Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Huma válasza DeFranco (#34) üzenetére


Huma
addikt

Akkor lázadjunk a moderátori igazságtalanság ellen és döntsük meg a PH-t? :D

Én is találkoztam már olyan esettel amikor szerintem nem volt a moderátornak igaza és inkább vélt mint valós okok miatt zártak be topicot ill bannoltak embert ill lehet hogy közrejátszott a moderátor bal lábbal való fölkelése is.

Mindenesetre én úgy vélem, hogy ha kulturáltan fórumozik valaki és nem feszegeti a kényesebb témákat (politika, kisebbség, stb) akkor nem sok esélye van a banra.

Nekem személy szerint annyira nem jön be az hogy bizonyos témák tiltottak itt, de megértem a döntést. Elég megnézni azt, hogy az olyan oldalakon ahol szabad a vásár milyen hozzászólások születnek. (kuruc, puruttya, napiszar, sg, stb)

Nem mellesleg a semlegesség fontos tényező egy ilyen oldalnál. Egy prohardver méretű lapcsalád nem engedheti meg magának, hogy állást foglaljon politikai ill faji kérdésekben.

Ezeket a dolgokat sokan nem tudják elfogadni és ebből jönnek a bonyodalmak.

Azzal meg teljes mértékben egyetértek mikor valakit bannolnak mert káromkodik ill durván személyeskedik a másikkal.

ui: A hozzászólásomnak csak egy része szólt neked a többit csak úgy általánosságban írtam le.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.