Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszöntsétek a királyt! :R :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Túlzásokban azért ne essünk. ;]

Live-Die-Respawn

(#3) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Jónak tűnik. Remélem megtöri a sorozat (számomra) lefele menő minőségét. Az Asylum nagyon jó volt, a City-t még végig vittem, de az utolsó még mindig a felénél tart.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#4) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Az a fura, hogy grafikailag kb. ugyanaz, mint az eddigi részek, csak a gépigénye lett nagyobb, persze lehet, hogy a trailer csalóka. AA-hoz volt szerencsém egyébként, az jó játék lett szerintem.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#5) AS válasza JoolsNOS (#3) üzenetére


AS
félisten

Utolsót egy másik csapat csinálta....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) [Prolixus] válasza Ragnar_ (#4) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát nemtom, nekem ez sokkal jobbnak tűnik grafikailag. Várnám is nagyon, ha bírná a gépem. Így csak a nyálam csorog. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#7) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Költői túlzás. Nem véletlenül :) Végre valami jó hír mára.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) HussarF

3 játékot terveztem idén venni, akár előrendelve is. MKX, GTA V és az Arkham Knight. Az első már megvan, és ez a másik kettő is meglesz :)

(#9) Ragnar_ válasza [Prolixus] (#6) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ez még mindig ugyanaz az Unreal engine.. Kezdhetnék már tolni a rég UE3 folytatásokat UE4-el, bár amíg elmegy UE3 - al is addig nemigen fogják licencelni a 4-et.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#10) Bjørgersson válasza JoolsNOS (#3) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az Originst a WB fosta ossze a pendz miatt, nem kell rajta csodalkozni. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11) [Prolixus] válasza Ragnar_ (#9) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Értem, de ennek ellenére szerintem látványos a különbség.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12) HussarF válasza Bjørgersson (#10) üzenetére

Folyton ilyen véleményekbe futottam bele, mielőtt megvettem, kicsit aggódtam is, de miután végignyomtam, abszolút érthetetlennek tartom. K.rva jó játék az Origins is. Egyedüli problémája, hogy néha kisebb bugok előfordulnak, amit az előző játékokban nem lehetett észlelni. De ezek sem komoly dolgok. Azóta sem értem, mire fel ez a nagy Origins utálat.

(#13) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Lesz ám kooperatív harc benne. :D No ha nem is másik játékossal, csak 1 npc-vel, de biztos vagány lesz, ahogy Robint hozzá b@szom az ellenség bandájához! :D

Ez a videó viszont nem hozott annyira lázba, mint az előzők, vagy a képek.
Viszont szerintem is gyönyörű lesz. Biztosan szebb, részletesebb, mint az előző részek. Hiába ugyanaz a grafikai motor... az nem azt jelenti, hogy ugyanaz a grafika.

Nagyon várom már. A gépigénytől nem félek, nem 4k-ban fogom futtatni, "csak" 1080p-ben.
Élsimítást kikapcsolom, vagy max 2x-es és mehet a móka. Szétverem fél Gotham-et! :D

Sokan szidják az Origins-t. Én azt is megvettem és nem bánom! Persze nem teljes áron, akciózva. :) Érezhető rajta, hogy kicsit más, de mégis ugyanaz. Abban a szétkoxolt emberek nem tetszettek. A legutolsó rossz fiú is vaskosabb volt, mint Hulk Hogan. :D Batmanről meg nem is beszélve. Az nekem már túl sok volt, úgy látom itt megint életszerűbbek lesznek a testalkatok.

Értem a csíziót.

(#14) davidsone


davidsone
addikt

ez de várós...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#15) scope2007 válasza HussarF (#8) üzenetére


scope2007
addikt

Ez a három nekem is játszik, más nem igazán érdemel penzkiadast

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#16) TBT


TBT
addikt

Ez ismét szuper játék lesz. Látszik, hogy a Rocksteady nagyon ért a denevér világához. Nagyon örülök Catwoman újbóli feltűnésének és a vele való "játéknak".
Valami bámulatosan jól néz ki az új cicus (meg az a bőrruci): :D

A képet a trélerből lőttem! :DD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#17) davidsone válasza TBT (#16) üzenetére


davidsone
addikt

Megcirógatnád mi? ;] :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#18) TBT válasza davidsone (#17) üzenetére


TBT
addikt

Hehe. :D

Anno az Arkham City-ben is "üdítő" volt vele játszani Batman után.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#19) TBT


TBT
addikt

Amúgy a Trailer mellé 3 új kép is érkezett:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#20) doooo


doooo
veterán

Valahogy még mindig úgy érzem, hogy túllőttek a gépigénnyel.. :(

(#21) Bad Pritt válasza doooo (#20) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ne mondd már, hogy a minimum olyan orbitálisan túllőtt volna a célon. Azzal az i5-tel egy Ivy i3 is egy szinten van, a GTX 660 meg kb. egy HD7850 szint. A 6 giga ram lehet rémisztő, de azt meg hiszem ha látom, hogy 4 gigával nem indul el.
A Witcher 3 ennél még erősebbet kér minimumon és jelen állapotában nem szebb, max a bejárható terület nagyobb...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22) Bjørgersson válasza Bad Pritt (#21) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vegre valaki egy velemenyen van velem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23) doooo válasza Bad Pritt (#21) üzenetére


doooo
veterán

Jaj, én nem a minimumról beszéltem.. :D azt még valahogy biztosítani tudom neki.. de ha feljebb lépnék a grafika szintjén, akkor rögtön i7, meg GTX 980 (mégpedig a 4 GB-os verziója!).. az meg azért kicsit sok.. de egyébként igazad van, nem mindig szoktak beigazolódni ezek.. lásd Far Cry 4.. nem volt még az ajánlotthoz kellő 8 GB RAM-om sem, csak 4 GB, se a procim nem tartozik az ajánlottba, és mégis High-Very High beállításokon 60 FPS-em volt.. De ezzel a Batmannel meg az a problémám, hogy nem látszik rajta az a végtelennagy fejlődés az előzőkhöz képest, csak ez a tankos-batmobilos csatázás az új.. na de majd kiderül.. inkább a te verziód legyen a helyes.. ;)

(#24) HussarF válasza doooo (#23) üzenetére

GTX 980-nál a 4 GB-os verzió a legkisebb...

(#25) doooo válasza HussarF (#24) üzenetére


doooo
veterán

elnézést.. valamiért azzal voltam, hogy van 3 GB-os is.. :U

(#26) Bjørgersson válasza doooo (#23) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem azért elég egyértelmű, hogy a GTX980-as gépigény a 4K felbontás miatt van külön kiemelve. FullHD-ra GTX980, persze, senkinek nem gyanús?...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27) HussarF válasza Bjørgersson (#26) üzenetére

4K 60 fps-hez meg kevés egy GTX 980

(#28) Bjørgersson válasza HussarF (#27) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért vagy ennyire biztos benne?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29) HussarF válasza Bjørgersson (#28) üzenetére

Hát nézz meg single gpu-s 4k benchmarkokat. Ne kelljen már magyarázni, hogy kevesek hozzá. Még egy TITAN X sem vinné szerintem.

(#30) Bjørgersson válasza HussarF (#29) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Márpedig én simán elképzelhetőnek tartom, hogy egyetlen GTX980 elég legyen 4K felbontáson a stabil 60 fps-hez, persze PhysX nélkül, mégiscsak nV játékról van szó, ráadásul volt is ideje a Rocksteadynek dolgozni a játékon.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#31) HussarF válasza Bjørgersson (#30) üzenetére

Én meg teljesen elképzelhetetlennek tartom, de ezt meg fogjuk majd látni.

(#32) Bjørgersson válasza HussarF (#31) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Két hónap múlva kiderül. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Egy kis trailer analízis.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#34) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

De abban szerintem mindenki egyetért, hogy az ultra gépigény nem fullhd felbontásta vonatkozik. Vagy ha kiderül két hó múlva, hogy igen, akkor jöhet a lincshangulat. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Csak nekem tűnik úgy a videóból, hogy mintha túl sokat emlegetnék benne a multit? Remélem, nem kooperatív módban kell végigtolni... a lehetőség nem baj, csak ne legyen kötelező.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#36) Bjørgersson válasza Vistaboy (#35) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#37) oriic válasza Vistaboy (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Co-op lesz benne az már biztos. Sőt, gombnyomásra lehet karaktert váltani majd.

Live-Die-Respawn

(#38) Bad Pritt válasza oriic (#37) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pont az a hír most, hogy nem lesz koop, de váltogathatsz karakterek között, nem?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39) oriic válasza Bad Pritt (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dede, meg vagyok már keveredve. :D

Live-Die-Respawn

(#40) Bjørgersson válasza oriic (#39) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igyál valamit, rád fér. :P :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41) Vistaboy válasza Bad Pritt (#38) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bocs, de most ez nekem nem egészen tiszta. :B Ha nem lesz kooperatív mód, akkor egyedül játszva hogy tudsz - vagy egyáltalán minek - váltogatni a karakterek között? Esetleg a sztori lesz úgy megírva, hogy egyszerre több szereplő is jelen lesz Batman-en kívül és megválaszthatod, melyiket irányítod? Másképp miért lenne ott pl. Robin, Catwoman és Batman egyszerre? :F

MOD: Az eddigi részekben a többi szereplőt a Challenge pályákon lehetett csak választani tudtommal (Kivéve Catwomant az Arkham Cityben). Ezért nem jön át nekem, hogyan is akarják most ezt megoldani... :DDD Valaki elmagyarázná? :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#42) Bad Pritt válasza Vistaboy (#41) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nézd meg a trailert és szerintem tiszta lesz. :)
Mentek ketten, Batman und Robben, aztán ha csata van, akkor lehet kombózni, meg váltogatni, mert másban lesznek jók.
Kb. mint a lego játékoknál.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#43) Vistaboy válasza Bad Pritt (#42) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát, akkor nekem ez így már felejtős lesz. Eddig is nehéz volt a komolyabb kombókat és ütéseket megcsinálni billentyűzettel, de ha már a szereplőket is váltogatni kell harc közben, akkor arra nem lesz kapacitásom. Pedig az Arkham Asylum-ot és az Arkham City-t többször is kitoltam már, egyedül az Arkham Origins fogott meg, mert ott billentyűzettel nem tudtam kifingatni már az első bosst sem.

Ha így áll a helyzet, akkor mindenképp kipróbálom majd, mielőtt megveszem. Ha nem tudom billentyűzettel végigvinni, akkor majd talán egy 75%-os akció keretében megveszem, hogy teljes legyen a sorozat, de még egyszer nem járok úgy, mint az Arkham Origins-nál, hogy kiadok érte 10 rugót és már az elején felidegesít. :)

MOD: Mielőtt valaki kérdezi: Nem veszek gamepad-et, mert nem tudok vele irányítani. Ha tudnék, már régen konzolom lenne. Pont. Vita vége. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Nagyon baba lesz. Szerintem irányítása megszokható

(#45) Bad Pritt válasza Vistaboy (#43) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig ennél egyszerűbb harcrendszer szerintem nincs. Talán ha összesen csak egy gomb lenne ütésre egy meg védekezésre, de az már nehezen nevezhető "rendszernek". :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46) Bjørgersson válasza Vistaboy (#43) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na igen, nem billentyűzetre lettek tervezve. :N

Ilyen hozzáállással nem is lehet megtanulni kontrollerrel játszani... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47) HussarF válasza Vistaboy (#43) üzenetére

Szóval gamepaddal nem tudsz játszani, de billentyűzettel sem megy. Azt hiszem, van számodra egy rossz hírem ;]

Amúgy én is ős "pc master race" vagyok és msot vettem csak 2 hete gamepad-ot az MKX miatt. De ha már megvettem, akkor kipróbáltam a Darksiders 2-t és a Batman-t is, mondom ezek elvileg úgyis kontrollerre lettek írva, lássuk mit tudnak. De katasztrófa volt, szörnyű. Én nem tudom, hogy tudnak ezzekkel kontrolleren játszani, de én konkrétan nem láttam semmit. Bill.+egérrel oda rántottam a kamerát az egérrel, ahova akartam, mindig pontosan azt és úgy láttam, amit és ahogy akartam. Kontrolleren ezt megközelíteni sem tudtam. mire az analóg kar forgatja a kamerát, fél élet. Nagyon nem jött be. Csak az MK-hoz meg a hozzá hasonló 2D-khez jó szerintem. (Esetleg autóversenyes játékokhoz)

(#46) kovy29
Hát nem tudom, én billentyűzettel nagyon jól boldogultam a Batmannel.

[ Szerkesztve ]

(#48) Vistaboy válasza Bjørgersson (#46) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ez nem hozzáállás kérdése, szimplán nem megy. Próbáltam, direkt elkértem havertól az XBOX-kontrollert, hogy megtanuljam kezelni vele a játékokat, de egyszerűen nem bírtam. Még azokat sem, melyek direkt gamepadra lettek tervezve. Nem tudom, mit nem lehet ezen megérteni, egyszerűen nem tudom megszokni és kész. Pár perc alatt felidegesített.

Örülj, hogy neked megy, biztos sokkal könnyebben tudsz játszani az ilyenekkel, de attól még nem kell lekicsinylően beszélni a másikkal, aki nem olyan szerencsés - vagy ügyes -, mint te. Sajnos az a baj, hogy manapság mindenki elintézi azzal, hogy "nem billentyűzetre lettek tervezve", meg "vegyél kontrollert", stb. Ez a probléma gyökere.

(#47) HussarF: Billentyűzettel bármit végigjátszok, ami nem kimondottan kontrollerre lett tervezve. Nálam az csapja ki a biztosítékot, amikor ezeket a QTE-ket beleerőltetik a játékokba. Na, itt elvérzek, de egyáltalán nem azért, mert béna vagyok, hanem mert nincsenek zongorista-ujjaim. :) És igen, én is jól boldogultam a Batman-játékokkal, az Asylumot és a Cityt is végigvittem, csak az Origins fogott ki rajtam, annál a dupla botos fószernél akadtam el, mert nem sikerült védekeznem rendesen ellene és mindig kinyírt. Ötvenedszerre felidegesített és hagytam a fenébe.

(#45) HáGé: Nem a rendszerrel van bajom, amíg kint kell kóborolni a városban, addig semmi probléma. A Riddler-feladványokat pedig kimondottan szeretem, úgyhogy nem intellektuálisan nem vagyok felnőve a Batman-játékokhoz. Szimplán csak a bossok idegelnek fel, mert nem tudom billentyűzettel hatékonyan irányítani ezeket a QTE-ket.

Összegezve: Örüljetek neki, hogy tudtok kontrollerrel játszani, nyilván sokkal könnyebb lesz így nektek az Arkham Knightot is végigvinni, de nem kell lenézni azokat, akik nem konzolok előtt ülve nőttek fel.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#49) scope2007 válasza Vistaboy (#48) üzenetére


scope2007
addikt

Csak verekedős játék jó kontrollerrel szerintem
Egyszer vegigvittem a cod4et xboxon, de elég volt, soha többet fpst konzolon :DD (a pct nem akartam beszennyezni vele ;]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#50) Bad Pritt válasza Vistaboy (#48) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem nézlek le emiatt, én is billel tolom, amit csak lehet. Csak nehezen hiszem el, hogy egy háromgombbal tökéletesen működő harcrendszer (attack, def, stun, többi már csak csicsa a jobb pontokhoz) hogy nem mehet.
Deathstroke-nál az ütemet rontod el, mint mindenki más. Ezt végig kell szenvedni a felnőtté váláshoz, nekem is hullott a hajam, mire lenyomtam először. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.