Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

Tetszik, látszik hogy komolyan vették a Remastered dolgot.

A Slime draws near! Command?

(#2) errorcode06 válasza ldave (#1) üzenetére


errorcode06
őstag

Én meg azt remélem hogy a remaster alatt csak a graf felújítást vették és nem piszkáltak bele a játékmenetbe...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#3) #85552128 válasza ldave (#1) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mondjuk az eredetivel nem játszottam, de szerintem 32 € kicsit sok érte (Tudom pre-orderrel olcsóbb, de kb. 20€ lenne a normális ár amit adnék érte).
Egy Nexus Jupiter Incidentből jöhetne ilyen...

Szerk.: Igen már láttam azt is mellékelik.

[ Szerkesztve ]

(#4) ldave válasza #85552128 (#3) üzenetére


ldave
félisten

Ez a kép az eredeti grafika (Classic), a felújított máshogy néz ki a videó alapján.

A Slime draws near! Command?

(#5) ldave válasza errorcode06 (#2) üzenetére


ldave
félisten

Bele biztos nem nyúltak, de talán finomítottak rajta valamit, 99-ben még nem fullHD felbontásra és 16:9-es képarányra tervezték az UI-t és az irányítást, muszáj kicsit változtatni rajta, hogy naprakész legyen.

A Slime draws near! Command?

(#6) errorcode06 válasza ldave (#5) üzenetére


errorcode06
őstag

Nem az irányításra meg a ui-ra gondoltam hanem a játékmenetbeli változtatásokra. Legfőképp arra hogy ne casualosítsák el. Mindegy végülis, 1 hónap múlva úgyis kiderül.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#7) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

Meg kell vallanom az első részt szépen sikerült feltupíroznia a Gearboxnak. Persze ez az ár a csomagért tényleg sok, főleg, hogy a 2. résszel olyan sok dolguk nem lehetett. Azt meg mellékesen jegyzem meg, hogy valamiért a Steam oldalon nincs is megemlítve a Relic ami enyhén baromság.
A kikerűlt gameplay alapján viszont az amit az UI-val csináltak egy borzalom.
Homeworld Remastered B-Reel

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#8) oriic válasza Wasp_HUN (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az általad linkelt videó van a hírben is.

Live-Die-Respawn

(#9) Wasp_HUN válasza oriic (#8) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Mobilról látta a fene. Persze szívesen.

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#10) oriic válasza #85552128 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nexus Jupiter Incident-hez hasonló játékot tudnátok ajánlani?

Live-Die-Respawn

(#11) #85552128 válasza oriic (#10) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ez majd ha elkészül.
Régebbiek közül meg Imperium Galactica, Homeworld :D

[ Szerkesztve ]

(#12) oriic válasza #85552128 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na köszi, nem néz ki rosszul.

Sajnálom hogy a Nexus 2-ből nem lett végül semmi. :O

Live-Die-Respawn

(#13) Cifu válasza oriic (#10) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha nem feltétlen ragaszkodsz az űrbéli hadszíntérhez, akkor Mechcommander 2.

De ha űrbélit keresel, akkor mindenek előtt a már említett Homeworld-sorozat (valójában három játék: Homeworld, Homeworld: Cataclysm és Homeworld 2).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14) ZSOOLT2 válasza errorcode06 (#6) üzenetére


ZSOOLT2
tag

A kiadott információk alapján játékmenetbeni változás nem lesz, a grafikát javították fel, a zenét újra felvették az alapjáték zeneszerzőjével (Paul Ruskay), és a szinkronhangokat vették fel újra az eredeti szinkronszínészekkel, sokmindent teljesen újra kellett építeni a játékból, mert töredékes anyagokat kaptak a Homeword licenccel, viszont a fejlesztők közül sokan résztvettek az eredeti HW, és HW2 készítésében (nem a Gearbox végezte a fejlesztés nagy részét, hanem a Blackbird Interactive).

(#15) Cifu válasza ZSOOLT2 (#14) üzenetére


Cifu
nagyúr

Akkor megvan, miért nem frissült a Blackbird honlapja igazán azóta, hogy bejelentették, hogy megegyeztek a GearBox-al arról, hogy a Hardware: Shipbreakers játékukat átnevezhessék Homeworld: Shipbreakers-re. :P

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#17) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Reméltem hogy a hangok a régiek maradnak de nem. Az eredeti női hang meg a zene zseniális volt. Még megvan az eredeti soundtrack.

[ Szerkesztve ]

(#18) ripla válasza cacasz02 (#17) üzenetére


ripla
őstag

ezzel kapcsolatban annyit tudok, hogy minden hangot, és zenét, újra felvettek, a jelen kor technikai minőségéhez igazítva.

(#19) r00r1


r00r1
aktív tag

Nem bírtam ellenállni, tegnap megvettem. Most már nem bírok várni, kb számolom a napokat :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.