Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Mivel nem nyár van, így ez egy sokkal merészebb húzás, mint Frankóé volt, szerintem neccesebb leszervezni a dolgozó meg a tanuló embert is. Én részemről egy határozott bizonytalan nem tudom-mal jelentkeznék, mert bár a péntek nem a legdurvább napom, ez még 3 hét, addig rám szakadhat az ég is. A lényeg, hogy mentve, igyekszem :)

Helynek mindenképp illene már fedett helyszínt kalkulálni, mert jön a cudar.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#2) Mister_X válasza hoffman_ (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hátdehátmár itt az ideje egy találkának, azért egy negyedéves ütemtervet tarthatnánk :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) Wyll


Wyll
őstag

Meglátom, ha tudok megyek :)
(valahonnan kéne lányokat is importálni ebbe a projektbe :)) )

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#4) hoffman_ válasza Wyll (#3) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Neked múltkor is ott volt a tökéletes préda, miről beszélsz! :D

Mister:

Jó, hát nem azt mondtam én sem, hogy ki van csukva :P

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#5) Иван


Иван
őstag

Engem behúzhatsz egy 99%-ra, pénteken úgyis csak egy úszásom van, de szeretek másnaposan úszni.

Helyre nagy tippeket nem tudok mondani, eddig Pesten is csak vállalhatatlan kocsmában vagy utcán mulattam.

Téma, 3-4 sör után nálam: modern fizika - főként elméleti, (angol) bel- és külpolitika, történelmi sérelmek hánytorgatása. Ha kellő felest sikerül még leszuszakolni, ezek transzformálása fasságokká.

Malwyt is megpróbálom beszervezni.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#6) Mister_X válasza Wyll (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

hengerPHanda már talános, művésznő(n) jelezte múltor, hogy jönne, a többiek meg hozhatnak oldalkocsit, ismerőst. De te vén kujon, ne egy PH! pártgyűlésen állj neki csajozni :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Még én se ígérem biztosra, de igyekszem ott lenni! :R

Lumia 520

(#8) Wyll válasza Иван (#5) üzenetére


Wyll
őstag

azt úgy mondják szépen, hogy "..és ezek tetszőleges lineáris kombinációja" :)) b0cs

Mister_X: hengerphanda már oldalkocsis, és ha a művésznőt duplán számítom, akkor is tuti hogy ettől még nem lesz 1:1 az ivararány, pedig az mégiscsak jó volna, ezt senki ne tagadja

Иван: neked hogyan kell kimondani a neved?

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#9) Иван válasza Wyll (#8) üzenetére


Иван
őstag

Próbáltam az angol belpolitikát skalárral szorozni, de nem nagyon jött be.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na még egyszer:
Az időpont jelenleg november 15. csütörtök, mert pénteken sok az agyagedény meg a tizenötéves hülyegyerek. Ha van mentesített zóna, akkor lehet péntek.

@Иван: 2-3 vodka után nálam a kvantumfizika, csillagászat, a relativitáselmélet, a marxizmus, Észak-Korea és a kecsegamerika általában a téma :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) hoffman_ válasza Wyll (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Milán :DDD

mod:

Oppa, most jut eszembe, hogy én edzek 9-ig csütörtökön. Hánykor is akarunk kezdeni? :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12) Иван válasza hoffman_ (#11) üzenetére


Иван
őstag

Valóban. Görög van a falóban.

Amúgy Iván. De nov 15-ikén remélem bemutatkozhatok rendesen.

Amúgy akivel a kapcsolatom azon a szinten van, hogy megverne, az jelezze, hogy jön és ilyen intenciói vannak, mert akkor majd kitalálok valamit.

SZERK
Hát, én olyan péntek reggel kilencig tudok maradni. Még át kell jutnom majd az uszodába.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13) hoffman_ válasza Иван (#12) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kevertem a szezontfaszot, ne haragudj :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) Иван válasza hoffman_ (#13) üzenetére


Иван
őstag

Akkor csak ráéreztél a polgári nevemre. De pssszt. Még csak a PH! 90-95% vágja.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#15) Mister_X válasza Иван (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bezzeh velem barchobáztál, 'csög :D

hoffman_: ha a népnek jobb lesz a péntek, akkor átrakjuk péntekre, mert ki vagyok én, hogy a nép akaratának útjába álljak? :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) Иван válasza Mister_X (#15) üzenetére


Иван
őstag

Ő meg beletrafált, ez van. De lehet logout FB csoportból kileste :D

Péntek estére csak 98%-osra írj be. Amúgy nekem mindegy, de akarok látni már PH!-s arcokat.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#17) hoffman_ válasza Иван (#16) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kereste a tököm, tolják bele a pofámba a tag-eléssel :DDD Arcokat meg neveket tudok megjegyezni faszán. Kár hogy ez a villamosmérnököknek nem túl fasza skill :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#18) Brianiac válasza Mister_X (#15) üzenetére


Brianiac
aktív tag

Én továbbra is a csütörtököt támogatom, rem. vagyok ezzel egyedül. :D :D

Lumia 520

(#19) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Támogatom a kezdeményezést, sőtmitöbb hajlandó vagyok kivételesen akár like-ig is elmenni, de a 15-e az sajnos nekem kőbe vésetten nem jó.

Akkor ugyanis éppen a Balaton leszek, több mint 100 kilométerre Budapesttől. 16-a már jó, vagy egyéb hetek csütörtökei (amíg nem jön közbe semmi). Lehet szerda is, vagy mittudomain hétfő akár, csak akkor korábban lelépek.

Vagy mentek nélkülem, és akkor megmérgezem a PH! forráskódját bosszúból.

(bocs még reggel van, kávé előtt vagyok)

(#20) ABE


ABE
őstag

Én egy határozott talánt mondok, ennyire most nem látok előre, a pénteket inkább támogatnám. De ha tudok, akkor megyek mindenképpen. :K

Frankófiú
Neked is jókor jut eszedbe fürdeni... :F

[ Szerkesztve ]

(#21) ferensz


ferensz
senior tag

A talan reszlegre en is mindenkeppen beneveznek, kicsit messze van meg es en optimistan remelem hogy addigra mar lesz munkam :-D .

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#22) DeFranco válasza ABE (#20) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jön a karácsony... :B

(#23) ferensz válasza ABE (#20) üzenetére


ferensz
senior tag

Na mar csak jettenet kene :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#24) Mister_X válasza DeFranco (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

No, akkor szavazzunk: ki akar inkább pénteken jönni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) DeFranco válasza Mister_X (#24) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem 14 15-e nem jó, egyébként rugalmas vagyok.

Lehet persze, hogy van másik nap is, és közbe is jöhet halaszthatatlan dolog, de 99%-ra tudom vállalni a többi napot. Rátok van bízva.

Kérdés a gyakorló kocsmatöltelékekhez: tényleg húzósabb nap a péntek? Csütörtök (és szerda) este meg a főiskolások / egyetemisták szabadulnak bele az éjszakába.

(#26) hoffman_ válasza DeFranco (#25) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Péntek rosszabb. Ha foglalunk akkor egy héttel előtte kb jó lesz, tehát helyünk lesz, csak a piáért lesz 30 perc a sor. De amúgy ez sem borítékolt, a kocsmától is függ. Andersen és akác pl vágóhíd, míg gong egy fokkal jobb, a lepukkant zugkocsmákban meg sor sincs, mert oda nem jár a nép, csak a hc gimisek meg az okos egyetemisták.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#27) DeFranco válasza hoffman_ (#26) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Jó, hát akkor legyen hétköznap, mit bánom én :D

(#28) Mister_X válasza hoffman_ (#26) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Olyan hely kéne, ahol nem bömböl 24/7 a zenegép... ismerek egy olcsó helyet, de az beszélgetésre alkalmatlan.

De hát még tart a szavazás: pénteken valszeg többen lennénk, csütörtökön meg nyugisabban. Ti döntsétek el.

@Frankó: neked ott a helyed, mert VIP vagy (very important papírkutya) ;] De mi dolgod neked a magyar tengernél :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29) Mister_X válasza hoffman_ (#26) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mégilyet.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30) DeFranco válasza Mister_X (#28) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Konferencia lesz (ingyenpogácsa... ki nem hagynám :D ).

Én egyébként akkor 8-át vagy 22-ét javaslnám . (8-a 90% hogy szabad, órákon belül kiderül 22-e egyelőre 100). Ne ragaszkodjunk akkor a péntekhez.

[ Szerkesztve ]

(#31) Varoz


Varoz
őstag

Kívánok!

Mindenképpen talán. Sok víz lefolyik az Dunán. Még meglássuk, bár a vak is ezt mondta, osztán mégse.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#32) DeFranco válasza Varoz (#31) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ki mint vet, úgy arat. Több nap, mint kolbász. Dezsőnek meg kell halnia. Jobb egy lúdnyak két tyúknyaknál.

(#33) Иван válasza DeFranco (#32) üzenetére


Иван
őstag

Megesik, hogy a kígyó elesik. Mondta kobra, s eldőlt jobbra.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#34) Varoz válasza DeFranco (#32) üzenetére


Varoz
őstag

Hejj szomszéd, há igaz-e, hogy mi van veled?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#35) DeFranco válasza Varoz (#34) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem-nem... most kekszet kapálok.

(#36) Varoz


Varoz
őstag

A cím apropóján.
Gyertek.. :)) :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#37) DeFranco válasza Varoz (#36) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mindenrevanegybelgaszám

(ez egyébként egy kiba jó szám... akárhányszor meghallgatom, annyiszor van benne valami új réteg vagy poén)

(#38) Varoz válasza DeFranco (#37) üzenetére


Varoz
őstag

Belgát szeressük. :)) :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#39) Иван válasza DeFranco (#35) üzenetére


Иван
őstag

Kukutyinban?

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#40) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Aznap van nekem fizetés. Azt meg megköll támogatni némi folyadékkal :P
Szal tessék felírni engömet a lehet kategóriába :)

All→M8

(#41) Mister_X válasza callmeakos (#40) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miféle nunkahelyen dolgozol te? Az én pénzem átfut diákmunka közvetítőn keresztül és 13-ig megjön.

Ejj, ezt a sok talános papírkutyát :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42) Varoz válasza Mister_X (#41) üzenetére


Varoz
őstag

Sok hurkalé. :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#43) DeFranco válasza Varoz (#42) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#44) Varoz válasza DeFranco (#43) üzenetére


Varoz
őstag

Annyira tudtam. :C :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#45) DeFranco válasza Varoz (#44) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#46) Varoz válasza DeFranco (#45) üzenetére


Varoz
őstag

Jók ezek a régi reklámok. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#47) DeFranco válasza Varoz (#46) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezek között volt olyan, amire még élőben csápoltam kisgyerekként.

(#48) callmeakos válasza Mister_X (#41) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Csak hogy én már nem vagyok diák ;] :))

(#42) Varoz
Böff :O ;]

All→M8

(#49) danih válasza DeFranco (#45) üzenetére


danih
addikt

Hála az internetnek ma már nem tudnék egy, a szájáról tejfölt lenyaló nőt ábrázoló reklámon nem röhögni...

(#50) Иван válasza danih (#49) üzenetére


Иван
őstag

Ne rázza ki, ne mossa (?) ki, Erikával szívassa ki.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.