Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Menzoberanza


Menzoberanza
csendes tag

Magyarországon jelenleg nincs olyan bank amely megfelel a nyugati színvonalú ügyfélorientált elvárásoknak, néhány példa a teljeség igénye nélkül:

1. Fizess minden számlavezetési díjat, kezelési költséget, tranzakciót, lehetőleg olyan formában hogy az minél kevésbé legyen átláthatóbb ellenőrizhetőbb.
2. A lekötetlen pénzedre nevetséges, a lekötöttre pedig negyedét kapd annak a kamatnak amit a bank tőled beszed ha tartozásod van.
3. Vegyél fel hitelt minél többet lehetőleg jelzálog alapút, hogy a bank árverezhesse a lakásodat minél hamarabb.
4. Ha még nincs hiteled mert szegény vagy, akkor legyen minél hamarabb, mert a fedezet nélküli kintlévőségek növelik a bank negyedéves pénzügyi jelentéseit.
5. Kedvezményes ~20% os THM = uzsorakamat, de legalább fix bevétel a banknak, neked meg 150-200% -os árkülönbözet.
6. Kellő tartalmú és színvonalú ügyfél tájékoztatás nincs, van helyette előnytelen akciókat tukmáló ügyintéző.
7. Én kérek elnézést hogy át mennék másik bankba (mert elégedetlen vagyok) de nem lehet mert itt van a lakáshitelem amivel 20 évre idekötöttek (erre érdemes odafigyelni)
8. Én is üdvözlöm, ki engedélyezte önnek hogy magántelefonszámon banki akciókat próbáljon rámtukmálni? Feljelentsem az NHH nál vagy lesz szíves leszállni rólam?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.