Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő szervizestől. De komolyan. Múltkor láttam Pesten a metróban egy mozgólépcső szerelőt, akinek a farzsebéből kilógott vagy kettő is. :D

G80-ak tényleg egyre ritkábbak, most még érdemes ezeket behúzni gombokért, mert megy fel az áruk.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) Mokó válasza flymi (#1) üzenetére


Mokó
aktív tag

Eddig is megvolt az áruk a G80-aknak.Lassan csak G92-esekben lehet bizni?A 450GTS és hasonló pajtásai viszont jó alternativák+dx11 is ugye.

(#3) flymi válasza Mokó (#2) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Pontosan.
De szerintem te kifejezetten szereted az ilyen low cost budget tákolmányokat, különben nem szívatnád magad. ;]

"most ültem le játszani" -> :DDD :DDD :DDD Ez mekkora! Szólt az asszony, hogy vidd ki a szemetet mi?

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#4) xtro


xtro
aktív tag

10/10 :DDD

(#5) Mokó válasza flymi (#3) üzenetére


Mokó
aktív tag

Budget gépek az életem :D Amugy ja van hogy leküld ezér azér közben.

@xtro;köszi :)

(#6) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Sokkal jobb a budget vagy olcsón jót kihozni, elvėgre sok pėnzből egy kiscsoportos is tudd erőművet ėpíteni.

(#7) flymi válasza Zicokuka (#6) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Kevés pénzből erős vasat, na az a művészet. :K

Am. mi a bánattól lehet az, hogy egy vga a 3Dmark teszt alatt csontra kifagy?
Szépen döcög 30-40 fps aztán egyszer csak filmszakadás.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#8) Mokó válasza flymi (#7) üzenetére


Mokó
aktív tag

"Kevés pénzből erős vasat, na az a művészet. :K".Pontosan.

Zicokuka-nak is igaza van.
Milyen kártya és milyen mark?Volt ilyen velem is.

(#9) flymi válasza Mokó (#8) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Úgy emlékeztem, hogy pár napja már lefuttattam a teszteket a kártyával, de végül nem találtam meg a képernyőmentéseket. :U
Most már vagy ötödjére futok neki a teszteknek. Újraraktam a drivert is. Arra gondoltam első körben, hogy túlmelegszik, de egy nagy álló venti oldalról és egy kis 12-es is telibe fújja fentről.
Úgy néz ki hatodjára megugorja... Mindjárt meglesznek az első pontok.

Radeon 9500 Pro

Progik a szokásos:
3Dmark01SE
3Dmark03

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#10) Mokó válasza flymi (#9) üzenetére


Mokó
aktív tag

9500Pro-ra nem jellemzö XP-m szerint,x1650/1950-el futottam bele ilyesmikbe.Olyan ~13,500 pont körül lehet a 95pro?

(#11) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Bár ėn is budget 775 xeonról indultam amikor újra játékos kedvem támadt ės ma meg I7 (xeon E3 1230v3 ) plusz 1070 szóval nem sikerült a budget gėp. Bár még lehetne kis játékot a legkevesebb pėnzből a legjobb teljesítményt kihozni.Hirtelen gondban vagyok mert a vga-k még mindig drágák.

(#12) flymi válasza Mokó (#10) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Pü-ben elküldtem.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13) Mokó válasza Zicokuka (#11) üzenetére


Mokó
aktív tag

Darabig azok is lesznek.1060-at megvettem azért Far Cry 5-be beletegyek 23 órát mióta megjelent.Megérte :N

(#14) erer1000


erer1000
őstag

bazki hasonlítasz antonio banderasra

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#15) Dr. Romano válasza erer1000 (#14) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jaja, lehet hogy a rég eltitkolt fia :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16) Mokó válasza erer1000 (#14) üzenetére


Mokó
aktív tag

Lökj már egy képet vagy bármit ezt mire alapozod,lehet pénzt csinálnák belőle :D

(#17) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Miféle nagyágyúkat vetsz majd be ? :D Nekem sajna a G41-es lapba még a R9 380 nem akart menni,és bios update meg nincs hozzá.Nvidiánál nem tudom mi a téma ez ügyben.Nincs kedvem kipróbálni abban a 1070-et mert gagyi táp van ott :D

(#18) flymi válasza Mokó (#16) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:DDD

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#19) Mokó válasza Zicokuka (#17) üzenetére


Mokó
aktív tag

Hogy hogy nem ment?Se kép se hang?Nem mondom meg mi lesz,majd meglátod.A Balázs terv od@b@sz.

(#20) Zicokuka válasza Mokó (#19) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Igen se kėp se semmi, a vga persze hibátlan volt az akkori 1155-sben.De a H-s 1155 deszkán is tolni kellett egy bios (uefi) updatet hogy menjen.

(#21) Mokó válasza Zicokuka (#20) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ezért szeretek itt publikálni.Mindig lehet szemezgetni valami hasznos infót!Még jól jöhet.

(#22) Zicokuka válasza Mokó (#21) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Én meg olvasgatni vagy lesni a posztjaid :) Na de lehet ez Radeon specifikus, csak arra a tápra nem merem rádobni a 1070-et hogy kiderüljün, na meg az enyémből nem akarom a tápot kiszedni stb :) Valami más energia sėmát használnak ezek az újabb karik, legalábbis azt írták a bios leírásban. De lehet ez G41 speckó is mint hogy 70mhz-nėl több OC-t nem bír, nem elírás a 70 :)

(#23) Mokó válasza Zicokuka (#22) üzenetére


Mokó
aktív tag

Köszi!

a 70-et nem FSB-re érted?vagy milyen proci?

figyi most találtam;"Bár nem vagyok már atomkocka 31 évesen munka stb,de ha időm engedi és az asszony akkor a vas fusson ahogy kell."

Ezzel én is igy vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#24) Zicokuka válasza Mokó (#23) üzenetére


Zicokuka
senior tag

E5405(2ghz),ės a 70 az Mhz :) egy Gigabyte g41 lapban

(#25) Mokó válasza Zicokuka (#24) üzenetére


Mokó
aktív tag

FSB fal,vagy proci van maxon kihajtva :F Érdekes.

(#26) Zicokuka válasza Mokó (#25) üzenetére


Zicokuka
senior tag

G41-re jellemző ahogy olvastam.

(#27) Mokó válasza Zicokuka (#26) üzenetére


Mokó
aktív tag

Nem emlékszem G31 vagy G41 volt az elsó "komolyabb" inteles deszkám,de az E7500 ment benne 3,73 Ghz-en,4890el.istenem szép idők ird és mond 4000 forint volt 4Gb 1333 Mhz-es ram!

(#28) taaz


taaz
aktív tag

Jó kis 775 konfig.
Nekem is még meg van egy dobozos giga ep45ud3p + valami xeon 4x2500mhz 1333fsb 12mb l2, hozzá 2x2gb hyperx ram meg 2x1gb crucial led ram. Majd egyszer én is beizzitom , doboz már meg van hozzá egy g5 powermaci személyében. Vga meg még képlékeny, 1950pro vagy az asszony gtx 650-e... de azért meg kell küzdeni. :DDD

(#29) Mokó válasza taaz (#28) üzenetére


Mokó
aktív tag

Faintos lesz!

X1950 hanyagold szerintem,már a win 7 driver is legacy volt és katasztrófa,gtx 650 szép és jó de...Less bele egy mondjuk 6870-et olyan 10 körül.Boldogan el lesznek,én is azt raknák mellé most de nincs kéznél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.