Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tomboy0013 válasza honda 1993 (#50) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nyilván én nem látok a szememtől ;]

(#52) munnergep válasza honda 1993 (#48) üzenetére


munnergep
senior tag

iOS fut rajta?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#53) Crafter32 válasza tomboy0013 (#49) üzenetére


Crafter32
őstag

Ezek még mindig nevek azért. Van múltja amit mindenki elismer. Ez így elég merész gondolat és nem valós.

(#54) David75 válasza honda 1993 (#48) üzenetére


David75
őstag

Miért van az, hogy ma aki vesz egy kínai telefont egyből szakértővé válik? Pár dolgot tisztázzunk, attól hogy a baráti körödben mindenki Kínából rendel telefont mert olcsón egész jót kap, az világviszonylatban semmit se jelent. Itt a szigetországban és valószínűleg mindenhol nyugaton csak egy nagyon szűk réteg van aki hajlandó lenne kínai telefont venni, mindenkinél iphone-t, samsungot, sonyt vagy valami lumiát látok. Márpedig a felvevö piac a nyugat, itt pedig ez sose lesz trendi.

Az az anyaghasználat, szervíz, garancia, szoftver támogatás ami a kínai telefonokkal jár az messze nem a minőség.

Az ár pedig nem azért annyival olcsóbb mert a szemét multi lehúz a kis kínai mobilgyártó meg egy szeretet szolgálat, hanem azért mert drágábban a kutya nem venné meg, de ahogy egyre népszerűbbé válik és nagyobb piacuk lesz, az ár is felzárkózik a nagyokhoz.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#55) Paul119 válasza honda 1993 (#48) üzenetére


Paul119
addikt

aki nem ert a telefonokhoz ? ezt te sem gondoltad komolyan :( elobb veszek s4et vagy htc onet mint kinai csoda mtk chipsetes mobilt ( snapdragonnal mar talan) mert hogy teljesitmenyben a nyomaba se szagol az is fix :) antutu es egyebb pont szamokat meg felesleges linkelni :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#56) tomboy0013 válasza Crafter32 (#53) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ez a hozzászólás gondolom nem nekem hanem a szakértő úrnak szólt :D

(#57) GSPLR válasza David75 (#54) üzenetére


GSPLR
senior tag

Aha, hasonlítsuk már össze a "szar" kínai telefonom anyaghasználatát, stb-jét mondjuk a Samsung-al. Nem szeretnék erős szavakat használni, de szétalázza a piac flood gépezetét. Ez pedig tény. Amúgy jó volt a hozzászólásod, jót nevettem :)

Huawei

(#58) Touch-ko válasza honda 1993 (#48) üzenetére


Touch-ko
őstag

Azt hiszem masok mar reagaltak a kommentedre helyettem :)

(#59) honda 1993


honda 1993
senior tag

Rendben , en pedig valaszra sem meltatom ezeket a butasagokat.

Na jo megis.

Ezek a kinai telefonok nem csak papiron, hanem anyaghasznalatban, es minosegben illetve a megbizhatosagban is fenyevekkel jobbak mint a nagyok ( lasd samsung) ami ugyebar tipikusan az a sz@r amit 1 even belul 4* kell gariztatni..

Mar csak arra lennek kivancsi hogy ez a sok buta valasz ami nekem szol, hogy kerulhetett ebbe a topicba?
Ugyanis ez pont nem egy samsung, vagy sony vagy apple topic.

De mindegy is, ha nektek megfelel a gagyibb minoseg, sokkal dragabban akkor vegul is miert ne vehetnetek azt.

XD alias IKSZDé

(#60) tomboy0013 válasza honda 1993 (#59) üzenetére


tomboy0013
veterán

Te skizofrén vagy? Vagy csak simán nem emlékszel mit írtál néhány hozzászólással ezelőtt?

Idézlek:
"Mar csak arra lennek kivancsi hogy ez a sok buta valasz ami nekem szol, hogy kerulhetett ebbe a topicba?
Ugyanis ez pont nem egy samsung, vagy sony vagy apple topic."

Ismét idézlek:
"Vannak a "nagy" gyártók (samsung, apple, sony, nokia) ezeknek régen nem akadt konkurenciájuk, de manapság csak az veszi az imént felsorolt gyártók telefonjait, AKI EGY KICSIT SEM ÉRT A TELEFONOKHOZ"

Most már leesett, hogy a sok "buta" válasz a te "buta" felvetésed miatt került ebbe a topikba? :U
Kérlek most már hagyd abba az ostobaságok terjesztését és az emberek lenézését. Bámulatos, hogy képes vagy lenézni másokat azért mert nem kínai mobiltelefont vesznek de ezt inkább ne reklámozd mert téged minősít.

(#61) honda 1993 válasza tomboy0013 (#60) üzenetére


honda 1993
senior tag

NEM, INKAB LEGYEL SZIVES ES TE MENJ INNEN, es folytasd inkabb ott ahol helye van a te apple vagy tudom is en milyen fanatizmusodnak.

Ez itt egy masik topic, es kesz.

"Kérlek most már hagyd abba az ostobaságok terjesztését és az emberek lenézését. Bámulatos, hogy képes vagy lenézni másokat azért mert nem kínai mobiltelefont vesznek de ezt inkább ne reklámozd mert téged minősít."
Senkit nem nezek le, azert mert olyan telefont vesz amilyet.Viszont ez itt ha tetszik, ha nem akkor is egy kinai telefonrol szolo topic, es az ezeket ocsarolo hozzaszolasokat kellene mostmar mellozni.

Majd ha en megyek, es irok ilyen hsz-eket az apple , samsung es tarsai topicba, akkor lesz igazad.

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#62) Touch-ko válasza tomboy0013 (#60) üzenetére


Touch-ko
őstag

+1!

(#63) honda 1993 válasza Touch-ko (#62) üzenetére


honda 1993
senior tag

Nevetseges vagy te is.

Te vagy az, akinek a tegnap irt hozzaszolasaira mar legalabb 100 valasz erkezett, amiben le lett irva vilagosan hogy ha nem tetszik valami, vagy nem ertesz egyet valamivel, akkor is el kell fogadnod hogy itt az emberek nagy resze valoszinuleg nem fog egyeterteni veled.

Es akkor meg finoman fogalmaztam.Miert nem vagy kepes vegre kicsit magadba nezni azok utan hogy mar tobben is irtak hogy idegesito az hogy ide irkalod a sok butasagot?

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#64) |DavidWoody| válasza Touch-ko (#21) üzenetére


|DavidWoody|
tag

"Cserebe olyat tud nyujtani amit egyetlen androidos csodamasina sem."

Idaig olvastam , ekkor megneztem a profilod van e irva valami cuccok , itt meg ugye szembesultem azzal amivel :) En jelenleg egy iphone 4 rol irok , mielott azthinned , hogy a samu fizeti a hsz-em , de ezt a szar dumat inkabb vidd haza. Semmivel se tobb az alma mint akarmelyik mas platform , jo stabil meg minden (nekem sima i4-en van os7 es bar nem hasit , abszolut elegedett vagyok vele) de ez a alma a zsir mer mindenbe jobb ez kb olyan jelly ota lejart duma. Nyomkodtam mm-ben samu alphat meg note 4 et , pont annyira romma veri az iphone mint amennyire az iphone ezt a 2 telefont. A markaneven kivul gyakorlatilag nincs kulonbseg. Szoval netrollkodj itt kerlek.

-woody-

(#65) Touch-ko válasza honda 1993 (#63) üzenetére


Touch-ko
őstag

100 valasz? Lol

Okay,leirom a velemenyem. Mi a kulonbseg kozottem es nehany hozzaszolo kozott?
En tudomasul veszem, hogy valakinek ez jon be, nem "idiotazom, birkazom, ..zizom, ujgazdagozom" le oket.

Nem probalom bizonygatni, hogy rosszul dontottek, mert nem erdekel ki milyen telefont hasznal.
Nem all szandekomban vitat kezdemenyezni, olyan vitat ami csunyan elfajul. Nem szoktam szidni mast, foleg nem kozos forumban.

Leirtam a velemenyem, tobbszor is leirtam, hogy olvassak el az elso HsZ-em utolso mondatat, ennel tobbet mar nem tudok tenni. Kimasolom megegyszer, hogy TE is megertsd:

"Nekem nagyon, nagyon nem szimpatikusak (ha nem bunkosag es ha lehet ilyet irni egy Xiaomi forumon)
Ha nem, akkor elnezest minden XIAOMI fantol."
ugy gondolom korrektul jartam el.
Leirtam a velemenyem amit a mai napig fenntartok. Ennyi. Ezt lehet elfogadni, lehet nem elfogadni, am idiotazni, birkazni, hulyezni teljesen felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#66) honda 1993 válasza Touch-ko (#65) üzenetére


honda 1993
senior tag

Csak az a problema, hogy te egy masik topicba valo temat boncolgatsz mar nem is tudom hogy miota.

Eleg lenne egyszer is leirnod, es kesz.
Azt kellene vegre megerteni, hogy itt nem szivesen olvasnak az emberek olyan hsz-eket amiben ocsaroljak azt a telefont amirol epp szo van.

Legalabb is en biztos hogy nem olvasom szivesen ezeket, a tobbiek neveben termeszetesen nem beszelhetek.
(Bar azok alapjan amiket mar irtak neked regebben, szereintem eleg vilagos hogy mirol van szo.)

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#67) Touch-ko válasza |DavidWoody| (#64) üzenetére


Touch-ko
őstag

PU ment :)

(#68) |DavidWoody| válasza Touch-ko (#65) üzenetére


|DavidWoody|
tag

-

[ Szerkesztve ]

-woody-

(#69) Touch-ko válasza honda 1993 (#66) üzenetére


Touch-ko
őstag

Egyszer irtam le jottek a kommentek, es latszolag nem olvastak el az erveimet, ezert le kellett megegyszer irnom, hogy nyilvanvalova valjon

@DavidWwody:
Mutass olyat ezen a forumon amikor szidtam, anyaztam valakit.

[ Szerkesztve ]

(#70) tomboy0013 válasza honda 1993 (#61) üzenetére


tomboy0013
veterán

:W Gratulálok a szövegértéshez ;] Nincs több hozzá fűzni valóm, nem érted a magyar beszédet és még azt sem tudod te magad miket hordasz össze. Nem is erőlködök tovább. További szép estét :U

(#71) honda 1993 válasza tomboy0013 (#70) üzenetére


honda 1993
senior tag

Ne is erolkodj, mert abbol semmi jo nem szarmazik.

XD alias IKSZDé

(#72) judas13 válasza David75 (#54) üzenetére


judas13
addikt

Szerintem várjuk ki azért ezt a kînai kérdést még. 5 éve hol voltak és hol tartanak máma, első tîzben hány kînai gyártó van már?-mikor még csak a belső óriás piac után csak most nyitnak jobban India, kevésbé tán Európa, és USA felé. Mi lesz itt 5-10 év múlva azt szerintem senki sem tudja még megjósolni sem....:)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#73) dezs520 válasza honda 1993 (#71) üzenetére


dezs520
senior tag

...édes istenem...te kivagy te?...meg egyáltalán honnan? :N

(#74) honda 1993 válasza dezs520 (#73) üzenetére


honda 1993
senior tag

Huhhh.

Na nekem most mar eleg volt.Inkabb tenyleg nem reagalok senkinek a velemenyere, mert csak az idomet pazarlom.
Tovabbi szep estet mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#75) Potzee


Potzee
addikt

Sok érdekes hozzászólást olvastam eddig...pro kontra...de valamiért még senki sem említette meg, hogy az APPLE NEM GYÁRT telefont! A készülékeit a Foxconn gyártja, mint megannyi más telefont is (pl.Infocus). Az Apple a szoftvert (iOS) és a support-ot biztosítja a készülékhez!

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#76) Mr.Silkó válasza dezs520 (#47) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nagyon komoly ember lehetsz, hogy rögtön leméred mások intelligenciáját egy hozzászólásból, miközben semmi kultúrálatlant nem írtam. Viszont a te hozzám intézett első üzeneted is lekezelő volt, mert te alapból látatlanban is okosabbnak képzeled magad másoknál. Gratulálok!

(#77) honda 1993 válasza Mr.Silkó (#76) üzenetére


honda 1993
senior tag

Ne foglalkozz vele, csak az idoted pazarlod.

Ha nem vetted volna eszre, akkor o azert sokkal okosabb mint az itt jelen levok.
Hiaba vitatkozol vele. :)

XD alias IKSZDé

(#78) dezs520 válasza Mr.Silkó (#76) üzenetére


dezs520
senior tag

...héj héj,a 41 es kommentem,nem volt se nem sértő,se nem rossz indulatú,ellenben amit te,arra reagáltál,az már a határán mozgott...általában azt adok,amit kapok...

(#79) janeszgol válasza Pirosász (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem rossz példa, csak a 70 ezer a 120-nak az 58%-a, míg a 150 ezer a 220-nak a 68%-a.

Ergo a példádban (ami közelít a valósághoz) a Nexus 10%-al jobban romlott. És csak 1 évesek. 3 év után térjünk vissza a témára. :D

(#80) janeszgol válasza tomboy0013 (#60) üzenetére


janeszgol
félisten

+1111111111

Istenem, ez a honda gyerek. Lefikázza a Samsung, Apple, Sony, Nokia vevőket, aztán meg csodálkozik, hogy a HSZ-ére a reagálások miért tartalmazzák ezeket a márkákat. Te szent isten. Ilyen buta emberrel ritkán találkozom.

(#81) honda 1993 válasza janeszgol (#80) üzenetére


honda 1993
senior tag

Akkor megint leirom, csak a te kedvedert hogy ez meg azota is egy xiaomi topic. Igaz hogy mar leirtam parszor, de ugy latom hogy meg mindig akadnak ilyen, hozzad hasonlo ertelmisegek.

Es termeszetesen neked van igazad, mert reagaltam valakinek a hsz-eire, amire mar tobben is valaszoltak az illetonek, es vilagosan elmagyaraztak neki hogy eleg legyen.

Nem baj, elofordul az ilyen.

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#82) janeszgol válasza honda 1993 (#81) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen egy Xiaomi topik, ahol te emlegetted, sőt le is nézted megnevezve más gyártók vásárlóit. Tehát te (is) Samsungoztál, Sonyztál stb ebben a xiaomi topikban.

Érted? De tényleg! Érted? 21 éves lehetsz, egyetemista talán. A szövegértelmezésed kritikán aluli. (Mivel azt sem érted, miért reagáltunk neked.)

(#83) honda 1993 válasza janeszgol (#82) üzenetére


honda 1993
senior tag

Te tenyleg ennyire idiota vagy ?
Ha esetleg visszaolvasnal, akkor lathatnad hogy nem en voltam az aki elosszor hozta szoba az iment emlitett gyartokat. :W :W

Es en azutan hoztam fel ezeket a gyartokat, miutan a kollega egyre csak azt bizonygatta hogy a xiaomi sehol sincs hozzajuk kepest.

[ Szerkesztve ]

XD alias IKSZDé

(#84) Potzee


Potzee
addikt

Kellene már ide egy moderátor, aki kitakarítaná az ide nem illő, értelmetlen hozzászólásokat! Köszönöm a téma iránt valóban érdeklődők nevében!

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#85) Mr.Silkó válasza honda 1993 (#77) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Belátom, nem túráztatom ezen magam.

(#87) #06658560 válasza #32839680 (#86) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az iOS az első széria óta ismeri a magyar karaktereket, külföldön is.

(#88) SamRothstein válasza Touch-ko (#21) üzenetére


SamRothstein
újonc

"Egy masik forumon olvastam, hogy support, magyar nyelv nincs, es a SW-es oldaluk sem tul meggyozo"

Már ne haragudj,de hány éves vagy?Hiszel abban,amit olvasol,ahelyett,hogy saját magad meggyőződj róla?Ha vennéd a fáradságot....de nem.Ez minősít is téged.Egyátalán nem igaz,amit írtál.Épp az ellenkezője.De minek is fecsérlem az időmet egy szemellenzős valakire...
Szerintem nézz magadba.Sosem késő megváltozni. :)

Vagyok,aki vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.