Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) tipuka


tipuka
addikt

vízállóságról említettek valamit? :)

(#3) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na most aztán nem érheti a ház elejét a Samsungnál, hogy nem csináltak semmit. Ez azért ott van. Nem gyengén.

All→M8

(#4) Fineous


Fineous
csendes tag

Ez már igen! :)

Szeptember környékén igen esélyes lesz számomra következő telefonnak, kíváncsi leszek, hogy akkortájt milyen árban fog futni a trénél.

A száz gigás OD tárhely viszont számomra picit csalódás, Google Drive tárhelybónusznak jobban örültem volna, elvégre mégis csak a Google rendszerét futtató gépről beszélünk.

(#5) Legendd válasza tipuka (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Na látod, nem...amúgy élőben frankó mindkettő, csak a fekete hátlap úgy gyűjti az ujjlenyomatokat, hogy rossz nézni...kell rá majd egy matt fólia és jó lesz. A kamera kitüremkedése nem zavaró, az ujjlenyomat-olvasó meg jobb lett, nyomogattuk, de sajna-nem sajna még mindig az Apple nyeri itt a versenyt. Amúgy nyomogattuk rendesen a telefont, és nem nagyon melegedett, kicsit langyosodott és ennyi. Élőben szépek, főleg az edge, de az S6 is a vékony kávával. Most már nem jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#6) beg válasza tipuka (#2) üzenetére


beg
veterán

Nem, de ez is tölthető mikróban :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7) h4h01 válasza tipuka (#2) üzenetére


h4h01
senior tag

Nem vízálló..Több vidiben is említették már..

(#8) Peterson_


Peterson_
addikt

Ez igen.
Bizakodó vagyok, mert ha ezeknek a készülékeknek nem is tartozom a célcsoportjába, a következő Note talán még ezeknél is jobb lesz, így talán nyugdíjba mehet a hármas:)

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9) tomi940713


tomi940713
csendes tag

korekt pont ma néztem youtube-on egy videót február 28 dátummal és videon bemutaták az h lehetséges

kardos tamás

(#10) gerii


gerii
addikt

Kíváncsi leszek ilyen árazással mennyire fogják venni. Teszt mikor lesz? ;]

(#11) AshaNoR


AshaNoR
tag

Nekem nagyon tetszik, kíváncsi leszek én is az árára..
Külsőre is végre már változott vmi. :)

(#12) emre33


emre33
addikt

Pontosság kedvéért: edge aksija eltérő, nagyobb: 2600

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#13) Garadow


Garadow
csendes tag

Szerintem nagyon gusztusosak a színek amikbe kaphatóak, kivéve a fehér...ott a hátlapon a kamera valami borzalmas ahogy kinéz.

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#14) tipuka válasza beg (#6) üzenetére


tipuka
addikt

Szuper, abból van kettő is. :D De mi az, hogy nem vízálló? Majd az Active mi? :)

Jó sok mindent változtattak, kíváncsi lettem. :) Főleg, hogy jelen lessz - e a Wolfson DAC? :))

[ Szerkesztve ]

(#15) tomi940713


tomi940713
csendes tag

sztem az árra 200 e felet lesz bőven xD

kardos tamás

(#16) Totheground válasza AshaNoR (#11) üzenetére


Totheground
addikt

Az ár már elérhető, és talán a pofátlan rá a legjobb szó. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#17) Chevalier


Chevalier
tag

Ezt még el lehet rontani egy gyermekbetegséggel, viszont eddig ez a legszebb Samu. Ez vitathatatlan :)

einhorn az finkle

(#18) prolad


prolad
őstag

Végre az s2 után ismét normális dizájnt kapott az s sorozat,bár kicsit lehetett volna szögletesebb.Remélem az akksi csökkentése nem rontja le az üzemidőt.

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

Hú, de ocsmány fehérben a hátulja. :U

(#20) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Mondtam én, hogy 2015 választó víz lesz. Le a kalappal a Samsung előtt, ez nagyon tetszik :R

Finn the human

(#21) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

A készülék az első 20 piacon április 10-től lesz megvásárolható...

Na akkor szokás szerint, itthon jó ha május közepe június elején kapható lesz.
Mire "emberi, megfizethető" áron lesz az úgy valahol szeptember október magassága ha jól sejtem.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#22) pohár válasza Totheground (#16) üzenetére


pohár
félisten

az, kevesebbe kerül forintra átszámolva, mint például az S5 magyar ára volt :U :U

Bone: nem elől, hanem elöl, meg a szokásos 2.0-ás a 2.0-s helyett

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ezzel tarol most a samu az tuti, végre komolyabban hozzá nyúltak és úgy tűnik tudtak hol kell mindezt. :K

(#24) darvinya


darvinya
titán

Samsung-éknál bevették a gyógyszert, hogy lett egy tetszetős készülék.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#25) joey04 válasza pohár (#22) üzenetére


joey04
titán

az ilyet privátban a szerzőnek. ezerszer kérték már. unalmas állandóan a kiigazítást olvasni tőled.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) MartOOn


MartOOn
addikt

Huhh. Hat azt kell mondjam ezek jora sikeredtek! Köszönjük! Es Nektek is hogy tudósítotok nekunk. S6 v S6 edge? Mindketto szep lett. A feher szín számomra kilove. Fekete nagyon ujjlenyomat-vadasz (bár a matt folia jo otlet) a zöld es a kek piszok gyönyörű! :) de az árány is tuti megtalalja a közönségét. :D
IP-t sajnalom. Micro sd-t szintén. De karpotol az exynos a ddr4 a QI az OIS az 1.9-es optika a temazhatosag a letisztultabb touchwiz az ujjlenyomat szkennert mar nem kell huzgalni... ;) szoval s5-rol is van boven elorelepes.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#27) Entryy


Entryy
aktív tag

"10 perc alatt akár négyórás használatra elegendő energia rakható a telepbe."

4óra használat vagy 4 óra készenlét? Nem mindegy!

Előbbi az nagyon komoly lenne, utóbbi átlag közeli.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#28) Bocha válasza pohár (#22) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Köszönjük az észrevételeket, ugyanakkor tényleg hasznos lenne nem a fórumban, hanem emailben, privátban küldeni ezeket, mert miután javítjuk, teljesen értelmetlenül foglalja majd a helyet a hozzászólásod! :R

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#29) Bocha válasza Entryy (#27) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Elvileg előbbi, "normal daily usage", valami ilyesmit mondtak.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#30) Bocha válasza MartOOn (#26) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mi köszönjük a türelmet! Sajnáljuk, hogy ilyen lassúak voltunk a Samsung anyagokkal, nagyon ciki, de sajnos problémáink voltak a nettel. :(

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#31) mrThomi


mrThomi
addikt

le a kalappal de jesszus menjetek mar aludni :D arrol lehet tudni valamit h kesobb kijon snapi810 el vagy maradnak exyvel ?
szerk: boccs elobb olvasoi aztan kommentelek. en azert nem lepodnek meg egy snapdragonos verzitol sem de ha nem hat nem :D

[ Szerkesztve ]

(#32) kissd01


kissd01
tag

Úgy tudom, hogy kizárólag Exynos lesz a rendszerchip.

(#33) MartOOn válasza Bocha (#30) üzenetére


MartOOn
addikt

Ohh no problemo! Addig youtube videokat neztem (sztem nem csak en :D)
Melyik szebb előben? S6 vagy az edge? 10percig ez tetszik jobban aztan 2 videoval kesobb meg amaz. Kezbefogni meg nem most fogom... :( apr 10.
Raer a valasz holnap is. Pihenjetek tenyleg mert holnap is nap lesz!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#34) mrThomi válasza MartOOn (#33) üzenetére


mrThomi
addikt

az mar ma van :) nekem az edge szembol nem tetszik de majd elobe eldol. nekem az s6 feherbe a nyero.

(#35) iko1972


iko1972
csendes tag

Az senkit sem zavar, hogy nem vízálló, nem lehet bele sd kártyát tenni, és nem cserélhető az akkuja? Tényleg az számít, hogy milyen színű és hány grammal kisebb?! Legutóbbi négy telefonom Note 1,2,3,4. Ha ilyen lesz a Note 5, biztosan nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#36) dreamdancer


dreamdancer
őstag

TROLL ON
- levehető hátlap jóság
- üveg hátlap sz@r, mer törik meg koszolódik
- cserélhetetlen akku pfij, szervízes csere szimpla lenyúlás
- microSD kell, a nagy tár nem váltja ki

Jé, hogy mekkorát változott a világ 1-2 év alat... :Y
TROLL OFF

Jó, hogy végre a Samsung is hajlandó ledönteni pár tabut. Előnyükre válik.

Nem a lényeg a fontos.

(#37) MartOOn válasza iko1972 (#35) üzenetére


MartOOn
addikt

de zavar de itt azt is leirtam hogy engem mi vigasztal ezek miatt es számomra tobb a plusz mint a minusz.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#38) pohár válasza Bocha (#28) üzenetére


pohár
félisten

á, rendicsek, úgy lesz :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39) eeXaa


eeXaa
addikt

..sztem dizájnban viszalépés ez a telefon... nemtom miért nem lehetett az s5 vonalán maradni, így biztosan nem veszem meg.

(#40) Tressy


Tressy
senior tag

Azt azért nem értem, ha nem cserélhető az akku miért nem vizálló akkor?

(#41) joey04 válasza iko1972 (#35) üzenetére


joey04
titán

ezek közül engem egyik sem érdekel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) Quasi_modo válasza Tressy (#40) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Jó kérdés.

valami

(#43) Trespa


Trespa
tag

Úgy làtszik nem tudtàk megoldani a snapi melegedés kérdést. ☺ Maradt a "b" terv egyelőre.
Egy élmény volt élőbe (live steamen ) nézni.
S4 -es bőven elég nekem tudàsban .
Exynos processzor kevesebbet fogyaszt ,de ha lesz Snapdragon kiadàs 810-820 procival ,hàt itt màs lenne a fogyasztàs nyilvàn.
Szeritnem nem baj ,ha nem vìzàlló , nem hiszem hogy az emberek nagyrésze nyàrón a Balatont akarja àtúszni kezébe az S6-al . Vannak speciàlis tokok amivel jól tűri a telefon a viz fröcssenést..
S6 hardvere gyenge szerintem ,de majd meglàtjuk mit csavarnak kibelőle és most nem az AnTutura gondolok.
3GB ram nem nagy előre lépés,ha abból kifolyólag ,hogy alkalmazàsok nagy része mit hasznàl pl Facebook egyre-egyre nagyobb a hardverigénye .
Szerintem lesz még itt meglepetés rossz irànyban.
A bemutatóban minden jól hangzott egy "következő generàciós àlom " telefon ,de gyakorlatban szokott bukni minden.
Samsung pàrti vagyok
jó irànyba fejlődtek most elhagytàk a szappantartó formàt ,anyagot ,de sok oldalon úgy emlegetik "Sony Z -Iphone 6 ötvözet "

[ Szerkesztve ]

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#44) Kékes525


Kékes525
félisten

Nem ájulok el a Samsungtól. Szép, gyors azt meg kell hagyni, de a bloatware-ek, knox mellett ezt nagyon rontják. Miért kell megfizetnem azokat a programokat drága pénzért, amit sohasem használok semmire, csak foglalják a helyet csökkentik a teljesítményt? Ez egyszerűen felháborító. Ha szabadon dönthetnék róluk az más lenne. Így ez diktatúra, sok pénzért. Legalábbis az S4 esetében nem minden fölös progit lehet kilőni. Másrészt miért nem vízálló? Amiért nem az nem éri meg. FM rádió vajon van e? Hátlap üveg. Az mire jó? hogy könnyebben törjön? A telefont használni szokták, nem nézegetni, Ja és az akku csere hiánya is rossz. Memória bővíthető?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#45) Deck válasza Kékes525 (#44) üzenetére


Deck
titán

Nem bővíthető. Amúgy teljesen igazad van.

Kiállító kamera nagyon gagyi :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#46) Kékes525


Kékes525
félisten

(#45) dekrer: További kérdés: infra, rádió, hőmérő, páratartalommérő, légnyomásmérő?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#47) deakferenc75


deakferenc75
tag

Érdemes volt elküldeni a design felelőst,ez már egy teljesen más forma,mint az eddigiek😄A hardver ok,de 100 év múlva is ez a szappantartó lesz??

[ Szerkesztve ]

(#48) WOLFPUNTO


WOLFPUNTO
tag

Egy ideig élőben néztem a leleplezést, de azért sok adat kiszivárgott a hardveres újításokról amikre számítani is lehetett. Az ujjlenyomat olvasó még nem teljesen világos nekem. Most akkor iphone szerű, amit csak érinteni kell, vagy elhúzós maradt? A készülék amúgy nagyon tetszik, de valószínűleg nem az Edge variánst fogom megvenni. Nálam ez a hajlított kijelző semmit nem váltott ki.

(#49) Kékes525 válasza Deck (#45) üzenetére


Kékes525
félisten

Amúgy a memória bővíthetősége eléggé ellentmondásos. Itt azt írják, hogy bővíthető:

Kiderült, mit tud az iPhone kihívója

"A telefonok 32/64 és 128 gigabájtos változatban lesznek kaphatók, de memóriájuk kibővíthető, így az iPhone-nal ellentétben nem feltétlenül kell a drágább modellekre költeni."

Végre fém: bemutatták a Samsung Galaxy S6 és a szépített S6 edge telefonokat

"Samsung végre kukába dobta a csúcskategóriában nagyjából oda is való 16 GB tárhellyel szerelt verziót, az S6-ban legkevesebb 32 gigányi hely van, emellett 64 és 128 gigás verzióban érhető el a telefon. Mellé pedig akár 128 gigás microSD memóriakártya is befér."

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#50) klarkzone


klarkzone
tag

Maradok a kínai két SIM-es, cserélhető aksis, microSD-s (ja, hogy az S6-ban is van, hú de fejlődünk...), érintő hardvergombos telóknál, nekem kb. ennyi amire kell egy telefon, de a nagy csúcsmárkák közül egy sem tudja... pff... ez a fejlődés mi?, hogy lekorlátoznak, de van 8 magod meg 3GB RAM-od... és szupergyorsan letöltheted a reklámokat... Amit elismerek az az, hogy kell a termékfrissítés, hogy kijöjjenek minél hamarabb az újabb technológiák, és kiderüljön, hogy mire van szükség és mire nem, aztán a közép kategóriában már találni olyan modelleket amik nem a legújabbak, de legalább 2-3 évig jó ár/érték arányt kapunk. Bár én szerintem a kínaiak nagyon hamar el fogják intézni a piacukat, főleg ha sikerülne Cyanogen-hez hasonló ROM-okkal kijönni, és elválasztanák az Androidot a Google-től, bár már így is van nagyon sok MTK-s alkalmazás, de a kínai telefonok hátránya még mindig a nagyon alacsony szoftveres támogatás, legalábbis én átlagfelhasználóként ezt látom...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.