Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Foscam :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3) fene_vad válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


fene_vad
senior tag

ronda, nem ronda, én ahogy hozzám kerül egy laptop, leragasztom a kameráját. Persze ezt a ló túlsó oldaláról mondom.

(#4) ABal válasza fene_vad (#3) üzenetére


ABal
őstag

:K Én ugyanezt teszem. Pontosabban egy felhajtható takarást rakok elé.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#5) xxxbence válasza ABal (#4) üzenetére


xxxbence
csendes tag

es a mikrofonnal mit csinaltok?

(#6) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

A leragasztás nálam is megvan, hiába nincs mit titkolnom.

A mikrofon meg: Remélem értik, mikor Minecraft közben néha 1-1 káromkodás kicsúszik. Ja, és remélem szeretik a Black Sabbath-ot. ;]

Nyugodj békében Integra!

(#7) eldiablo válasza fene_vad (#3) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Én BIOS-ban kitiltom a kamerát majd leragasztom, a notebookot ketté töröm, sós-vasreszelékes vízbe beáztatom ezt követően Norvég hegyekbe költözöm favágónak, egy olyan helyre ahol nincs villany és a fák a ház fölé érnek, így csak a medvék kukkolhatnak.

(#8) SLYM válasza eldiablo (#7) üzenetére


SLYM
veterán

+1. többieknek, lol :D. no offense, de szerintetek kit érdekel, hogy mit csináltok a gép előtt? :D

(#9) oriic válasza SLYM (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cinkes lenne, ha a felnőtt filmek nézése közbeni akciókat valaki felvenné: :DDD

Live-Die-Respawn

(#10) SLYM válasza oriic (#9) üzenetére


SLYM
veterán

teljesen komolyan mondom, hogy ha anyámon kívül bárki más megnézné, olyan különösebben nem érdekelne. anyám meg csak nem néz orosz webcam videókat. aztán ki tudja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) eldiablo válasza SLYM (#8) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Milyen ciki, ha látják hogy az orromat túrom! :DDD Kocsiban pirosnál kötelező, de PC-elött azért az undi...

(#12) dajkopali


dajkopali
addikt

nagyon elmentetek a laptopok webkamerái felé, de itt nem erről van szó, hanem egyéb, önálló, ám valamilyen módon a netre kötött kamerákról, amik pl. a boltokban, irodákban, a kertekben, de esetleg lakószobákban is vannak

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#13) McSico


McSico
senior tag

Aki esetleg megtalálta az oldal ne tartsa magában a linket. ;]

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#14) BlackPriest válasza dajkopali (#12) üzenetére


BlackPriest
őstag

én azt mondom, hogy aki bent hagyja a gyári jelszót, vagy módosítja pwd-re, az meg is érdemli. már a leggagyibb weboldal a regisztrációkor is értékeli a jelszó erősségét, gondolom az IP kamerák leírásában is az elsők közt írják, hogy változtassanak jelszót valami biztonságosra. aki nem teszi, az így járt

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#15) Elemental


Elemental
addikt

Én ebben azt látom, hogy tükröt tartanak az emberi butaság elé.

(#16) kispx válasza McSico (#13) üzenetére


kispx
addikt

A többi oldal leközölte. Nem tudom, hogy itt miért nem. Nov. 7-8 környékére néz vissza egy másik it oldalon.

Nem túl érdekes, a lényeg, hogy ne kösd a kamerát a netre. Ha meg a netre kötöd, akkor pedig ne az alapértelmezett jelszón hagyd. 402 magyar kamera van az adatbázisban.

[ Szerkesztve ]

(#17) ng0ofy válasza BlackPriest (#14) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Csak azért akarom védeni azokat a gyengeelméjűeket, akik pénzt adnak a biztonságukért, de egy jelszót nem tudnak átírni, mert van köztük, akik kényszerből tartják a kamerát, pl. boltban.
Persze az, hogy pénzt adok a kameráért, mert félek valamitől, de annyira ostoba vagyok, hogy a hozzáférést az adáshoz nem korlátozom magamra egy jelszóval, az nem az emberi butaságot jelenti önmagában, lehet, hogy néha szimplán feledékenység...

(#18) oriic válasza kispx (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem hogy ki lesz téve, ez még mindig a magánszfére megsértése.

Live-Die-Respawn

(#19) Dhampir


Dhampir
félisten

14 ezret egy kínai cég, a Foscam gyártott

Annyit is érnek. :D

(#20) BluEyes


BluEyes
őstag

Jaj istenkém, értjük, miről szól a cikk? Itt nem a szaros notis webkamerákról van szó. Ezek IP kamerák, amivel a tulajdonos bekamerázza a boltját, telephelyét, lakását stb, és távolról, online tudja szemmel tartani a birtokát.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#21) energy4ever


energy4ever
addikt

Csak en nem talalom a linket? :F
Google sem segit, csak kulfoldi oldalakon talaltam meg a cikket angolul, stb, de linket sehol sem latok. :(

(#22) BlackPriest válasza ng0ofy (#17) üzenetére


BlackPriest
őstag

Attól, hogy kényszer, még lehet jelszót állítani. Ha nem ért hozzá, akkor meg kell fizetni egy szakembert. Gondolom a riasztót sem magának szereli be. De tökmindegy, hogy feledékeny, nemtörődöm, buta, stb, akkor is megérdemli, ha bigbrádört csinál ingyen, holott a leírás, az admin felület, etc szinte biztosan figyelmeztet a jelszó megváltoztatására.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#23) Dhampir válasza BluEyes (#20) üzenetére


Dhampir
félisten

Így van. :K

(#24) Elemental válasza ng0ofy (#17) üzenetére


Elemental
addikt

Én ezt azért nem értem, mert ha valaki nem ért hozzá, hogy egyedül bekonfigoljon egy távoli elérést, akkor kell egy "szakember" segítsége, aki viszont szólhatna pár szót a biztonságról.
Ha meg meg tudja csinálni egyedül, akkor meg lehetne annyi esze, hogy gondoskodjon a kellő védelemről.

(#22) BlackPriest: Megelőztél.

[ Szerkesztve ]

(#25) meganers válasza SLYM (#8) üzenetére


meganers
csendes tag

SLYM:no offense, de szerintetek kit érdekel, hogy mit csináltok a gép előtt? :D

Meglepődnél, mennyi embert! [link]

[ Szerkesztve ]

(#26) Akybron válasza energy4ever (#21) üzenetére


Akybron
aktív tag

1 perc alatt megtaláltam (Csomó hírportálon látszik a screenshoton a az oldal címe, máshol ki is van írva konkrétan), de szerintem annyira leterhelt a hírek miatt, hogy nem tud megnyílni (504 Gateway Time-out).

73&DX HA5OJN

(#27) Pdaw válasza Akybron (#26) üzenetére


Pdaw
csendes tag

Akkor ezt a Brit Adatvédelmi Hivatalt fel is jelenthetnék a túlterheléses támadás generálójaként.

(#28) norbert1998 válasza eldiablo (#7) üzenetére


norbert1998
veterán

:R
És a medvének álcázott cia ügynökök? :D

(#29) Armagedown


Armagedown
őstag

Már vagy 2 hete láttam ezt az oldalt, de nem találtam rajta működő streamet.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#30) eldiablo válasza norbert1998 (#28) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ha nem félnek a medvéktől, jöhetnek! :DD

(#31) Garada válasza sz.balazs.95 (#1) üzenetére


Garada
őstag

Úgy látszik nem csak nekem akadt meg rajta egyből a szemem. :D

(#32) Szatyor95 válasza BluEyes (#20) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Értjük, csak a kettő valamelyest hasonló. Persze az nem, hogy az egyik egy mezei webkamera, a másik meg IP, de mindkettő tud kellemetlen meglepetést okozni ha bárhogy is, de sikerül hozzáférni.

Akik pedig fennakadtak, hogy ragasztjuk a notik kameráját páran: Ez Titeket miért zavar?

Nyugodj békében Integra!

(#33) Akula


Akula
őstag

Hát akkor én ostoba vagyok, de ahány webcamot vettem, egyikhez sem kaptam jelszót tartalmazó papírt, lemezt, akármit.
Ezt hol lehet megnézni, vagy milyen szoftverben lehet beállítani?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#34) BlackPriest válasza Akula (#33) üzenetére


BlackPriest
őstag

Most admin felulettel rendelkezo ip kamerarol beszelsz, vagy egy mezei usb-s webcamrol? :U

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#35) BlackPriest válasza Szatyor95 (#32) üzenetére


BlackPriest
őstag

Mert mindmindenkinek csak a sajat hulyesege/bogarassaga/maniaja elfogadhato, minden mas ertelmetlen

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#36) spektrum válasza eldiablo (#11) üzenetére


spektrum
csendes tag

"Milyen ciki, ha látják hogy az orromat túrom! :DDD Kocsiban pirosnál kötelező, de PC-elött azért az undi..."

Az orrtúrás nem ciki, csak a bányászott "termék" elfogyasztása :)

[ Szerkesztve ]

(#37) gabber01


gabber01
addikt

Foscam... Oh, dat irony! :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#38) andrewb0y


andrewb0y
csendes tag

linkelje már be valaki pls.

[ Szerkesztve ]

(#39) Akula válasza BlackPriest (#34) üzenetére


Akula
őstag

egy mezei USB webcamról. Skype-ra használom.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#40) Armagedown válasza fene_vad (#3) üzenetére


Armagedown
őstag

Én letiltom az eszközkezelőből.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#41) exchanger válasza Akula (#39) üzenetére


exchanger
tag

Akkor olvasd el a cikket... :U

(#42) khalid98


khalid98
tag

Ha valakit érdekelne, bár nem annyira stabil rendszer :/
insecam.cc néven elérhetők

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

(#43) sz.balazs.95 válasza khalid98 (#42) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

már csak a poén kedvéért is megnézem. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#44) flash-


flash-
veterán

Ha eszközkezelőben letiltom a notebook kameráját az mennyire biztonságos?

mennyire lehet hozzáférni?
csak azért mert még csak programot sem ismerek ami képes ilyenre ergo úgygondolom ez olyan rendszerszintű művelet amit nem lehet programmal vezérelni vagyis talán a hackereknek sem a legkönnyebb müvelet lehet távolbol egy letiltott kamerát aktiválni...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#45) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

át kéne írni a címet, mert így eléggé félreérthető. :U

flash-: Ha nem IP kamerád van, akkor nincs gond.
Legalábbis ez az oldal nem lát téged.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#46) ryori


ryori
senior tag

Mikrofon kábelét én kihúztam a laptop alaplapjáról, webkamera nincs, ha lenne akkor pedig annak is kihúzom a kábelét, úgysem kell :U ha a laptopos témáról van szó. de ennyi erővel akkor a telefon kameráját is le kellene takarni, és a mikrofonját zavarni? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.