Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) freeapro


freeapro
senior tag

Én is most váltottam 5600-ra (3600-ról). Az alzás 65k-s ár gyorsan meggyőzött, hogy elég lesz az "X" nélküli változat is. Az átlag fps nekem is nagyot ugrott ugyanazzal a vga-val is.

(#2) N€T0X|N válasza freeapro (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Igen, engem is az győzött meg. :D

Sent from my keyBoard

(#3) vallas


vallas
senior tag

Köszi az infókat, nekem is 2600 van, és már gondolkodtam a cserén...bár nekem vga csak 1660ti 6GB van...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#4) N€T0X|N válasza vallas (#3) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Játékok alatt is kisimíthatja azért a folyamatosságot, de ha másra is használod, akkor pláne jól jöhet az ereje. Én ki tudom használni és amivel az előző 21 perc alatt végzett, az most lement 13.5-re. Még mindig sok, de jól látható a különbség. :D

Sent from my keyBoard

(#5) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Én egy 5600x-et használok, akkor vettem, amikor 90k-ért árulták, sokat vártam erre az árra, ez egy nagyon erős CPU ahhoz képes, hogy "csak" 6 mag/12 szál. Simán meghajt egy RTX 3080 12GB-ot az én esetemben. És AM4-en még mindig ott a Ryzen 7 5800X3D, ami a jövőben egy újabb upgrade lehet, de még mindig túlárazott, de brutálisan jó termék, ha lemegy az ára, vagy Hardverapro-n valaki majd piszkosul olcsón garival árulja, én le fogok csapni rá. Egyelőre nem akarok platformot váltani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.