Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#202) HaZse válasza scyllarus (#198) üzenetére


HaZse
őstag

Működik a bt file küldés filemanagerből.

És pdf-et is meg lehet nyitni. Igaz kell egy pdf olvasót feltenni, de legalább az alap rendszer nincs nagyon telelakolva a gyártó által előre meghatározott alkalmazásokkal.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#203) kelly416 válasza sz.balazs.95 (#199) üzenetére


kelly416
veterán

Gyere, szidjuk a bada-t valamelyik wave topikban. :DDD

(#204) Szergely83 válasza scyllarus (#198) üzenetére


Szergely83
tag

VAgy ez: [link]

(#205) liquidgold válasza NGA (#200) üzenetére


liquidgold
tag

Megint a "homokórázás" dolog amire ismét rácsodálkoztam. Ez valós jelenség tényleg wp-n? Milyen készülékekre jellemző? Nekem L820 van és semmi töltögetés, pedig nem mai darab? Lassan oda jutok, hogy nem merem lecserélni majd :D

(#206) scyllarus válasza Szergely83 (#204) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez tökéletes lenne. BT kilőve, az asztali gépemre gondoltam.
A pdf olvasó is lehet utólag telepítendő app, droidon sem mindegyiken alap, csak működjön.
Na, most már csak ide kell érjen, szerencsére nem sürgős a dolog, de felkerült a jelöltlistára az XL.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#207) sz.balazs.95 válasza kelly416 (#203) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Csak azt még nem használtam huzamosabb ideig, hogy tudjam véleményezni. :N :D
(habár mindenképpen tervben van. :K)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#209) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Soha nem értem, hogy valaki kiad egy telefonra 100+e Ft-t, majd sajnálja az alkalmazásra a pár száz forintot. Engem kimondottan zavarnak a reklámmal telepakolt alkalmazások, ha van egy program ami jó, akkor megveszem. Pont ezért szeretem a WP-s Áruházat, a fizetős programokat is ki lehet próbálni egy-két napig. Nekem az Androidos x ideig visszakérheted a pénzt nem szimpatikus.

Laci

(#210) kelly416 válasza sz.balazs.95 (#207) üzenetére


kelly416
veterán

Nekem volt egy Wave-em. Ha nem lett volna bajom a memóriakártya írásával, vagy a Samu foglalkozott volna a hibajelenséggel, nem mindig úgy dobja vissza, hogy "a hibát nem tapasztaltuk", illetve nem veszítette volna el a már megtalált GPS jelet három lépés alatt (nyílt téren, max. főldszintes házak között a szabadban, napos időben), akkor nem lenne bajom vele, de ez elriasztott attól, hogy még egyszer Samu illetve Bada telefont vegyek. Igazából a prémium-futár garancia is pont a semmivel egyenlő ilyen hozzáállással.

(#211) orbano válasza Gusztáv (#209) üzenetére


orbano
félisten

En ingyenes progit is vettem mar meg csak hogy tamogassam a fejlesztot :K

A vér nem válik VAZZE!™

(#212) #21055488 válasza Gusztáv (#209) üzenetére


#21055488
törölt tag

+100

(#213) HaZse válasza Gusztáv (#209) üzenetére


HaZse
őstag

+1

WP alatt eddig a legdrágább alkalmazásom egy 1100 Ft-os program. [link]

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#214) sz.balazs.95 válasza Gusztáv (#209) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hát ha tudnád, hogy mennyit költöttem eddig játékokra. :D

Szóval nem a pénzen van a hangsúly, de basszus, miért kéne olyanért fizetnem, ami
1. Alap szolgáltatásnak/funkciónak kéne lennie.
2. És ami a Win10-zel az is lesz. Tehát kidobott pénz lenne.

Egy vacak zenelejátszóért én tuti nem adok ki 700 Ft-ot...

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#215) HaZse válasza sz.balazs.95 (#214) üzenetére


HaZse
őstag

Akkor átkonvertálod mp3-ba, esetleg wav-ba.

De könyörgöm, egy FLAC médiához NORMÁLIS DAC is dukál. Nem beszélve, hogy egyetlen egy mobil sem fog olyan minőséget szolgáltatni, amivel egy FLAC tartalom megfelelően meg tudjon szólalni.

"1. Alap szolgáltatásnak/funkciónak kéne lennie."

Mióra alap szolgáltatás egy pdf? Vagy ha FLAC-ra gondlosz, akkor a FLAC?

Értem az érvelésed. Jatékra VAN pénzed, de a kedvenc lejátszódra SAJÁLSZ 700 Ft-ot. :W

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#216) Szergely83 válasza sz.balazs.95 (#214) üzenetére


Szergely83
tag

(#217) gyurkikrisz válasza sz.balazs.95 (#168) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

De ha nem támogat ilyen-olyan processzrokat a rendszer, akkor mi a szart tegyenek bele? Egy elavultat? Zászlóshajónak? lol

Egyébként nem ertelek, telefonon akarsz FLAC-ot hallgatni? Szerintem meg se hallanad a különbséget egy mp3 es egy flac kozott telefonon, de azert neked kell ez...

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#218) gabancs válasza gyurkikrisz (#217) üzenetére


gabancs
addikt

"De ha nem támogat ilyen-olyan processzrokat a rendszer, akkor mi a szart tegyenek bele?"

Már bocsánat, de ki is írja a rendszert? Itt nem kell a Google-re várni, hogy erre hivatkozhasson bárki is.
Ez a legnagyobb duma, amit ezen a fórumon hallani. Az MS saját rendszere nem támogat bizonyos procikat. Még is ki fogja megírni, ha nem az MS? Eddig mit csináltak?

(#219) DJosef


DJosef
őstag

Srácok félig idevágó csak. Feltelepítettem a Microsoft pdf olvasót az Adobe helyett, de így sem tudom menteni a csatolt pdf fájlt. Onedrive-ba feltudja tölteni, de telefonra nem menti, szürke a mentés, nem engedi. Ötlet?

Forget about it

(#220) afk22 válasza gabancs (#218) üzenetére


afk22
tag

Szerinted van annak ertelme, hogy a kifuto oprendszerbe plusz energiat olsz elvonva az eroforrasokat a hamarosan megjelenotol, azzal hogy uj processzorokra optimalizalsz, tesztelsz stb.?

Az MS-nek WP fronton egyertelmuen lemaradasa van, elore kell menekulnie, es nem a meglevo rendszert finomitgatni...

(#221) NGA válasza liquidgold (#205) üzenetére


NGA
addikt

520-am van. Az homokórázik, mivel 512-es.

(#222) sz.balazs.95 válasza afk22 (#220) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

És akkor a 8.1 GDR2? :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#223) gyurkikrisz válasza sz.balazs.95 (#222) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Egy uj processzorra optimalizalni csoppet tobb munka mint a settings menut enyhén atalakitani...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#224) sz.balazs.95 válasza gyurkikrisz (#223) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Na jó, csak a logikáddal élve annak sem lenne "szabad" megjelennie.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#225) orbano válasza gabancs (#218) üzenetére


orbano
félisten

ki fizeti ki a M$-nak a plusz, fölösleges, párhuzamos fejlesztést? Te? szeretnél drágább telefonokat? vagy lassú telefonokat szeretnél, mint az androidosok? mert ugye ez a hátránya a sok hardverrel való kompatibilitásnak. nem kell a googlere várni a microsoftra kell, őszig. ha nem megy, vegyél droidot és számolgasd hányszor akad meg egy-egy gui animáció a 8 magos csúcs hardveren :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#226) orbano válasza sz.balazs.95 (#224) üzenetére


orbano
félisten

ugye érzed, hogy ez nettó öncélú kötekedés?

A vér nem válik VAZZE!™

(#227) sz.balazs.95 válasza orbano (#226) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

hogy érted? :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#228) Steelers válasza gabancs (#218) üzenetére


Steelers
senior tag

nem bírsz leállni mi?
ha ekkora szar az összes telefon,oprendszer,appok,microsoft....akkor mit erőlködsz itt?

[ Szerkesztve ]

(#229) gabancs válasza orbano (#225) üzenetére


gabancs
addikt

Ki fizeti? Ezt a marhaságot! A felhasználók, ha megveszik a telefonokat. Vagy ha nem veszik meg.
Ilyen marhaságot is csak egy wp topicban olvasni. Az Apple-nek ki fizeti a fejlesztéseket?

(#230) gabancs válasza Steelers (#228) üzenetére


gabancs
addikt

Senki nem mondta, hogy szar. Ha visszaolvasol pont azt mondtam, hogy Iphone killer lehetne. Ha kész lenne.
De mióta megjelent a piacon, ami ugye azért nem mostanában volt, még sose volt kész. Mindig várták az új rendszert. 7.5-7,8-8-8.1 most a 10......

(#231) this is life válasza gabancs (#230) üzenetére


this is life
Ármester

Csak a folyamatos fejlodes menete ami a wp-n van , a droid se a jelen allapotaban kezdte, 1.5 alatt de kesobb is voltak boven hianyossagai es most is lehetne talalni. Elobb utobb a wp is beerik, de jelen allapotaban is kezesebb barany az ember kezeben mint a kukarobi. Lehet kevesebb mindent tud, de legalabb nincsenek random fc, reboot,szenne fagyas es tsai l820 ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#232) sz.balazs.95 válasza this is life (#231) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

szoftveresen eddig sem volt szvsz gyenge a WP.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#233) gyurkikrisz válasza sz.balazs.95 (#224) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ki mondta hogy teljesen leállítanak mindent? Mivel a "régi" telefonok frissítése elnyulhat későig is, ezért gondolom egy kisebb problémát megfoltoznak, had legyen nekik is jó. Meg amúgy is a munka nagyságán van a hangsúly, nem azon hogy fejlesztenek-e vagy sem.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#234) HaZse válasza sz.balazs.95 (#232) üzenetére


HaZse
őstag

Bocsi, de megint magad ellen beszélsz. Ki is mondta a FLAC és a PDF hiányát?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#235) this is life válasza sz.balazs.95 (#232) üzenetére


this is life
Ármester

Az optimalizaciora nem lehet panasz , de azert egy ket sajat appjukon lenne meg mit csiszolni, skype, a gyari email kliens, az officere se artana ranezniuk . Ezeket leszamitva nalam okes a rendszer. A tobbi apro hianyossaga nekem nem okoz gondot.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#236) HaZse válasza this is life (#235) üzenetére


HaZse
őstag

Hát a skype az valóban eléggé gáz. A szín és a betűmérettel lehetne valamit csinálni.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#237) Docci válasza gabancs (#155) üzenetére


Docci
senior tag

Részben egyetértek veled, de ne várd el, hogy az MS veszteséggel adja a telefonjait. A 830 abba a ligába indul, ahol a Samu A5 is. Annak mennyi az ára? Nalátod. Ennek ellenére én is azt mondom, hogy a L830 ára egy rossz vicc. Eladásokat csak ilyen minőségű telefonokkal lehet elérni, mert valjuk be a sw azért még nem mindenben acélos. Ha a W10 nem fog nagyot szólni, akkor már mind1 lesz nekik.

Erőt s erényt!

(#238) chipesz válasza sz.balazs.95 (#227) üzenetére


chipesz
őstag

Bár nem nekem szól, de az én véleményem az, hogy tényleg nem fogod fel a helyzetet.
Hiába írod le tízszer, tízféleképpen, hogy miért nincs aktuális csúcshardver a készülékeikben, attól még ez a a Windows 10-ig nem fog változni.
Természetesen van igazság abban amit mondasz, nyilván vannak emberek, akiknek szüksége van mindenből az épp legfrissebbre, s tényleg le van maradva a Microsoft, de felesleges szajkózni, szerintem ez már lerágott csont.

Máskülönben a 930 tök jó, igaz, hogy nem snapi 810 van benne például, de őszintén szólva nem is tudom, hogy mit tudna hozzá adni a WP-hez jelenleg.
Kíváncsi vagyok, hogy te mint nagy játékos mit gondolsz arról, hogy milyen jótékony hatása lenne ennek számodra. Vajon érzékelhető lenne? Azon kívül, hogy elmondhatod, hogy az aktuális csúccsal rendelkezel.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#239) gabancs válasza Docci (#237) üzenetére


gabancs
addikt

Megint ez a buta összehasonlítás. Mikor veszítek már tudomásul, hogy az MS nincs abban a helyzetben, hogy egy galaxy A5 árával hasonlíthassuk össze. A Samsung megteheti, a világ legnagyobb gyártója, az MS meg qrvára nem.

A mobil gyártás az üzlet, és nem érzelmi alapon megy. Jelen pillanatban a samsung és az apple különbet fingik, mint az ms egész termékcsaládja. Ezt jelen pillanatban a világ igazolja. Majd ha az MS fog diktálni, akkor lehet hasonlítgatni, de addig szolgai módon kellene dolgozni, és nem leszarni a világ igényét.

(#240) no more válasza gabancs (#239) üzenetére


no more
addikt

+1

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#241) liquidgold válasza gabancs (#239) üzenetére


liquidgold
tag

Annyira fárasztó baromságokat írsz, az olyanok miatt mint te nem lehet érdemben olvasni semmit ami a cikkhez tartozna. Ahelyett, hogy itt okoskodsz miért nem játszol a csúcshardvereddel...vagy amivel akarsz

(#242) liquidgold válasza no more (#240) üzenetére


liquidgold
tag

Szintén zenész

(#243) liquidgold válasza gabancs (#239) üzenetére


liquidgold
tag

http://m.mobilarena.hu/tema/iphone_hasznalok_szakmai_topikja_frissitett_1_2/hsz_104237-104237.html

Apple fing.

(#244) orbano válasza liquidgold (#241) üzenetére


orbano
félisten

Az ertekesitesi adatok, es a tozsdei arfolyamok egyelore ot igazoljak :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#245) sz.balazs.95 válasza chipesz (#238) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ezek szerint viszont kissé félre értettél.
Nekem nem az a fontos, hogy a lehető legfrissebb hardvert tudhassam a telefonba; bőven elég lenne számomra egy Snapdragon 600 vagy ennél erősebb SoC (pl. S800)
Namármost össz-vissz 3 ilyen WP van: Egy, ami totál nem kapható az egész EU-ban (One for Windows), a másodikat nem gyártják és nem ia forgalmazzák, plusz kissé már nagy lenne számomra (Lumia 1520), a harmadikból meg kispórolták a microSD-t és a glance-t (Lumia 930).
Namost akkor mégis melyiket vegyem?
Tudom, droidot... :(((

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#246) csizi90 válasza sz.balazs.95 (#245) üzenetére


csizi90
aktív tag

Mondjuk rohadtul nem értem a HTC-t, vennék mint a cukrot.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#247) DJosef


DJosef
őstag

A hardver specifikációval érvelőktől kérdezném:

Az éppen aktuális iphone készülékekben mindíg az éppen aktuális csúcs hardver van?
-mennyire folyamatos a rendszer működése?

Az éppen aktuális Galaxy modellekben az elérhető legújabb hardver van?
-mennyire folyamatos a rendszer működése?

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#248) sz.balazs.95 válasza csizi90 (#246) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

+1 :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#249) erahurka válasza csizi90 (#246) üzenetére


erahurka
félisten

Nem vagyok biztos benne. Annak idején két telefont is kiadtak WP8 startjánál de nem vették mint a cukrot.
Igaz, a One prémiumabb kinézetű a Lumiáknál a full fém házzal. Lesznek még szerintem világszinten kapható HTC-k Windows Phone-nal, máskülönben miért fejlesztették volna le a kamerát és a Blink Feed-et erre a platformra is?

(#250) liquidgold válasza orbano (#244) üzenetére


liquidgold
tag

És? Lumia 640 és xl a topic témája, nem a tőzsdei árfolyamok, meg a trollkodás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.