Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#150) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van egy német ismerősöm, elszigetelésben jártas, hátha tud adni egy kis falat. Herr Honecker néven keressétek ;)

Ági, Te karakán nő vagy, kiállsz magadért (ahogy ismerlek személyesen). A lehető legrövidebb formában érthetően közöld vele, hogy nem vagy rá kíváncsi, se a szövegére, se a társaságára.

Ha ezt se veszi, jöhetnek a keményebb eszközök...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#152) danih válasza mephi666 (#150) üzenetére


danih
addikt

Én ebből azt veszem ki, hogy nem is mephi666 barátja elsődlegesen, hanem a nőjénél akart bevágódni, és így ismerte meg... Na neeee...
Menjen a PI-ba, gondolom nem vesztesz semmit, ha nem jön többet...

(#153) mephi666 válasza danih (#152) üzenetére


mephi666
nagyúr

...na, úgy néz ki, hogy ezt a hétvégét is megúsztuk (azért nem kiabálom el :D )

egyébként, amit nem mondtunk még: a srác mindig nyomta a fárasztó szövegét (aminek nagy része szerintem kamu), hogy mennyi nővel volt együtt meg mindenkit megkapna, akit csak akar (szerintem nőismerőseim közül kb. senki nem állna vele szóba), aztán rengetegszer ide ette a fene és nézegette a különböző társkereső oldalakat (amik bőséggel tele vannak magamutogató nőkkel) :W persze ő is fel van regisztrálva ilyen félmeztelen, feszítős képekkel... aztán arra verte, hogy milyen nő írt épp neki... enyhén szánalmas... mert, ha kb. annyira jól tud csajozni, hogy egy könnyű délutáni séta közben is 2-3 nőbe belefut, akit helyből megd*ghat, akkor miért regisztrálja magát ilyenekre? :U

ui: mondtam egyébként korábban Áginak, hogy szerintem valamilyen kisebbségi komplexusa van a gyereknek, ami így jön ki rajta... de az a poén, hogy szerintem nem előttünk kellene játszania a menő-macsót, mert ez engem rohadtul nem izgat... soha senkit nem nézek le semmiért... lehetne akár egy csóró kukásember, 150kilós, pattanásos nővel, ez sem érdekelne... a hazugságok viszont mocskosul zavarnak... lehet, hogy azt hitte, hogy minden hülyeséget bevettünk, amit mondott, pedig ez nem így van... volt, hogy olyan dologban próbált kamuzni, amihez lövése nincs és kicsit "kioktattam", de ő akkor is erőltette a hülyeségét... azóta inkább ráhagytam és magamban elkönyvelem, hogy mi igaz, amit mond és mi nem :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#154) danih válasza mephi666 (#153) üzenetére


danih
addikt

Na, akkor folyamatosan kopik azért lefele :)
Valszeg akkor tűnik el véglegesen, amikor talál egy új ivóhelyet...
PS dobj már linket, ki ő :))

[ Szerkesztve ]

(#155) mephi666 válasza danih (#154) üzenetére


mephi666
nagyúr

mégegy hétvégét megúsztunk... :B ...nem is baj... elég sok dolgunk volt most is: menni kellett mindenfelé, így pihenni is alig tudtunk... már kezd kicsit sok lenni, hogy hétköznapokon munka, hétvégén meg ide menni, oda menni... (kocsink sincs, annyira nem vagyunk mobilisek) akármi lesz, most pár hétig otthon akarok dögleni hétvégéken... főleg, hogy húsvét is lesz: kijelentettem, hogy idén SEHOVA nem fogok menni azalatt a 3 nap alatt, mert elegem van, hogy az elmúlt években mindig mindenfelé menni kellett (hiába volt 3 nap "pihenő", amikor egész nap itt-ott kellett lenni és utána fáradtabban folytattam a munkát, mint voltam előtte)

pénteken mondta barátnőm, hogy nagyon érdeklődött a srác, hogy otthon vagyok-e és mit csinálok... lerázta annyival, hogy épp egyik régi haverom meglátogat délután, tehát ne zavarjon... (azért este 20:30-kor nézem a telefont... sms: "az üzenet küldője visszahívást kér" -> *nyád!)

profilját inkább majd pü-ben elküldöm :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#156) molnarpeter válasza mephi666 (#155) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Grat :) Ki az a régi haver, csak nem a barátnőd? :D Jó régi látogató gondolom :DDD

mp

(#157) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nem tudom hol tart az ügy, a postokat most sajnos nincs időm elolvasni, csak belenyálaztam. És, hát, szóval,

Ne haragudj Cimbora, de ritka jólelkű vagy. Nem tudom, hogy fajulhatott idáig a dolog, ez nálam már a filmbe/mesébe/könyvbe illő történés. Szerintem mérlegeld, hogy hányadán is állsz vele, mert azok alapján amit leírtál, nem jó ember. Te pedig túlzottan is jószívűen kezeled. Ez szerény véleményem szerint nagy hiba, de sajnos belülről fakad az emberből. Sokszor előny, de ha hátrány, akkor sajnos nagy.

Nekem is van ismerősöm(sőt..), aki a csillagokat is ledumálná az égről, és olyan embereket szélhámoz "meg" újra és újra, akik már hosszú évek óta tudják, hogy link, és csak a baj van vele. Nem tudom, hogy itt mennyire van szó erről, de az hazudozás@x6@százmillió alapján felejtős a történet.

A legjobbakat, kíváncsi vagyok a végére, a postokat is átrágom, ha lesz rá időm.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#158) mephi666 válasza hoffman_ (#157) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a tényállás, hogy szerencsére már lassan 1 hónapja nem ette oda hozzánk a fene... próbálkozott azért, de le lett rázva... szerintem éreznie kell, hogy elvágta nálunk magát rendesen és már nem szívesen látott vendég... :) múltkori esetnél ki is felejtettem, hogy mi b@szta még fel az agyam... 5-6 vodka után is követelőzött, mire barátnőm mondta, hogy állítson magán: nem kap... erre azzal jött, hogy "jó, akkor ő meg nem fog kapni (nem tudom már milyen) húst" -> tudni kell, hogy hentesként melózik barátnőm munkahelyétől kb. fél km-re és csomószor vettünk már onnan, mert általában jó az árujuk :K ...de érted: nem ingyen vesszük onnan és ő csak egy alkalmazott...

na, most hétvégén sem érünk rá, mert itt a húsvét: rendbe kell kapni a lakást, aztán megyünk mindenfelé... meg amúgy sem lesz szívesen látott vendég... (1hónapja azt hittem, hogy pár hétig nem látom majd szívesen a fejét, de ez jóval tovább fog tartani... mondjuk pár évtizedig... jól elvagyunk mi kettesben: nyugodtabb is a hétvégénk és anyagilag sem vágódunk hanyatt)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#159) molnarpeter válasza mephi666 (#158) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Gratula, jól haladtok :) 'Majd megmondja, hogy nektek nem szabad adni húst, mert az unokabáttyának a haverjának a gyerekének a nőjének az apja a főnök...' :DDD

mp

(#160) hoffman_ válasza mephi666 (#158) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Helyes, jó az irány. Sztornó az ember. Élvezd az Édeskettest, szívemből kívánom.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#161) mephi666


mephi666
nagyúr

na, tegnap egy rövid időre feljött "kedvenc" ismerősünk, de szerencsére most nem ragadt itt... amúgy is szarul voltam, de ennyi még belefért... és így ekkora dózisban inkább szórakoztató volt a társasága: most bátyja 5ezerért vett egy xbox-ot (nem 360-at!) többszáz játékkal, ami flesselt és ezért viszi a ps2 játékokat meg xbox360 játékokat is :DDD :W ;] hiába mondtam neki, hogy márpedig ez nem így megy, "akkor is viszi, mert FLESSELT" :DDD meg volt még pár elég durva kijelentése, amit muszáj volt helyesbítenem, aztán kellemetlennek érezhette a helyzetet és már(!!!) 19:00 körül le is lépett... pl. "nagyon olcsón tudna ps3-at... 60ezerért, amikor a boltban 130ezer" meg hasonlók... meg 130ezeré' volt valami csodagép valamilyen boltban, 2terás vinyóval, 8giga rammal, 1gigás videjókártyával meg 4magos procival... a prociról hadovált is valamit, hogy 4magos, 4200-as... ami 4x1600mhz-es... erre elég "WTF?" fejjel néztem, hogy tudomásom szerint a 4magos procik órajele 2-3ghz körül van... alatta nem igazán (ejtette is a témát gyorsan) ...ja és ezt a gépet nem kapta meg, mert nem adott neki hitelt a bank :O

...így 4havonta egy ilyen 1.5órás "adag" elég lenne bőven az emberünkből :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162) Mr X válasza mephi666 (#161) üzenetére


Mr X
veterán

Azért a következő sztoriját várni fogjuk ~4 hónap múlva... :D

(#163) hdman válasza mephi666 (#161) üzenetére


hdman
őstag

Vetítőgép :D

Sopron city :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.