Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hm, tényleg nincs sehol a magasság. Talán olyan 3cm lehet maximum.

[ Szerkesztve ]

(#2) kemotox válasza aero. (#1) üzenetére


kemotox
addikt

Elég drága egér ez, ennyiért jobbat is lehet kapni. Jól hangzik, hogy van rajta mindenféle ketyere meg tekergethető bigyó, de csak arra jó, hogy szét tudjon kopni, meg könnyebben tönkremenjen. Van pár ismerősömnek R.A.T egere és nem szeretik túlságosan, vannak bajok vele :S

[ Szerkesztve ]

(#3) Viktor77


Viktor77
titán

Itt details alatt 3 érték van, amiből az egyik a magasság.

6.7 x 2.4 x 8.5 inches

MOD: jól van, én is benéztem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) kemotox válasza Viktor77 (#3) üzenetére


kemotox
addikt

Az valszeg a dobozra vonatkozik, 8,5 inch több, mint 21 centi, kicsit nagy lenne egérnek.

(#5) aero. válasza Viktor77 (#3) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A legkisebb érték is 6cm. Az EU Amazonon pedig 10cm, tehát totális zavar. :D Nem takarítanám mondjuk ezt az egeret.

(#6) #73173120


#73173120
törölt tag

Ez alapján kb. 3,8 centi magas.

Egyébként ritka csúnya egér :DD

(#7) PCSX


PCSX
csendes tag

az én kezemnek az a használható ami 38mm alatti, ezért lenne jó tudni mekkora a minimális magagassága

(#8) FID válasza kemotox (#2) üzenetére


FID
őstag

A sima rat7el semmi probléma nincs 2,5évig nyúztam. Szét hamuztam szó szerint folyt rá üdítő is nem kopott nem romlott el csak a teflont kellett cserélni. Most rat 7 mmo van na az már sajnos nem sikerült olyan jól. Kb 30x megnyomtam a hüvelykujjnál lévő gombot és kipattant visszarakni sem tudom.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#9) #06658560 válasza kemotox (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Két RAT egerem van, 2010-11 óta, egy 7 és egy MMO, a / megkopott, mert rengeteget hurcoltam táskába, sporttáskába, stb. csak úgy bedobva, de mindkettő hibátlanul működik. Az MMO a 7-et váltotta, munkában. Beállítva kényelmesre, extra gombok kihasználva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.