Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nigér


Nigér
őstag

Köszönjük a tesztet, rá is vetem magam! :R

(#2) Gabó75


Gabó75
senior tag

FM rádiót belerakhattak volna. Különben rendben van, bár nekem is egy kicsit nagy.

(#3) FRENK1988 válasza Gabó75 (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

Jah. Főleg úgy, hogy ismét előjött az infra

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) oliwire


oliwire
őstag

Meggyőző, jól összerakták. Ide tényleg járt az ajánlott plecsni. :)

(#5) atosan


atosan
addikt

Köszi a tesztet!
Nagyon pöpec a gépezet :C
Az tényleg elgondolkodtató, hogy nem jött e későn?

Maine coon

(#6) embe


embe
nagyúr

Tetszetős telefon. Kíváncsi vagyok hányan fogják az LG-t mint márkát fikázni.... :U

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nagyon jó a telefon :) az 5" is nagy már a kezemben, ez meg hogy fog beleférni a nadrág zsebembe ?! :W

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#8) ghost364


ghost364
senior tag

kár hogy ekkora.Amúgy rendben van.

(#9) MAKKERMANN


MAKKERMANN
csendes tag

Széll Kálmán tér*

(#10) spawn21


spawn21
veterán

Akinek a Note 2 bejött (nekem is) ,annak ez is szimpatikus lesz. Azaz sokaknak.

Ha nem imádnám ennyire a One-om, erre cserélném le. Aksi nagyon jó, kijelző biztosan orbitális élmény.
Grat LG :C

iPhone 13p

(#11) Saccco


Saccco
nagyúr

Csak jelenne meg a Vodafone-nál valami jó konstrukcióban. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12) babkukta


babkukta
senior tag

Ahoz képest h tudásban = szinten van egy ONE-al, AnTuTu-ban eléggé elhúzott tőle. Hirtelen arra gondoltam, h a képernyő miatt lehet ez, de ugye mind2 FHD felbontású, és tudtommal az már mind1 h 4,7 vagy 5,5"on van. De vki cáfoljon meg nyugodtan ha nincs igazam!! Még ide tartozik az is, h azért lehet, h talán a Z-t nem kellett volna elkapkodni, kellett volna bele ez a Soc :S Antutuban tartja a lépést, a többiben nem nagyon...
Jó készülék, csak számomra nagyon Samsungos... akkor mind1 már ha azt vásárol az ember :D Koreai mind2, ugyanúgy néz ki, ugyanazt tudják, még a szoftverekben is van sok hasonlóság

Üdvözlettel, Tibi

(#13) Nigér válasza babkukta (#12) üzenetére


Nigér
őstag

Nem mintha ezen a szinten ez olyan sokat számítana, de épp az ONE-nak van Antutu-ban több pontja vagy 3000-rel... :F

(#14) #13110016 válasza embe (#6) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én igazából írtam már párszor, hogy LG-t soha, de ez a telefon nagyon jó lett. Ki tudja, lehet pár év és LG telefonom lesz? :)

(#15) kisgergelyb


kisgergelyb
csendes tag

Engem ettől a fényes műanyagtól kiráz a hideg.. De lehet hogy csak a képeken tűnik nagyon bazárinak. A hátlap tényleg elég furcsa.. Az üzemidő viszont dícséretes!

(#16) Paul119


Paul119
addikt

nem erzem azt a must have erzest ..kar erte :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Nagyon jónak tűnik, bár az L9 miatt megutáltam az LG-t. :U
Ööö, az a "DU 2:07" azt így hogy? :)

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#18) Jeanne d'Arc válasza kisgergelyb (#15) üzenetére

Nekem se jön be a műanyag, de jó lett a teszt is, meg a telefon is jól összerakott. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#19) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Kár, hogy az infra még a csúcstelefonok kiváltsága. Egy normális akku, óójeee.

(#17) MuzikJunkie: mi volt a para az L9-cel?

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#20) Nigér válasza Retekegér (#19) üzenetére


Nigér
őstag

Igaz hogy nem ilyen "istencsászár" teló mint ez, de a Huawei Ascend Mate-ban 4050-es akksi van... :P

[ Szerkesztve ]

(#21) FragMaster válasza kisgergelyb (#15) üzenetére


FragMaster
addikt

Biztos lesz rá ezer egyféle után gyártott hátlap, mint a galaxy s szériánál. Heló kevlárhatás.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#22) zack


zack
nagyúr

Részletezem, a benyomásaimat, de talán az első és legfontosabb, hogy ez egy kifejezetten felesleges modell lett így 2013 Q3-ba lépve rövidesen. Ennek a modellnek a G-vel együtt, vagy legalább is nem sokkal a G után kellett volna jönnie. Elsősorban e miatt nem fog sokat kiharapni abból a bizonyos tortából, ez talán már most borítékolható. A készülék egyébként összességében jó lett, de továbbra is hiányolom azt, hogy a szerkesztőségben nincs referencia füles, amihez viszonyítani lehetne milyen zenei minőséget tud produkálni. Nem azt mondom, hogy vegyetek egy 100k fülest, de egy 10-15-20k környéki Brainwavz bele kellene hogy férjen, mert nem igazán összehasonlítható egy olyan vélemény, hogy a gyári fülessel nem a legjobb de fejessel rendben van.Az S600 SoC-ból adódóan valószínű a Qualcomm beépített DAC-ja van benne, tehát nagyságrendileg úgy szólhat mint a többi S600-zal szerelt cucc, de azért nem lenne rossz ez a referencia füles dolog, és a felhasználóknak is jobb viszonyítási alap lenne. Értem, hogy nem mindenki white fülű ( :) ), de egyre többeket érint ez a kérdéskör, hiszen sokaknál váltja ki az mp3 lejátszót az okostelefon.

Ez egy 2013-as Note2 upgrade lett, gyorsabb procival, jobb GPU-val, szebb kijelzővel, nagyobb felbontással, S-pen nélkül, és talán gyengébb fotózási képességgel, amit így 2013 vége felé kissé foghíjas csomagnak tartanék, de mivel nem lett túlárazott, így szerintem az ár/érték arányt sikerült eltalálnia az LG-nek.
FM rádió hiánya tényleg blama, de azt nem tudom, mekkora felhasználói réteget érint ez probléma. Én magam sosem hallgattam mobilon rádiót, csak 1-1x hébe-hóba. De mindenkinek mások a felhasználói szokásai.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23) Neck


Neck
veterán

2 oldal az UI-ról meg a plusz szoftverekről (amiket az ember úgyis lecserél :D ), a hardverről 1 kis bekezdés, melegedés ilyesmi megint nincs :( Szó se róla, nem kötözködök, sőt messze ez a kedvenc mobilos oldalam, de szomorú vagyok a kevés infó miatt.

Babkukta: az AnTuTu pontszám sok mindentől függ. De nekem az tűnt fel, hogy legfőképpen attól, mennyire meleg a teló. Ha éjszaka nem piszkálod, reggel felkelsz és tolsz egy AnTuTut azonnal, több pontot fog adni, mint amikor "meleg" a teló (szerintem valami elektronika lekorlátozza az órajelet).

Ezért van az, hogy a Xiaomi nekem csinált már 21 ezret (játék után) és 26400-at (reggel asztalról elvéve) is.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#24) N45


N45
csendes tag

Jo gép.Remélem a t-com-ban is lesz. :DD :C

_______________

(#25) FragMaster válasza zack (#22) üzenetére


FragMaster
addikt

Egyes országokban majd' fél éve kapható. Ahol ki kellett harapnia ott már kiharapott a bizonyos tortából.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#26) BloodRay


BloodRay
veterán

Köszönöm a tesztet, a méretétől eltekintve igencsak tetszik a készülék.
A G2 kicsit barátságosabb méretű lesz majd számomra.

Egy valamit szeretnék még kérni majd tőletek Bog ha megoldható a tesztekben: bele tudnátok majd írni esetleg mindig, hogy támogat-e OTG-t az adott modell vagy sem? Mert szerintem ez is sokaknak fontos szempont lenne, de szinte sosem derül ki sajnos.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#27) walko


walko
tag

Brutál cucc, de sajnos ez a formaterv még a tarhonyás hátlap ellenére is nagyon default nekem.. :U

(#28) zack válasza Neck (#23) üzenetére


zack
nagyúr

Videó blog-ban volt szó a melegedésről. Nem vészes.
De erre is jó lenne egy séma. Mondjuk Modern Combat 4: Zero Hour 30p futtatása minden tesztelt modell esetében, de legalább a chipset generációk váltásakor. Na itt kiderül melyiknek milyen a hővezetése, és mennyire tettek ki magukért a mérnökök. Pl. Note2-nél a kijelző felső harmada forrósodott, de úgy, hogy 30p után kellemetlen volt a hüvelykujjamnak. S4-nél kicsit jobb volt a helyzet, de az erőgépeknél eddig a One viszi a prímet. A fémház miatt nagyon jó a hőleadása.

(#25) FragMaster

Biztos van aki megvette korábban más régióban, de azt hozzáteszem, hogy a Part Nero kínálatában sem érhető el régóta, holott ők egyből feltették volna az oldalukra, ha az EU-ban, Ázsiában, elérhető lett volna, mivel a bolti garis példányok bárhonnan jöhetnek. :U
Z Ultra pl azonnal felkerült, szinte megjelenés után pár nappal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29) razzorr


razzorr
őstag

Ha egyszer a jövőben újból droidra vetemednék, akkor biztos LG lenne. Ez egy szép és nagy tudású készülék. Még talán a méretét is meg tudnám szokni :D

(#30) Set-Comment™ válasza Nigér (#1) üzenetére


Set-Comment™
senior tag

Ez kb egyenértékű egy elsőzéssel:)

http://itcafe.hu/tema/re_surface_2_vs_lumia_2520/hsz_124-124.html

(#31) Neck válasza zack (#28) üzenetére


Neck
veterán

Én is úgy érzem, hogy 1-2 apróságot egzaktabbá lehetne tenni a tesztelés során (viszonyíthatóvá), mint pl melegedés, fülhallgató referencia.

A Modern Combat nem jó, fizetős. Mondjuk azt mondanám, hogy Real Racing 3, 3 db verseny az első pályán, vagy valami hasonló. Azt bárki letöltheti, megnézheti hogy az övén mennyire melegszik, stb.

Szerintem az AnTuTut is lehetne hasonló módon tesztelni, mert szerintem azért van ekkora szórás két szögugyanolyan hardverű telefon pontszámai között, mert véletlenszerűen van a benchmark elindítva.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#32) vicze válasza zack (#22) üzenetére


vicze
félisten

Ez egy 2013 Q1-es modell, az hogy most sikerült hozzánk is eljusson egy dolog.
Amúgy talán a G után 1-2hónappal lett bejelentve, már nem emlékszek rég volt. :P

[ Szerkesztve ]

(#33) zack válasza Neck (#31) üzenetére


zack
nagyúr

És ha fizetős? :) 5-600ft esetleg 1000ft beleférhet befektetésnek nem? ;) De vannak ingyenes lehetőségek is, bár én a fizetősök között találtam hardver zabáló játékokat elsősorban. Wild Blood is ide tartozik.

(#32) vicze1

Erre már válaszoltam szerkesztve.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#34) martin1369 válasza Gabó75 (#2) üzenetére


martin1369
aktív tag

szerintem nem nagy kár az fm rádióért én is akkor használtam csak amikor megvettem a telómat és kikerestem az állomásokat ha valaki nagyon szeretne rádiózni ott a TuneIn Radio bár ehez wifi vagy mobilnet kell

(#35) Maxentius


Maxentius
addikt

A kamera itt sem a legjobb vonalélességgel bír. :( Azok a nagyított szemek a kamera tesztnél... :C

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#36) sanyijedi


sanyijedi
őstag

tetszik ez a telo, jól néz ki és a plusz szolgáltatások is elég jók.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#37) babkukta válasza Nigér (#13) üzenetére


babkukta
senior tag

Igen, félreérthetően írtam, én kérek elnézést!! :) A mondat 2. része a ONE-ra vonatkozik, nem az LG-re

Üdvözlettel, Tibi

(#38) halkow


halkow
őstag

Ekkora méretnél igazán belerakhaták volna a rádiót,a dizájn otromba felesleges az home gomb ,ez már bengafone de tényleg...
A g,g2 sokkal meggyőzőbb ez a pro kiadás nekem nem jön be.

Alcatel onetouch idol2s the king

(#39) atosan


atosan
addikt

Arra leszek kíváncsi, ha karácsony előtt kijön a G2, az mennyire viszi le a Pro árát, és ezzel az összes alatta lévő LG modellekét. Nincs sok ideje megvetni a lábát a piacon.

Maine coon

(#40) vicze válasza zack (#28) üzenetére


vicze
félisten

Ettől még májusban jelent meg AT&T-nél US-ben, Koreában valamivel korábban áprilisban. (onnan ugye a más rendszer miatt hiába importálsz.) Amúgy februárban lett bejelentve. Ez még márciusi. :)
Ha tippelnem kell, a kijelzőből nem tudtak megfelelő mennyiséget gyártani a nemzetközi forgalmazáshoz, illetve még az is lehet, hogy nem bíztak a sikerben, így csak apránként vezették be a különböző piacokon. (pl. a Vu az bukott Koreán kívül, ott meg sikeres.)
Koreában amúgy 1milla felett jár már bőven az eladás.

[ Szerkesztve ]

(#41) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Jó lett a teszt, köszi. Kicsit feleslegesnek tartom ezt a cuccot, annak fényében, hogy a G2 lassan itt kopogtat a kamrából.
Egyébként mindent egybevéve rettenetes erős hardverrel ellátott, kiváló kijelzővel, és akkumulátorral rendelkező telefon született. a kamera olyan középszerűnek hat, a fényértéket ha lejjebb visszük, valószínű kikupálódnak majd a képek is. De ezt gondolom 4.3-ban majd javítják.

(#42) AndrewPeers válasza tzsolesz (#41) üzenetére


AndrewPeers
tag

Maradok a Note II-nél, az LG design-ok valahogy nem jönnek be, pedig egy téglalapon nem sokmindent lehet alakítani, de megcsinálják :DDD
thx a tesztért.

[ Szerkesztve ]

"Although metal and steel are stronger than flesh, they are not stronger than spirit!"

(#43) Mokó


Mokó
aktív tag

Jó kis készülék,nemrég szereztem LG-t,ha a gyári launchert megszokja az ember egész használható.

(#44) Neck válasza zack (#33) üzenetére


Neck
veterán

Nem a Mobilaréna, hanem az olvasók szemszögét mondom.

Fontos az összehasonlíthatóság, tehát bárki számára elérhető kell legyen. Lehet, hogy nem mindenki akar a Modern Combattal játszani, azért meg nem fogja megvenni, hogy megnézze a melegedést.

Ezért kell ingyeneset választani.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#45) helixP válasza MAKKERMANN (#9) üzenetére


helixP
nagyúr

Szuperoff
Valakinek az, valakinek örökre Moszkva tér marad :)
Mint Ferihegy, mint a Roosvelt Tér. Nem mindent lehet felülről irányítani ;)
Szuperoff

Amúgy nagyon jól kiegyensúlyozott, rendben lévő telefon. Remélem, hogy másfél év múlva (amikor levetem rabláncaimat a szolgáltatómnál) ilyesmi lesz a középkategória...

[ Szerkesztve ]

(#46) batai15


batai15
félisten

Az akku nem semmi!

(#47) HawerKing


HawerKing
őstag

Szep a telefon de az LG UI sosem fog tetszeni ............

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#48) embe válasza HawerKing (#47) üzenetére


embe
nagyúr

Cserélhető......

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#49) manokaki


manokaki
őstag

Tényleg jol birja az aksi , de videozol vagy játszol akkor itt is fogyaszt rendesen , az internet +a wifi tényleg jol birja ..

(#50) spawn21 válasza HawerKing (#47) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem Neked van kb 25 kisebb mondatod és azokat keverve alkotsz véleményt a fórumokon. ;]

Ez bizony egy jó telefon. :K
Mondjuk én is örültem volna (örülnék minden ilyen kaliberű telefonnál) egy komolyabb tesztre. (zene stb...)

iPhone 13p

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.