Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) 8th


8th
addikt

1/b. "Hozzáértők szerint csak rootolni, kibelezni, falhozvágni, megtaposni kell a telefont, és jó lesz, de én sajnos nem értek hozzá"

Na... Én is adtam már el pontosan így egy full dobozos SE M600i-t. Annyi volt a baja, hogy nem vette a töltést csak usb-ről és került rá néhány új téma de az egyik a leírással ellentétben nem m600i-re való volt hanem valamelyik symbian rendszerű nokiára. Aktiválást követően újraindításkor ez szépen meg is akasztotta a telefont és nem bootolt be, újra kell flash-elni. Adatkábelen keresztül otthon is kivitelezhető a dolog de én nem értek hozzá (tényleg nem) és nem is érdekelt mert volt másik mobilom. Eladtam egy azóta már nem létező apróhirdetési oldalon ahol egy héttel később rám írt a vevő, hogy egy haverja rendbe rakta neki a telefont szoftveresen meg átment a töltő csati forrasztásán is azóta hálózati töltőről is veszi az töltést. Tudtam, hogy nincs nagy baja utánajárhattam volna magam is és akkor minimum 2x annyiért eladhattam volna de még ha az időmbe bele is fért volna egyszerűen lusta voltam vele foglalkozni. Van ilyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.