Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomson67


tomson67
tag

Szép-szép, de egy giga ram bármely androidos telefonnál kevés már, legyen bármennyire optimalizált a rendszer. De ennyi pénzért...

[ Szerkesztve ]

I was trojan...

(#2) pusszycat válasza tomson67 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekcash. Ennyi pénzért megéri.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) WOT-H-A-C válasza tomson67 (#1) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Doogee x5 pro 2/16

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#4) pusszycat válasza WOT-H-A-C (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Best buy gyanús.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) WOT-H-A-C válasza pusszycat (#4) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igen, nagyon jó áron van. Kérdés min spóroltak. Mondjuk ha én gondolkodnék doogee-ban, akkor inkább doogee F5, persze ez már más ár kategória!

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6) Kampó válasza tomson67 (#1) üzenetére


Kampó
senior tag

Nekem a voda smart 6 prime-omban sem volt kevés az 1gb ram... nem tudom mire használják egyesek a telefont XDXD de ha nem akarsz egyszerre-filmezni-zenét hallgatni-játszani-facelni-twitterezni-meg mittudom én mit... akkor elég az 1gb ram... Idol 3am van 1.5g val az meg már végképp elegendő. 25e ft ért meg végképp nem értem a fennakadásokat ....

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#7) Pantal


Pantal
senior tag

A kamerája nem csak 5MP?

(#8) #03372544 válasza Kampó (#6) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nekem a céges gépem egy voda smart 4, na abban csak 512Mb ram van, mégis egészen használható.
Nem azt mondom, hogy csúcsszuper, de csupasz kitkat van rajta és a kevés ramhoz képest meglepően jól működik rajta a rendszer.

Ha ezen se buherálnak bele a droidba még akár jó is lehet, főleg ennyiért.

(#9) ctvagyok válasza Kampó (#6) üzenetére


ctvagyok
őstag

Szerintem is ebben a kategóriában meg bőven elég az 1GB RAM. Akinek több kell az úgy sem ezt az árkategóriát választja. Azért az 1GB már elég arra, hogy ne haljon meg a telefon normál használat mellett.

(#10) Kampó válasza #03372544 (#8) üzenetére


Kampó
senior tag

smart4 is teljesen használható, ismerni kel a korlátait, nem szabad többet várni mint amire kitalálták. Akinek zenehallgatás, meg egy egy mail, esetleg alapabb játékok meg egy kis böngészés épp elég és nem akr 15 dolgot futtatni egyszerre böven elég.. Nem tudom amúgy hogy manapság pontosan hogy is müködnek a telefonokba a memóriák de lehet hogy 1gb is elég lenne ha 2 csatornás lenne.. vagy ha a droid jobban kezlné mert pl pc ben is hiába rax te 8-16 gigát ha az 1 modul és nem tud dualchanelbe menni.. nem fogja azt a teljesítményt hozni. Gondolom valami hasonló dolgot telefonokban is alkalmaznak csak nem a 30e ft osokban:D:D

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#11) Bog válasza Pantal (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az az elülső ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) petipetya


petipetya
nagyúr

Ezt a flagship killert most kihagyom. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#13) Kampó


Kampó
senior tag

A tesztig ITT EGY unboxing video. Nem néz ki rondának :) sem pedig használhatatlannak. Ha valóban ennyibe kerül nálunk akkor megszorongatja a mezönyt elég rendessen:)

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#14) _Moriarty_ válasza WOT-H-A-C (#3) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Ezt a telefont néztem ki egyik családtagnak ajándéknak, de nem igazán találtam még tesztet róla. Kicsit bizalmatlan vagyok.
Jókor jön ez az adás, ha itt minden rendben, akkor a pro-t meg merem rendelni.

(#15) falikep


falikep
csendes tag

Nézegettem ezt a telefont én is, de mindenhol (a tesztjében is) 5Mp/2Mp-t írnak (hátul-elöl). A 8/5 elvileg szoftveres interpoláció.

Na de ennyiért az is ajándék.

[ Szerkesztve ]

(#16) tomson67 válasza pusszycat (#4) üzenetére


tomson67
tag

Hát...igen. Ez verhetetlen ár-érték, nincs mese.

pusszycat: ennyiért el lehet nézni a hiányosságait, így igaz.

[ Szerkesztve ]

I was trojan...

(#17) d.mate08


d.mate08
tag

Olyan csunya ez a fekete háttér és az ikonok :S

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#18) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Várom az adást.

(#19) tjb007 válasza WOT-H-A-C (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az is hamarosan megvásárolható lesz itthon.

(#20) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kép, hang RENDBEN !!

(#21) Crydan


Crydan
senior tag

Kép és Hang rendben! :)

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#22) ToZo85


ToZo85
tag

Kép hang,ok! :D

(#23) bustarhymes


bustarhymes
csendes tag

Kèp hang ok

(#24) gabiocsa válasza bustarhymes (#23) üzenetére


gabiocsa
újonc

ok minden

(#25) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ejj, a Pro változat még jobb lenne kb 30-ért, 2 giga RAM-mal.

Kampó: 1 gigával sok sikert az egyszerűbb játékokról böngészőre (mondjuk 2-3 lappal) visszaváltáskor.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) gabiocsa


gabiocsa
újonc

minden rendben kép hang oké

(#27) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az ikonkészlet azzal az áttetsző háttérrel tiszta BB OS10. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) Crydan


Crydan
senior tag

Mennyire hajlamos beszaggatni?

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#29) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Bog, hol lesz kapható 37-ért a Pro? Szintúgy Tesco?

(#30) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi az adást.

(#31) Bog válasza _Moriarty_ (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) _Moriarty_ válasza Bog (#31) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Köszi

(#33) Kanczy


Kanczy
veterán

Eszembe nem jutott volna Duzsinak hívni ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#34) Hadrian


Hadrian
tag

KOlléga most vett egyet Kínából. Amúgy IPhone-os, de azt mondta vesz egy olcsó Androidost játszani. Hát kíváncsi leszek mire megy az 1 Gigával.

(#35) Kampó


Kampó
senior tag

Értem én hogy olcsó értem én hogy low end szinte a készülék.. De ennyire lehúzós ennyire fikázós hangnemü tesztet régen láttam\hallottam. Ha WVGA lenne a kijelző meg 512 ram megérteném.. de ez 25e ft ért igenis best buy kategória.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#37) devast válasza Kampó (#35) üzenetére


devast
addikt

Bog a legjobb (no offense a többieknek), én csak az ő MaTV adásait nézem :)
25e-ért igenis bestbuy.
De a kérdés az, hogy mennyi funkcionális bakit/hibát vagy hajlandó megbocsájtani a viszonylag normális specifikáció ellenében. Tisztában kell lenni vele, hogy a papír bármit elbír, ezt meg az emberek jó esetben használni szeretnék.
Pl a touch panel gáz. Ugyanolyan sz*r mint a lumia 535-ömben. Együtt tudok vele élni ? igen, de párszor már majdnem falhozvágtam. A kamera mintha ott se lenne, qr kódot olvasni jó kb.
Az 1.0-ás okostelefont facebookozni, telefonálni, fényképezni vesz. Ebből 1 kapásból kilőve, ami ezért elég nagy blama.

(#38) Kampó válasza devast (#37) üzenetére


Kampó
senior tag

nem is olyan rég egy ilyen hardverrel megáldott de kb másfélszer drágább telefont meg magasztaltak.... kezeljük már a helyén a dolgokat ennyi a történet. Hardver is legyen elfogadható meg az ára is legyen jó kamera is legyen jó stb... 25e ft ért?? Énsem vennék ilyet az tuti csak nekem nagyon bántotta a fülem a stílus amiben nyilatkozott ennyi. Akiknek már volt a kezükben 300e ft os hightek cucc is nyilván megtaposná az "ilyen szarokat"... de némi szakmaiságot és toleranciát várna az ember. Nekem ilyen erőltetet szaga volt az egész adásnak..

KB najó letesztelem ezt a fost aztán had menjek haza ...

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#39) Merkur840


Merkur840
csendes tag

Mennyi használható a 8Gb ROM-ból?
Ennyiért simán jó lesz főleg magyar garival minden hibája ellenére

(#40) a.sebi


a.sebi
őstag

Heheh... nekem is megjött !
Elég kevés komment volt emiatt , kevés véleményt olvastam az uj kezelöfelületröl... nem olyan nagy szám ?

Rosz helyre ment !

[ Szerkesztve ]

(#41) wolfman válasza Kampó (#38) üzenetére


wolfman
veterán

A high tech telefonoknál meg kitalálták, hogy ne legyenek már annyira hibátlanok, azokban meg nem cserélhető az akkumulátor. Bár ez nem hiba, csak szerintem mégis szálka.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#42) laca7909af válasza Bog (#31) üzenetére


laca7909af
tag

Hello Bog !
Szerintem is a Te műsorvezetéseid a legstílusosabbak, legvidámabbak (ugyanez igaz az írásaidra is) :) - ezt merem úgy mondani, hogy ősidők óta olvaslak Benneteket !!
Ezzel a telóval kapcsolatban az érdekelne, hogy van-é rajta noti LED ?

[ Szerkesztve ]

(#43) Bog válasza laca7909af (#42) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Van ;)
Felül, balra.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#44) Bog válasza Kampó (#38) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kár, hogy ezt érezted.
Ettől még egy 25-30 perces élő streamnek az is feladata, hogy az a néző se hagyja ott 2 perc után, aki nincs mélyen benne a témában, úgyhogy több-kevesebb sikerrel az ilyen adások igyekeznek kicsit lazábbak és kötetlenebbek lenni.
Lehet, hogy a konklúzióig már nem jutottál el, ez a telefon ajánlott, azért ajánlott, mert ennyi az ára, noha vannak hibái.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#45) Crafter32


Crafter32
őstag

25 ezer forintért van egy okostelefon ami tökéletes kisebb vállalkozásoknak, hogy vmi telefont mégis adjanak dolgozóknak, de jó lehet gyerekeknek is akik havonta elveszti szinte a telefont. Más telefonok ára havonta többet zuhan, mint ennek az új magyar garis ára. Le lehet nézni a telefont, de nem érdemes, mert sokan csak addig akarnak nyújtózkodni amíg a takaró ér és nem hitelekkel vagánykodni milyen telefont tudott venni 2 éves törlesztőrészletre. Nekem tetszett a telefon, ennyi pénzért nem szabad elvárni tökéletest, célnak teljesen megfelel.

(Tényleg volt a videóban 1-2 mondat, alapvetően a végén pozitívan zárt)

[ Szerkesztve ]

(#46) Merkur840 válasza Crafter32 (#45) üzenetére


Merkur840
csendes tag

Sztem néhány helyről kihagytad a telefon szót, kérlek pótold! ;)

Amúgy ha egy gyerek havonta elhagyja a telefonjait az semmilyet nem érdemel.
Bírom az ilyen fennkölt kommenteket h "Ejh jó kis teló ez, jó lesz majd a gyereknek játszani a homokozóba"

(#47) kriver válasza laca7909af (#42) üzenetére


kriver
tag

+1
Én is épp ezt akartam írni. Hiányzott már egy Bog-os adás.
Szerintem korrekt volt az adás.
Az adásidőt 30 percben kellene maximalizálni, mert a Bone123-as adások felénél elalszom.
Írásos tesztnél jöhet a körítés, adásban már unalmas.

(#48) Crafter32 válasza Merkur840 (#46) üzenetére


Crafter32
őstag

Rendben, de már nem tudtam :).

(47) Nekem nem unalmas és tetszik , viszont csak azt nézem ami érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#49) csongi


csongi
veterán

Miért kell sírni? A tacskós Opendot ba nem volt kevés a ram?
Ez a hardver ennyi tud. Nem kell minden xarral online lenni, oda kell figyelni a facebook alkalmazástól kezdve az összes többire, és akkor az 1G ram is elegendő, átlagos felhasználásra. Nekem két giga ram van telefonba, mégsem engedélyezem ezeket az online programokat. Akkor Gigás mobilcsomag, és 4 giga ram is kevés lenne. ezért a pénzért ez a készülék is rendben van.Meg kellene tanulni az Androidod kezelni rendesen, és nem csak fikázni a hardvert!! Főleg annak fényében, hogy egyre jobban koncentrálnak az optimalizálásra, az 5-ben (az más kérdés, hogy elsőre nem igazán sikerült fényesre.), de a 6-os is ebbe az irányba megy tovább. Remélem, hogy rendesen foglalkozik a Kutyli a rommal, és normálisan optimalizálnak, nem tűnik el a második frissítés után az egész a WC-be. Mint más cégeknél, pl Prestiogio. Amilyen jól kezdtek, úgy tűntek el. Frissítések semmi, a készülékek meg emiatt gyorsan amortizálódnak sajna :(

(#50) Kampó válasza Bog (#44) üzenetére


Kampó
senior tag

Nem kötözködni akarok remélem nem értettél félre, csak nekem volt fura mert máskor jobban kivan vesézve egy egy készülék ha csúcsmodell hanem. Nyilván negatív példákat is megkel említeni csak én több szidalmat hallottam ki mint dicséretet. De ez egyéni vélemény. Maradok olvasótok és nézőtök továbbra is.

AMD volt AMD van AMD lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.