Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) mephi666 válasza eziskamu (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

remélem a közvetítésekkel nem lesz gond azért... tényleg néztem tegnap és látszódott az ottani embereken, hogy mennyit jelent nekik, hogy ők a házigazdák és a vb miatt lett sokuknak munkája és ez az egész ország gazdaságára pozitív hatással van... kíváncsi vagyok azért, hogy a vb után mi lesz... felhúztak most csomó modern stadiont meg gondolom hoteleket/éttermeket is építettek... kíváncsi lennék, mekkora befektetéssel járt az egész és később is tud-e profitálni belőle az ország... azért mondjuk a németeknél kicsit más volt a helyzet 2006-ban, mert sokkal fejlettebb az ország és olyan stadionjaik vannak alapból, ahol bármilyen rendezvényt lehet tartani... dél-afrika viszont szerintem egyike a legszegényebb országoknak... nem tudom, mi lesz ott a vb után... :F

ui: még 5.5óra :B (munkával meg már a tököm televan... eddig az összes ügyfelet én szolgálhattam ki, mert mindenki elvan foglalva azzal, hogy 10:00-ig már duplán reggelizzen/kávézzon/újságot olvasson... :W de feltud b@szni az ilyen... na, mindegy... délután lehet lazítani)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.