Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Fáraó


Fáraó
őstag

Múlt héten ki akartam venni napi limited meghaladó összeget az OTP-s számlámról, kártyával. Próbáltam, hát ugye nem sikerült. Bementem a bankba, és mikor rám került a sor elmondtam az ügyintézőnek, hogy a kártyával felvehető napi limited szeretném megemelni. Erre elém tesz egy üres(!) A4-es lapot -NEM formanyomtatványt(!)-, és megkér, írjam le mit akarok kérelem formájában(!). Ránéztem és megkérdeztem, ugye viccel. Komoly arccal nemleges választ adott. Ott és akkor nem hittem el, hogy egy Közép-európai nagybank 2008-ban ezt így intézi el. Az ügyintézőt még egyszer megkérdeztem, mi az akadálya a dolognak. Azt mondta, 3 gombnyomással elintézi a beállítást a gépén, de mivel engedélyezni kell a kérelmet fent, várni kell, aztán beállítanak még vmit a hálózaton, és így már 3(!) nap múlva ki is vehetem a megfelelő összeget. Mondtam, hogy jó, ezt azonnal felejtsük el, akkor itt és most a pultnál felveszem a kívánt összeget. Ennek szerencsére nem volt akadálya.
Már majdnem 2 éve a CIB-nél vagyok, ezt az OTP-s számlámat még nem szüntettem meg -egyetemista éra maradványa. Ez volt az utolsó csepp.

VIGYORRRGAZMUS.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.