Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

na, up... várom az építő jellegű hozzászólásokat :R

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ó, hogy mióta hallom ezeket....

asszem ellensúlyoznom kellene, viszek valami jó kis színhusikát, meg rakijat és jó kedved leszen :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Egyszerű, határozottan mondani kell, hogy nem vagy otthon, nem érsz rá, fial a kecske, bármi. Idővel le fog kopni. Nekem is volt egy "kedves" ismerősöm aki a minden vasárnap reggel 8 magasságában (szombati durva bulik után :D) állított be minden szir-szar kis programért. Persze amikor az én CD-mre írtuk meg fizetni kellett érte akkor ment a zsidózás. Egyszer mondtam határozottan, hogy itt elég lesz, a türelmem véges, aztán nem jött többet :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#4) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Határozottság, határozottság és egy kis határozottság.

Az ok, hogy kell neki a társaság, de ez azért már egy kicsit sok.Viszont szerintem ezt az "elválást" nem úszod meg morgás nélkül majd.

Bár lehet, hogy neked még az is jó lenne, ha soha többet nem látnád. :DDD

(#5) szumoo válasza mephi666 (#1) üzenetére


szumoo
senior tag

Nem kell bunkónak lenni, először.
Első alkalommal szépen elmagyarázni neki, hogy figyi ez így nem ok, hogy mindig jössz és mindent mi állunk, amitől kezdesz lejmolósba átmenni, amit sajnos anyagi helyzetem a továbbiakban nem tud finanszírozni. A másik meg, hogy ez a hétköznapi pihenésem rovására mennek ezek a "látogatások".
Ha egy kicsit is értelmes a gyerek akkor rájön, h pöcs volt és elnézést kér. Ha meg nem és számára nagyon rosszul esik, akkor küldd el a büdös francba (ekkor már lehetsz bunkó).

Első körben ezt javaslom így álmos fejjel. :)

A nyúlon túl?

(#6) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

azt meg kell ejteni, te mindig szívesen látott vendég vagy nálunk :R

#3: türelmes egyén vagyok nagyon és csoda, hogy eddig tartott a türelmem... de most már igazán elfogyott... történt olyan, hogy barátnőm szüleinél disznót vágtunk és nem is voltunk otthon... ilyenkor hívott minket, hogy "hol vagyunk?" és majdnemhogy neki állt följebb, hogy: "mi az, hogy nem vagytok otthon? pedig menni akartam"
az indoka pedig, hogy: "apjára/bátyjára kell várnia a városban" pedig ilyen jolly joker volt: mit mondjunk? "nem, b@zmeg... nem jöhetsz fel 15percre, hanem menj le a csövesekhez az utcára és ott várj" az volt a baj, hogy soha nem volt a 15perc 15perc... (semmi probléma nem lett volna, ha tényleg ennyire jön fel, hagy minket pihenni és nem itattatja magát folyamatosan) hanem inkább 4-5 óra... :( ...de ha beállít, meg lesz mondva, hogy kész: "ennyi volt a szeretetszolgálatból"

#4: én is úgy érzem, de őszintén bevallom: nem is bánnám... :N komolyan nagyon betelt a pohár... barátnőmnél már kb. 1 hónapja, nálam pedig most...

#5: ez mondjuk jó sorrend, de már szerintem eddig is kapcsolhatott volna, hogy nincs arányban az amit ő áll és amit mi... mellékesen pihenni sem hagy minket...

szerintem akkor:
warn+1-2 hónap tempban: dolgok elmagyarázása és hanyagoljuk a fejét pár hónapra... (nem fogunk ráérni)
kickban: ha nem változtat, akkor végleges "ban" :K

#7: ez sem rossz, de a betegség nem tartja vissza... volt, hogy 38.5 fölötti lázzal döglöttem otthon és úgy is beállítottak :W meg olyan, hogy hétfőn dolgom volt az otp-ben és 15:30 helyett 16:15-kor értem haza és már a lépcsőház előtt várt... majd kérdőre vont, hogy: "miért nem voltam otthon?"

#8: sajnos nincs... max. olyat lehet, hogy "leszoktam a cigiről" (eldugom az összeset) és nincs pénz piára sem... (ezt is eldugom) kaját meg semmi extrát nem csinálok, ha esélyes az érkezése... eszünk akkor zsíroskenyeret, hagymával ;] a gépet is kilövöm addig és mondhatom, hogy bedöglött a táp ;] a tv-t is lenyomom... arra meg mondhatom, hogy biztos túlfesz volt azon az áramkörön ;]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) #51736960


#51736960
törölt tag

szerintem kamuzz: beteg vagy, nem vagy otthon, stb..
ha ezt eljátszod párszor, rá fog jönni, hogy vége a bulinak.

kb. egy évtizede velem is megtörtént, hogy a fejemre nőtt egy cimbi, a végén már ott is aludt sokszor.
aztán elkezdtem egyre durvábbakat kamuzni, (eltört a lábam, tűz volt a lakásban, stb...) és egy idő után már nem hívott :)

(#9) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esetleg az orvosi verzió

nem ihatsz piát, mert májfunkciózavarod van, + a cigitől is eltiltott

(#8) Kalandor
ha az illető babonás, fekete macskát is tudok kölcsönözni ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) kraftxld válasza mephi666 (#6) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nyugodtan mondd, hogy menjen könyvtárba, fizetős kocsmába, bárhová. Nem értek rá :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11) mephi666 válasza kraftxld (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen, ma mondjuk "nőverem jön a férjével és a 2 gyerekkel" ;] hétvégén meg nem vesszük fel a telefont és bezárkózunk... (ajtót sem nyitunk) találunk majd mindig valami jó kifogást, hogy ne legyünk otthon, vagy ne érjünk rá

#9: az is egy megoldás... :) de inkább eldugunk mindent, cigiről meg leszokok (arra az időre, ha véletlenül beesik... egyébként tényleg le kell már szoknom: gyűjtöm az akaraterőt... még szerintem pár hét és vége)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) lsebestyen


lsebestyen
addikt

én is annak a híve vagyok, h először el kell neki mondani, h egy kicsit sok belőle, nem tudjátok anyagilag állni, a piálását/cigizését,nincs ennyi időtök... és h beszéljétek, meg h egy héten egyszer, mondjuk szombat délután értek rá. ha értelmes és felfogja(én nem ismerem, lehet h nem fogja fel) és tényleg barátnak vél téged, akk rá fog jönni. ha meg ezek után sem érti meg, akk szüntesd meg vele a kapcsolatot! Másrészről, Neked is árt, és a pároddal való kapcsolatot is szétfogja cseszni.

jah és szerintem a kamuzás nem megoldás...vagy ha megoldás akk is szemétség:D mondjuk az illető is elég nagy marha

[ Szerkesztve ]

(#13) sith7


sith7
nagyúr

Ez nem barát, ez egy élősködő, és mint ilyet el kell távolítani

Nem leszünk otthon, vendéget várunk, betegek vagyunk, nem érünk rá, a barátnőm családja jön, a te szüleid jönnek, túlórázol, ... ha ezekből sem veszi az adást, akkor lehet keményebben, de nem közönségesen....., ha megsértődik, nem gond, kinek fog hiányozni ? :))

[ Szerkesztve ]

(#14) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

én ebből csak azt látom, hogy élvezkedni jár hozzánk, mert "ingyen kaja, pia, cigi"

Erről van szó. Amikor nem akarod hogy feljöjjön mert pl. fáradt vagy mondd meg neki, hogy most nem érsz rá.

Egyszóval határozottság.

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#15) mephi666 válasza lsebestyen (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, igen... elég erős a kapcsolatunk, nem aggódunk miatta, hogy szétcseszi, de nem jó, ha attól kell "rettegnünk" otthon, hogy mikor állít be... (főleg a hétköznapi zavar) aztán pihenni sem hagy minket, holott mindkettőnknek azért szükség lenne rá: barátnőm gyógyszertárban dolgozik, elég felelősségteljes a munkája... és az én munkám is elég gyakran igényel marha nagy odafigyelést :K ...a szerdai "akció" is jól felidegelt mindkettőnket... jobb szerettünk volna kettesben pihenni, ehelyett ebből semmi nem jött össze...

ma is amire vágyunk: főzök valami jó csilis-babot, mire barátnőm hazaér, majd eszünk, pihenünk, nézzük az esti magyar-holland meccset... persze KETTESBEN mindezt... nem pedig a "váratlan vendég" jólétéről gondoskodunk és hallgatjuk a hülye zenéit, amit ránk erőszakol meg a nagyképű szövegét... (akkora dolgokat tud mondani néha, hogy fáj... pedig csomó dologhoz teljesen hülye)

#13-#14: a kifogások néha már kevésnek bizonyultak... volt, hogy mondtam barátnőmnek, hogy "túlórázok", aztán próbált hívogatni a gyerek, mire nem vettem fel a telefont... bíztam benne, hogy meggondolja magát és nem jön fel, de tévedtem... :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Agostino


Agostino
addikt

ha sztori nem kitalált, akkor...

mindig elképedek egyeseket mennyire ki lehet a végsőkig használni. szedd már össze magad, ember. még azon filózol, mi legyen vele? roppant egyszerűen meg lehet oldani. szeretne feljönni? megmondod, nem jössz kispajtás, mert nem tetszik, hogy élősködsz rajtuk. ennyi, most mit kell ezen variálni?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#17) Mr.Csizmás válasza Agostino (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én is ezt mondtam neki, de mephi eléggé jóindulatú - ami itt sajnos negatívan jön vissza (személyes ismeretségből mondom)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18) Pukkancs


Pukkancs
tag

Azért úgy próbáld meg elküldeni, hogy aztán másnak ne hordjon el mindennek, hogy milyen bunkó vagy.

(#19) Zolaash válasza mephi666 (#15) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Nem olvastam el az összes hsz-t, így bocs, ha "vótmá". Én ezt tenném:
Kerek-perec megmondanám neki a frankót. Nézd pajtás, terhes hogy mindig itt lógsz, én sem lopom sem a piát, sem a cigit. Az asszonnyal szeretnénk kettesben tölteni az időt.
Aztán vagy :
1, észreveszi magát, és visszavesz
2, megsértődik, és többet nem jön

Egyikkel sem jársz rosszul. ;)

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#20) InHell válasza mephi666 (#15) üzenetére


InHell
senior tag

Igazán nem értem miért nem küldted még el a pics@ba?!..
Ok, hogy rendes vagy, meg nem akarod megbántani meg izé... , de ez már nem arról szól.
Ha nem szólsz neki, magától sosem fog leszállni rólatok.
Egyszerűen határozottan meg kell mondani, hogy ne jöjjön többet. Kész.
Persze kellemetlen szitu, de legalább nem kell hazudozni, meg ilyenek.
Voltam már én is ilyen helyzetben, meg is tettem a megfelelő lépéseket, és azóta egy "baráttal" kevesebb..na Bumm!.. azt hiszem kibírom valahogy.:)
Üdv.

< béna duma helye >

(#21) lsebestyen válasza mephi666 (#15) üzenetére


lsebestyen
addikt

hát viszont így h ezeket írod hszekben, azt látom, h Neked már nem igazán fontos, szval szerintem mondd meg neki h annyi, hidd el job mint ha még idegesíted magad hónapokig.

(#22) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

+#16: hát igen... általában próbálok segíteni is mindenkinek, de ez a dolog kezd nagyon terhes lenni... volt anno még szüleim falujában egy srác, aki elég "esetlen" (és kiközösített) volt, viszont barátnak tényleg barát volt... ha meg volt szorulva, akkor kisegítettük és ő mindig odafigyelt, hogy viszonozza... (pedig el sem vártuk tőle) fordítva is történt, hogy egyikünk rá volt szorulva és ő segített... képes volt az utolsó cigijét is odaadni másnak... ritka az ilyen... soha nem követelőzött, viszont ha kapott, akkor elfogadta... ez a totálisan másik véglet... szerintem elég önzetlen vagyok és páran megpróbálták már ezt kihasználni, de nálam ez a vonal (ami után már zavar a dolog) eléggé ki van tolva... most át lett lépve és innen nincs visszaút

#18-#19: egyenes leszek és határozott... lesz szerintem pislogás, de minden esetben jól járunk... ha felfogja és változtat, akkor azért (habár ebben nem nagyon bízok, amennyire megismertem), ha pedig nem, akkor az is megfelel nekünk... attól nem félek, hogy mindenféle bunkónak elhord... szerintem a jelen helyzetben nem voltam bunkó és lepereg rólam az ilyen :K

#20-#21: 8-10 hónapja még normális volt... párhetente jött, ettünk-ittunk, pár óra múlva lelépett... nagyjából felesben ment a dolog... ott még nem volt gond, csak amikor nem 22:00-23:00 között lépett le, hanem majdnem hajnalban (és főleg én kezdtem állni a dolgokat), ott már terhes volt... ez így már nem "barátság", tehát nem aggasztom magam, ha nem látom többet... elég erős a kontraszt a régi barátok (akik sajnos szétszéledtek az országban és a határon kívül) és ez között :( ...ez bánt igazából

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) Chaser


Chaser
titán

Ilyenből problémát csinálni...:) Ennyit mondanék neki: Nézd koma, az utóbbi időben kicsit sok lett belőled, szeretnénk a Bözsivel kettesben lenni, a közeljövőben akkor gyere ha hívunk...
Ha meg el kezdi ontani a szöveget -az ilyeneknek jó szokása-, akkor megmondanám neki, hogy a távoli jövőben se hívom ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#24) mephi666 válasza Chaser (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez a legtisztább, csak idáig nem akartam eljutni: azért elég cink megmondani valakinek, hogy: "figyelj, b@zmeg: rossz hatással vagy a bioritmusunkra és az idegrendszerünkre... ne gyere addig, amíg nem hívunk"
szerintem ép eszű ember tudja mérlegelni normál esetben, hogy mikor válik terhessé valaki(k) számára és tud úgy viselkedni, hogy "bármikor szívesen látott vendég" maradhasson :K

#25: épp ez az, hogy nem szívesen mondok olyat, hogy: "figyelj, zavarsz... húzz már el a fenébe, mert barátnőm is fürödne, nekem is össze kell kapnom a fejem, hogy másnap kinézzek valahogy a munkahelyen, aztán pihennénk..." éreznie kellene ezt is az embernek, mikor zavar és mit illik... (gondolok arra is, hogy mondjuk 10percenként kér egy felest a baracklikőrből, amit egyébként nem is nagyon szeret, de "nincs más")

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) sith7 válasza mephi666 (#15) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor marad a nehezebb út, de neked kell tudni, hogy meddig akarod még ezt csinálni... velem ezt max. 3-szor játszaná el, de a 3. után, már lehet nem lennék szalonképes ... :U

(#26) D1Rect


D1Rect
félisten

Mi lenne, ha megmondanád neki azt amit gondolsz?
a. megérti és happy van
b. megsértődik és az életben nem látod

Problem?

"Nem szeretek bunkó paraszt lenni, de szerintem ha valaki ennyire nem veszi a lapot és nem tudja, mit szokás, akkor egyszerűen nem látok már megoldást."

Szarni bele. Mit pörögsz mások véleményén?
Legyél őszinte, ne játszd meg magad(sokkal jobban fogod magad érezni).
Aki így szeret az szeret, a többiek meg úgyse számítanak.

(#27) Agostino


Agostino
addikt

legközelebb nyiss egy szál f.szban ajtót, nyomj a kezébe egy doboz óvszert, egy tubus síkosítót és amikor rád néz, ennyi mondj neki huncutul felhúzott szemöldökkel, hamiskás mosollyal: helló cica, jössz dorombolni? szerintem ezek után nem fog keresni.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#28) mephi666 válasza Agostino (#27) üzenetére


mephi666
nagyúr

ajjaj... ezt inkább mégsem... egyik korábbi alkalommal újságolta nagy vidáman, hogy mindenütt szőrtelenítette magát ;] inkább a "kinyitom az ajtót, tömören összefoglalom a véleményünket, becsukom az ajtót az orra előtt" lenne a járható út...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) InHell válasza Agostino (#27) üzenetére


InHell
senior tag

vagy gyorsan letérdel, és mire észbe kapsz.... ;]

< béna duma helye >

(#30) sith7 válasza Agostino (#27) üzenetére


sith7
nagyúr

ez jó :C

(#31) Chaser válasza mephi666 (#24) üzenetére


Chaser
titán

Ránézve "cink", nem rád nézve. Pont:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32) molnarpeter válasza Agostino (#27) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Egyszerűbb letiltani a számát, valamint ki sem nyitni az ajtót... Kukucskáló lyuk van az ominózus nyílászárón? :D

mp

(#33) mephi666 válasza molnarpeter (#32) üzenetére


mephi666
nagyúr

van :) a számát nem nagyon lehet tiltani, mert csomószor mindenféle telefonról hívott minket (amelyik ismerőse épp kölcsönözte neki)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) molnarpeter válasza mephi666 (#33) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Felveszed, vársz, ha ő szól bele akkor nem mondasz semmit :D

mp

(#35) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

El kell küldeni, nem csak próbálkozni elküldeni ilyen füstölős és allergiás dolgokkal. Ahogy írták, határozottság kell hozzá.
Egy normális ember már régen észrevette volna, hogy mikor zavaró a jelenléte.

Harrrr!!!!

(#36) Drenadar válasza Ndruu (#35) üzenetére


Drenadar
veterán

Meg megmondani neki, hogy most ő hozza a sört, a rövidet és a karton cigit.
Akkor is elmenne a kedve tőle. És mikor elkezdi a zsidózást mondani neki mi a helyzet.

(#37) vans?


vans?
őstag

Igen.

hábm bábm

(#38) Mr.Csizmás válasza Drenadar (#36) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1111 :K

@mephi

ha egyszer olyankor lennék ott amikor beállít a forma...nem tenné ki az ablakba amit kapna

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#39) molnarpeter válasza vans? (#37) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ehhe, új avatar :) Grat :C

mp

(#40) mephi666 válasza Drenadar (#36) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem rossz ötlet... 1üveg 5csillagos metaxa, pár doboz lucky strike meg 1 tálca mondjuk carlsberg helyretenné a költségvetését... ha össze próbálom számolni, mondjuk töményből mit hozott ennyi idő alatt: 1db 2decis kalinka meg valami házipálinkából pár deci... talán ennyi... én meg vettem pár dolgot azért: tokaji maximilian, finlandia vodka, pár üveg jéger, valami ágyaspálinka, meggypálinka, becherovka, zubrowka és jónéhány üveg kalinka... (valamit tuti kifelejtettem) :B (ha saját részre veszek, akkor mondjuk 2-3 hétig is elég egy fél literes kalinka... péntek-szombat tájékán szoktam meginni pár kupicával)

#38: szerintem kicsi rá az esély, mert meg lesz oldva ez a probléma :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41) darál0w


darál0w
Jómunkásember

hmm...durva kategoria :D

sztm előbb beszéld meg vele...

kezd azzal, h hétköznap te nem preferálod a hajnalig tarto baráti italozást, mert másnap melo van + barátnővel is szeretnél együtt lenni. és főleg ugy nem megy a dolog, h a te piádat, te cigidet nyulja.

ezt vagy megérti, vagy nem.

ha erre kiakad, akkor el lehet küldeni a büdös pics@'ba.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#42) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nem kell itt kamuzni semmit, mond meg neki h, hallod ne jarj mar nyakamra mi vagy te szunyog? Nem joleti szolgalat vagy. Olyan vagy mint egy konyhamalac, mindent eltakaritasz ami itthon van. Ennyi. Garantalom h tobbet nem fog menni.

(#43) molnarpeter válasza mephi666 (#40) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ezek után nem kell finomkodni. Felhívsz pár embert magadhoz a gyúros topicból, azt jóvan ;] Lehet s3ggberúgni, alküldeni melegebb éghajlatra.

mp

(#44) DigitXT


DigitXT
félisten

És ki a f*szom neked ez az ember?
Én be nem engedném a lakásomba.

(#45) vans? válasza molnarpeter (#39) üzenetére


vans?
őstag

:R

hábm bábm

(#46) mephi666 válasza molnarpeter (#43) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát azért befenyíteni (még) nem terveztem :D ...maximum csak szóban elküldöm

#42: tényleg fel tud takarítani rendesen... sajnos látta már kárát vodkám emiatt :( meg múltkor betegségemre vettem svédcseppet (40%-os), azt is megitta, ha nem volt más :S

#41: mindennek meg van a maga helye és ideje... így vagyok a piálással is... hétköznap nem fér bele, mert tiszta fejjel akarok dolgozni... és az sem tetszik, hogy eljön azért, hogy feligya a készletet... tudja, hogy általában tartok otthon piát: de ezt azért teszem, mert akármikor befuthat (szívesen látott) vendég és akkor szívesen megkínálhatom... nem azért van, hogy én vedeljem be, vagy ő eljöjjön és kikunyeráljon egymás után 6-7 kört... csak mert "felidegelte a főnöke és ideges és innia kell" :W engem is fel szoktak b@szni, de olyankor hazafelé nagyobb fokozatra kapcsolok a bringán és "kitekerem" a feszültséget...

#44: hát lassan már tényleg itt tartunk...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#47) molnarpeter válasza mephi666 (#46) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Először azt hittem, hogy autót fogsz írni :D

mp

(#48) darál0w válasza mephi666 (#46) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

sztm ezt a sorrendet tartsd be...ha barát, akkor megérti.

ha nem, akkor küld el a f@szba...nem hiányzik senkinek ilyen ember.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49) Eastman


Eastman
őstag

"Csöngetnek, fickó kinyitja az ajtót, ott áll az anyósa.
Tag az anyósnak:
- Mit ácsorog itt a szakadó esőben, mama? Há' mé' nem megy haza?"

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#50) keIdor


keIdor
titán

Én az első héten kivágtam volna, mint macskát szarni. Ilyen emberből sok van, tipikus senki, de majd ő meg haver/rokon milliós bizniszt csinál. Aha... azért nincs most se pénze egy doboz cigire meg alkoholra. Az ilyet most, ha lehet még ma küldd el az anyjába.

Én szívesen felhívom egy rendes barátomat, meg megkínálom egy sörrel, de csak akkor, ha viszonozza...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.