Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Knight95 válasza sgeza (#49) üzenetére


Knight95
csendes tag

Mert kicsit ellentmondásos, mivel a címben JB 4.3.1 PureXPERIence Sirius 6.1.5 | 12.1.A.1.207| van írva

[ Szerkesztve ]

(#52) Knight95 válasza sgeza (#49) üzenetére


Knight95
csendes tag

...és ezzel együtt a kernel flashelésnél ha a 12.1.A.1.207-ről megyek akkor ugyanúgy a linkben lévő kernelel kell flashelni, a rom feltelepítése után? :))

(#53) sgeza válasza Knight95 (#52) üzenetére


sgeza
veterán

Itt még egy régebbi leírás van. Roothoz towelroot, utána cwm, abból mehet bármilyen zip install.

Olvasd el a másik fórum összefoglalóját, ott le van írva a rootolás és custom rom telepítés.

[ Szerkesztve ]

(#54) Knight95 válasza sgeza (#53) üzenetére


Knight95
csendes tag

Értem én, az meg is van, csak itteni rom instalálásnál írja azt a régebbi romot, a 4.1.2-t, és utána a rom telepítésénél írja a végén, hogy kernel flash, de az is egy 4.1-es kernel, és az a kérdésem, hogyha 4.3-ra húzom rá, a legfrissebbre ezt a purexperience romot, akkor milyen kernel-el flasheljem le a végén? pl egy ilyennel? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2750392

[ Szerkesztve ]

(#55) sgeza válasza Knight95 (#54) üzenetére


sgeza
veterán

Ha a 4.3-ról indulsz, akkor már van 205-ös kerneled, ha ez jó neked, akkor nem kell külön flashelni. Egyébként bajt nem csinálsz vele, ha mégis megteszed. Én valószínűleg akkor már feltenném a 207-est.

[ Szerkesztve ]

(#56) Melafoto válasza Knight95 (#50) üzenetére


Melafoto
senior tag

Ez a tiszta telepítésre vonatkozik. Ha először rakod fel, akkor lehet érdemes ezen végig menni.
Ha már van root és recovery, akkor csak simán install zip és wipeok.
Mentésed legyen, mert a tiszta telepítés gyalul....

Kivettem azt a részt, hogy ne kavarjon be senkit...

[ Szerkesztve ]

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#57) PoP_Csongaa


PoP_Csongaa
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. A telefonomon egy Cyanogenmod 11 fut, viszont a számítógép csak az SD-kártyát ismeri fel. Van lehetőség esetleg megoldani? :W :))

Eszközeim: Sony Xperia SP, Samsung Galaxy S2

(#58) sgeza válasza PoP_Csongaa (#57) üzenetére


sgeza
veterán

Nézd meg jobban a leírását! Bizonyos verziókban a belső memória teljes egészében a telepített alkalmazásoknak van fenntartva, ily módon nem látod használható tárhelyként. Megoldásként tudom javasolni MrSteve vagy Mateooo romjait, ők meghagyták a belső tárhelyet.

[ Szerkesztve ]

(#59) Megani


Megani
újonc

Hello,

Thank you for this awesome ROM.

I want to notice some bugs.
(Sorry for my bad english)

- When the screen is in landscape view, the icons in navigation bar do not display properly. Some icons are missing when we rolled down the navigation bar (in Quick Setting)
I think that the size is not adapted for Xperia SP(with HD definition 1280x720p). I think, maybe it adapted for full HD definition.
- The arrow with Wifi icon doesn't display properly.

If you could solve that, it would be perfect ! :)

[ Szerkesztve ]

(#60) Melafoto válasza Megani (#59) üzenetére


Melafoto
senior tag

Thanks for the comment

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#61) RichAndrasi


RichAndrasi
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy maga ez a ROM mennyire megbízható,vagyis napi szinten,főhasználatban megállná e a helyét?
A napokban nagyon elkezdett megzakkanni a telefonom a jelenlegi rendszerével (4.3, .207),így azért is kezdtem el egy viszonylag jó,de viszont javított kiadású rendzsert nézni hozzá.

Készülékem: Xperia SP T-mobile, 4.3 ROM, .207

u.i: Gyári beállítások se oldották meg az olyan hibákat,pl a képernyőt nem tudom feloldani 10 mp-ig,hiába nyomom a gombot. És még van pár dolog e mellett.

[ Szerkesztve ]

(#62) HD5570


HD5570
aktív tag

Nem lehet valahogy az alul lévő navigációs gombok méretét növelni?

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#63) RichAndrasi válasza HD5570 (#62) üzenetére


RichAndrasi
csendes tag

Ha erre gondolsz,akkor itt van: http://forum.xda-developers.com/xperia-l/themes-apps/how-to-change-navigation-bar-size-easy-t2445497
Ha meg nem,bocsi :/

(#64) Melafoto válasza RichAndrasi (#61) üzenetére


Melafoto
senior tag

Én napi szinten használtam és a gyerek használja most. Eddig minden oké volt.

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#65) kevinbest


kevinbest
tag

hogyan tudom a launcher betűtípusát is megváltoztatni ?

szenvedés nélkül nincs győzelem

(#66) Marcello83


Marcello83
tag

[ROM][SP][JB][LB,UB][JB 4.3.1] PureXPERIence Sirius 6.8.0 | 12.1.A.1.207| 28/06/15

Van egy kis probléma ezzel a rommal. Mi lehet a megoldás?
Bármilyen hangfájl, bármelyik lejátszóval random digitális hanghibákat hallat. Aztán néha után újraindul a telefon. A képek görgetésénél, pedig leáll a program. Kb. a hatodik ilyen után, újra indul...
Amúgy nagyon szimpatikus lenne a ROM. Gratula hozzá! :)

Samsung Galaxy S8 Active, Lenovo Helix

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.