Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Mad Max 1-2-3-4

Hozzászólások

(#4) kemotox


kemotox
addikt

Az új rész igen is nagyon jó lett, és pont, hogy a robbanások valódiak. Nézegettem interjúkat Miller bácsival és nagyon sok mindent megcsináltak tényleg, ahogy kell. Immortan Joe kocsija például *tényleg* össze van rakva két Cadillacből, még a motorjukat is összehekkelték, nem csak a karosszériát.
Szerintem amit meg lehetett tenni 30 év után, azt meg is tették, és jól. Ha jól tudom már 98-ra volt egy forgatókönyv, csak nem jött össze a büdzsé. Pedig Gibson is benne lett volna.
Wasteland feeling megvan? Meg. Akció ezerrel? Azt hiszem meg (120 percből 100 tömény akció:P) Elvetemült, beteg gonosztevők? Csekk. Két dolog ami furcsa, és valamelyest kifogásolható:
Max nem igazán főszereplő, valamint a kocsiját kicsit sajnálom, alig mutatják, és akkor is csak összetörik a gonoszok. Szóval azért Mad Max is, meg nem is.
Egy dolog van, amit viszont végképp nem értettem: Ki a tököm az a kislány akit Max állandóan behaluzik?

Vannak jópofa utalások amúgy az előző részekre. Pl itt is van besülő sörétes (sőt, még az üres puskával fenyegetőzés is megvan), vagy az elején mikor rátetoválják a csávó adatait, akkor ott van az is, hogy "Road Warrior".

Syl sorrendje rám is érvényes.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Mad Max 1-2-3-4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.