Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25001) bigsee válasza FoxiestFox (#25000) üzenetére


bigsee
addikt

Korea? A déli?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#25002) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Tajvan, india?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25003) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ezekkel kevesebb fenntartásom van.

(#25004) Polarstar válasza FoxiestFox (#25003) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Legjobb lenne piacilag, ha a kísérleti gyártósra lenne beízzítva a szedreseknek. Most ez jó opció, ha nem kinai termelésből forgalmaznák a mobilokat. Nem lenne fenntartás a mobilokkal szemben a pénzes usa piacon sem.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25005) erer1000


erer1000
őstag

na erre rendesen kíváncsi vagyok.

nagyon úgy harangozták be hogy biztosan jön, méghozzá kövi év első fele, nem pedig azt hogy "lehet hogy jönni fog". szóval vagy túl nagy a felbuzdulás és alábbhagy majd és kifullad a semmiben, vagy lehet hogy... :U :U mégiscsak lesz valami? :U

Priv 2-t léccilécci

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#25006) Tommy77Hun


Tommy77Hun
csendes tag

Nagyon kész projektnek tűnik. Ha az év első felében piacra akarnak lépni, akkor mostanra minimum befejezett terv, de leginkább működő prototípus kell hogy legyen.
A gyártó a Foxconn lesz, ez távolkeleti gyártást valószínűsít.

(#25007) Polarstar válasza Tommy77Hun (#25006) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Vagy Priv vagy a Key széria él tovább. Nem tudni. Mindenesetre nekem egy biztos fog kelleni! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25008) Polarstar


Polarstar
nagyúr

[link]
Lehozta más is.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25009) FoxiestFox válasza Polarstar (#25008) üzenetére


FoxiestFox
félisten

"Ezen túlmenően csak annyit lehet tudni az androidos készülékről, hogy a klaviatúrája teljesen házon belül tervezett lesz, el fog majd térni az eddigi Blackberry mobilokon megszokott dizájntól."

Ez így sanszosan meghalt, mielőtt megszületett volna.
A gombok felülete, a fizikai és virtuális megoldás csaknem tökéletes ötvözete miatt imádom a Privet, ha csak egy dolgot elszúrnak, kuka.
Nulláról újragondolt megoldás szerintem a közelébe sem ér majd ennek a tizenéve alakuló evolúciós csúcsragadozónak. :(
Ennek ellenére kíváncsi leszek.

(#25010) Polarstar válasza FoxiestFox (#25009) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerintem aki ezt rittyentette, gőze sincs arra mi is a Key-Priv-Passport klavi és a faszaság benne. Nem baj, elég ha mi tudjuk hogy szexi, kívánatos és nem lehet abbahagyni a nyomogatást! :D
Ez most olyan szexista kejelentés volt, hogy vállalom a kitiltást is akár! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25011) FoxiestFox válasza Polarstar (#25010) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem elég ha mi tudjuk, az új cégnek is tudnia kellene, ami tervezte az újat.
Na de meglátjuk.
Csak ne olyan béna billzet legyen, mint ami mondjuk az Fxtec Proban van.

(#25012) Polarstar válasza FoxiestFox (#25011) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Biztos vagyok benne, hogy sem a Priv, sem a Key vonaltól nem térnek el formában, mert nincs a cégnek fekvő teljes billentyűzetes szabadalma, illetve ezt szoktuk meg.
Az én személyes tippem, hogy a Priv vonalat veszik elő a kijelző nagysága miatt is. Ez sokaknak hatalmas öröm lesz, mert ugye divat a péklapát.
Remélem a két kivitelező tisztában lesz a konzervatív elvárásokkal. Erre gondolok: visszajelző led, sík kijelző, nem kell noccs, és a szederre nem kell 4-6-8 kamera, elég a kettő!
:D

Bombázzuk levéllel a két céget kivánságokkal. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25013) Peti78


Peti78
őstag

"Nem más gyártókkal próbálnak versenyezni, hanem egy szűk és specifikus célközönséget kívánnak kiszolgálni."
Magyarul: ez is ku*rva drága lesz!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#25014) Polarstar válasza Peti78 (#25013) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Lesza....m csak legyen jó a mobil! :C
Én már feliratkoztam. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25015) lugosi válasza Peti78 (#25013) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Nem más gyártókkal próbálnak versenyezni”
Az a hajó már el is ment elég régen.

(#25016) erer1000 válasza Peti78 (#25013) üzenetére


erer1000
őstag

eddig is az volt

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#25017) Peti78 válasza erer1000 (#25016) üzenetére


Peti78
őstag

Azért írtam, hogy "is". De úgy is fogalmazhatok, hogy iszonyatosan túlárazott. AZ utolsó Bb amit szerettem, az a Classic volt, a KEY2 pedig hogyismondjam... khm. Nem venném meg még egyszer. Inkább egy Priv.

Polarstar: egy PRIV 2 talán engem is érdekelne. Másképp szerintem a KEY2 az utsó szedrem. Már ha annak lehet nevezni :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#25018) icezozo válasza Polarstar (#25014) üzenetére


icezozo
addikt

annyira titkos a projekt ,hogy még azok se tudnak róla akik ott dolgoznak :W
A CB-ről tudnak róla :D
Na de kérdem én akik a BBszoftvert fejlesztik azoknak talán egy kis morzsa is jól esett volna ?
( feltéve ha igaz is bármi ami ezzel kapcsolatban van )

Mindenki tudja ,hogy ígértek fűt-fát beharangoztak mindent amit lehetett........ :W

http://qwankido.hu/

(#25019) Polarstar válasza icezozo (#25018) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Meglátjuk. A jelenlegi oprendszert kicsit fel kell frissíteni. A Dtek nem rossz dolog!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25020) Peti78 válasza icezozo (#25018) üzenetére


Peti78
őstag

CB az a Chaturbate? :DDD

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#25021) F34R


F34R
nagyúr

Udv.

Sracok tudnatok nemek uzemidot es hasznalhatosagot mondani a Classicrol es a Keyone 1/2 telefonokrol? vettem nemregiben egy Androidos telefont, de nem nagyon tetszik a touch screen az keyboardnal. Olyan furcsa ugy irni, hogy nem erzem a lenyomott gombot.

Hasznalat: Bongeszes, levelezes, todo, notes irasa, nagyon ritkan kell csak kamera, uzemido es a hasznalhatosag volna a szem elott. Classic csak azert erdekel mert meg egy akkucserevel is olcson meguszom.

(#25022) Polarstar válasza F34R (#25021) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csapj le gyorsan egy Key2 mobilra, az még sokáig jó lesz.
Klasszik ultraklassz, de ugye öregecske már - amire számíts: nem fog menni a böngésző pár helyen, mert el leszel utasítva az avittos böngészője miatt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25023) Tamy


Tamy
senior tag

Keyone jobb oldali gombját (nevezzük kamera gombnak, bár itt nem 3 állású) hogyan lehet kikapcsolni, hogy beszélgetés közben ne némítsa le a mikrofont? Olyan hülye helyen van, hogy mindig megnyomom.

A másik kérdésem, hogy arra van valami opció (alkalmazás, javítás...), hogy ne állítsa minden hívásnál maximumra a másik fél hangerejét?

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#25024) Polarstar válasza Tamy (#25023) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Én a fülemmel szoktam lekapcsolni a mikrofont. Minő szerencse, hogy egy jelzőhang jelzi a változást nekem a fülben.
És igen jó lenne, ha a Key2 is maximum hanggal nyomná a kedves telefonázó partner hangját is. Bár szerintem igencsak függ a készülékektől és az alkalmasint bekoszhadt mikrofonoktól is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25025) Tamy válasza Polarstar (#25024) üzenetére


Tamy
senior tag

Igen, szerencsére legalább pittyen egyet némításkor, de mi a túrónak nem lehet kikapcsolni ezt a funkciót? Egy kezemen meg tudom számolni hányszor némítottam le az eddigi telefonjaim mikrofonját beszélgetés közben. Nyilván van aki gyakran használja, de lehessen már eldönteni, hogy mit akarok azzal a gombbal csinálni.

Eddig minden telefonom (Blackberry és mások) az utolsó állapot szerint állították be a hangszóró hangerejét. Szerintem ez így normális. A francnak üvölt minden új hívónál? Hihetetlen, hogy minden telefonnak van valami hülye gyerekbetegsége :W

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#25026) Polarstar válasza Tamy (#25025) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az enyémen még nem próbáltam, hogy a kamera mit kapcsol be, mert nagyon nem szoktam nyomogatni. Olyan tokban van, hogy véletlenül sem nyomható meg. Szabályosan erővel kell kezelni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25027) Tamy válasza Polarstar (#25026) üzenetére


Tamy
senior tag

De hívás közben, ha kézben tartod, akkor aligha van tokban :)

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#25028) Polarstar válasza Tamy (#25027) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Plasztik kemény héj fedi. A bőr tokot mostmár kevéssé használom.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25029) Tamy válasza Polarstar (#25028) üzenetére


Tamy
senior tag

Oké, de ez rajtam nem segít. Tüneti kezeléseket tudok, olykor headsettel nyomom, akkor persze nem kell kézben tartanom, de azért ez nagyon gáz.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#25030) F34R


F34R
nagyúr

Udv Skacok...

Nincs valakinek esetleg elfekvoben, uj vagy alig hasznalt BlackBerry 1230 mAh J-M1 akku-ja?

(#25031) erer1000 válasza F34R (#25030) üzenetére


erer1000
őstag

google-ba rákeresve 3k környékén újat is kapsz már idehaza

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#25032) plus44


plus44
veterán

Sziasztok!

Egy csupán második, céges telefonnak (azaz csakis telefonálás, sms, email) mennyire éri meg egy BB 9900? Akksija mennyit bír, úgy általában mennyire használható azaz op rendszer 2020-ban?

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25033) Polarstar válasza plus44 (#25032) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Remek telefon a Bold, imádtuk. Talán a világ legvékonyabb, legalulméretezettebb akksijával. :D
A mobil fasza! Telefonálni és sms-ezni jó! Sőt! Imádnivaló.de semmi másra nem lesz alkalmas. Még ha alkalmas lenne, a jó szolgáltatók ezt a régi mobilt ki fogják zárni a szolgáltatáokból..

Nekem a céges mobil Bold 9700. Immár 10 éve! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25034) lezerpiramis válasza plus44 (#25032) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Email-hez mar nem ajanlanam, a gyari klienshez BIS/BES kell, a tobbi kulso app (LogicMail es tarsai) meg nem tudom, mukodik-e meg. Esetleg egy Q10 nem lenne jobb? Nalam az a masodik telefon (vetesforgoban mas BB10-ekkel :) )

(#25035) plus44 válasza lezerpiramis (#25034) üzenetére


plus44
veterán

Alapvetően nem feltétlen volt kitétel a 9900, csupán azt használtam régen sokáig, azóta se volt olyan jó telefonom, de ennek már annyi éve volt... Akkor esetleg egy Q20 hasonló célra? Akksiban többet tud mint a 9900?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25036) Polarstar válasza plus44 (#25035) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Igen jó annak is az akkija. De nem lősz mellé a hasonlóan nagy Z30-al. Ha pedgi kicsi kell és gombos akkor egyértelmű hogy a Q10 az ujabbak közül. Pár helyen kaphatóak még ma is.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25037) FoxiestFox válasza Polarstar (#25036) üzenetére


FoxiestFox
félisten

És Q10-en megy még az e-mail?

(#25038) lezerpiramis válasza FoxiestFox (#25037) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nalam megy minden BB10-es telefonom (gmail.com-os es outlook.com-os fiokokkal hasznalom Q10-en, Passporton, Leapen), sot meg a naptar- es kontaktszinkron is megy, bar ahogy olvastam, masnak volt mar vele gondja, de en siman fel tudtam venni Gmail eseteben CardDav- es CalDav-fiokok hozzaadasaval..

(#25039) FoxiestFox válasza lezerpiramis (#25038) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lehet veszek egyet, aranyos kis telefon.

(#25040) Polarstar válasza FoxiestFox (#25039) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Saját levelező nekem megy gond nélkül :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25041) lezerpiramis válasza FoxiestFox (#25039) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Szerintem talan a valaha volt legjobb BB (persze holtversenyben a Passporttal :) ).

Top akarhany nalam:
1. Q10 es Passport
2. 9900 es 9000
3. Z10
4. 8800

A PlayBook meg kulon kategoria, 6-7 eve vettem hasznaltan, es meg mindig nem puposodik az akksija, pedig 2-3 naponta toltom. Melyik eszkoz tud meg ilyet? :)

(#25042) Polarstar válasza lezerpiramis (#25041) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kolléganő Playbookja szépen megy mind a mai napig. :R

Nagyon kivancsi vagyok, hogy jövőre az amcsi cég mivel lep meg minket új Berryvel kapcsolatban. Jó lenne egy Bold 9900 update. :K azt tudom, hogy nekem lesz biztosan lesz ilyen! :C :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25043) F34R válasza plus44 (#25032) üzenetére


F34R
nagyúr

En most csereltem benne akksit... olyan max 1 nap, aktivan persze kevesebb.

(#25044) lezerpiramis válasza Polarstar (#25042) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Miutan Android lesz rajta, igy tul nagy dobasra nem szamitok...

(#25045) icezozo válasza lezerpiramis (#25044) üzenetére


icezozo
addikt

Én azért elkezdtem rá gyűjteni :)

http://qwankido.hu/

(#25046) Peti78 válasza Polarstar (#25042) üzenetére


Peti78
őstag

Nocsak! Tudsz valamit?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#25047) Polarstar válasza Peti78 (#25046) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csak amit mindenki. Lesz új szedres, eggy amcsi cég tervezi és gyártatja. Minden más kérdés.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25048) Peti78 válasza Polarstar (#25047) üzenetére


Peti78
őstag

Ezek szerint a mindenkibe nem tartozok bele :D

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#25049) Polarstar válasza Peti78 (#25048) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem gond, kicsit visszatekersz, ott lesz a hir.
Ez az O1G edisőn milyen színű amúgy? :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25050) FoxiestFox válasza Polarstar (#25049) üzenetére


FoxiestFox
félisten

NER színű, milyen volna? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.