Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Fred23


Fred23
nagyúr

IP67 ugrott sajnos... -legalább olcsóbb lesz az S5, meg talán az S5 mini is. Remélem, lesz pár vízálló telefonjuk is.

(#52) zzola


zzola
félisten

Jó-jó, de mennyiért?

(#53) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Nevetséges, hogy az Alpha után kijönnek egy ilyen ostoba dizájnnal. Semmi flame, de ne mondja senki, hogy nem emlékeztet legalább a keret az iphone 6-ra... miért kellett ezt? Összhatásában is tiszta iphone kopi a teló, nincs microsd, nincs cserélhető akku (ami ráadásul kisebb), de legalább fain törékeny üveg lett a hátlap (akkor már miért nem kopizták le az alut? miből tartott volna?), de mindezekért kárpótol, hogy vízálló... ja, nem. Végül is órási dizájngyőzelem, hogy még a kidudorodó kamerát is sikerült összehozni. Persze vékony, de akinek papírvágó kell, az azt vegyen ne telefont, nekem az s4 is bőven elég vékony, sőt sok is. Számomra nagy csalódás, bár biztos kasszasiker lesz, de én személy szerint, ha ilyesmire vágynék, amit ez a teló nyújtani próbál (a teljes lebutított minimalizmus), akkor Apple-t vennék. Most nem látom, hogy lenne érv az S6 mellett. Nincs karaktere.

[ Szerkesztve ]

(#54) S e t h


S e t h
nagyúr

Kíváncsi vagyok nálunk hogy fog nyitni árban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#55) Urmy


Urmy
tag

Én samsung fan vagyok mindenem az de ez a telefon nem kellene. Illetve kellene de eladnám és lenne belőle két s5. Értem én hogy most ez az irány ezt kell követni, a szifon által kitaposott ösvényt, de számomra azok az ujítások amit a telefon kapott nem fontosak. Fém ? Hurrá örüljetek szépen csillog a napon..
No mind1 tudtam hogy ilyen lesz ez várható volt, igazából nem lepett meg, ezt tuti nem veszem meg remélem hamar kijön a s6 Active, azt kénytelenek lesznek műanyagból csinálni.. Akkor talán marad a levehető hátlap micro sd is.
Nekem ez az irány nem tetszik de hát mindenki másért vesz telefont. Bár szerintem hiába szép ezen nincs hátul rajt az alma logo szóval aki sznob akkor sem ilyet fog venni :P

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#56) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nagyon remélem a következő Note szériából nem lesz kihagyva az akku csere lehetősége, és az SD kártya bővíthetőség, mert nekem ez nagyon fájó pont lenne.
És bízom abban is hogy nem lesz ennyire vékony, mert az is zavaró tud lenni, lassan olyan vékonyak lesznek a telefonok, hogy borotválkozni is lehet velük, viccet félre téve, nekem nagyon nem tetszik, ha egy telefon túl vékony, mert mindig az az érzésem, hogy kicsúszik a kezemből, illetve a vékonyság több egyéb problémát is okozhat, pl. könnyebben hajlik, vagy törik.

A belső tárhely meg hiába 32 GB-os ha nem bővíthető (tudom lehet kapni 64 és 128GB-os verzióban is) illetve hiába adnak hozzá 100GB felhő tárhelyet, ha a jelenlegi mobil tarifákat nézzük (a stabil lefedettségről nem is beszélve) akkor sajnos az is csak marketing marad.

Szóval szép a készülék, és erős a hardver, DE sajnos vannak olyan problémák vele, ami miatt párunknak ez nem fog tetszeni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#57) Kékes525 válasza Urmy (#55) üzenetére


Kékes525
félisten

"hamar kijön a s6 Active, azt kénytelenek lesznek műanyagból csinálni." Miért? A vízállóság miatt? Ennél is meglehetett volna csinálni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#58) alevan


alevan
őstag

Nem tudom, mitôl van elájulva mindenki. Hozta amit minimum kelett neki:
-friss soc
-még magasabb felbontású kijelzô
-friss touchwiz
-jobb kamerák

Szépnek még mindig nem szép. Ôsszel peddig jön a lassító-fagyasztó frissítés az S5re, pár hétre rá megnô Újra az S6 eladás és az XDA látogatottsága.

Csak a szokásos forgatókönyv...

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#59) Urmy válasza Kékes525 (#57) üzenetére


Urmy
tag

Active nem csak vizálló korlátozottan az ütést rázkódást is bírnia kell.
Nha most üvegből fémből ezt elég nehéz lenne megoldani. Legalábbis nem láttam még fém üveg "strapatelefont".

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#60) hemaka válasza Tressy (#40) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem is pont ez jutott az eszembe. De lehet azt az active verzionak tartogatjak.

(#61) Joachim21


Joachim21
senior tag

+pont: Végre valaki bevállalta, hogy nem Snapdragont rak egy csúcskészülékbe.
+pont: Jól néz ki, jó az anyaghasználat, különösen az Edge tetszik, remélem a használhatósága is kiváló lesz.

Érdekes lesz látni mit tud az Exynos. Az M9 FHD kijelzője a benchmarkoknál előnyt fog jelenteni, de reméljük a valós felhasználás során nem lesz érzékelhető különbség.

Ez most tetszik a Samutól!

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#62) medica


medica
senior tag

Semmi különös a szokásos "mindenkimeglépi" 3 giga ram azt csodákozzá.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#63) Kékes525 válasza Urmy (#59) üzenetére


Kékes525
félisten

Végül is igaz. Akkor várok az Active-re. Ma fogják bemutatni? Mintha olyat olvastam volna...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#64) helixP


helixP
nagyúr

Tudom, tudom, mindenkinek nem lehet megfelelni, de: Se bővíthető memória, se cserélhető akksi..., :U

[ Szerkesztve ]

(#65) keIdor


keIdor
titán

Alpha és Note 4 után egy újabb Samsung, amire azt lehet mondani gyönyörű. Végre megvan a jó irány, a sima S6-ot talán még meg is veszem tavasszal. Végre ott fejlődtek, ahol kell és elhagyták a tejfölös pohár műanyagot, végre, valahára.
MicroSD és aksicsere lehetősége meg úgyse érdekelt soha.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#66) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Hát... ez valahogy nem lett az igazi..
Karakteresebb, sarkosabb dizájnt vártam.
6.8 mm? Miiiért?? Mi a francért kell ennyire vékonyítani valamit ahelyett, hogy nagyobb aksit kapott volna 8mm-ben. Az üveg hátlapnak meg leginkább csak hátránya van. Hihetetlen, de még mindig nincs olyan telefon amire lecserélném az s4-et. Talán a yotaphone.. de nem ennyiert. :(

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#67) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon meglepett a Samsung ezekkel a telefonokkal. Nagyon betaláltak velük nálam.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#68) HawerKing


HawerKing
őstag

Nagyon szep telefonok s ezekre mar lehet mondani , hogy "minosegi"
A hardver nagyon eros mondjuk lehetettt volna mar 4GB ram is (mar ha csucs akkor legyen csucs)
Az aksi kapacitasa is mehetett volna 3000Miliamper kore.

De minden esetre remek telefon az S6 , (az S6 Edge nemigazan jon be)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#69) Márko88


Márko88
aktív tag

Sokkal jobban tetszik mint az S5,komolyabb,minőségibb. Külsőben nagyobb a vàltozàs mint az M8-M9-nél.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#70) Borosz


Borosz
senior tag

Tényleg szép és minőségi, de igazán érdekel, mi történhet egy ilyennel, amikor másfél méterről az aszfalton landol...

[ Szerkesztve ]

(#71) darkarthur


darkarthur
senior tag

Az Edge szép, nagyon tetszik. A simánál lehettek volna bőkezűbbek a szögekkel.
Nekem mondjuk rohadtul nem tetszik az üveg hátlap és nem azért mert gyűjti az ujjlenyomatot, hanem mert nyáron van, hogy eléggé izzad a kezem.

Egyébként öröm, hogy csak Exynos hajtja. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 5G

(#72) darvinya


darvinya
titán

Edge pont azoknak jó aki tervező, mert legtöbbször helyszínen kell változtatni a tervrajzon.
Ha vonalzónak használt kerekített oldalát átállítható az ottani méretarányra.
Akkor telitalálat, és jobban fog fogyni, mint az S6.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73) Kékes525


Kékes525
félisten

Teljesebb specifikációk:

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#74) batai15


batai15
félisten

Nem csúnya az eleje, bár tagadhatatlan az inspiráció. Minden másba érdektelen számomra ugyan úgy mint az eddigi samsungok

(#75) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

az az edge ... az instant get. es ha 800 dodo lesz akkor is. Ebben csak ez remiszto hogy eddig az apple osoket fikaztam azert ami en most vagyok samsung ban :D

(#76) HaZse


HaZse
őstag

Korrekt lett. Bár jó lett volna látni azt a sötét témát, hogy mi mindent cserél le. Remélem úgy cseréli le a témát, mint a CM-es téma.űűAz AMOLED + fehér háttér nekem nem jön be.

Amúgy csak a videóban létszik, hogy kicsit laggolt a főképernyőn a cucc?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#77) Stauffenberg válasza Borosz (#70) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az üveg hátlap miatt az Apple is kapott sok savazást:

Hát az tuti, hogy készülékbiztosítás nélkül ilyet sosem vennék.

(#78) HaZse válasza Stauffenberg (#77) üzenetére


HaZse
őstag

De az I4/4s hátlapját akár otthon is ki tudtad cserélni a 2 db. csavar kicsavarása után. :D

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#79) Z0mbi válasza HaZse (#76) üzenetére


Z0mbi
senior tag

nem. a laggolas az egy android feature. es ha quaddualocta 4THz lesz a proci akkor is laggolni fog mert a szuk keresztmetszet az a nyomorek virtual machine. Ez az ara annak hogy szazmillio hardveren tudjon ugyan az az operacios rendszer futni.
az almasok ebben azert jobbak mert ott a 'vason' fut a cucc. ot egy 1.2ghz es dual core jobban viszi a cuccokat mint barmelyik droidos. (mondom ezt ugy hogy megrogzott droidos vagyok)
csak parom note 4 et latva... ahogy meg meg akad elgondolkodok mi ertelme ennek a orajel versenynek. Szart sem er. akadni fog.

(#80) Csapoati válasza Borosz (#70) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ugyanaz, mint a tobbi (nem strapabiro) okostelefonnal: ripityara torik. :) De az uveg hatlap egyedi mintazatot kaphat, orom az uromben. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81) Jeanne d'Arc

Érdekes, de nekem ez a hátsó rész nem jön be. Eleje meg majdnem olyan mint a többinek. A hardver viszont jó lett.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#82) tothl


tothl
addikt

Tuti, hogy a gagyi 32 gigas lesz mindenhol az is aranyaron....ez nem gyerebe...

(#83) bostone


bostone
addikt

Ez a durva ájfonosodás kívül-belül, remélem nem szabja meg a későbbiekben, hogy mit pakolhatok a fix háttértárra, vagy mit küldhetek, kinek küldhetek és kell-e szinkronizálnom a samsung és/vagy google tunes-al.

(#84) gery2123


gery2123
őstag

Mintha egy s4 látnék elölről. :) De komolyan design miben változott? Nekem ugyan az mint eddig. Jó fém keret, üveg hátlap, de ennyi.
Így látszik nem lesz egy darabig Samsung készülékem...
Ettől függetlenül nagyon jó kis készülék, és végére valamit a Samsung is hallgatott a vásárlók igényeire valamilyen szinten.

-- PSN_ID: GerY2123

(#85) szegedilaci


szegedilaci
tag

S5-ömet nagyon szeretem, vízálló 3 napos akku nekem tökéletes, ez a hajlított kijelzőn kívül számomra visszalépés, jó ideig nem cserélem le.

(#86) Palika71


Palika71
őstag

3 hónapja megérkeztem az Apple-től, és vettem az Alpha-t. Jó választás volt.
Az Alpha-ból kiindulva szt hittem, hogy a Samu a dizájnba is révbe ért, és így én is.

És akkor itt a csicsa-micsa S6. Nekem volt üveg hátlapos iPhone-om. Azt egy nap 5x törölni kellett.
Felszereltségben és kialakításban meg felveszi az iPhone azon tulajdonságait, amiért megutáltam. :O

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#87) Mr.Silkó válasza pohár (#22) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Újra itt a nyelvtan-náci. Javíts ki kérlek, ha valamit rosszul írtam!

[ Szerkesztve ]

(#88) philips20


philips20
aktív tag

Videó tesztet!!!!!
Abból ki derül minden.

(#89) Katorga12


Katorga12
csendes tag

Azt hittem dobnak végre valamit a designon,de ez ugyan olyan gusztustalan ronda,mint ez elődei.
Kukázhatnák már igazán a szappantartó formát...A bővítés hiánya óriási fekete pont és bár
majd jó pénzért kiváltja a nagyobb tárhelyes verzió,ha kipurcan a teló,ugranak az adatok is.

(#90) zozoo83


zozoo83
tag

Most akkor fém vagy csak fém keret?
Ezen az oldalon [link] azt írja: "az S6-nál nem fukarkodtak az alumíniummal a tervezők, így nem csak egy fém csík veszi körbe a házat, hanem alapvetően fémből van a burok." Ebbe a cikkbe meg csak keretről van szó.

(#91) p2pp


p2pp
őstag

Ennek a kilógó kameráját is le fogják
köszörülni, mint az Iphone 6 kameráját? :)
Amúgy semmi extra! HTC M9 jobb lett!

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro 17.5.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#92) HaZse válasza Katorga12 (#89) üzenetére


HaZse
őstag

Már jó pár éve csak belső tárhellyel rendelkező telóim vannak. Sőt van itthon egy iphone 2G és egy 3GS. És ezek is mind-mind használhatóak. Tehát nem ment tönre mennük a flash.

A másik, hogy a telefonon semmi fontos adatot nem őrzök. Azért van a felhő szolgáltatás, amit a NAS-om még le is szinkronizál.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#93) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Akárki akármit mond, a széle, alja, teteje tiszta ájfón copy. Az a kamera pedig... :U

Megyen!

(#94) Zolik


Zolik
senior tag

Az utolsó pillanatig reménykedtem benne hogy vízálló lesz :(
Így sajnos felejtős...a nem kivehető aksit és a nem bővíthető memóriát talán még lenyelem....de így semmi extrát nem tud ami miatt kellene...sőt!
Ebből S5 lesz :(

Az applenél világ siker volt a 6, a nem bővíthető mem kártyával és nem cserélhető akksival.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#95) AS


AS
félisten

Színesben az igazi :)

Zöld és kék nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#96) roli543 válasza Kékes525 (#44) üzenetére


roli543
őstag

Sony Z1et használok másfél éve, többször leesett, és semmi baja nincs az üveg hátlapnak.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#97) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez az "újragondolt" okosmobil? :D Amúgy egy hatalmas piros pont a normális anyaghasználatért, de az Edge hajlított kijelzője inkább csak látványelem, így az eléggé gáz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#98) Mr.Silkó válasza Zolik (#94) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Azért szerintem nem akkora probléma, hogy nem vízálló, a vízállókról is sokszor hallani, hogy beáznak normál használat mellett is (mondjuk vízbe ejtésnél), a legtöbb gyártó ígyse-úgyse javítja/cseréli a telefont ingyen beázásnál, szóval ilyen szempontból szerintem szinte lényegtelen. Most S5-öm van, kiváló telefon, de azért irigylem picit az S6/S6 Edge anyaghasználatát.

AS (#95) 》Zöldben gyönyörű! :)

[ Szerkesztve ]

(#99) K Norbi


K Norbi
addikt

Hát az egy jó dolog ha a telefon nem ázik be, értelmesebb mint az üveg hátlap, kíváncsi vagyok akinek most S5-e van, fog e rohanni hogy lecserélje S6 ra. mert én tuti nem cserélném le.. kijelző méret változatlan, jobb kijelző, erősebb kicsit, picit nagyobb kamera.. üveg hátlap oszt ennyi.... lool Én tuti nem cserélném le. nincs akkora szintlépés!
Bárki bármit mond, ez egy htc one héj! iphone design, sony Z hátlap :DDD ;]

(#100) atike


atike
nagyúr

Egész jó... Így edge nélkül már kellemes... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.