Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) Pttypang válasza #00784640 (#51) üzenetére


Pttypang
veterán

Mindegyikkel ;]

Everybody lies.

(#53) TeeBee73 válasza atike (#15) üzenetére


TeeBee73
addikt

Dettó. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#54) lajthabalazs válasza Pttypang (#52) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Szerintem ez a cikk sokkal értelmesebb mint a "kiszivárgott valami információ az iphone/galaxy/nexus [n+1] készülékről" és sokkal színvonalasabb párbeszédet generált (tisztelet a kivételnek). A technológia és a társadalomtudomány határán egy olyan problémára hívja fel a figyelmet, ami eléggé aktuális: mennyire bízhatunk a technológiában? Sok úgyfélszolgálatnál annyira pontosan szabályozott a működés, hogy nehéz megállapítani, hogy éppen robottal vagy emberrel beszél az ember, főleg egy chat felületen, ahol nincsenek hangfelismerési, és hangkeltési problémák.

Ha a gépek öntudatra ébredése még várat is magára, ahogyan kiváltották a gyári munkásokat, úgy mostanra elérkeztünk arra fejlettségi szintre, ahol könnyedén kiválthatja azokat a jól szabályozott kommunikációt igénylő feladatokat, mint a portás, ügyfélszolgálatos, bolti eladó. A magyar nyelv persze nem könnyíti meg a fejlesztők munkáját, de jól meghatározott kontextusban megállják a helyüket a célirányosan fejlesztett autómaták.

(#55) killerjohn válasza macilaci78 (#1) üzenetére


killerjohn
addikt

Én LoveBox-on ismertem meg a feleségemet 10 éve, van két gyerekünk és imádjuk egymást. Én kérek elnézést :)

(#56) Narxis válasza killerjohn (#55) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hiszi a piszi.

Thanos was right.

(#57) .DLL válasza Narxis (#56) üzenetére


.DLL
veterán

:F :U

(P.H.)

(#58) Narxis válasza .DLL (#57) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sajnos annyira agresszíven szokták reklámozni a társkeresők magukat, hogy simán el tudom képzelni, hogy ez egy bujtatott reklám.

Thanos was right.

(#59) killerjohn válasza Narxis (#58) üzenetére


killerjohn
addikt

hát ez király :)

szerk: LOL még mindig létezik! hát akkor bocs a "reklámért" :Y

[ Szerkesztve ]

(#60) #95590400 válasza Narxis (#58) üzenetére


#95590400
törölt tag

11 éves reggel, több ezer hozzászólással társkeresőt reklámoz itt? szoktál te gondolkodni is, vagy csak ad hoc leírsz valamit?

[ Szerkesztve ]

(#61) Narxis válasza #95590400 (#60) üzenetére


Narxis
nagyúr

Csak ad hoc leírok valamit.

Thanos was right.

(#62) Fkris


Fkris
őstag

Haverrel, vagy 7 eve(akkor voltunk 11-12 evesek), chat.hu ra mentunk kanos allatokat szivatni.Bementunk egy random szobaba valami "cicabab4648" nevvel.Ezt nagy jokedvuen elujsagoltuk (meg MSN en) az egyik osztalytarsnonknek, hogy valami kanos f@szt szivatunk, es hogy elhivtuk a kohid patikahoz, talalkozni.
meg is tortent az elhivas, a csavo belement a talalkaba, le is irta, hogy huncutkodni jon.
mi a megadott idopontban kimentunk talalkahelyre, rohogni a hajatlan szottyadt delikvensen.
Amire nem szamitottunk, hogy az osztalytarsno, akinek nagy hevvel elujsagoltuk, jon velunk szemben nevetve, hogy o vert at minket." regi" szep idok!:D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#63) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Egyszer a Chat.hu oldalon én is szívattam meg embereket Kittyke91 néven, de rá kellett jönnöm férfi létemre, hogy a többségük perverz állat. Régebben az ismerkedés nálam úgy ment, hogy Hotdogra fel (ma is létezik), csajokra ráírni, és ha válaszoltak, akkor az MSN-re ráinvitálni őket, és ha ebbe is belementek, akkor onnantól már korlátlan beszélgetést folytathattunk le. Azok a régi szép idők, amikor pont akkor jött be az 512Kb ADSL net.

(#64) lajthabalazs válasza Tamás88 (#63) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Szóval te voltál az a szemétláda! Négy órát vártam rád a meki előtt. ( ;) )

[ Szerkesztve ]

(#65) jonnyjoker01 válasza lajthabalazs (#64) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:DDD

Üdv. Johnny

(#66) TeeBee73 válasza killerjohn (#59) üzenetére


TeeBee73
addikt

Hegessz inkább új HUD-ot a Dio3-hoz. Igény lenne rá. :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#67) Bird válasza TeeBee73 (#66) üzenetére


Bird
addikt

Vagy hegessz egy harmadikat otthon..... :D A HUD-nak annyi. :P

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#68) killerjohn válasza Bird (#67) üzenetére


killerjohn
addikt

tiltott témáért ban jár, tessék vigyázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.