Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

még 7óra 21 perc 58 másodperc.......

ui: ma: hajrá mexikó! hajrá uruguay!

#2: elég gyakran nézek meccseket, de vb alatt aztán tényleg igyekszem a kedvenceimet mindig figyelemmel követni... a 2006-os vb után kicsit olyan érzésem volt, hogy sok volt a "lapos" meccs... (pl a győztes olaszok is szerintem egyedül a németek ellen mutatták meg, mit tudnak) bízok benne, hogy most kevesebb ilyen lesz és minden csapat minden meccsen rendesen odateszi magát...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Na már azt hittem a munkaidő vége :D
De látom csak a fociVb...
Szó se róla, nagy foci ellenes vagyok ( nem mint sport, hanem mint foglalkozás), de a VB-t többnyire én is megnézem!

(#3) dízelracer


dízelracer
senior tag

Hee, de utálom a focit... :P

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

germánia :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

argentína ;) (meg anglia, spanyolország, brazília...) főleg nekik fogok szurkolni... kb ebben a sorrendben... ja meg a franciák ellen :B (valahogy nem csípem őket) a többi csapat semlegesebb számomra...

ui: azért teszek egy linket ide batistuta góljairól :) egyik kedvenc játékosom volt... technikás is volt meg iszonyú nagy gólokat is tudott lőni...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) kovsol


kovsol
titán

azt a megnyitót megnéztem volna én is, de a meccseket kb akkor se ha a magyar csapat játszana :N számomra unalmas sport, sokkal jobban szeretem pl a kosárlabdát, kézilabdát vagy a vizilabdát

nem is rossz ez a szám [link] ezekre gondolsz amúgy hogy színvonalasok voltak?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Akkor már inkább Ghána! Hajráááá! :D

(#8) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tegyük hozzá, hogy kocaszurkoló vagyok, nem ismerem a csapatokat :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) RootRulez


RootRulez
félisten

Real Federación Española de Fútbol Már 8 éve is megérdemelték volna legalább a továbbjutást, de az alacsony színvonalú bírók elfújták a mecset, 2 éve összejött, remélem most már a rég megérdemelt VB arany is összejön nekik!
Csak Raul hiányzik majd, bár már kezdem megszokni... :(

═════════════════════════════════════════

(#10) eziskamu válasza dízelracer (#3) üzenetére


eziskamu
addikt

Én is, viszont elég "kalandos" helyen tartják.
Most mondja a rádió, hogy bűnözésben, éppen hogy megelőzik a Kolumbiaiak. Valamint volt már egy halom áramszünet, mert nem bírja a hálózat a megnövekedett terhelést.
Tegnap mesélték, hogy egy szimpla igazoltatás úgy megy ott mintha itt a legkörözöttebb személyeket próbálnák elfogni. Mesélte is a két rendőr, hogy még így is többször meglőtték mindkettőjüket.

(#11) mephi666 válasza eziskamu (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

remélem a közvetítésekkel nem lesz gond azért... tényleg néztem tegnap és látszódott az ottani embereken, hogy mennyit jelent nekik, hogy ők a házigazdák és a vb miatt lett sokuknak munkája és ez az egész ország gazdaságára pozitív hatással van... kíváncsi vagyok azért, hogy a vb után mi lesz... felhúztak most csomó modern stadiont meg gondolom hoteleket/éttermeket is építettek... kíváncsi lennék, mekkora befektetéssel járt az egész és később is tud-e profitálni belőle az ország... azért mondjuk a németeknél kicsit más volt a helyzet 2006-ban, mert sokkal fejlettebb az ország és olyan stadionjaik vannak alapból, ahol bármilyen rendezvényt lehet tartani... dél-afrika viszont szerintem egyike a legszegényebb országoknak... nem tudom, mi lesz ott a vb után... :F

ui: még 5.5óra :B (munkával meg már a tököm televan... eddig az összes ügyfelet én szolgálhattam ki, mert mindenki elvan foglalva azzal, hogy 10:00-ig már duplán reggelizzen/kávézzon/újságot olvasson... :W de feltud b@szni az ilyen... na, mindegy... délután lehet lazítani)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Csemike


Csemike
csendes tag

Már alig várom! Szerintetek ki lesz a két döntős? (Szerintem Anglia és Brazília. De ez csak tipp. :D)

(#13) Dany007 válasza eziskamu (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Ahaam :D szóval te is valami terrorista robbantásra számítasz amit élőben nézhetsz végig már amíg lesz áram? :D

Amúgy ilyen állapotok mellett csodálkozom, hgoy egyáltalán megadták nekik a lehetőséget a rendezésre....

(#14) eziskamu válasza Dany007 (#13) üzenetére


eziskamu
addikt

Nem éppen, mert nem fogom nézni. Maga a szitu érdekes, és hogy mit tudnak ilyen helyzetben kihozni a szervezők.

(#15) mephi666 válasza Csemike (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

tippem a továbbjutókra:

A: mexikó, dél-afrika

B: argentína, nigéria

C: anglia, usa

D: németország, ghána

E: hollandia, kamerun

F: olaszország, paraguay

G: brazília, korea (portugálok kiesnek)

H: spanyolország, chile

ebben a sorrendben, így szerintem a következő alakulhat a 2 ágon: (továbbjutókat aláhúztam)

1:
mexikó-nigéria
anglia-ghána -> angol továbbjutás

hollandia-paraguay
brazília-chile -> holland/brazil továbbjutás

erről az ágról szerintem angol/brazil/holland döntőbe jutó esélyes... de szinte biztos láthatunk angol-brazil/holland elődöntőt :K (sajnos nem jöhet össze sehogy sem brazil-angol döntő)

2:
dél-afrika-argentína
németország-usa -> esélyes egy német-argentín meccs, mint 2006-ban, de most argentín tuvábbjutásban bízok

kamerun-olaszország
korea-spanyolország -> jó kis olasz-spanyol meccs van kilátásban, amiből remélem a spanyolok jönnek ki győztesen...

itt kialakulhat egy német/argentín - olasz/spanyol elődöntő...

a döntő meg szerintem esélyes egyik oldalról anglia/hollandia/brazília bejutóval... másik oldalról meg német/argentín/olasz/spanyol bejutóval :) kemény lesz ez a 2. ág nagyon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Csemike válasza mephi666 (#15) üzenetére


Csemike
csendes tag

Én vagyok ilyen profi, én csak egy lelkes amatőr szurkoló vagyok. :D Csak tippeltem a legesélyesebbekre, azért nyilván egy Szlovákia-Svájc döntő eszembe se jut. :)

(#17) mephi666 válasza Csemike (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

én sem vagyok profi, csak papírforma alapján és érzelmi alapon ez a tippem... :)

ui: még kb 3óra és 40perc... kimegyek rágyújtani, ezzel is eltelik 5perc... munka nagyja meg letudva...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) Dany007 válasza mephi666 (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Amúgy ezt irigylem :)
Mármint ezt a drukk szellemet. Vagy hogy is mondjam... Tehát lesz egy esmény, ami nagyon jó neked és nagyon várod!
Talán nálam a forma 1 hasonló. Aztán várom egy kicsit én is jobban mint az esti híradót. De ha épp lemaradok róla akkor se leszek depis.
Szóval jó érzés lehet, kár, hogy nem érdekel annyira a foci. Jó hideg sör közben, kibeszélni a látottakat drukkolni stb :) Szóval feelinges, de én nálam nem találok semmit ami így vonzana =/ (legalábbis így hirtelen nem)

(#19) Fecogame


Fecogame
veterán

Már csak 1 óra 40 perc és.... :DD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20) mephi666 válasza Dany007 (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem egyedül a foci ilyen, amit ennyire tudok várni... meg 1-2 játékmegjelenés ritkán, de a csökkenő színvonalnak hála tényleg ritkán van ilyen... :( régebben albumokat vártam még ennyire, de mostanában az sem jellemző... filmekből is van időnként ilyen, amit jobban várok az átlagnál...

a vb-t is azért várom ennyire, mert 4évente van... és ott vannak a kedvenceim... egyedül azt sajnálom, hogy michael owen sérült és nem játszhat :(

még 1óra 33 perc... :B már hallom a söreim hangját, ahogy áhítoznak, hogy melyiküket vegyem ki először a hűtőből...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) Dany007 válasza mephi666 (#20) üzenetére


Dany007
veterán

Hát igen, talán a színvonal miatt van, erre még nem is gondoltam.
Régen ~ 94 környékén volt a játék határok nélkül c. sorozat. Amin Magyarország is szerepeltette magát. Na, azt gyerekként mindig nagyon vártam! :)
De mostanában még a Forma 1- se hoz annyira lázba. Pedig nagyon jó lehet ez az elsörözgetek feeling :)
Játékot én is vártam párat régen. De ráfaragtam :) Azóta nem várok. Filmekkel szintén. Volt asszem a Wall-E, meg aa aa mi is? hmm hasonló pixar műremek, amit agyonreklámoztak, fél évvel / évvel a bemutatás előtt. Na, mondom elmegyünk moziban és megnézzük elsők között. Hát nem volt rossz, de - talán a sok hype miatt - lényegesen jobbra számítottam.
Talán a Függetlenség napja volt 97'-ben amit ennyire vártam, meg a Deep Impact :) Először csak egy külföldi adón láttam bemutatót róla. Ahogy ufók cikáznak megrobbanás, bődületesen szép grafika / látvány (97'-ben). Nagyon vártam és be is hozta a hozzá fűzött reményeket.

Nekem meg még 2 óra mire hazajutok a melóból... szal :D tudom van online streaming...

(#22) mephi666 válasza Dany007 (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

a játék határok nélkül nekünk is családi program volt mindig :) ha jól rémlik, mindig más városban rendezték meg és nagyon hangulatos volt... időnként szoktam otthon fütyörészni a főcímzenéjét is...

én albumokkal faragtam rá... pl amikor kijött az offspring - splinter, rááldoztam az ösztöndíjam, hallgattam is elég sokat, de nem volt ugyanaz már a hatás, mint a korábbi albumoknál... pár éve az "új" slipknot albummal is hasonlóan jártam... meg az egyik újabb static-x-el is :( filmek közül ami nagy csalódás volt: az új avp filmek... azokat mondjuk nagyon vártam és nem hozták az elvárt szintet... gyakran szoktunk nosztalgiázni régebbi filmeken ahelyett, hogy újat néznénk, mert sok volt már a csalódás...

ui: na, még 42perc és indulhatok haza... 33-34fok van kint... kemény ilyenkor bringázni :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) hfrankee válasza RootRulez (#9) üzenetére


hfrankee
senior tag

Csak Iniesta meg Xavi játszon,adja Isten...

(#24) joey04


joey04
titán

Várom már én is, bár nem olyan lelkesen mint régen...
Kedvenceim: Anglia, Brazília.
Akiket nagyon nem szeretek: Olaszország, Franciaország.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) mephi666


mephi666
nagyúr

na, 14perc alatt megjártam az utat... gatyarohasztó meleg van... kis kaját bedobtam, hozom a sört meg a bagót és indulhat a vb meg a lazítás :)

hajrá mexikó :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) vans?


vans?
őstag

fél óra.

csak az a kár, hogy az érettségi előtt 1 héttel már elkezdődik...

Vamos España!

hábm bábm

(#27) Dany007 válasza mephi666 (#25) üzenetére


Dany007
veterán

Érezd jólmagad! :C

(#28) mephi666 válasza Dany007 (#27) üzenetére


mephi666
nagyúr

kösz, meglesz :) csak ez a rohadt vuvuzela ne lenne... idegesítő ez a nonstop zümmögés

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) vans? válasza mephi666 (#28) üzenetére


vans?
őstag

bazze még el sem kezdődött de már felb#sz?:D

hábm bábm

(#30) mephi666 válasza vans? (#29) üzenetére


mephi666
nagyúr

ááá... csak olyan, mintha egy egész méhraj döngicsélne a fejemben :DDD

...kis sörrel kiirtom őket :) már most érzem, hogy jó meccs lesz ez...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) barnam_ válasza mephi666 (#30) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ettől a rohadt zümmögéstől már megfájdul a fejem :((( :W
Nem hiszem el hogy őket nem zavarja... vagy lehet süketek :U

(#32) mephi666 válasza barnam_ (#31) üzenetére


mephi666
nagyúr

én már megszoktam... jól játszik ez a mexikó... a dél-afrikai védelemmel meg gondok vannak... kinézek 2gólt mexikóból...

ui: közben ez a gyerek szépen rákente... jó ez a mexikó... nem kedvenceim, de szeretem nézni a játékukat, mert tudnak hajtani... 4éve majdnem kitoltak az argentínokkal, de maxi rodriguez megmentett minket :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) barnam_ válasza mephi666 (#32) üzenetére


barnam_
nagyúr

én nem nagyon értek a focihoz, de nekem is úgy tűnik hogy lesz itt mexikói gól :D

(#34) Fecogame válasza barnam_ (#33) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem néztem a meccset, végül mennyi lett a vége?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#35) barnam_ válasza Fecogame (#34) üzenetére


barnam_
nagyúr

1:1
Mindkét fél részéről voltak olyan kihagyások, amikkel valamelyik fél eldönthette volna a meccs kimenetelét.

szerk.: na, újabb másfél óra zümmögés :U

[ Szerkesztve ]

(#36) mephi666 válasza barnam_ (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem volt rossz meccs, de tényleg sok nagy helyzet kimaradt mindkét oldalon... tetszett nagyon a mexikóiak játéka... nyerniük kellett volna :K

ma:
hajrá dél-korea!
hajrá argentína!
hajrá anglia!

jó meccsek lesznek... csak az a büdös duda ne lenne... ennél már csak az lenne idegesítőbb, ha 30ezer ember nonstop kereplőt tekerne...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) Csemike válasza mephi666 (#36) üzenetére


Csemike
csendes tag

Hajrá USA! ;] :R

(#38) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Focidrukkerek! Itt van számotokra egy kis muzsika! :P
Nekem nagyon tetszik! ;) :B

szerk:
Ajjj, most látom csak, hogy már megelőztek... :((( :U Na mindegy... (:

[ Szerkesztve ]

(#39) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Mi nem igazán csípjük itthon a foci vb-ket. A többieknek sok kedvelt vagy várt műsora marad el a tévében én meg attól vagyok ideges, hogy bennük emiatt felmegy a pumpa. :Y
Részemről az nem tetszik, hogy a marketingjét kicsit talán túlzásba viszik. A boltban minden istenverte termékre rá van nyomtatva ilyenkor legalább egy focilabda. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#40) mephi666 válasza kovsol (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, nekünk ez tetszett nagyon :)

a tegnapi angol meccs után még mindig nem tértem magamhoz :( sokkal többet birtokolták a labdát, rengeteg helyzetük volt, az amcsik meg alig veszélyeztettek és x lett... eddig úgy látom, hogy a kapusok mutatták a legtöbbet a vb-n... a nigériai kapus is rendesen megdolgozott a pénzéért meg a mexikói meccsen is villogott a dél-afrikai kapus... a görögök kapusa is kifogott azért sokmindent tegnap... a védők munkájával viszont nem mindenhol vagyok elégedett... az angol védelem az, ami szerintem elég kemény és jól működik... a gól nem rajtuk múlott... terry, johnson, carragher, a. cole elég jó :K

jah, a tegnapi meccsen dolgozott nagyon a 6. érzékem: a gól előtt pár másodperccel mondtam barátnőmnek, hogy: "nagyon félek, hogy kapni fognak az angolok gólt" (be is jött azonnal) aztán megmondtam a cseréket is: king helyére carraghert vártam, jött is... heskey helyére meg crouch-ot szerettem volna, ez is bejött :) persze mindet bejelentettem előre... ennyi erővel lehetnék én capello :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41) mephi666


mephi666
nagyúr

na, update-eltem és ezzel ez egy ilyen frissülő-várós bejegyzés lett... el sem hiszem, hogy ezen kívül már "csak" 4 nap és szabadság... gyorsan telik az idő, ez az év idáig pillanatok alatt eltelt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.