Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) mephi666 válasza keIdor (#33) üzenetére


mephi666
nagyúr

jahm, mi elég primitív életformák vagyunk szerintem... eszünk-iszunk, szaporodunk, aztán az évek során egyre jobban leépül a szervezetünk és meghalunk... akaratlanul is pusztul, akármit teszünk... simán lehet olyan életforma, ami képes folyamatosan regenerálni magát és akár végtelenségig is élhet... el tudok simán képzelni ilyet... én inkább az ilyen filmbéli kitalált ufonautákon röhögök, ahogy próbálják teljesen emberfelépítésűként mutatni őket... persze rendesen eltorzítva... vicc... :) itt a földön elméletileg tényleg a víz volt az alapfeltétel, de lehet, hogy máshol elég hozzá valami számunkra teljesen ismeretlen anyag vagy gáz, vagy akármi... ahogy mondod... túlságosan abból akar kiindulni sok ember, hogy itt mi kellett az élet kialakulásához... máshol, más körülmények között más kell szerintem egy teljesen másfajta életforma kialakulásához...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.