Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mokó


Mokó
aktív tag

Topic nyitva

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Melyikben?

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Mokó válasza petipetya (#2) üzenetére


Mokó
aktív tag

Egy "akármilyen" videóban.Készülök csinálni párat,közvélemény-kutatok,hátha eredményes.

(#4) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Mobilarena-tól a TheVR-ig tech vonalon.
Mindenki úgy értelmezi ahogy akarja.

Justvidman
Retroshock
Székely Vegán
Alexovics
Turi Tamás

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) Mokó válasza Klaus Duran (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

"Mindenki úgy értelmezi ahogy akarja."

Én is így érzem ez lessz a vége...BTW RetroShock! a kedvencem
a felsoroltakból, imádom a stílusát,itt megjegyezném marha közel áll az enyémhez.

[ Szerkesztve ]

(#6) Armahun


Armahun
addikt

Ami engem nagyon zavar az az ha videó elején hosszú (több mint 2 sec) a "márkajelző" animáció.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#7) petipetya válasza Mokó (#3) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor majd belinkelés után elmondom.

"nincs rá lezsóidő"

(#8) Mokó válasza Armahun (#6) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ühüm,az engem is szokott zavarni.Köszönöm ilyesmi infómorzsák is jöhetnek.

szerk; @petipetya jó rendben,természetesen lessz link,valamikor jövhéten.

[ Szerkesztve ]

(#9) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Írod, hogy lesz benne autókázás bőven. Jól érzed, hogy kommentálni is kell. Szerintem szöveg nélkül kevesen nézik végig, akármilyen izgalmas volt annak, aki részt vett a felvételben. Sőt! Nem árt, ha a szövegben van egy jó adag humor, hogy akár kép nélkül is lekösse a nézőt/hallgatót.

(#10) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A kevesebb néha több: én nem szeretek gameplayt kommentárral nézni, mert sokszor elrontja a hangulatot. Ha elkezdenék alsó- és középkategóriás rendszereken csinált teljesítményteszteket készíteni (magyarul), ez alapján:
- rövid intro a rendszerek bemutatásával
- gameplayek pár általános és pár kritikus jelenetekkel (itt megy - itt beakad - ez felejtős) Beszéd nélkül!
- a gameplayek alatt teljes monitorzás, amit megjelenítenék a videóban
- összefoglalás, outro
Fontos az angol felirat és jelezném az intro-outro végét-kezdetét, hogy átugorhassa az, aki nem beszél magyarul.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) C4mp3r válasza potyautas (#9) üzenetére


C4mp3r
addikt

en ha gameplay videot nezek pl. nagyon ruhellem ha valaki kozben pofazik/uvoltozik/probal poenos lenni. az meg kulon jo amikor meg zenet is vag ala, hogy veletlenul se halljam a jatekbeli hangokat. lehet a fiataloknak ez kell, de en a jatekra vagyok kivancsi ilyenkor nem arra, hogy egy bohoc produkalja magat

(#12) Mokó válasza potyautas (#9) üzenetére


Mokó
aktív tag

Igen-igen én is erre gondoltam,humor van bőven szerencsére,egyetértek a
véleményeddel. Majd jól "lekommentálom" a szerencsétlenkedést vezetés közben..
.GTA V közben 20FPS alatt vannak érdekes dolgok,bizony input lag is előfordult.

szerk;

(#11) C4mp3r

Igen ez is érthető álláspont,ha valaki már túl őrült az nem jön be nekem sem.
Elmebeteg részek nem lesznek mindenkit megnyugtatok,ám inkább benchmark
és nem annyira gameplay jellegű lesz a készülő videó.

[ Szerkesztve ]

(#13) potyautas válasza C4mp3r (#11) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Bocsi! Lehet, hogy nem értettem miről van szó. Egy mozi-szerű kisfilmre gondoltam. Ha egy játékot ismertet/bemutat, az más.

(#14) Klaus Duran válasza C4mp3r (#11) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Akkor te sem néztél spaceninja88 videót.
Kár hogy feltörték Visor fiókját. :(

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#15) petipetya válasza potyautas (#13) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én sem tudtam miről van szó, és nem értem miért kellett elhallgatni a videó fajtáját. Ha gameplay, akkor egyértelműen nem érdekel és nem is kommenteltem volna.

"nincs rá lezsóidő"

(#16) #81556480


#81556480
törölt tag

kezdődjön úgy hogy váccáp gájz, legyen jó hosszú intró, egy szétmoddolt GTA, folyamatos beszéd, az indexképként betett jelenet még véletlenül se jelenjen meg a videóba és akkor tuti hogy én nem fogom megnézni, úgy mint a kismillió jutub videobloggerek egyikét sem. :D

irony off:

én nem szeretem ha sok a duma

(#17) Mokó válasza Mister_X (#10) üzenetére


Mokó
aktív tag

Eddig többé-kevésbe hasonlít a "forgatókönyvemhez" amit irtál,az is kérdés volt,
magyarul,vagy angolul nyomjam.Magyar mellett maradtam.

szerk;@(#16) LaciCRM köszi,ebből is van mit "leszűrni" :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

És az intro mellet az outro is fontos. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#19) Mokó válasza Klaus Duran (#18) üzenetére


Mokó
aktív tag

Na ez építő jellegű hsz :R
Csatornadizájn már elképzeltem,intro-outro még fejlesztés alatt,mint minden...egyelőre várom a hangszerem,hogy normális zene legyen alatta,mert nem szeretem ha sír a YT hogy "jogvédett tartalom van a videódban"....hát ütős lesz,ha elkészül...

[ Szerkesztve ]

(#20) #81556480 válasza Mokó (#17) üzenetére


#81556480
törölt tag

Valóban ironikus volt, de a lényeg szerintem hogy ne legyél tömegcikk. valami egyedit tegyél bele. az idegesítő dolgokat meg hagyd a 10éveseknek

(#21) Klaus Duran válasza #81556480 (#20) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

És Dancsónak. ;]

A csatornára visszatérve pedig ne erőltesd ha nem megy. Várjál addig még az ihlet kiforrja magát. Ne másokat másolj, vagy ha mégis akkor csavarj rajta egyet.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#22) Mokó válasza Klaus Duran (#21) üzenetére


Mokó
aktív tag

Első csatorna lessz amúgy,ihlet és téma akad,de még nekem új a videó vágás/szerkesztés.
Próbálok olyan embereket keresni akik annyira hardverőrültek,mint én,de nem én vagy Bacsis vagyunk azok XD Mottóm;minden hardver jó valamire.

[ Szerkesztve ]

(#23) AllTheBest válasza Mokó (#19) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Vannak copyright mentes zenék bőven a youtube-on, ha csak nem a leghíresebb előadók zenéit rakod alá akkor max kapod az értesítést, hogy a videód megtekintéseiből származó bevételt xy cég fogja kapni, mert az ő tulajdonában van.
Kezdő videóvágó programnak ajánlom a sony vegas 13-t, könnyen bele lehet tanulni

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#24) Mokó válasza AllTheBest (#23) üzenetére


Mokó
aktív tag

Gta V alatt kocsiban szólt a rádió a videóban és már jött a YT hogy "blablabla jogvédett tartalom". SoundCloud-ról csekkoltam pár free zenét,nekem csak valami normális background music kellene nincs szó híres előadókról...a keresés tovább folytatódik.

[ Szerkesztve ]

(#25) AllTheBest válasza Mokó (#24) üzenetére


AllTheBest
senior tag

youtube-on: nocopyrightsounds, nagy csatorna, fel lehet használni a zenéiket a videók alatt, több stílusú zenét is töltenek fel, szóva llehet válogatni, nekem a bestmodernmusic csatornáról felhasznált zenékért se szólt még a youtube, ezeket tudom adjánlani bátran.
Arra már most készülj fel ha normális minőségben akarsz videót rögzíteni, akkor kell alá vas :) Főleg videó renderelés tudja megfogni a gépet, sony vegas anno 3 óra alatt renderelt le nekem egy 20 perces videót 720p 60fps-sel amikor még csak egy 3ghz-ig húzott q6600 volt a gépemben

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#26) Mokó válasza AllTheBest (#25) üzenetére


Mokó
aktív tag

Köszönöm a tippet! :R

(#27) AllTheBest válasza Mokó (#26) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Kicsit még kiegészítettem az előző hozzászólásom, ha kell valamiben segíteni a vágással kapcsolatban akkor írj nyugodtan, megpróbálok segíteni :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#28) Mokó válasza AllTheBest (#27) üzenetére


Mokó
aktív tag

Köszönöm előre is,egy privi fog repülni valószínűleg miután érthetően meg tudtam fogalmazni mire lenne szükségem :) Tudom mit szeretnék csak nem tudom "leirni" szakszavakkal :W

szerk;q6600 3300-on most a legjobb amin renderelni tudok,eddig 800*480ba fixált 25fps-el egy 11 perces videó 400 mega...időt nem mértem közben de lehetett a % mutatóval eggyütt számolni.

[ Szerkesztve ]

(#29) AllTheBest válasza Mokó (#28) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Épp most végeztem ezzel a videóval: [link] 2 perc volt i7 2600-nak alap órajelen... Sajnos 480p manapság már kevés, tudom, azt kell használni ami van, esetleg megpróbálhatnád 720p-ben renderelni, hogy az emberek legalább azt higgyék, hogy 720p :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#30) Mokó válasza AllTheBest (#29) üzenetére


Mokó
aktív tag

Az 500 $-os esés :D Na jó épphogy csak eldőlt...Tudok 1080p-t,viszont 10perc 1080p és bye-bye internet,ugyanis mobilnetem van 20giga.Mondanom sem kell ez manapság pfff,de most ez jutott...

szerk;a net adatforgalom korlátai miatt vagyok sarokba szoritva jelenleg...

[ Szerkesztve ]

(#31) AllTheBest válasza Mokó (#30) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Motor hibátlanul megúszta :D az ülés zárja már eddig is szar volt :)
Viszont 20 giga nettel szerintem gondolkozz el azon, hogy biztos neki akarsz-e állni most a videózásnak :)
Saját magamból indulva, gyakran van az, hogy feltöltöm a videót youtube-ra és utána eszembe jut, hogy van amit máshogy szerettem volna megoldani, és akkor újra vágás és újra feltöltés, ami azért tudja enni a netet, nekem szerencsére korlátlan, de viszont kegyetlen lassú a feltöltés, egy 3 perces videó fhd-ban laza 4 óra alatt szokott felkúszni youtube-ra... :(

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#32) Mister_X válasza Mokó (#30) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem sokáig volt korlátlan éjszakai opcióm, azért 4G tudott akkor villantani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33) Mokó


Mokó
aktív tag

Elnézést kérek mindenkitől kicsit sokáig voltam távol most :(

Feltöltés nálunk is horror UPC max 360kb-al enged,hát horror az is.Mobilnet felnyomja pikk-pakk cserébe elfogy egyből :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.