Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zoli62


zoli62
addikt

Én is gondokodtam ezen a készüléken, de az árát, illetve a nem túl jó hangminőségét, extrák hiányát, gyengébb procit, esetleges alacsonyabb színvonalú LG supportot szerintem nem ellensúlyozza a "combosabb" akku és az Android 4.

(#2) sdd2 válasza zoli62 (#1) üzenetére


sdd2
veterán

Sajnos nem, de vannak jó LG készülékek.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#3) csallor válasza sdd2 (#2) üzenetére


csallor
csendes tag

Nincs jó LG ! Még kalapácsot sem szabad belőle venni..
O2 készülékem van és 2 naponta a falhoz akarom vágni.
Lefagy, hivásokat eldobja, belassul..
Egy átok az összes LG és aki teheti SOHA nem vegyen !

(#4) szabi__memo válasza csallor (#3) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Meg jo hogy a kovetkezo referenica google nexus telefon lg lesz :D
kivancsi leszek ra...
Ettol fuggetlenul egyetertek. Nem tul jok az lg cuccok, inkabb mondjuk ugy hogy sokkal van problema.

(#5) sdd2 válasza csallor (#3) üzenetére


sdd2
veterán

Az új LG Optimus G jónak tűnik de majd kiderül... Ez nem sikerült jól az tény, főleg az ára és a hardver miatt.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6) batai15


batai15
félisten

Én meg vettem ezt a telefont. eleinte nagyon oda voltam érte, de ahogy kezdtem belakni egyre rosszab és rosszabb lett. A gépelési lassúságról nem is beszélve. A telefon kijelzője viszont nagyon szép és az aksi is brutál jó. De sajnos a lassúságot sehogy sem kompenzálja. Ezért váltottam róla.. kár érte pedig nagyon jó telefon lett volna.. :(

(#7) Liudvikas


Liudvikas
tag

csatlakozom az előttem szólókhoz, LG Optimus 7-est nyúzok lassan másfél éve.. az 1 éves garancia lejárta után 2 hónappal meghibásodott az alaplap, és töltéskor újraindul a telefon minden alkalommal (másoknál is olvastam)... már bánom, hogy egy 10-essel többért megvehettem volna anno az Omnia 7et :W

amúgy az LG supportja mindenhol botrányos, olvastam, hogy Olaszországban csomó meghibásodott Optimus 7-est garanciaidőn belül készlethiány miatt androidos telefonra tudták cserélni... :(((

(#8) Prof01


Prof01
veterán

A teló nem jön be, de a teszt remek! :R
Illetve grat az arcképhez Ted! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#9) sdd2 válasza Prof01 (#8) üzenetére


sdd2
veterán

Köszönöm :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#10) BloodRay válasza csallor (#3) üzenetére


BloodRay
veterán

Gratulálok az értelmes hozzászóláshoz.
Az Optimus 2X valóban kicsit bugos volt nálam is(még bőven használható azért), de pl az Optimus 3D-t már imádtam és az LG új készülékeivel meg szoftveresen semmi probléma.
A 2X problémáiból meg az összes LG készülékre való általánosításhoz csak gratulálni tudok. :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11) csallor válasza BloodRay (#10) üzenetére


csallor
csendes tag

kicsit bugos !??!? héé ember .. nem a scrollozás sebességét nézegetem rajta mint Te.. üzleti ügyfélként napi 40-50 fogadott hívásom van. kimenő is kb ennyi.. egy rakás sz@r az egész..
nem kicsit bugos hanem , NAGYON !
dolgoztam elektronikai boltban. minden 3. eladott LG készülék meghibásodott..
ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#12) BloodRay válasza csallor (#11) üzenetére


BloodRay
veterán

Én is használtam 3 hónapig de ne zavarjon... :U Nálam nem voltak lényegi problémák.

"minden 3. eladott LG készülék meghibásodott" -> Hát ez sem mostanában volt, ezért nem kéne neked ilyen magasröptű következtetéseket levonnod egy készülék alapján. Mert én viszont napi szinten foglalkozok szórakoztató elektronikával és nagyon nem áll amit írsz.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) batai15


batai15
félisten

Alapjában véve nem volt rosszul össze rakva. Számomra tökéletes telefon lett volna ha nem lenne ilyen fos gyenge -.-"

(#14) Tuz


Tuz
tag

Hát ár érték arányban nem a legütősebb választás. :DD

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#15) sdd2 válasza Tuz (#14) üzenetére


sdd2
veterán

Sajnos nem.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#16) Zserno


Zserno
tag

Az LG L7 telefon olcsó.Olcsó húsnak híg a leve.És ennél a telefonnál tökéletesen igaz.Borzalmas amit hibát elkövettek ezzel a telefonnal.Nagyon gyenge aksi.Wifi mellet nem bir egy napot sem.De ennek ellenére bele raktak egy Divx lejátszót....Kérdem én minek?Vicc.És egy ekkora kijelző mellé egy 1GHz proci.Ez be is adta a kulcsot mikor netezés közben egyfolytában akadozott.Nagyon de nagyon idegesítő.Összegezve ez egy borzalom és telefonáláson kívűl tényleg nem való semmire.....Úgy képzelem el mint,hogy van egy gyönyörű nő akitől elájul mindenki közben tripperes.....

[ Szerkesztve ]

Ti akik ott vagytok sehol........

(#17) RROD360 válasza sdd2 (#15) üzenetére


RROD360
tag

Nagyon jó teszt lett :K , csak ha gondolod a flash lejátszás hiányát javíthatod mert megy rajta :)

(#18) biznisz-elek


biznisz-elek
tag

sziasztok.érdemes lenne a gyári 4.1.2-t lecserélni CM-ra? jobban menne az L7?

S6 Edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.