luck Dragon

Szegény nagy Samsung akkor kezdhet új stratégiába fektetni, ugyanis itt a nagy kihívó. Hajrá egyik, hajrá másik. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25) maximilian4 válasza Touch-ko (#21) üzenetére


maximilian4
addikt

"Cuccok: Nem sorolom fel, de nyithantek egy Apple muzeumot..."

Hihetetlen komolyan mondom. Az összes xiaomi hírnél ott vagy és fikázod a gyártót. Ha az apple-ről esik szó negatív értelemben meg vérig vagy sértve.

(Ezzel az álírással elhiszem már hogy nem tudsz részrehajlás mentesen véleményt alkotni.)

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#26) fene_vad válasza Touch-ko (#21) üzenetére


fene_vad
senior tag

"Kinan kivul nem nagyon tudnak sikereket elerni". Ebben a mondatban 1 faszságot rejtettél el: pont arról szól a cikk, hogy milyen hihetetlen tempóban terjeszkedik a cég. Pl nálunk is vehetsz hivatalosan.
"Bar a klon telefonjaikkal nem is fognak kikerulni a nemzetkozi piacra..." Ebben a mondatban 2 faszságot rejtettél el. Nem klónok a telefonjaik, hanem a piac legjobb ár/érték aránnyal rendelkező, minőségi termékei. Kikerültek a nemzetközi piacra.
"Egy masik forumon olvastam, hogy support, magyar nyelv nincs, es a SW-es oldaluk sem tul meggyozo." IEbben a mondatban 3 faszságot rejtettél el. MIUI-ról hallottál? A frissítési gyakoriságról? Gondoltad volna, hogy alapból tud magyarul?

Idióta vagy, a szó klasszikus és profán értelmében egyaránt.

(#27) kurtuzov válasza Touch-ko (#23) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Szerintem pont az ilyen hozzászólásaiddal rombolod az Apple hírnevét.
A nem Apple termék tulajdonosokat elriasztod az ilyen negatív véleményekkel.

(#28) maximilian4 válasza fene_vad (#26) üzenetére


maximilian4
addikt

+1
Tényleg idegesítő ember.
Még hogy nem fog sikereket elérni a xiaomi. A mediaba meg az extremedigitalba is viszik mint a cukrot. Ez a klón telefon kijelentés meg a többi elég gáz. A héten jelent meg pár xiaomi hír, ha megnézitek az összesbe ezt csinálta. Sőt még a meizu meg a többi hírhez is leírja a hülyeséget. Az is unalmas hogy a szar epölödet mindig belekevered az androidos hírekhez, aztán meg csodálkozol ha ellenvélemény érkezik. Tudjuk neked az epöl az életed, de akkor maradj az apple híreknél, mi sem járunk oda szidni a termékeit.

Maxi

(#29) BulletBill27 válasza Zolik (#2) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Ahhoz képest, hogy nincs bajod vele, minden Apple topikban fikázod :U Egyébként meg nincs igazad, pont, hogy az olcsó kategóriában versenyezik a Xiaomi, a felsőben még mindig az Apple vezet. A Samsungnak is pont ez a baja, nem véletlenül csökkentek a bevételeik.

(#30) NeRo28 válasza BulletBill27 (#29) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Bennem is ez fogalmazódott meg!Samsungnak nem az Apple az ellenfele/kíváncsi lennék h erre már maguktól rá jöttek-e:)/A Xiaomi le fogja nyomni ha nem figyelnek!Samutól 1000 modell közül 5 db-t ajánlanék bárkinek, a többit a kínaiak jobban tudják!Piacuk 85% egyezik a Xiaomival!Ha ott lenyomják őket akkor végük!
Mondom úgy h Note 4 tulajdonos vagyok!

(#31) Mr.Silkó válasza Touch-ko (#21) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Megint, hogy jött ide az epöl? (És ez mindenkinek szól, aki rögtön ide keverte őket.) Nem értem ezt a versenyeztetést. Ha valaki xiaomit akar, vegyen azt, ha epölt, akkor azt, ha samsungot, sonyt, lumiát, stb., akkor vegyen azt. Miért akarja meggyőzni mindenki a másikat? (Én sem írom le minden apple cikknél, hogy mennyire ellenszenvesek nekem, pedig nagyon azok. Elfogadom, hogy sokaknak meg az kell. Én a falat kaparnám az iphone-tól, de akinek elég az, hát miért baj?)

[ Szerkesztve ]

(#32) kisgergely80


kisgergely80
tag

A xiaomi-nak vannak megvásárolható részényei? Lehet, h most kéne beruházni rá. :DDD

(#33) kurtuzov válasza kisgergely80 (#32) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Na ezzel egy érdekes kérdésre világítottál rá.
Utánanéztem.
Jelenleg a Xiaomi egy magáncég, nincsenek publikusan jegyzett tőkeelemei.

(#34) HarleyCustom válasza Touch-ko (#21) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az előttem szóló "kollégáknak" teljesen igazat adok egyébként.

Viszont,Isten őriz,hogy bárki is leszólja a szent és sérthetetlen iPhone-t...mert akkor kitör a lázadás.(és véletlenül felszökik a vércukor szinted)
:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#35) kisgergely80 válasza kurtuzov (#33) üzenetére


kisgergely80
tag

Köszi, h utánanéztél. Nyithatna a nagyérdemű felé, szívesen beruháznék pár részvényre, szerintem - csak úgy, mint a tulaj(ok) szerint - nagyon nagy potenciál van a cégben.

(#36) Crafter32


Crafter32
őstag

Már csak nevet kellene változtatni, mert szerintem rettenetes.
Nekem mindig a Hókuszpók macskája jut eszembe, Sziamiaú.

[ Szerkesztve ]

(#37) HarleyCustom válasza maximilian4 (#28) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#38) kurtuzov válasza kisgergely80 (#35) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Még engem is érdekelne :)
Vannak azonban kétkedők: az általam linkelt cikkben is írják, hogy a jelenlegi árpolitikájukkal azért érdekes lesz az osztalékfizetés.

(#39) Touch-ko válasza maximilian4 (#25) üzenetére


Touch-ko
őstag

En kulturaltan leirtam a velemenyem, nem "idiotaztam", "birkaztam" szemelyeskedtem. Leirtam mit gondolok a cegrol, INDOKOLTAM IS, ergo nem a levegobe beszelek, sot, meg leirtam azt is, hogy szerintem mivel lehetne a XIAOMI ceg sikeres.

Ellenben olvasd el hany kulturalt valasz erkezett... Ezekre nem fogok valaszolni, mert nem veszekedni jottem, szoval irhattok barmit, a velemenyemet fenntartom.
A velemenyemet leirhatom, mert azt barki megteheti amig nem megy at szemelyeskedesbe. Raadasul olvasd el az utolso mondatom. Gondolom fajt a sok fanboynak ha leirom a velemenyemet... (Ti ezt irjatok allandoan).

Te ezek utan az alairasomba tudsz belekotni?

Majdnem elfelejtettem. Kb ketto napja nem tudtal reagalni az allitasomra Apple topicban. Gondolom arra mar nem fog ertelmes valasz erkezni, max valami olyasmi amivel az alairasomba fogsz belekotni :)

Szep estet fanboyok!

Valaki fentebb kerdezte: Hogy jon ide az Apple?

Olvassa el a 2. Kommentet...

[ Szerkesztve ]

(#40) maximilian4 válasza Touch-ko (#39) üzenetére


maximilian4
addikt

Mellébeszélés...

Maxi

(#41) dezs520 válasza Mr.Silkó (#31) üzenetére


dezs520
senior tag

Ha talán megpróbálnál visszaolvasni,megtudnád,hogy nem ő,hanem Zolik pajtásod hozta ide az almát.
Nem értem miért estetek neki,tök kultúráltan leírta,hogy neki nem szimpi a cég...na bumm,és?ez most miért is volt baj?

(#42) maximilian4 válasza maximilian4 (#40) üzenetére


maximilian4
addikt

Egyébként nem csoda hogy magára haragítod az embereket. Az összes kínai telefon hírnél ment a kritizálás meg a lejárató kampány (xiaomi, meizu stb..), holott semmi tapasztalatod nincs e terén. Lehet életedben nem használtál androidos csúcs telefont. Inkább nyiss egy "apple múzeumot". Gondolom már elvi kérdésből sem veszel a kezdebe mást.

Maxi

(#43) kisgergely80 válasza kurtuzov (#38) üzenetére


kisgergely80
tag

Most még nehezen menne, de még csak egy pár éves vállalatról van szó, még csak most kezd kibontakozni. Kénytelenek olcsón adni a termékeiket, h elérjék céljaikat. Viszont elnézve ezt a fejlődést, nem csodálkoznék, ha 4-5 év múlva a csapból is ők folynának, ahogy most a nagyok.

(#44) kurtuzov válasza kisgergely80 (#43) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Biztos lesz egy felhúzó ága, mint a HTC-nek - kérdés meddig tart...

Fura de nem a te hozzászólásod tartozna szerintem az OFF-ba

(#45) Pirosász válasza Crafter32 (#36) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Ezek a dolgok csak a fejekben dőlnek el.Mennyivel hangzik jobban a hátécé,vagy az eldzsi,ha lecsupaszítod,és kizárod ami mögötte van,mint a TCL,ami ugye az Alcatel.Semmivel.Ugyanolyan gagyin hangzik....vagy nem hangzik,ha fel van építve az agyakba mögé tartalom.
Ugyanígy a szoni,vagy szonyi miért hangzik jobban,mint a száomi?Mert az már benne van az agyadban,azért.

(#46) Mr.Silkó válasza dezs520 (#41) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

1. Nekem nem pajtásaim vannak, mert nem vagyok kiscsoportos óvodás.
2. Nem tudtam, hogy felkértek védőügyvédnek. De ha te is picit visszaolvasnád, amit írtam, akkor talán tudnád is értelmezni. Amit írtam, mindenkinek szólt, aki idecitálta feleslegesen az apple-t.
3. Ő minden cikkhez odaírja, hogy mennyire hibátlan az alma, ami azért egyeseknek zavaró lehet.
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit pajti!

[ Szerkesztve ]

(#47) dezs520 válasza Mr.Silkó (#46) üzenetére


dezs520
senior tag

...ha az intelligenciám elérné a tiédet,most valami hasonlóval kezdenék én is öööö nem vagyok a pajtásod...blablabla.
De mivel nem vagyunk egy szinten,így csak simán leírom,hogy ez egy fórum,bárki,bárkinek,bármiröl írhat,NORMÁLISAN,nem védő beszéd volt,csak nem szeretem az igazságtalanságot. És hogy hogy került ide az alma?Ha jól emlékszem a cikk arról szól,hogy a xiaomi fő célja: a világ legnagyobb okostelefon gyártója szeretne lenni,és mint tudjuk 2 nagy névhez fűződik most ez a titulus...na hát így történt ez pajti!

(#48) honda 1993 válasza Touch-ko (#39) üzenetére


honda 1993
senior tag

Na jó.
Nekem nem szokásom reagálni az ilyen szánalmas baromságomra, de látom hogy mindíg a tiéd kell hogy legyen az utolsó szó.

Most röviden és világosan elmagyarázom neked a dolgokat.

Vannak a "nagy" gyártók (samsung, apple, sony, nokia) ezeknek régen nem akadt konkurenciájuk, de manapság csak az veszi az imént felsorolt gyártók telefonjait, AKI EGY KICSIT SEM ÉRT A TELEFONOKHOZ.

Akinek van egy kis esze, az látja hogy pl a xiaomi, vagy mondjuk inkább a meizu fele annyi pénzért kb 2* jobb telefont árul mint az aple.

TEHÁT MÉGEGYSZER: EGY 100.000FT-OS MEIZU TÖBBET NYÚJT MINT A 250.000 FT-OS IPHONE6.

Legalább azt tudhatnád hogy ebben a topicban hiába jösz a sok iphone-os butaságoddal.

XD alias IKSZDé

(#49) tomboy0013 válasza honda 1993 (#48) üzenetére


tomboy0013
veterán

"Vannak a "nagy" gyártók (samsung, apple, sony, nokia) ezeknek régen nem akadt konkurenciájuk, de manapság csak az veszi az imént felsorolt gyártók telefonjait, AKI EGY KICSIT SEM ÉRT A TELEFONOKHOZ"

Nem, nem azért. Azért mert az tetszik éppen. Ostobaságokat ne írj már. Azt hiszed csak és kizárlag tudás alapján lehet telefont venni?

"Akinek van egy kis esze, az látja hogy pl a xiaomi, vagy mondjuk inkább a meizu fele annyi pénzért kb 2* jobb telefont árul mint az apple."

Az, hogy kinek mi a jobb ne te dönsd már el hanem mindenki saját maga. Az, hogy papíron mi fest jobban az semmit sem jelent 2 különböző operációs rendszerrel ellátott készülék esetén. Lehet, hogy elfogult az iPhone-al kapcsolatban, de te meg a kínai csodákkal kapcsolatban vagy ugyanilyen.

(#50) honda 1993 válasza tomboy0013 (#49) üzenetére


honda 1993
senior tag

Egy biztos, én nem állok le vitatkozni veled sem.
És mással sem.

Ha nem látsz a szemedtől, az nem az én problémám.

XD alias IKSZDé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.