Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) berbatov2


berbatov2
senior tag

Jól néznek ki!
Az 5"-ra kevés lesz az a felbontás sajna.

(#2) halkow


halkow
őstag

Szegény 5“ os masina 480p bizony kevés :o

Alcatel onetouch idol2s the king

(#3) Švejk


Švejk
őstag

Tehát az erősebb valószínűleg egy MT6582, a gyengébbik meg MT6589 lehet szeirntem.
Jól néznek ki, minőségiek, korrekt a specifikáció, már csak egy jó ár hiányzik és teljes a siker. A Bello 50-55-ért, a Fino meg 35-40-ért nagyon korrekt ajánlat lenne.

(#4) Wajk


Wajk
addikt

ezen besz@rtam...
pedig istenuccse nem vagyok egy felbontás b.zi


5 hüvelykes FWVGA (480 x 854 pixel)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#5) batai15


batai15
félisten

Felbontás név vicc..

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Az àrazàson sok fog múlni. Meglatjuk mit értenek azon,hogy visszafogott.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Wajk válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


Wajk
addikt

Az utóbbi időben az LG véleményem szerint eléggé elkezdte a Samsungozást, azaz highend design másolt minmál HW készüléket ad felső-közép áron...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8) Gyuracell


Gyuracell
csendes tag

Pofás mind a kettő. Ez a felbontás kérdés viszont kezd egyre abszurdabb lenni egy 5,5 colos kijelzőbe már a QHD-t kell erőltetni, viszont egy 5 colos középkategóriás telefonba nem hogy egy HD, hanem még egy qHD felbontás sem kerül...

(#9) kbyte1024 válasza Wajk (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ha így lesz,nem fognak sokat eladni...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ez mi a fenének kellett?! :F :Y Az 5" 480p-vel eleve egy vicc...

Van egy viszonylag átlátható, jól belőtt termékpalettájuk, erre kihozzák ezt a két, sehová sem illő modellt...egyetértek (#7) Wajk-al :(

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#11) roli543


roli543
őstag

Snapi 400 lesz, nem? A kisebb tetszik, egy jó árcédulával siker lehet. Bár az F70 azért még mindig az egyik legjobb áru középkategóriás lg mobil.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#12) Graphics válasza Švejk (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elso tipp jo. A masodik snap200 lesz

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) citkar válasza Wajk (#7) üzenetére


citkar
addikt

Mert a Samsungnál mind ugyanolyan szappantartó :D

Aztán persze lehet ez lesz az LG új állandó dizájnja...tényleg csak az ártól függ, de én is attól tartok, hogy nem lesz elég olcsó.

(#14) sixpak válasza Wajk (#4) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, nem valami acélos....de a felhasználók 99%-a le se sz@rja. Sőt, még tudni sem fog róla, mert nem érdekli.

Van itthon 2 telefon is ilyen felbontással, igaz csak 4,3 & 4,5 inch méretben.
A kisebbik, valami olcsó Nokia (720 asszem) a kis felbontás ellenére nagyon jól néz ki.
Gondolom ez nagyban függ az alkalmazott technológiától is.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15) Graphics válasza sixpak (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Öö.

Most nem a felbontassal van a gondsag. Hanem hogy 5,0"

:) kisebb mereten oke. De nagyon mar nem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Retekegér válasza Graphics (#15) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A ppi-vel van gond. :D
Vagy legyen HD 5 hüvelyken, vagy maradjon a felbontás, de 4-4,3 hüvelyk mellett.

<< Heimdal >>

(#17) Graphics válasza Retekegér (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ugy van. Csak probaltam ertheto kontosbe facsarni :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Sony után LGnek is megjött a kedve 480phez. 5" re ez 2014 ben kevés.Ezzel a specifikációval lassan már Kínában sem adnak ki telefont .Aksi viszont telitalálat. 2500 mAh az már bőven jó lesz.Garantáltan kibír 2 napot szerintem.Sőt lehet többet is.
Kisebbik meg semmi extra, ha jól optimalizálnak akkor jó is lehet.Persze jó alacsony LG-s árral.

(#19) Graphics válasza ctvagyok (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez fejlodo orszagoknak szant keszulek...

Ezt kene megerteni :)

Ott szegenyseg van... Nem kicsit

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) crue


crue
őstag

Az LG már durvábban nyomja az egyendizájnt mint a Samsung és a Sony együttvéve. [link]

(#21) sixpak válasza Graphics (#17) üzenetére


sixpak
nagyúr

5 inch - 196ppi
4,5 inch - 218ppi
4,3 inch - 228ppi
Ezek nem valami nagy különbségek. Azért gondolom nem lehet olyan csúnya, hogy az ember sugárban okádjon, amint rápillant a képernyőre. :)
Nem védeni akarom, csak szerintem a célközönséget nem fogja zavarni.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22) Wajk válasza Graphics (#19) üzenetére


Wajk
addikt

ha meglesznek a hivatalos árak, akkor majd visszatérünk rá ;)
vannak megérzéseim...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#23) Steve1207


Steve1207
veterán

De megnéznék egy szimpla 3,5" - 4" környéki telót, tőlük, ez a külső nagyon baba 5" alatt :)

.

(#24) Fr0z3n válasza Graphics (#19) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Mert itt nem szegénység van? Az árcédula mégis horror tud lenni. Ezek se lesznek olcsók.

[ Szerkesztve ]

(#25) ghost364


ghost364
senior tag

Nagyon jól néznek ki, de azért jó lenne, ha nem minden LG így nézne ki.

(#26) szabyka95


szabyka95
őstag

kezdenek szanalmasak lenni, elsamsungosodni ..
meg jo, h LG g2m van, akkor meg nem ilyenek voltak

(#27) Csapoati válasza szabyka95 (#26) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha neked G2-d van, akkor miert zavar ez a ket, harmadik vilagba szant keszulek? Ezektol nem lesz kevesebb a tied, az LG-nek meg csak piacot szereznek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) Gyuracell válasza Graphics (#19) üzenetére


Gyuracell
csendes tag

Részben igazad lehet, olyat olvastam, hogy az LG elsősorban az "átlagos tiniknek" szánja ezeket a mobilokat, először Latin-Amerikába árulják majd (neveket nézve ez stimmelhet) de nem sokkal utána jön errefelé is.

(#29) C$abi


C$abi
aktív tag

Nevetséges név, nevetséges felbontás. Ülj le egyes. Kezd az LG Samsungosodni, ami nem valami jó hír, pedig már kezdtem örülni, hogy visszakapaszkodtak onnan, ahonnan a P990-nel lecsúsztak.

(#30) NoMagix


NoMagix
addikt

Mind a kettő virtuális gombos lesz?
Azt nagyon nem szeretem! :(((

[ Szerkesztve ]

(#31) pit stop válasza crue (#20) üzenetére


pit stop
addikt

Egyetértek.
A csúccsal ennyire egyen-dizájn legyen az szerintem nem jó. Hacsak arra nem, hogy a középre pozícionált készüléket is ahhoz képest aranyárban tudják eladni. Így végképp nem fogja tudni a hétköznapi embör, hogyha ugyan úgy néz ki, akkor miért is adjon másikért több pénzt? Igaz, hogy azt pörgősen v. normálisan is tudná használni, de mikor fogja azt észrevenni...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#32) Graphics válasza NoMagix (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem is nekunk keszult.

Max ha latinamerikai tini vagy :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) NoMagix válasza Graphics (#32) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem, nem az vagyok!
uhh, köszi, megkönnyebbültem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) Švejk válasza Graphics (#12) üzenetére


Švejk
őstag

Na az még egy undorító proci...

(#35) #86973952


#86973952
törölt tag

Szerintem nem igazán szép.

"...LG bejelentése, hogy két új, megfizethető árú okostelefonnal rukkoltak elő."
Erre nagyon kíváncsi leszek, mert sok múlhat rajta.

Amúgy ha jól látom a képből, akkor a Fino -nál csak a hátlap lehet más színű, egészen a "középső keret" feléig. Ha egyáltalán lehet nála ilyen keretről beszélni, mert ahogy elnézem nem. Így nagyban: [link]

(#36) falijja


falijja
őstag

De legalább szép pixeles lesz a képe.... :DDD

(#37) Gusztáv válasza pit stop (#31) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ez max azoknak probléma, akik azt szeretnék, hogy messziről látszódna, hogy nekik jó drága telefonjuk van. Nyilván, ha van egy jól sikerült, népszerű formaterv, akkor azt a gyártó igyekszik a lehető legtöbb készüléken elsütni (a formaterv kifejlesztése is pénzbe kerül).

Laci

(#38) moleculez


moleculez
veterán

Teljesen rendbe van. Szvsz van rá igény, max nem az itt fórumozóktol.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#39) #86973952 válasza moleculez (#38) üzenetére


#86973952
törölt tag

Csak kérdés, hogy milyen lesz az árazása, mert ebben a kategóriában sokkal érzékenyebbek erre az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#40) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Lehetne mondani azt,hogy kezdi azt csinálni,mint samu dizájnban(minden teló ugyan olyan) és ez igaz is lesz,ha a G4 is így fog kinézni,de ha ott már más lesz a dizájn és reméljük nem fogják még kb húsz modellre ráerőltetni a mostanit....amúgy minden cég ezt csinálja,nem csak telóknál.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#41) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Feldolgozási fázisok nálam:
-Megláttam a hírt: Hmm... Ez lehet érdekel majd, nézzük meg.
-Megláttam a képet: Aztak*rva... Ez kegyetlenül tetszik.
-Elkezdtem olvasni: Ez must have.
-Megláttam a kijelző adatait: Hogy b*****tok meg... :O

Nyugodj békében Integra!

(#42) Luck Dragon

Gondolom a L Finonál írt 1,2 GHz-es négymagos processzor az a Snapi 400-lesz, egy jó árcédulával még el is fogadnám. De a Bello-t nem tudom hová tenni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#43) Graphics válasza Luck Dragon (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Snap 200 lesz inkább :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Švejk válasza Graphics (#43) üzenetére


Švejk
őstag

Ez a Snapi 200 most lesz olyan mint anno a legendás és kiirthatatlan *dobpergés* MSM7227 volt

(#45) Luck Dragon válasza Graphics (#43) üzenetére

Snapi 200, hát erre egy cseppet sem gondoltam volna , de majd kiderül :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#46) pit stop válasza Gusztáv (#37) üzenetére


pit stop
addikt

Na ez azért nem teljesen így van - ahogy másnál már bebizonyosodott. Audi ugyanezt eljátszotta - nagyon egyenarculat, csak bizonyos szögből látszik jól hogy ez másik típus. Aztán ezt az A6 tulajok nem annyira díjazták, mikor összekeverték A3 limóval kocsijukat - és elpártoltak. Amikor kifizeted zászlóshajót azért is fizetsz, hogy valami "egyedi" dolgot is vettél, saját megkülönböztetett dizájnnal - s annak az árával. Vérpistikék nagyképűsködése mellett ezt piac is elvárja.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#47) babkukta


babkukta
senior tag

Ajajj, már itt is a csúcsteló dizájn minden kategóriára??? Oké, h bevált, de.. könyörgöm, azért lehessen már megkülönböztetni a 200 ezres készüléket az 50 ezrestől (Samsungnál nehéz :DDD ). Lassan átveszik a gyártók a Samsung egyik legsz.rabb tulajdonságát :(

Üdvözlettel, Tibi

(#48) ALBY


ALBY
senior tag

Minek az 5" ha ilyen nyomorék a felbontás....? 3,5"-ra jó volt.
Ez így el van rontva, és nem az árazáson múlik.
Bizots lesz olyan szerencsétlen akire rásózzák majd.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#49) Graphics válasza Švejk (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jaja, ezt próbálják szerintem most véresre tolni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) #86973952 válasza ALBY (#48) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pedig vinni fogják rendesen, ha jó lesz az ára. Nézd meg mit ajánlgatnak a szolgáltatóknál, Samsung meg LG. Az emberek többségének meg fogalma nincs arról, hogy mi az a felbontás meg betekintési szög, vagy hogy IPS, ppi.

Sokan csak ennyit látnak: 5 col, olcsó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.