Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hehe...
Tegye fel a kezét, aki élete párját, leendő gyermekei anyját keresi ilyen eszközökkel... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Végül is most feltört valamit, vagy csak egy botot csinált, ami két beszélgetőt kötött össze a saját profilján keresztül? (amit ugye bot nélkül is megtehetett volna, ha egyszerűen csak beírja az egyik kérdéseit-válaszait a másik chatba és fordítva).

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) -szp- válasza Tigerclaw (#2) üzenetére


-szp-
aktív tag

A Tinder API egy sebezhetőségével automatizálta a folyamatot

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#4) szjoci válasza macilaci78 (#1) üzenetére


szjoci
őstag

Van 1db olyan barátom, aki még a teletextes "randivonalon" keresett feleséget, és immáron 2 gyerekük is született azóta. Pedig jóképű gyerek, nem is értettem a dolgot...

(#5) Plazmacucci válasza macilaci78 (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azt hittem az itt regisztráltak csak dugni akarnak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) SirRasor válasza macilaci78 (#1) üzenetére


SirRasor
őstag

Én iwiwet használtam társkeresésre és már van házasság+kis babóca is :DD
Sose lehet tudni hol akadsz álmaid párjára.

Make Love not war!

(#7) Mr.Csizmás válasza Plazmacucci (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Freud lesson 1: mindenki dugni akar.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) atike válasza macilaci78 (#1) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD :DDD

Ennyi.

;] ;] ;]

Szerk:

#7: ...és ennyi... :D

Érdekes egy topic lesz ez... :)

[ Szerkesztve ]

(#9) satz18


satz18
őstag

Én egyszer még 15 évesen számtech órán figyeltem fel rá, hogy a másik gépnél két srác chat.hu-zik. Beléptem a szobájukba magányos fiú nickel és egyből lecsaptak rám mint potenciális nöi versenyző, mit sem sejtve hogy én is ott ülök velük egy légtérbe. Hát vicces beszélgetés volt. De nem is az volt vicces amit írtak, hanem az amit mondtak és én mindent hallottam.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#10) wikings2 válasza macilaci78 (#1) üzenetére


wikings2
őstag

Ismerőseim fele tinderről megismert emberekkel van kapcsolatban pedig már a 20+ at ütögetjük pár éve mindannyian. Igen a kielégítetlen dugásvágy nagyúr (vagy éppen nagyhölgy). :U Még jó hogy ios 5 -re nem megy fel, kitudja milyen nő miatt lennék exp waster. :B

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#11) MaCS_70 válasza macilaci78 (#1) üzenetére


MaCS_70
félisten

Most így hirtelen tíz párig jutottam el azok összeszámolásában, akik a környezetemben az elmúlt tíz évben netes társkeresőn keresztül ismerkedtek meg, és már családot alapítottak.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#12) vicze válasza -szp- (#3) üzenetére


vicze
félisten

Ez mi a fene ebben a sebezhetőség? Inkább csak egy vicces lehetőség. :) Semmilyen kár nem keletkezik senkinek az égvilágon.
Vagy kiveszik teljesen az API-ból a válaszolás lehetőségét vagy így marad az egész. Tényleg csak automatizálta, amit Tigerclaw írt, az meg már Tinderen "kívül" történt.

[ Szerkesztve ]

(#13) xmaas


xmaas
őstag

Hat nem is tudom mit mondjak az a beszelgetes szinvonal ilyen szar dumval es meg csajozni is akarnak tiszta vicc .

(#14) Intelligencs

Istenem, a régi szép idők! Amikor csak annyit kellett tennem, hogy valami jól hangzó női néven (Zsani19, Zita21) beléptem az IRC-en valamelyik populáris csatornára és csak úgy nyíltak a privát csetablakok, ahogy rámírtak. Mi meg az öcsémmel sírva röhögtünk, hihetetlenül rommá szívattunk néhány embert. Egyben el is képedtem, hogy a férfiak/fiúk egy része mennyire primitíven udvarol, talán az őskorban lehetett sikeres az a technika, ahogy egy "nőt" próbáltak meg felszedni.

The Amiga, Born a Champion

(#15) atike válasza Intelligencs (#14) üzenetére


atike
nagyúr

...ma meg már az a ritka, aki tudja, hogy mi is az az irc, meg hogy mekkora királyság volt a mIRC... :D

(#16) Dhampir


Dhampir
félisten

(#17) Intelligencs válasza atike (#15) üzenetére

Hát igen, ez még betárcsázós neten történt, szigorúan este hattól reggel hétig, 150 Ft-ért. :D

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#18) MaCS_70 válasza Intelligencs (#17) üzenetére


MaCS_70
félisten

Azért volt ugye Mindenkinet-díjcsomat is a Matávnál.

Emlékszem, amikor feliratkoztam az ICQ-ra, ki lehetett listázni -- 15 magyar lány volt regisztrált akkor!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#19) macman507


macman507
aktív tag

Úgy néz ki én szerencsés voltam, hasonló netes chat-en ismerkedtem meg még régen egy lánnyal és tényleg lánnyal :D

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#20) bbandi


bbandi
tag

Woman in the middle attack :)

(#21) MineFox54 válasza bbandi (#20) üzenetére


MineFox54
őstag

:C

(#22) macilaci78


macilaci78
nagyúr

szjoci: nem mondtam, hogy lehetetlen, csak tudni kell, mit lehet és szabad elvárni egy ilyen dologtól.

Plazmacucci: Itt a Ph-n, vagy itt a Tinder-en? ;]

SirRasor: Iwiw más, már meghalt. ;] Meg annak az egész megítélése is komolyabb volt, amit a felhasználás célja, felhasználók hozzáállása adott.

satz18: Chat.hu klasszikus sikertörténet. Nagyon szánalmas az egész. :N

wikings2: google profilom mottója: A szerelem definiálhatóan amortizálódott peripólusos komplexuma mindazon, hol a depresszív neurózis, hol pedig a patetikus levitáció szintjén önmegvédő emulációknak, amelyek a pszeudoindividualisztikus szubkollagenizáció révén diffundálódott kvázi habituációs érzések által retifisizálódott egocentrumban kiváltjáka: "de jó lenne egyet dugni" érzést!
Nekem is volt tartós kapcsolatom a leányzó által szigorúan egy éjszakás dologból, mert én így akartam vele.

Magam is sokat ismerkedtem neten több-kevesebb sikerrel. Életem párjával mégis életem első tipikus házibuliján találkoztam. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23) Narxis válasza SirRasor (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Vak tyúk is talál szemet. Azért eléggé kétségbeesettnek kell lenni, hogy valaki ilyen appokon keresztül keressen párt. Még a társkereső csak-csak de ez?! Ez már igénytelen kategória. Bocs ha bárkit megsértettem. :)

Thanos was right.

(#24) #95590400 válasza Mr.Csizmás (#7) üzenetére


#95590400
törölt tag

minden a szexről szól. kivéve a szexet. az a hatalomról. :DDD

(#25) orion1025


orion1025
őstag

Mit keres itt megint egy ilyen bejegyzés? Sem hírértéke, sem tényleges értéke nincs egy ilyen baromságnak, ennyire nem kellene leadni a színvonalat, mert mostanában nagyon mennek a töltelék cikkek...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#26) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

A legérdekesebb tapasztalat, hogy milyen sokáig ignorálták a férfiak a jeleket

Persze, mert #1 tény Tinderről: A férfiak csak alkalmai partnert keresnek rajta. :D Szóval pont ezért vicces ez az egész. Egyébként elvileg a lányok komolyan veszik.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#27) BandiHUN


BandiHUN
veterán

A Tinder egy baromság vidéken...alig használják és se nem irnak vissza,se nem járnak fel,de ez szinte minden "társkereső" dologra igaz!Pedig nem lakok kis városban...
Sokkal könnyebb FB-n keresni a városban olyan csajokat,akikkel még közös ismerős is van,csekkolható a profil,szabad-e,és mit szeret,az esetek 99%-ában simán visszajelölik az embert,és még csak nem is kérdeznek,hanem ezzel csak "kitárulkoznak" egy "idegennek"...
Éppen ezért jót nevetek a társkeri oldalak fizetős opcióin,voltam ilyenen is,háát...
Fészen beirod a városod a keresőbe,mazsolázol,ki szabad és ki pakolgat egyedüllevős,stb.posztokat :DDD
És még kép is sokkal több van fent.És ha legalább 1 közös ismi akad,márpedig kisvárosban kizárt,hogy ne lenne,akkor fel is vesz és egész halom képen lehet látni,nem kettőn meg egyen,ami 99% nem egész alakos és friss,mint a Tinderen,kitöltetlen adatlappal,semmi gyerek van-e(azért 25 fölött ez NAGYON nem mindegy) és kit keresek,csak valami barom idézet vagy ismerj meg és 1-2 naponkénti belépéssel...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#28) zseko


zseko
veterán

Facebook bejelentkezés nélkül nem enged be. Azt meg nem fog kapni.

HR24.hu

(#29) SzőkeKapitán


SzőkeKapitán
tag

(#16) Dhampir

Találó a kép. :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#30) Pttypang válasza atike (#15) üzenetére


Pttypang
veterán

A mIRC meg most is kiraly :)

Everybody lies.

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

Haha, ötletes kis hack. :D

(#32) lajthabalazs válasza orion1025 (#25) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Szerintem hasznos hír. Lakás-automatizáláson dolgozom, főként hobbiból, és hamar belefutottam az asszimetrikus NAT problémába, 3G stick-en nem lehet szervert hostolni külső segítség nélkül. Mivel nem akartam saját tunelt üzemeltetni valami fix IP-n, a chatszolgáltatások felé fordultam. Első megoldás az ICQ volt, de alig lehet már hozzá ingyenes klienst találni, és nagyon körülményes a belépés. Hasonló okokból vetettem el a SIP-et is. Az email lassú és teleszemeteli a küldő postafiókját. A Facebookról már tudtam, hogy nem lehet igazán automatizálni, legfeljebb Seleniummal, de azt meg macerás karbantartani. A Skype most zárja be az API-ját. Végül a Google Talk lett a győztes, fél óra alatt össze lehetett dobni a chatbotot. Ezután már tudom, hogy a Tinderrel is lehet dolgozni.

(#33) Dhampir válasza SzőkeKapitán (#29) üzenetére


Dhampir
félisten

:R

(#34) D1Rect válasza lajthabalazs (#32) üzenetére


D1Rect
félisten

lol

(#35) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Nagyon sok ismerősöm talált magának párt a 90-es évek végén és a 2000-es elején a neten. Én itt jólszituált NŐK-ről beszélünk! tehát nem plázacicákról. ICQ idején is ment az ámítás ezerrel.

Viszont én már ezelőtt 25 évvel feltaláltam ezt a hekkelést (és szerintem sokan mások is). Ment a levelezés a padok között az iskolában.. aztán a levél rajtam már nem jutott túl, hanem én írtam választ, vagy éppen másnak küldtem tovább :D (Most nem akarom mondani, de egy jobb, élhetőbb kor volt, ahol a számítógép kiváltság volt, egy szűk réteg érte csak el, és értette igazán.. mára ez nagyon felhigult.. és az ismerkedés is máshogy ment.. nem volt ám semmi.. ha egy csaj azt mondta, hogy 4-re a mozinál lesz, akkor vagy ott volt, vagy nem.. mert nem volt mindenkinek telefonja sem, hogy rákérdezhettél volna egy fülkéből. Vagy ha levelet írtál nem jött ám egyből válasz, mint ma a facebookon.. vártál rá 3-5 napot is akár.. türelemre,megértésre, megismerésre, egymás respektálására tanítottak azok az idők.. ma? pfff... ha elvennéd a telefont, meg a netet egy 12-18 éves kezéből összeomlana az élete és a kapcsolata...képtelen lenne elviselni 2 hétig az életet ezek nélkül... hadd ne írjam le, hogy mi a véleményem erről a generációról

(#36) Carline válasza kameraman77 (#35) üzenetére


Carline
őstag

Hát igen.
A lányomnak csináltam egy hét totális netelvonást. (sem pc, sem teló) Telóból megkapott egy tarcsiban lévő butafont (elérni ezen is eltudsz alapon)
Pár napig azt sem tudta mit csináljon. :F

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#37) pechman8 válasza orion1025 (#25) üzenetére


pechman8
aktív tag

Teljesen egyetértek.

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#38) Narxis válasza Carline (#36) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért ez így egy kicsit szigorú, nem?

Thanos was right.

(#39) Carline válasza Narxis (#38) üzenetére


Carline
őstag

Gondolod? Azért egy hetet csak túl lehet élni (túlélte).
Viszont tudja, hogy milyen a nettelenség és legközelebb nem csinál olyat, ami ezt kiválthatja.
Nekem tizenéves koromban a szobafogság volt az elrettentő, mert míg a többiek mentek ki a focipályára (ami velünk szemben volt) én csak az ablakból vagy az udvarról nézhettem.
Akkor legalább még volt egymással emberi kummunikáció, nem csak a gépek tartották a barátságot...

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#40) Snoop-y válasza atike (#15) üzenetére


Snoop-y
veterán

A kiralysag az volt ha volt bnc-d :)
Meg gigabitrol pingelni ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#41) BandiHUN válasza Carline (#39) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát ja.Én még a PH-t is áldom ebben a modern világban,hogy nem lehet hozzászólást lájkolni :DDD
Régen volt emberi dolog ebben az egészben.De én a mai napig is társaságügyileg arra használom ezeket,hogy találkozót beszéljek meg/FB-n TÉNYLEG messzi ismerőssel,rokonnal tartsak kapcsolatot.Társkerin se vagyok a picsogás híve,lessük meg egymást mihamarabb,aztán később pedig pont a napi rutint öli meg az FB is,hogy hazamész,de már közben mindent elmontál a fészen,előtted a zasszony,és széttárod a kezed,unalmas volt hazajönni,a többit úgyis meséltem már szivem :DDD
Irtósokan nem kezelik helyén ezt az egészet,de a komolyabb társkeriket se.
Valaki megtetszik?Rá kell rabolni,és találkozni minél hamarabb vagy hagyni.
Régen társkeriztem,onnan van a boszorkám is,de annó elszörnyedtem,hogy 2 év kihagyás után ilyen oldalakon az illetők 90%-a visszaköszön.Vagy mert ennyire képtelen párt találni,lelkisérült,de menthetetlenül,vagy jó neki ez az életforma,és nem is akar,csak hébe-hóba 1-1 hempergést,csak lusta valami közösségi helyre járni/ugye híre is menne a dolognak...
Mert a diszkóban hetente más palit felcsípő nő lotyó,a társkerin ez nem látszik,hogy hétvégente valakinek beadja a "derekát",aztán lapát.Bár férfileg se jobb ugyanez,de ott ugye ez nem hoz káros jelzőt,sőt...sajnos.
A normálisokat ez el is riasztja mindkét nemből az ilyen társkeriktől.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#42) the_blu36 válasza lajthabalazs (#32) üzenetére


the_blu36
tag

Miért nem csinálsz valami mezei webes API-t? Évi pár ezres egy tárhely + domain. Okostelefonra is egyszerűen össze lehetne ütni egy klienst hozzá.

"Téged a szenvedély vezérel, vagy egy H97 chipset?"

(#43) lajthabalazs válasza the_blu36 (#42) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Alkalmazási réteg beli proxira gondosz?

(#44) the_blu36 válasza lajthabalazs (#43) üzenetére


the_blu36
tag

Gondolom futtatsz otthon egy kiszolgálót, ami az automatizálást vezérli (konkrétumot nem írtál, úgyhogy csak tippelek), és ezt az eszközt szeretnéd kintről elérni, de mivel nincs fix ip-d, ezért körülményes.

Nézzük az én példámat: nem régen kezdtem el foglalkozni hasonlókkal, nekem otthon egy mezei P4-en fut egy herélt XP (tudom, sátán és pokol), azon pedig egy C#-ban írt saját szoftver (ajtónyitást érzékel jelenleg, tanulásnak szerintem bőven elegendő egyelőre). Írtam egy PHP API-t, ami hitelesítés (egyelőre valid API key alapján) után bármilyen eszközzel kommunikál, ahol megvalósítható JSON adatcsere (külső szolgáltatónál fut a PHP script). Az XP-s gépen futó prog az ajtónyitó szenzor triggerelésekor kiküld a PHP scriptemnek egy szerializált adatot, hogy mikor és melyik ajtó nyílt, mi a státusza (nyitva van vagy zárva) stb., majd (jelenleg) dob egy e-mailt, hogy "figyu ajtó nyitva", de bármi egyéb megvalósítható (mondjuk SMS gateway-en keresztül SMS-t küld). Mivel a gépen lévő progi listen módban van (10mp-enként csinál egy lekérdezést), kintről tudom vezérelni szintén PHP API-n keresztül, gyakorlatilag teljesen mindegy milyen IP-n van a gép.

[ Szerkesztve ]

"Téged a szenvedély vezérel, vagy egy H97 chipset?"

(#45) Dexar007 válasza BandiHUN (#41) üzenetére


Dexar007
veterán

társkeritárskeritárskeritárskeritárskeritárskeritárskeritárskeritárskeri ;]

Give me your cum,bull!

(#46) TESCO-Zsömle válasza Dexar007 (#45) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Syntax Error

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#47) lajthabalazs válasza the_blu36 (#44) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Igen, ez is egy opció, az első verziót így írtam. De az XMPP-nek nem csak jobb a válaszideje, de egy csomó kódolást és hibaellenőrzést megspórolok. Hangouts-t használva még a felhasználókezeléssel és autentikációval sem kell bajlódni.

(#48) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Anno az irc-n is volt ilyen bot. Sőt, az annyival fejlettebb volt, hogy ki tudott cserélni bizonyos szavakat másra. Tehát ha pl. megkérdezte valaki, hogy te lány vagy, akkor a másik oldalon az jelent meg, hogy te fiú vagy? Tehát egyből rámondta, hogy igen, és ment tovább a chat. :)

(#49) .DLL


.DLL
veterán

Lol. :)

Egyébként a cikk bélyegképét miért nem teszitek ki nagyobban?, az is vicces/jópofa/érdekes (mikor hogy).

(P.H.)

(#50) Alchemist


Alchemist
addikt

Hehe

:D

[ Szerkesztve ]

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.