Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) grayback


grayback
csendes tag

(#2) NoLF


NoLF
addikt

magyarisztán.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3) Vamp válasza grayback (#1) üzenetére


Vamp
senior tag

Igen, többek közt emiatt a cikk miatt is b*sztam fel az agyam.

(#4) Mcray válasza Vamp (#3) üzenetére


Mcray
senior tag

Dettó, még egy ok hogy ki legyen a tököm. De inkább kussolok mert ha azt merem mondani hogy külföld, akkor lerasszistáznak magyarisztán lakói.

Ez van. Ezt kell szeretni. Miért??? CSAK!!!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5) twollah


twollah
nagyúr

Eddig ha egyszer volt bajom az automatakkal.
OTPnel vagyok es csak onnet veszek ki, a Bankomatbol kizart, foleg a kezelesi koltsegkent felszamolt "buntetopenz" a huzos.

(#6) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Külföldön a bankok és pénzintézetek vannak az ügyfelekért, Magyarországon az ügyfelek vannak a bankokért. Érezzük magunkat megtisztelve, hogy egyátalán szóbaállnak velünk. :(((

(#7) adam182


adam182
csendes tag

"Pénteken Budapestről Pécsre utaztam. Mivel sztrájk volt, kénytelen voltam megtenni gyalog..."

kicsit félrevezető a beharangozó:) jót nevettem rajta:D hát fárasztó út lehetett;)
[nooffence]

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

(#8) anjani182 válasza Vamp (#3) üzenetére


anjani182
őstag

Múltkor Gyöngyösön 3 K&H autómatából 3 sz@r volt, elkocsikáztam kb. 1000 forintot, plusz így vehettem fel 400ft-ért pénzt az Ersténél, volt kb. fél 6 a bank zárva volt, így oda se tudtam bemenni.

Ezeket amúgy simán be kellene hajtani a bankon!!! :((( :W

MOD: De amúgy én is fel vagyok háborodva, hogy a MasterCardomra miket be nem szednek, ilyen díj, olyan díj, kötelző biztosítás, az e-bank megint egy vagyon, de az is felb@ssza az agyamat, mert sose küldi időben az SMS-eket, van amikor több óra késéssel jönnek, addigra én már régen megnéztem a neten, persze ez megint plusz pénz, mert a kód SMS-ben jön, és minden SMS pénzbe van. :(

Én már régen kiszámoltam, hogy 1 tetves száma, 1 mastercard (+maestro társkártya) és egy e-bank benne van évi 15-20ezerbe, legalábbis az én használatom szerint.

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#9) NoLF


NoLF
addikt

nekem takarékszövetkezeti számlám van, évi 1000ft a kártyadíj, pénzfelvét takarékszövetkezetes automatából asszem az összeg 2 ezreléke, másból meg 400 pénz. havi kb 5-600 ft a szlavezetési díj, aztán ennyi a költség, a kártya dombornyomott.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#10) Levin01


Levin01
őstag

Nem az automatákkal van ebben az esetben a probléma, hanem az OTP hálozatában van a gebasz. Azért nem működött szinte egy automata sem, mert nem volt rendben valami a hálózattal. Ettől függetlenül tényleg egy vicc az egész. :C

(#11) Menzoberanza


Menzoberanza
csendes tag

Magyarországon jelenleg nincs olyan bank amely megfelel a nyugati színvonalú ügyfélorientált elvárásoknak, néhány példa a teljeség igénye nélkül:

1. Fizess minden számlavezetési díjat, kezelési költséget, tranzakciót, lehetőleg olyan formában hogy az minél kevésbé legyen átláthatóbb ellenőrizhetőbb.
2. A lekötetlen pénzedre nevetséges, a lekötöttre pedig negyedét kapd annak a kamatnak amit a bank tőled beszed ha tartozásod van.
3. Vegyél fel hitelt minél többet lehetőleg jelzálog alapút, hogy a bank árverezhesse a lakásodat minél hamarabb.
4. Ha még nincs hiteled mert szegény vagy, akkor legyen minél hamarabb, mert a fedezet nélküli kintlévőségek növelik a bank negyedéves pénzügyi jelentéseit.
5. Kedvezményes ~20% os THM = uzsorakamat, de legalább fix bevétel a banknak, neked meg 150-200% -os árkülönbözet.
6. Kellő tartalmú és színvonalú ügyfél tájékoztatás nincs, van helyette előnytelen akciókat tukmáló ügyintéző.
7. Én kérek elnézést hogy át mennék másik bankba (mert elégedetlen vagyok) de nem lehet mert itt van a lakáshitelem amivel 20 évre idekötöttek (erre érdemes odafigyelni)
8. Én is üdvözlöm, ki engedélyezte önnek hogy magántelefonszámon banki akciókat próbáljon rámtukmálni? Feljelentsem az NHH nál vagy lesz szíves leszállni rólam?

[ Szerkesztve ]

(#12) BloodRay válasza juliabrilke (#6) üzenetére


BloodRay
veterán

Itthon ez mindenhol így van. Röhej egyszerűen...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Eszembe jutott az, hogy anno mennyit szívtam OTPvel és mennyivel olcsobb és jobb a jelenlegi bankom(CIB) ahol pl ha 3hóra is de 9% évest kapok a pénzemre. De itt van az elöbb emlitet Citis ajánlat is ami szintén meglepően jónak hangzik. Mégis melyik banknak van a legnagyobb ügyfélköre?

De mondhatnám a hírhedt 257-440%os providentet is ami virágzik MOon.

Amig egy CIB, Citi... ilyen ajánlatokkal se tudja magához hozni az embereket provident meg OTP meg virágzik hát mit várunk?

Kicsit idevág [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#14) Dare2Live válasza Mcray (#4) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ha jól emlékszem nem te voltál lerasszistázva.....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#15) fLeSs


fLeSs
nagyúr

soha nem fogom bankba rakni a pénzemet.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#16) Dare2Live válasza fLeSs (#15) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ez a chinamaxban te nagyon "hiszel".... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#17) fLeSs válasza Dare2Live (#16) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nem.
én abban hiszek, ha itt van a zsebemben a pénz. ;)
azt csinálok vele, amit akarok, nem vonnak le belőle, ha költeni akarok... LOL.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#18) juliabrilke válasza fLeSs (#17) üzenetére


juliabrilke
addikt

Tényleg sokkal jobb ötlet. Mondjuk a nagypárna alá dugva nem kamatozik. (bár a bankban a kamatnak nevezett valami is vicc)

(#19) fLeSs válasza juliabrilke (#18) üzenetére


fLeSs
nagyúr

tudom, én maradi vagyok ebben. de egyébként rosszul fejeztem ki magamat.
az a pénz, amit hosszabb távon is nékülözni tudok, az be van fektetve. nem bankban.

ami meg bármikor kellhet, az a zsebemben van. :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#20) juliabrilke válasza fLeSs (#19) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem teljesen igazad van. Ha beteszem, akkor kapok kamatot - kamatadó - egyéb díjjak. Ott vagyok, hogy szinte alig kapok valamit.

Inkább el kell inni. Abból visszajön 40%. ;]

(#21) twollah válasza fLeSs (#15) üzenetére


twollah
nagyúr

Hat vegul is az arany az jobb megoldas.
A borral az a baj, hogy megromlik ha rosszul tarolod.

(#22) concret_hp


concret_hp
addikt

nem tudom miért tartunk még mindig ott, hogy anyázunk, ahelyett hoyg szolgáltatót váltanánk. ha az előbbi helyett az utóbbi melett döntene az emberek többsége, rég csődbe ment volna az otp, ehelyett még mindig a legnagyobb hazai bank.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#23) LJ.


LJ.
tag

ez az ország egy vicc. de most komolyan... :(

[ Szerkesztve ]

(#24) Vamp válasza concret_hp (#22) üzenetére


Vamp
senior tag

És hova váltsak, ha gyakorlatilag mindegyiknek van valami rákfenéje? OTP-t minimálisan használom, egy Juniot számlám van, amire az ösztöndíjak jönnek. Ezen kívül általában készpénz van nálam, és csak akkor nyúlok hozzá a bankihoz, ha nagyon szükséges. A megtakarításaimat hangszerbe rakom.:D

(#25) concret_hp válasza Vamp (#24) üzenetére


concret_hp
addikt

mondjam azt, hogy másfél év alatt, mióta nem vagyok az otp ügyfele, a bnaki költségeim kb. tizedére estek vissza? :U (cib)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#26) Ősember válasza Dare2Live (#13) üzenetére


Ősember
őstag

csak az utalásaimbol tudom felmérni, de a tulnyomo többség tényleg otp-s. én is cib-nél vagyok és nem sok vizet zavarnak... :)

concret_hp: neked van igazad. de a legtöbb ember itthon inkább sir, mint sem lépne kettöt elöre :))

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#27) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Az Árpád hídtól mehettél volna 120-as busszal, majd átszállhattál volna a 30-asra. Egyik sem tisztavérű BKV járat, szóval közlekedtek.

A CIB-IEB fúziós netbankos gebasznak már vége? Mert engem főleg ez riasztott el a CIB-től.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#28) Lejszi


Lejszi
senior tag

Nekem az OEP és munkáltatóm baszott el vmit és emiatt most nekem kell rohangálnom az ügyeket inteézni :W :W

A szabad időm redukálódik le ez által..... :(

(#29) spirit007 válasza concret_hp (#22) üzenetére


spirit007
senior tag

Mert van pl. olyan melóhely , ahol az OTP a preferált . (csoportos kifizetés)
Nekem kötelező volt OTP-s számlát nyitni anno , mert a HR-es megmondta , hogy CSAK nekik utal a cég .
Ja , persze lehet erősködni ....csak akkor ki vagy rúgva ;]
(az hogy kinek a mutyi pénzéről volt szó igazából , az egy másik történet)
Szerencsére közben voltak "szervezeti változások" , úgyhogy ~1 éve megszüntethettem azt a sz*r OTP számlát ...
De vagy öt évig gombolták rólam havonta a szla. vezetési díjat+pénzfelvétel díját (kb. 800 Ft/hó !!!)

(#30) janika16


janika16
csendes tag

judapesten ez már csak így megy XD :( :K

(#31) Flashcash válasza twollah (#5) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Az OTP ATM kézpénzfelvétel jutalékai viccnek is rosszak.

Belföldi saját OTP automatából: 0,49%+49FT
50000FT 294FT; 100000 539FT
Belföldi idegen automatából összegtől függetlenül 750FT.

Ugyanez az MKB-nál saját belföldi automatából 75FT, idegen automatából 300FT, összegtől függetlenül.
pl. 100rugót olcsóbban vehetek fel MKB-sként egy OTP automatából mint egy OTP-s. :)

(#32) poffsoft válasza twollah (#5) üzenetére


poffsoft
addikt

speciel én sokallom a házonbelüli bíjakat is, mivel a sarki közértben nem lehet még visa-val venni a kiflit, állandóan kp-t kell felvennem, erre meg gyalázatos a bünti.
VoDaFoNe: nem a gépparkot, infrastruktúrát fizettetik ki veled, leginkább a pénz fizikai megjelenítése és kezelése, transzferálása van benne a büntiben. Kezeld virtuálisan, akkor nem lesz bünti (mondjuk e-bankban, egy 20 ft utalás költsége kb 200 ft , ha már a kiflinél tartok...) szóval judapest elmehet a rákba, magjarisztánnal együtt.... :W

[ Szerkesztve ]

(#33) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Bizonyára klisé lesz amit írok, de tény: a bankok iszonyatos kamatmarzs mellett nem igazán foglalkoznak velünk, a cikkben leírt technikai hiányosságok, meg ugye (szinte) az egész szolgáltató piacra jellemző "vevő van az eladóért" effektus mérgeli az embert.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#34) Kareszovics válasza janika16 (#30) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ismét nyertünk egy értelmes hozzászólást. Ülj le egyes. :U

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#35) Fáraó


Fáraó
őstag

Múlt héten ki akartam venni napi limited meghaladó összeget az OTP-s számlámról, kártyával. Próbáltam, hát ugye nem sikerült. Bementem a bankba, és mikor rám került a sor elmondtam az ügyintézőnek, hogy a kártyával felvehető napi limited szeretném megemelni. Erre elém tesz egy üres(!) A4-es lapot -NEM formanyomtatványt(!)-, és megkér, írjam le mit akarok kérelem formájában(!). Ránéztem és megkérdeztem, ugye viccel. Komoly arccal nemleges választ adott. Ott és akkor nem hittem el, hogy egy Közép-európai nagybank 2008-ban ezt így intézi el. Az ügyintézőt még egyszer megkérdeztem, mi az akadálya a dolognak. Azt mondta, 3 gombnyomással elintézi a beállítást a gépén, de mivel engedélyezni kell a kérelmet fent, várni kell, aztán beállítanak még vmit a hálózaton, és így már 3(!) nap múlva ki is vehetem a megfelelő összeget. Mondtam, hogy jó, ezt azonnal felejtsük el, akkor itt és most a pultnál felveszem a kívánt összeget. Ennek szerencsére nem volt akadálya.
Már majdnem 2 éve a CIB-nél vagyok, ezt az OTP-s számlámat még nem szüntettem meg -egyetemista éra maradványa. Ez volt az utolsó csepp.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#36) niti


niti
aktív tag

Gyorsan lekopogom, nekem nem volt még gondom az OTP-vel. Junior számlám van, kb minden ingyenes (készpénzfelvétel havonta 2 ingyenes, utána 50 Ft), adtak A-hitelt is szó nélkül, amikor kellett.... Mindig időben kapom az sms-t, amiben benne van minden információ.
A páromnak viszont takszövnél van számlája. Ő is kvázi ingyen kap mindent, az sms-t is,a miben benn van, hogy mennyiért vásárolt. Az egyenlegét sohasem közlik. Ha meg a Tescoban vásárol, akkor a terhelés csak 2 nap múlva jelenik meg a számláján. Tehát teszemazt, van 50ezer Ft-ja. Vásárol a teszkóban 5ezerért, utána vesz fel automatánál 10ezret, a bizonylaton 40ezer fog szerepelni egyenlegként. Majd holnapután, mikor szeretne mondjuk 38-ért vásárolni, akkor derül ki számára, hogy nem is úgy van. Tehát ha nem számolgatja ki mindne kiadását, nem lehet tisztában a saját egyenlegével. Akkor már inkább az OTP, lagalábbis amíg olyan "kicsi" vagyok, hogy élvezhetem a Junior szolgáltatások előnyeit.

(#37) Vamp válasza niti (#36) üzenetére


Vamp
senior tag

Majd jól megnősz, és szívsz mint a torkosborz:D

(#38) poffsoft válasza Vamp (#37) üzenetére


poffsoft
addikt

bizony, amikor vagy 15 éve kötelezővé tették a cégnél a folyószámlát (postázási költség megtakarítás /a.m. továbbhárítása a madárra/), akkor : 8-16-ig akármikor ingyenes, plusz havi 2 felvét ingyenes; automatikus 'technikai' hitel, kedvező (ingyenes) kártyadíj, bla,bla , bla volt.

Aztán eltörölték a napközbeni ingyenes felvétet, aztán csak havi egy ingyenes, aztán már az sem. Az automatikus hitel helyett jött az 'A hitel' (amit elvileg évente felülvizsgálnak, de mondjuk 7 év után szóltam nekik, hogy valamit kezdhetnének vele, mert kellene), 'B hitel' (hehe, egyszer felvettem, a havi kamat 5k votl, plusz /saját fiókvezetői hatáskörben/ kellett kötnöm a szaros 300k-ra egy fedezeti életbiztosítást (vagyis csak a tartozást fizette volna ki, az örökösöknek meg egy nagy ló..sz) havi újabb 5k-ért. És csodálkoztak a fiókban, amikor 2 hónappal később (másik bankban felvett személyi kölcsönnel) visszafizettem az egészet: 'Nem elégedett a kondíciókkal?' de, qrvára...

ja, és miközben a betétkamatok szépen erodálódtak (KAMATADÓ!!!! zokognék fájdalmamban), a hitelkamatok az egekben plusz a kötelezően levont díjak szintén a csillagok közé kúsztak (kb 6-7 jogcímen vonnak díjakat egy szaros folyószámláért).

szóval azért valahol jogos az a 'judapest'-ezés

[ Szerkesztve ]

(#39) Vamp válasza poffsoft (#38) üzenetére


Vamp
senior tag

Hát igen. Aki azt hitte, Csányinak elég a 100 milliárdos vagyon, az nagyon téved. Ezeknek nincs megállás. Úgy gondolják, azért, mert amerikában valami managerköcsög megkeresi a fizetésük 30x-át, nekik is meg kell keresni előbb-utóbb. Ilyennel szúrják ki a szemem, hogy mit tudom én melyik térségnek 5 év alatt 1 milliárdot juttat. Húha! Odaadja a személyes vagyonának az 1%-át, ki ne csorbuljon a jelleme... Az ilyen felhalmozós gyökerek, valamint a hasonló elvet (terjeszkedés minden áron) valló cégek miatt tart ott a világ, ahol.

(#40) poffsoft válasza Vamp (#39) üzenetére


poffsoft
addikt

vagyis az igaz nagymagyaroktól...
no comment...

Olvasgatni szoktam egy gazdaság hetilapot, éves összesítéseken csodálkoztam el anakidején: az otp vezér ücsörgött annó a babérokon, miközben a kollégák harácsoltak-raboltak, aztán észbe kapott:
az 500-as toplistán megjelenve a 2. éven a semmiből a topra került... Tuti 1000% legális bulikkal, amit bárki más is utána csinálhat.... akár most is....

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#41) QuippeR válasza Flashcash (#31) üzenetére


QuippeR
tag

Nézd, átlagosan 5000-10000 Ft-ot veszek ki. OTP automata mindenhol van, egyéb bankoké nem annyira. Vidékről beszélünk, nem 100 méterenként van bankautomata, úgyhogy komoly problémáról van szó.

És igen, az ország túlnyomó többsége vidéken lakik, és míg OTP automata mindenhol van, és az embereknek nincs annyi pénze, hogy rendszeresen 50000-100000 Forintot vegyenek ki az automatából, addig igenis az OTP ilyen szempontból jó választás. Kamat és egyéb szolgáltatás szempontjából nem, de ugye az ország lakosságának jelentős része nem azon aggódik, hogy a vagyona mennyit kamatozik (gyk: mert gyakorlatilag nincs vagyona).

(#42) niti válasza QuippeR (#41) üzenetére


niti
aktív tag

:R

(#43) spirit007 válasza QuippeR (#41) üzenetére


spirit007
senior tag

Te ugye az OTP embere vagy ?
Ha nem akkor felvilágosítalak ,hogy belőled élnekjól !
Ekkora marhaságot is ritkán látni , hogy 5K-nként levenni a pénzt ATM-ből :Y
Hallottál már kp felvételi díjról ? Mert minden 5K után vonják . Vagy ezek szerint neked az nem számít és a "szolgáltatás" díja is mellékes , mert annyira nem vagy csóró :DDD :C

(#44) QuippeR válasza spirit007 (#43) üzenetére


QuippeR
tag

95%-ban kártyával fizetek, nincs szükségem egyszerre több készpénzre.

(#45) Vamp válasza QuippeR (#44) üzenetére


Vamp
senior tag

Jó hogy ezt meg tudod oldalni. Sajnos vidéken más a helyzet, én is így csinálnám ha lehetne mondjuk Orfű-Tekeresen a boltban fizetni:D

(#46) Flashcash válasza QuippeR (#44) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Az előbb még azt írtad hogy 5-10ezrenként veszed le a kp-t. :)
Egyébként az MKB-nál 2 ingyen kp felvételem is van bármely belföldi automatából, emelett a CIB a Raiffeisen és más bankok is kínálnak hasonló csomagokat.

Tehát én mindenképp olcsóbban használhatom az OTP-s automatákat mint egy OTP-s ami egy vicc, és emellett nem is vagyok ráutalva csak az OTP-s automatákra (neked 750FT a kp felvét ha mégse találsz olyat) és bármely belföldi automatát választhatok.

Számlavezetés szempontjából az OTP szintén egy katasztrófa, beleértve a gagyi netbankjukat, a hozzánemértő ügyintézőket, a lehúzós felfogásukat, a hosszú sorbanállásokat. Akkor mondtam fel az utolsó folyószámlánkat náluk amikor nem voltak hajlandóak netbank elérést hozzáadni egy folyószámlához (lakás rezsi cuccok futottak rajta) csak úgy ha veszek tőlük egy bankkártyát, a semmire.

A kamatokról beszélve nekem az MKB-nál 4,5% a látra szóló kamatom, pénzpiaci betét 6 hó lekötésre 7,82%-ot fizet, mit is kínál ezen a fronton az OTP?

[ Szerkesztve ]

(#47) QuippeR válasza Flashcash (#46) üzenetére


QuippeR
tag

Konkrétan nem tudom, de kamat szempontjából nagyon szar, ahogyan korábban is utaltam rá.

"Az előbb még azt írtad hogy 5-10ezrenként veszed le a kp-t."
Mert így is van, ha kp kell, ennyit veszek ki, és használom, amíg el nem fogy.

"Tehát én mindenképp olcsóbban használhatom az OTP-s automatákat mint egy OTP-s ami egy vicc"
Nem, nem mindenképp olcsóbb, csak a te készpénzfelvételi szokásaidat követve. Nem is állítottam soha, hogy neked megérné az OTP-nél lenni. Sőt igazából sosem állítottam, hogy bárkinek megérné, csak azt, hogy készpénz-felvétel szempontjából messze nem olyan rossz bank, mint ahogy itt beállítod.

Egyébként őszintén szólva én magasról teszek mind a készpénz-felvétel díjára, mind a kamatokra. Engem az akaszt ki, hogy szombaton nincs nyitva egyik elérhető közelségben lévő bankfiók sem, meg az hogy ha célirányosan bemegyek valamit elintézni, akkor baleknak néznek, és rám akarnak sózni minden hülyeséget. Ha váltok, akkor emiatt teszem majd.

(#48) concret_hp válasza QuippeR (#47) üzenetére


concret_hp
addikt

havonta hányszor veszel fel pénzt ha szabad kérdezni? (egyébként emlékeim szerint 2 éve ilyen 10000 ft-t is valami 70-80ft volt felvenni)
(meg úgy egy tök alap számla havidíja mennyi?)
egy tök alap átutalás mennyi az otp-nél? 140 ft volt amikor végleg beintettem nekik :U

majdnem 2 év alatt a következő költségeim voltak más banknál:
- 2. évben kártyadíj 490ft asszem
- 5$ devizakonverziós díj (hülye voltam, ingyen is megúszhattam volna netbankon át)
- 15$ dombornyomott visa classic kártya éves díja
- 100ft, mert az adott hónapban váratlanul harmadszor is kellett kp-t felvennem
- 4*25ft sms havidíj (január óta van, korábban ingyé' volt)

ez szumma nagyjából 4000 ft.

amikor betelt a pohár akkor az otp kb. 7-8 hónap alatt húzott le ennyivel úgy, hogy jelentősen kevesebb szolgáltatást vettem igénybe.

ha az 5+15$-t nem számoljuk, akkor 800 ft körül állunk 2 év alatt, ennyit most kb. 2 hónap alatt hoznák össze az otp-nél.

mind2 banknál fiataloknak elérhető számlacsomagom van/volt :U

az ilyen apróságokról nem beszélek, hogy otp-ben ha véletlen be kellett mennem a bankba 20 percnél gyorsabban egyszer sem kerültem sorra.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#49) QuippeR válasza concret_hp (#48) üzenetére


QuippeR
tag

Csodás, akkor talán a bankod nevét is beírhatnád, hogy aki váltani akar, tudja mi a tuti.

Én, ahogy korábban is jeleztem, ha váltanék, nem ilyen okokból tenném.

(#50) concret_hp válasza QuippeR (#49) üzenetére


concret_hp
addikt

kb. az összes másik bankban lehet normálisabb szolgáltatáshoz jutni, egyébként me gmár kiírtam, hogy ez konkrétan melyik :P

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.