Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) #90933760 válasza weres78 (#19850) üzenetére


#90933760
törölt tag

Sehogy, ahogy nagyítod meg kicsinyíted az ablakot, úgy változik a mérete, ez nem úgy rendereli a képet mint a megszokott játékok.
Az indítási méretet az edit profile, resolution részen tudod átírni.
Milyen gép az, hogy nem indul? És van valami hibaüzenet?

(#19852) weres78 válasza #90933760 (#19851) üzenetére


weres78
senior tag

Az egy AMD A6 6400 procis gép. VGA rendben lenne (R9 280X), illetve Ram is van 4GB, meg virtuális memóriát is adtam neki SSD-ről. Ma amikor megpróbáltam elindítani (a lányomnak) és valahogy sikerült ablak-módba váltani vele, akkor láttam hogy iszonyat fel volt húzva a felbontás (nagyon picik voltak a menü betűk, stb) és teljesképernyőn instant elfeketedik az egész (szerintem a monitor -FullHD Dell P2314H- kapcsol ki). Az én monitpromon nagyobb felbontáson fut a játék, ez lehet a gond.

A resolution részben csak az első ablak felbontása változik ha jól sejtem, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#19853) #90933760 válasza weres78 (#19852) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az apró betűk a gui méretnél a játékon belül állítható, de az nem függ össze a teljesítménnyel. A kezdőfelbontás azt adja meg mennyivel induljon, utána az egész játék annyi lesz, de ha egérrel húzod az ablakot ugyanúgy változik. Itt egy fix textúrát használ a játék ami mondhatni vektorosan van elkészítve, szóval tök mindegy mekkorára állítod, a számítási igény ugyanaz marad.
Ott valami más szoftveres gond lesz.

(#19854) #90933760


#90933760
törölt tag

(#19855) #56573440 válasza #90933760 (#19854) üzenetére


#56573440
törölt tag

Pár észrevétel lehet a builddel kapcsolatban ?:D

1: A BC csövezést ilyen helyzetekre érdemes elfelejteni továbbra is, tudom hogy valamiért neked ez egy ilyen fétised, de azért nem early game vagy már te sem :D transfer node, pseudo round robin upgrade hogy egyenletesen ossza a 3 pulvi sor között a cuccot ha eltérő a távolság, és ha backlogol akkor se dob ki 100.000 követ ha kell ha nem ;) Az eltérő sebességű gépek főleg hogy mögöttük még sziták is lesznek, ilyenkor érdemes számolni azzal, hogy mi van ha megtelik

2: A kinesis pipe-al érdemes figyelni a loopokra. Neked is szép piros a gépek mögött a pipe, itt szerencsére nem robban be mint máshol, de én dobtam már ki mapet mert bebugzott ahol nem láttam, érdemes pipe plugokkal leválasztani őket egymástól úgy, hogy ne legyen benne sehol lehetősége körbemenni a naftának :)

2.1: Nem kezeled le a másodlagos pulvi termékeket. Cobble gyártáskor sand is jön, nem csak gravel, sandből meg jön dust is néha. Ez meg fogja akasztani a szettet:)

3: Én valami ilyesmit képzelnék el így első blikkre:

Transfer node + interaction upgrade + round robin upgrade -> pulvi lentről -> elsődleges termék fel, másodlagos oldalra -> ha nincs több fel akkor minden oldalra

Hátul összefűzöd és mehet rá a sieve sorra, vagy fent csövezed be és akkor oldalra bővíted, vagy akármi:) Az izgi rész szerintem majd a sieve után jön, mi a terv? végigtolod auto hammerekkel powderré?

[ Szerkesztve ]

(#19856) #90933760 válasza #56573440 (#19855) üzenetére


#90933760
törölt tag

Volt egy második videó amiben pont ezekről beszéltem, hogy a nagy részét ki kell javítani, csak nem töltöttem fel, mert ezt a kis 7 perces videót is 2.5 óra volt felnyomnia a netnek, szóval könnyen lehet ez lesz az első és utolsó is egyben. Főleg, hogy rájöttem nem szeretek videózni, állandóan arra figyelni hogy beszélek, ne hallatszódjon bele lehetőleg háttérzaj, sietni is kell ne legyen vontatott főleg ha minél rövidebbre akarom a mérete miatt, kraftolós résznél is valamit dumálni közben ne csak a nagy kuss legyen, ne böfögj, fingj, csámcsogj stb., az egyik próbavideóba belehallatszott ahogy korog a gyomrom pl. lol, és rohadtul nem lehet közben odafigyelni a játékra, szóval alapból se terveztem nagy életet ennek, de így hogy ennyi idő mire egy kis darab videó felmegy a YT-ra, pláne elkaszálom szerintem.
Maximum bemutatók lesznek a végéről, ahol már nem kraftolok, de azt is bele kéne sűríteni 5 percbe és lehet még visszább venni a minőségből, de már így is eléggé vissza van, szóval nem biztos hogy lesz folytatása.

Compacting drawerrel akartam összekraftolni a cuccokat, onnan meg újabb pulvival darálni és sütni. De szerintem megmarad az egész félautomatának inkább. Főleg, hogy komolyabb gépet már nem akarok építeni, így a nyersanyagra sincs szükség.

(#19857) #56573440 válasza #90933760 (#19856) üzenetére


#56573440
törölt tag

Jah alapvetően kb ilyenekért nem videózok én se :D

Jobb megoldás az auto compressor, signalium filterrel pont kiadja a 12 slotot amije van, persze kell neki minimál energia, de kompaktabbra lehet csinálni a szettet. Ahogy megvan bármiből a megfelelő mennyiség kompresszál és szedhető is ki

"Főleg, hogy komolyabb gépet már nem akarok építeni, így a nyersanyagra sincs szükség."

Jah mondjuk ez egy valid nézőpont, de nem a nyersanyagért érdemes továbbgondolni mondjuk amit mutattam :D Hanem mer' csak :D

Egyébként enderio-val eddig tudtam összenyomni, max augmentes pulvik, max speedes sieve, szépen bírja az ütemet, már csak a draco chestes kimenetet kell leválogatni innen és letárolni :D

(#19858) janos1988 válasza #90933760 (#19856) üzenetére


janos1988
addikt

Ezeknek a dolgoknak a nagy része magától elmúlik ha már a 10-15-ik videót készíted.

Amúgy ki hol jár már Skyblockban? Big reactor van már? Mágikus modokhoz hozzákezdett már vki? Jó lenne látni egy magyar sorozatot egy végigjátszásról.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#19859) Amur válasza #90933760 (#19854) üzenetére


Amur
addikt

Én azért like-oltam és feliratkoztam! :K

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#19860) Cucuska2 válasza #90933760 (#19856) üzenetére


Cucuska2
őstag

Miért nem éjszaka töltögeted fel a videókat?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#19861) #90933760 válasza Cucuska2 (#19860) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem hagyom zajongani éjjelre a gépet, meg a net megszakad napi szinten, nem csak lassú, hanem nem is stabil. Igaz csak fél-egy perces kiesések, de attól még nem fog folytatódni a feltöltés.
Majd még próbálkozom vele, kipróbálok más kodekeket hátha lehet hasonló minőségben kisebbre csinálni a videót, de nem kell nagyot remélni tőle, eredetileg se terveztem néhány videónál többet és azok is inkább bemutatók, kraftolás nélkül.
Meg amit nem szeretek ebben így, hogy én szinte végig zenét hallgatok, videó alatt viszont nem lehet.

Bigreaktor senkinél nincs, az IC reaktor kell előtte, az meg ha már van akkor azzal dolgozunk. Magic vonalon Csoki kezdett el menni, de nem láttam túl nagy tolongást nála, illetve Toncsi kezdte el a Botaniat alapokban, de egy ideje őt se látom.

(#19862) #90933760 válasza Amur (#19859) üzenetére


#90933760
törölt tag

Kaptam egy dislikeot is. :DD

(#19863) #56573440 válasza janos1988 (#19858) üzenetére


#56573440
törölt tag

Sima szerveren elég sokáig eljutottam abban is, rohadtul szívás. Viszonylag early game át kell menni egy alomvilagba, semmit nem vihetsz. Nincs workaround nincs semmi, nulláról kell ott kezdened megint...

Úgy tudtam megkerulni, hogy addig kereszteztem növényeket amíg blaze powder nem lett, enderman után lett táska, úgy már ment. Pedig egész jó az a vonal is..

(#19864) janos1988 válasza #56573440 (#19863) üzenetére


janos1988
addikt

Én úgy tudom, hogy vmi öv amit egy gyorsbillentyűvel lehet váltani azzal át lehet vinni pár cuccost.

De igen, baromi nehéz mert átölel sok modot. Witchery, blood magic, botania etc. és nem elégszik meg az alap dolgokkal.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#19865) #90933760


#90933760
törölt tag

Ingyen szitaszórmány Csokinál. Kamionról leesett.

(#19866) #56573440 válasza janos1988 (#19864) üzenetére


#56573440
törölt tag

Régi bug, javították sajnos...

(#19867) #90933760


#90933760
törölt tag

Jó, jó, jó, jó, jó. Jó.

Jó.

Ti szóltatok előre, hogy a BC cső szar. Bár amúgy jó lenne, csak a drawerek miért nem kapcsolódnak össze? Nem úgy van, hogy bele tudja szórni a többibe is?
És miért nem törlődik az anyag a secondary outputból? Mindegyikbe raktam secondary nullifiert, de ugyanúgy gyűlik bele.

[ Szerkesztve ]

(#19868) #56573440 válasza #90933760 (#19867) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mert kell egy drawer controller és abba kell csovezni a cuccot :)

Nem fog törődni, csak ha megtelik akkor nem áll meg a gép. Az rendben van

[ Szerkesztve ]

(#19869) #90933760 válasza #56573440 (#19868) üzenetére


#90933760
törölt tag

És annak kell más cucc is vagy elég a controller meg rákötni a golden kinesis pipeot villanynak?

(#19870) apatyas válasza #90933760 (#19867) üzenetére


apatyas
Korrektor

Mondjuk az fura, hogy a zöld cső neked bepakol a drawerba. BC-nél kéne, hogy legyen utána egy sima cső is és az tud bepakolni inventorykba. Emiatt a minimum kettő elem miatt szoktam inkább mást használni.
Drawereknek nem kell villany :D megy.
Megoldódott a fórum rejtélye: Black le volt tiltva nálam, ami kb lehetetlen, mert itt topikgazda, máshol meg nem futok bele hozzászólásaiba. Topikgazda, így itt az övéit mutatta, de aki neki válaszolt, azokat eltüntette a rendszer.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#19871) #90933760 válasza apatyas (#19870) üzenetére


#90933760
törölt tag

Akkor majd holnap megcsinálom a controllert. Gondolom mindhárom csövet három oldalról kell behúzni, mert ha összekötöm a BC csöveket, még képes lesz visszanyomni a szitába a cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#19872) #56573440 válasza #90933760 (#19869) üzenetére


#56573440
törölt tag

Villany se kell neki :)

(#19873) apatyas válasza #90933760 (#19871) üzenetére


apatyas
Korrektor

Miért rakná vissza a szitába, amikor a facső/emerald cső az inventoryból kiszedésre képes csak, és továbbadni másik csőbe? Elvileg.
A kivevőcsőnek viszont elvileg kell villany vagy gatejel, azt nem látom. Vagy a szita magától belepakol már?

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#19874) #90933760 válasza apatyas (#19873) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem pakol bele, mögötte van villany adva neki. Viszont nem tudom a BC cső mit csinál ha elindul az item az emerald csővel szembe, lehet kidobja. Épp ezért csövezem be inkább mindhármat külön.

Egyébként kell speed a szitákba, mert még így is, hogy egy cobblet csinál az igneous és azt is 3 sor pulvinak amik szintén alapon mennek, a szitába felhalmozódik. De ha telerakom speedel már nem lesz probléma, meg akkor egyúttal fortunet is kapnak.

[ Szerkesztve ]

(#19875) #56573440 válasza #90933760 (#19874) üzenetére


#56573440
törölt tag

Az iron transfer pipe-al mi a gond?:D

Pont erre van, az összes bemenetet egy kimenetre tereli, crescent hammerrel is állítható, amikor klikkeled látszik hogy változik a textúrája, a "teli" oldal mindig bemenet, az "üres" a kimenet. ;)

" De ha telerakom speedel már nem lesz probléma, meg akkor egyúttal fortunet is kapnak."

Csak győzd energiával :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19876) #90933760


#90933760
törölt tag

Belenéztem James egyik videójába, megint mit látok éppen a MesterMC fizetős szemeteit reklámozza ezerrel a 9 éveseknek, elképesztő milyen szintre süllyedt az egész kóceráj, de már a videók alatt páran kinyitották érte a szájukat. Szép lassan nem csak mi 30-40-es korosztály fogjuk utálni, hanem a kicsit értelmesedni kezdő 15 fölötti réteg is rájön majd mekkora trógerkedés az egész...

(#19877) Geryson válasza #90933760 (#19876) üzenetére


Geryson
addikt

Hallod, a múltkor az 576 kapott, most James. :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19878) #90933760 válasza Geryson (#19877) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nem adok én senkinek semmit, egyszerűen olyan szintre süllyedtek amit elég nehéz kommentár nélkül kibírni. Ilyen olcsó, gagyi, pitiáner lószar módszerekkel rátukmálni a 9 évesekre a fizetős hülyeségeket, ennyire ordít róla, hogy a MesterMC kihasználja James nézettségét, ismeretét és a fiatalok rajongását, hogy vele nyomassák a vackaikat aztán meg osztozkodnak a nyereségen. Ez már kiborítja sokaknál a bilit. Máshol legalább fáradnak azzal, hogy elburkolják, itt még azzal se, simán a pofájába nyomják az embernek, meglátszik hogy taknyos 20-25 évesekből áll az egész MesterMC brigád akik most janinak érzik magukat, hogy más szellemi termékére építve egy ekkora szervert jól megszedik magukat, valahogy nem nagyon csiripelnek róla mégis miképpen van közöttük és a Mojang között licensz szerződés.
Ilyenekkel meg pláne felháborító, mikor a drága Norbi gyerek még vissza is írogat, hogy ők nem erőltetik rá senkire vegyék meg és a szülő dolga a pénz kezelése, nem a gyereké. Ó, oda ne rohanjak....

Az egy dolog, hogy mutogatja az új textúrás eszközöket a videóban, de ezzel kezdeni és erről beszélni a videó negyedében, hogy mikre kattintgatva vásárolhatod meg aztán pedig megvesz vagy tízet, még véletlenül se csak egyet, és az áruházban az ő pénze ki van mindig vágva a képből véletlenül se lássuk, hogy ingyen jár neki, ez már szánalmas szint. Pedig régen nagy nézője voltam, aztán mikor átcsapott az egész a MesterMC reklámozásba szépen leszoktam róla, most meg időnként rákattintok egy videójára és ez tárul elém. Gratulálok ahhoz amit sikerült elérnie az életben...

[ Szerkesztve ]

(#19879) #56573440 válasza #90933760 (#19878) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nincs licensz náluk. Tört a kliens, tudom hogy nem ezt mondják viszont a tény az tény. Főleg hogy nem arulhatnanak semmit pénzért ugye ezer éve...

(#19880) #90933760 válasza #56573440 (#19879) üzenetére


#90933760
törölt tag

Valahogy sejtettem, bár azért mélyen reménykedtem benne, hogy ekkorában tolni licensz nélkül így nyíltan csak nem mernék, főleg már hat éve. Ezek szerint mégis. Van pofa... Legalábbis amíg a Mojang valagba nem rúgja őket.
Mindegy, hagyjuk is a fenébe mert csak tönkreteszi a hangulatot a topikban. Az biztos többet nem kell a videóit megnéznem.

(#19881) netpeti98 válasza #90933760 (#19880) üzenetére


netpeti98
addikt

Legalábbis amíg a Mojang valagba nem rúgja őket.

Mondjuk azon csodálkozom, hogy ez eddig miért nem történt meg? :F Ez így ebben a formában több mint pofátlan dolog amit csinálnak.

[ Szerkesztve ]

(#19882) #90933760 válasza netpeti98 (#19881) üzenetére


#90933760
törölt tag

Én ezt a tört Windowshoz tudnám hasonlítani. Tudjuk, hogy rengetegen használják és, hogy a Microsoft röhögve letilthatná mind egy mozdulattal. De nem teszik, mert akkor nagy részük menne át Linuxra meg hőbölögne, lejáratná őket, megérné nekik? Nem éppen. Pont az adja a hatalmat, hogy mindenki azt használ és nem az, hogy a csillió dollár mellé még bejön-e pár százezer vagy nem.

(#19883) tariattila válasza #90933760 (#19882) üzenetére


tariattila
veterán

Azért az kissé marós tényleg, hogy egy tört klienssel hivatalos weboldalon gyerekekről pénzt húzzanak le...

:U

(#19884) #90933760 válasza tariattila (#19883) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mindig is ilyen volt, anno még én is regisztráltam kipróbálni, volt szó róla többször is már régebben. Gondolom van más is rajtuk kívül, nem ők az egyetlen lehúzkodók. Oké, a MC rendezvényeket mind ők csinálják végül is, valamit letesznek az asztalra, de korántsem annyit amit elvettek onnan...
De nálam az dobta le a szíjat most, hogy James se különb náluk, pedig egy jó videós volt, bár átvett egy eszméletlen irritáló stílust az utóbbi időben, de nézhető videós volt, viszont ez nálam betöltötte a poharat ezzel a hogy kattintok végig a fizetős cuccokon videókezdéssel többedik alkalommal is.
Nem is kell ide a Mojang, saját magukat fogják leépíteni ezzel, láthattuk sok nagy YT-os leépülését, lásd pl. Dancsót is, attól hogy a feliratkozók száma most veri a plafont nála, még a fika esik ki az ember szájából ha a nevét meghallja manapság, Jamesnek se kell sok már ehhez.

(#19885) PeL válasza #90933760 (#19878) üzenetére


PeL
addikt

Én alapból nem bírtam a srácot sosem, számomra rohadtul irritáló a beszédstílusa és ahogy előadja magát. Belenéztem pár videójába de alapból hogy szinte csak vanillázik nem érdekel túlzottan, nem is értem hogy tett szert ekkora nézettségre ilyen gyenge színvonallal.

[ Szerkesztve ]

(#19886) csoki


csoki
senior tag

csak én nem ismerem ezt a James srácot? :DDD de most megnéztem... nem hagytam ki semmit úgy érzem :D

amúgy én most kicsit alábbhagytam az mc-vel, ae rendszer elérve... innentől nincs kihívás csak grind :D
várom az 1.10-es stabil modpackeket, inkább civ6-ozok :)

[ Szerkesztve ]

(#19887) #56573440 válasza csoki (#19886) üzenetére


#56573440
törölt tag

Azért az nem egy igazán kiterjedt ae ahogy néztem :D

(#19888) csoki válasza #56573440 (#19887) üzenetére


csoki
senior tag

nem azt mondtam hogy kiépítve hanem hogy elérve ;)
innentől már nincs kihívás úgymond, van ~100.000 diamondom, több mint 150.000 vas stb...
nyilván lehetne mindent automatizálni de nincs kedvem :D civ6 jobban leköt most

(#19889) Amur válasza csoki (#19888) üzenetére


Amur
addikt

ja civ6 most nálam is érdeklődés központjában.
Bár kicsit lehet én vártam többet.(ha meg sokat változtattak volna az lenne a bajom.. én már csak ilyen vagyok)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#19890) PeL válasza csoki (#19888) üzenetére


PeL
addikt

Annyi diamondot miből hoztál össze? :DDD Csak nem Coal Chunkokat préseltél? Igazából nálam is esett az érdeklődés a Minecraft iránt mióta megvan az AE és megcsináltam a teljes autocraft rendszert nem nagyon tudok mit csinálni, még kb a Draconic Evolution meg az Avaritia lenne hátra, de előbbihez bele kell nyúlni kb az összes magic modba is (Blood Magic - Witchery - Thaumcraft - Botania), próbáltam szórakozni velük de ezek annyira nem kötnek le mert rohadtul nem értek hozzájuk meg nem annyira az én világom. Bár lehet ha értenék hozzá többet akarnék foglalkozni vele. Nem gondoltam volna hogy ahhoz hogy létrehozhassak egy void aget már végig kell játszanom kb a teljes modpacket :DDD A második része meg full értelmetlen grind, megcsinálod az összes creative itemet azt juhé, onnantól tényleg kuka kb a modpack :)

[ Szerkesztve ]

(#19891) csoki válasza PeL (#19890) üzenetére


csoki
senior tag

10/10/10es dia seedekkel, pedig csak 24 db-ot ültettem és azt harvestelem automatán, csinálhatnék 5 perc alatt bármekkora farmot is, de minek? :DDD pont azt mondtam baltonak is múltkor h az összes cobbleslabemet (amiből a placc van építve) lecserélhetném dia blokkokra és még úgyse használnám el a negyedét se sztem :D

(#19889) corvette jók ezek a districtek, meg úgy kb az egész, bár vannak nagyon OP népek :D

[ Szerkesztve ]

(#19892) PeL válasza csoki (#19891) üzenetére


PeL
addikt

őőőő valamiről lemaradtam, ez valami skyblock specifikus feature vagy mi ez a diamond seed? :D

(#19893) #56573440 válasza PeL (#19892) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nem feltétlenül. Agricraft ad egy csomó növényt amik termelnek ezt azt, de ez már sok modban volt. Magical crops is ilyen pl.

(#19894) PeL válasza #56573440 (#19893) üzenetére


PeL
addikt

Azt tom hogy Agricraft ad növényeket, sokat tenyésztettem is ki már belőlük, de diamond seeddel még nem találkoztam, azért kérdezem :D Én is magical cropsra gondoltam de az nincs is evolved skyblockban nem?

[ Szerkesztve ]

(#19895) csoki válasza PeL (#19894) üzenetére


csoki
senior tag

agricraftos jah, diamahlia seed pontosan
szenvedős, mert már az előtte levő seedet se lehet bonemeal-ezni, így ki kell várni mindig még felnő... kereszteződik/fejlődik, analyze, újra ültetni ha jobb, várni... mire 10/10/10ig eljutottam csak a dia seeddel az volt 4-5 óra :DDD egész dolog 1 hetembe telt kb napi 3-4 órával, bár kereszteztem mást is, pl amik kellenek a beef wellingtonhoz

[ Szerkesztve ]

(#19896) #90933760 válasza csoki (#19895) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja akkor azért kellett a fehér gomba. Megeszed vagy culinary generatort hajtasz vele?

(#19897) #90933760


#90933760
törölt tag

Megy tesztüzemben a félautomata kőfeldolgozó, a nem upgradelt igneous extruder pont annyit termel amivel a nem upgradelt 3 sor pulverizer elboldogul, az ott rendben van. Egyébként egész jól tolja még így is alapon. A szitákba viszont kell legalább 8 speed, hogy ne tornyosuljon az anyag, 4 speednél még gyűlik.
A BC csövek káprázatosan szarok, az emerald csövek után raktam vas csövet és utána aranycsővel vezettem át a controllerbe. Végül is működik, igazam volt abban hogy a cuccokat oda-vissza fogja lökdösni a három sor kimeneténél, de mivel nem termelnek túl gyorsan, szépen elpattognak pár kört végül a random sorolás miatt megtalálják a negyedik leágazást és továbbmennek. Nem jópofa, de működik.
Viszont valamiért a controller elég érdekes volt az elején, az első 10-15 másodpercben nem vette be az anyagot, kidobálta a cső is, majd hirtelen elkezdett működni rendesen és azóta is megy jól.
Eddig végül is frankó, tákolmány létére.

(#19898) Serricon válasza #90933760 (#19897) üzenetére


Serricon
senior tag

Az elágazásokra tegyél vas csövet, és állítsd be merre menjenek, így nem összevissza mennek, csak a jó irányba.

(#19899) #90933760


#90933760
törölt tag

Gery, ide akarsz valamit építeni majd? Van ott mellette egy másik, meg egy sivatagi templom, meg egy sivatagi falu is, elég értékes terület. Mivel a te birtokodon van engedélyt kell kérnem. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#19900) Geryson válasza #90933760 (#19899) üzenetére


Geryson
addikt

Hun van itt falu? 1220/-550-nél látok vmit, de az csak egy kút. A sivatagba akarsz vmit építeni? Eredetileg úgy terveztem, hogy rakok egy várat ide a hegy tetejére, de simán találok neki más helyet is. :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.