Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Maga a tuning, a felhasználói igények, azaz a mi saját igényeink hangolása egy általunk megszabott és elfogadott szintig. Ennek létezhetnek persze rajtunk kívűl álló határai is, de azon belül és az előbbiek tekintetében tuningnak mondható a magok feloldása. (szerintem)

when the sun shines, we'll shine together

(#2) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem rendeltetésszerű használat. persze, hogy tuning. pont mint az x800asok idejében a biosfrissítéssel növelni a feldolgozók számát.

jól párhuzamosíthtó programoknál a 2->4 mag kapásból (majdnem) 100% OC ha a teljesítményt figyeljük.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3) madmaxxx válasza proci985 (#2) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Ha 1 alkalmazás vagy játék nem használja, vagy nem tudja kihasználni a 4 magot, abban az esetben is tuningnak minősül a 4 mag kinyitása? :F

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#4) No-kia válasza madmaxxx (#3) üzenetére


No-kia
őstag

ha eg ykis nyuszi feketébb mint atöbbi az már nem is nyuszi? xD ez elég hüje kérdés volt, sztem felesleges alkalmazűásokra szétbontani, az és kész :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5) proci985 válasza madmaxxx (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szerintem a cache mérete is nő közben, és mivel a terhelést az ütmező elosztja magok szerint, így úgy is gyorsulnia kell.

másrészről: amikor éppen idle a gép, akkor tuningolva sincs, csak azért, mert nem használja ki semmi?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.