Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Nagyon aranyos remélem jó helyre kerül.
Ilyenkor sajnálom nagyon, hogy nem kertes házban lakom. :(

(#2) #41635072


#41635072
törölt tag

Gyönyörűszép kikutyus!
Nekünk tavalyelőtt született 4 kiskutyánk (anno az anyukájukat mi is úgy fogadtuk be, aztán lett két gyerkőce, és az egyiktől lett az a 4 :)) ), hát nem volt könyű szerető gazdit találni nekik. Pedig anyukám egész nap kint van velük, és vigyázott, de "bundi" nagyon kanos volt már...
Nagyritkán voltak jelentkezők, de nem adtuk oda nekik, mert tudtuk, hogy rossz helyre kerülnének. Aztán akikről azt hittük, hogy viszonylag szerető gazdik lesznek.... :(

Sok sikert kívánok a kis blökinek, hogy találjon egy szerető gazdit! :K

[ Szerkesztve ]

(#3) Ghostface


Ghostface
senior tag

Nem rosszból írom, de arra még nem gondoltatok esetleg hogy elvigyétek egy kutyaiskolába? Ott megnevelik és talán már nem lesz veszélyes a picire és talán ugatni sem fog annyit.

PSN: Nifty_Ghostface

(#4) Dr. Romano válasza Ghostface (#3) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szerintem ha gyerekről van szó, akkor a "talán" nem elég...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Gratula a babához! :R
Morgónak pedig remélem sikerül új gazdit tallálni.

(#6) Ghostface válasza Dr. Romano (#4) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ebben teljesen igazad van. :R
De szerintem ott eltudják mondani egy foglalkozás után hogy mennyire nevelhető a kutya vagy esetleg "veszélyes" marad.
Amúgy sok sikert a gazdi kereséshez, és sok boldogságot a babához!

PSN: Nifty_Ghostface

(#7) gtamate2


gtamate2
veterán

Ügyes apró hirdetés, meg kell hagyni

*Sn0w

(#8) rizso


rizso
addikt

Hát szegény kutyunak nem lesz könnyű...Gondolom már megszeretett titeket, és most megint új gazdája lesz...
Nekünk 2 kutyánk van, az egyiket öcsém hozta haza az iskolájából, mert betévedt oda, és ha valaki nem vállalta volna el a gondozását, akkor elaltatták volna :(
Sok sikert a kereséshez! :) És tényleg nagyon át kell gondolni, hogy kinek adjátok oda!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9) aram01


aram01
nagyúr

úgy néz ki mint egy 3.emeletről fényképezett német juhász :D
remélem találtok neki gazdát

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) zoo8800


zoo8800
veterán

Azé' nem semmi az udvarotok... :(((
Morgónak pedig drukkolok :)

rip and tear, until it is done

(#11) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Nagyon szép kutya!
Nekünk éppen kellene vidékre egy jó kis házörző, mert jelenleg csak 1 van és ez kevés idehaza... (korábban négy kutyát tartottunk egyszerre, de sajnos megöregedtek, elpusztultak)
Ha nem az ország másik végéből írnék, elvinném ezt a szép jószágot! :)
Egyébként Kisvárda-Nyíregyháza-Mátékszalka-Vásárosnamény környékén kölyök óriás schnauzer-t (nem kell törzskönyv) keresek!

Remélem a kutyus szerető gazdira talál! :)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#12) Kareszovics válasza Dyingsoul (#11) üzenetére


Kareszovics
addikt

Üdv!

Mivel hasonló problémánk van Nekünk is feleségemmel (igaz nem a gyerekünk miatt, hanem mert a 83 éves nagyanyám lassan nem tudja normálisan ellátni a kutyáját) ezért tökéletesen megértelek és UP! a topiknak.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#13) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Aranyos blöki, sok sikert! :R

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#14) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ha meg tudnánk oldani a blöki ideszállítását, szerintem nem lenne akadálya.. :)
Sőt. Már le is zsíroztam az őssel.. Ha meg tudjuk oldani hogy idekerüljön, nincs akadálya. (posta van?XD)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#15) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Gyönyörű állat! Megfordult a fejemben hogy magamhoz venném, de...keveset vagyok otthon. :(((

(#16) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Megértem a helyzetet..Első a család, és ez becsülendő, hogy próbáltok neki gazdit keresni. :K

Aranyos kutyus, remélem sikerül Neki új gazdit találni.

@gamerkiller: Eh... :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#17) talmida válasza gamerkiller (#14) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Apud csinal egy kis kanyart es ripsz-ropsz, mar otthon is van a kutyus. :DDD

Andie Hozzank is postazhatod! ;] Nagyon aranyos kutya! :K

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#18) FoolProof


FoolProof
csendes tag

...

[ Szerkesztve ]

(#19) Titan44


Titan44
tag

Szép kutyus. Szívesen elhoznám de már így is van itthon kettő, a Jack Russel mellé meg nem kell még egy "kergemarha". :DD

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#20) PH-User


PH-User
addikt

Aranyos jószág, mihamarabb találjon gazdára!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#21) Bib


Bib
őstag

Én meg lennék gazdija egy rövidszőrű kan magyar vizsla kölyöknek,akinek van esetleg,vagy tud az kérem jelezze.

(#22) Picco válasza FoolProof (#18) üzenetére


Picco
addikt

aranyos kutyus, remelem eljut gamerkiller-hez :R

OFF: gratulalok az elso kozossegi hozzaszolasodhoz! :(((

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#23) Andie


Andie
őstag

Basszus, el is feledkeztem, hogy külön blogpostot is csináltam Morgónak! :W
Igy jár az, aki egész héten Oracle tanfolyamon van, és utánna hajnal 2-ig még dolgozik. Kissé szétszórt vagyok.
Köszi mindenkinek a kommentet, és a segítséget! Néhányan jelentkeztek priviben is, velük személyesen egyeztetek. Azt már 99%-ra biztosra látom, hogy Morgó szerető, új gazdira talál, és remélhetőleg kényelmesebb körülmények közé (valóban, az udvarunkon nem sok zöld van).
Itt fogok updatelni, merre halad az ügy! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#24) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Nálunk lenne hely futkározni, füvet enni.. :) Még társasága is lenne a blökinek, és biztosíthatlak hogy itthon mindenki imádja a kutyákat.. (talán Apám naplójából ha olvasod te is észrevehetted.. Családtagként van kezelve..) :R Bár ahogy nézem a képeket sajnos a füvet elég csúnyán elrondította a tél. 1-2 hónap és kivirágzik minden.. :(

Íme egy pár kép hova is kerülne, lőttem most 3 képet hogy lásd.:

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#25) JanFe


JanFe
aktív tag

Aranyos kutyus. Sok sikert a gazdikereseshez. :)

"There is nothing permanent except change"

(#26) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hát ha minden jól megy, vasárnap a tuta bennem talál új gazdára.. :) :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#27) niti válasza Andie (#23) üzenetére


niti
aktív tag

A mi udvarunkon sincs zöld, de azért ha gazdikereső képeket közölnék bármelyik kutyámról, azért összeganéznék körülötte... Na mindegy, a lényeg, hogy jó helye lesz.

(#28) Andie válasza niti (#27) üzenetére


Andie
őstag

Nem az udvart akartam eladni, hanem a kutyát. De kösz a tanácsot azért.
u..i: nameg képzeld, ha az afrikai árváknak úgy gyüjtenének adományt, hogy Disneylandben, felhízlalva, fülig érő szájjal fotóznák őket :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#29) niti válasza Andie (#28) üzenetére


niti
aktív tag

Oké, te tudod! Közben lehet, hogy van egy marhanagy, parkosított udvarotok, csak azt akartad, hogy megsajnálják a kutyát :D

(#30) Andie válasza niti (#29) üzenetére


Andie
őstag

Nem, sajnos tényleg ilyen a környezet. Amit nem irtam eddig, csak privátban a srácoknak, hogy albérletben lakunk itt, a tulaj a szomszéd házban lakik. Sajna beton az egész udvar, zöld terület kb 10 m2 (ide vetünk paradicsomot meg ilyeneket hobbiból). Ez is az okok között van, amiért normális helyet keresek Morgónak. Kivihettem volna a környező dombokra fotózkodni, de per pill se energiám, se időm erre (a fotókat párom csinálta egyébként, babasétáltatás közben, kutyafuttában - hogy stilusos legyek :) )
De hál'istennek igy is akadt gazdája, és brutál jó helyre fog kerülni a kis büdös :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#31) gamerkiller válasza Andie (#30) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát úgy legyen.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#32) CaptainChaos


CaptainChaos
tag

Reméljük, hogy nagyon jó helyre kerül. Ha nem lenne kutyám (aki persze családtag, ágyban alszik, villáról eszik (ha van hozzá kedve :D ), stb...) , akkor most ülnék az autóba és mennék érte!

Gratula a babához!

70/403-03-54 Hívj, ha nem vagyok PH-n, és biznisz van JUSTICE FOR HUNGARY!!!! Szebb jövőt! Azért jó tengerparton lakni, mert csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék

(#33) Janix14


Janix14
csendes tag

Aranyos eb,sok sikert a gazdikereséshez :)

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#34) talmida válasza gamerkiller (#31) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szep a keritesetek! :K :D

IN GOD WE TRUST!

(#35) Andie válasza CaptainChaos (#32) üzenetére


Andie
őstag

Köszi!
És irigylendő a kutyád :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#36) gamerkiller válasza talmida (#34) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Most mi baj van a kerítésünkkel? :U

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#37) Hiftu válasza gamerkiller (#36) üzenetére


Hiftu
senior tag

Épp akartam írni, hogy melyik weboldalon érdemes még hirdetést feladni, de már látom, hogy a hétvégén jó helyre fog kerülni.

Édesapád tud róla, hogy nemsokára két kutyától kell "elköszönnie" esténként. :)

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#38) niti


niti
aktív tag

Bocsi az offért, de nekünk vasárnap meg teknősünk lesz :)) Az lesz a neve, hogy Ozzy.

[ Szerkesztve ]

(#39) gamerkiller válasza Hiftu (#37) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem! :) Az lesz a meglepetés ereje! :P
Niti: Nekem van egy Ozzy nevezetű plüssöm.. Már jópár éve kaptam a bátyámtól egy Angliai kiképzése során.. :) Szerintem a híres rockert akarja ábrázolni.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#40) Hiftu válasza gamerkiller (#39) üzenetére


Hiftu
senior tag

Ezen az Ozzy plüssön jót röhögtem. :D
Nem tudom mikor kaptad, de el tudom képzelni, hogy egy 6-8 éves gyerek egy ilyennel alszik el....

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#41) talmida válasza gamerkiller (#36) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Azt mondtam, hogy SZÉP. Más szóval, tetszik. :K Nekem legalábbis. :B Nem láttam még ilyent. (modern, jópofa). Nem értem, hogy miért kell ezt megmagyarázni? :N

Nagyon le lehetek maradva a magyarországi szlengben, ha az a megjegyzésem negatív értelmet sugallt. :(( . ..de a házatok is szép, meg a bejárati ajtónál a lámpa is. Remélem, hogy nem érted ezt is félre. :DDD

Mizújs a kutyussal?

IN GOD WE TRUST!

(#42) gamerkiller válasza Hiftu (#40) üzenetére


gamerkiller
senior tag

8 évesen kaptam, de nem aludtam vele mert féltem tőle.. :DDD

(#41) talmida: Jajj ne haragudj kérlek, félreérthettem. :) Nem vagy lemaradva semmiben! Köszönjük szépen, hát azért igyekszünk, csak az a baj hogy a szomszédnak sajnos még ennél jobban nincs pénze mint nekünk, és ő tényleg nem foglalkozik vele hogy néz ki a ház.. :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#43) talmida válasza gamerkiller (#42) üzenetére


talmida
Közösségépítő

OK ;)

IN GOD WE TRUST!

(#44) niti


niti
aktív tag

Na, megtörtént a költözés? :) Mi most visszük haza Ozzyt, aki közönséges pézsmateknős, és nagyon kicsi :)

(#45) gamerkiller válasza niti (#44) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Megám! :) Nézd csak meg magad is! :) [link]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46) Andie válasza gamerkiller (#45) üzenetére


Andie
őstag

Igy van, Morgó megtalálta új gazdáját, és szerintem máris nagyon hálás emiatt :)
Ahogyan énis! Köszi cimbi, és sok boldogságot mindkettőtöknek! :R

u.i.: a topic zárható, köszönettel.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#47) gamerkiller válasza Andie (#46) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ilyen topikokat nem szoktunk zárni.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#48) iBlast


iBlast
aktív tag

aranyos kuty :)

(#49) Gradilaci válasza iBlast (#48) üzenetére


Gradilaci
tag

Üdv! Biztosan fura, hogy ennyi idő után ír valaki egy bejegyzéshez, de muszáj megtennem. A cikket is alig találtam meg. A lényeg, amiért írok: A kedves első gazdi csak azt a tényt felejtette el közölni, mikor új gazdit keresett a kutyeknak, hogy mindezt azért teszi, mert az állat gyakorlatilag kezelhetetlen, amint szabadon van, egyből szökik, semmi akadály nincs előtte, és vadászik. Az összes szöveg, hogy a gyereket felkelti, meg hasonlók, csak duma volt. (ezt azóta már állítólag be is ismerte). Rengeteg problémánk volt és van vele emiatt azóta is, egy percre sem lehet egyedül szabadon hagyni, tegnap este is meglógott úgy, hogy meg volt kötve, de valahogy kiszabadította magát. Ha ezt tudjuk, nem fogadjuk be, pedig mi csak jót akartunk. Most ott tartunk, hogy a megoldáson gondolkodunk. Sajnos a legvégsőtől sem riadunk vissza, már beszéltünk is ez ügyben az állatorvosunkkal. Ha nem találunk más megoldást, Morgó el lesz altatva. Vérzik a szívem, hogy mindezt le kellett írnom, de nem tudjuk, mit kellene tennünk, és félünk, előbb-utóbb komolyabb bajt okoz nekünk, vagy másnak. Nem egyszer hozott már haza tyúkot-kacsát-libát a faluból, ezért itt is állandóan láncon van, szó sem lehet arról, hogy szabadon legyen. Az állatorvos szerint ez a szokása akkor sem változna, ha ivartalaníttatva lenne, mert nem a szukák után megy, hanem a vérében van a vadászat. Tehát a napjai meg vannak számlálva, ha rövid időn belül nem találunk valami megoldást. A kedves adományozónak meg köszönjük az őszinteségét.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#50) Andie válasza Gradilaci (#49) üzenetére


Andie
őstag

Nem igazán értem, hogyan jössz ahhoz, hogy nyilvánosan ócsárolsz, és hazugnak nevezel itt, ahol meglehetősen jól ismernek engem igen sok éve. Azthiszem az ilyet - ha már felmerültek benned ilyen kérdések és kételyek - illett volna privátban letisztázni. De rendben, legyen így.
Először is, én nem a gazdája voltam a kutyának, csak az azonos telken élő albérlő, aki -mivel segíteni akart a tulajnak és a kutyának is - próbáltam megoldani a kérdést. Ezt pontosan megbeszéltük a fiaddal is, sőt, a faszival együtt mentünk, be lett mutatva, még tán számot is cseréltek.
Másodszor mi a picsáért találtam volna ki a gyerek-felugatós témát? Gondolod anélkül nem találtam volna gazdát? 3-an jelentkeztek még rajtatok kivül. Sajnos felugatta, nem csak ő, de a barátja, egy hüje kis puli is, mikor együtt civakodtak az udvaron, meg játszottak, de főleg mikor az utcán a többi gyerek motorral, bicajjal hüjéskedett.
Harmadszor, mikor odamentünk hozzátok, és Morgót szabadon engedtük, az első kérdésem az volt, hogy nem lesz ez a kerités alacsony? A mostani kutyátok nem megy át? Mire a fiad közölte, hogy ááááá, nem lesz probléma, láncon van a mostani is, Morgó is majd jó hosszú láncon lesz, de majd megmagasitjátok a keritést, ha az kell. Igy is lett, a kutyát már ott rögtön láncra kötöttük és kész. Ott, akkor azt is elmondtuk, hogy nálunk is gond volt a másfél méteres keritéssel, mert kiment rajta a keritésen. Ezért mindenféle pala és egyéb dolgokat kellett odatámogatni. Ha ezekre nem emlékeznek a családod azon tagjai akik akkor ott voltak, akkor sajnálom, vegyél nekik cavintont.

Nem egy ölben ülő macskáról volt szó, ezt a képek és a kutya fajtája alapján sejteni lehetett. Feltételeztem, hogy -ahogy mondtátok- sok kutya után már tudjátok kezelni az állatokat. Nem hiszem, hogy csak az altatás az egyetlen megoldás. Vannak kutyaiskolák, akik pár foglalkozás árán leszoktatják a kutyákat ilyen rossz szokásokról. Érdemes lenne megkérdezni őket. De ha mást nem, egy 10-15 méteres futószárra kötve nem fog meglógni biztosan.
Nem gondoltam, hogy nekem, akinek igazából semmi köze a kutyához, ennyi bajom lesz vele. Segiteni akartam mindenkinek, az eredeti tulajnak, nektek, és persze a kutyának is, ráment több, mint 10ezer ftom a játékra (utiköltség, oltás, plusz nektek az "indító kajacsomag"), azt még hazug és szemét vagyok. Fasza. :(((

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.