Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Érdekes ez a hajlított kialakítás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) Legendd válasza leslieke (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Viszont nagyon jó :)

Alea iacta est!

(#3) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Engem meggyőzött a teszt és a telefon is. :)
Ezt már hívhatjuk innovációnak. Remélem kapható lesz szolgáltatóknál is.
Hajrá LG! :))

(#4) leslieke válasza Legendd (#2) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha lesz lehetőségem, biztos, hogy megtapogatom. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5) embe


embe
nagyúr

tetszetős teló, tele újdonsággal. Kell-ene. De a zsebemnek ez túl drága. :(((

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

A képernyő-mentések nem hajlítottak... :DD
Nem akarok többet Androidos telefont venni, de ez... Ez valami gyönyörű lett, és elfogadnám.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) jaszy91 válasza Legendd (#2) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Nagyon jó lett a teszt, a telefon sem rossz. Viszont én személy szerint a Sony Xperia Z1C-re lennék kíváncsi, esetleg tudnál valami infót adni róla, hogy mikor tesztelitek?

Bocsánat hogy ide írok a Z1C-vel kapcsolatban

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#8) franc0


franc0
őstag

Lehet hokizni az OLED-re, de egy jó IPS még mindig veri.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#9) #13110016


#13110016
törölt tag

Gyönyörű telefon. Nagyon megtapiznám:D

(#10) MeGabee


MeGabee
senior tag

Köszönjük a tesztet Legendd!!!

Ez egyébként baromi látványosra sikerült az LG-től,kezdem egyre jobban szeretni a márkát!
Remélem nem állnak le,és ugyanezt egy 5 hüvelykesben is piacra dobják,arra azonnal vevő lennék.Nem mellesleg az tűnt fel,hogy ebben a kialakításban értelmet nyer a kijelzővel lefelé fordítás,mivel így az nem ér az asztallaphoz,nem tud karcolódni.Ja,és így a hátlapi gomb villogása is látható.
És végre valaki nem követi az értelmetlen pixelhajszolást sem,bőven elég ez a kijelző is.
Hatalmas +1 a telónak és az LG-nek!!!!

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#11) B.i.L válasza Legendd (#2) üzenetére


B.i.L
senior tag

Nagyon jó már most,Fhd vagy 4K kijelzővel biztosan lesznek a közel jövőben modellek.Akkor kiváltom a lapost,mert kb most tud többet,mint a PB Tk81(4mag stb..)F6-os van,de még úgymondd gyerekcipőben`,nekem kell a nagyfelbontás :K
Az emberek az információ* 98%-át a szemükön keresztül kapják,le ne maradjon semmi :Y

Horgászni mentem...B.i.L

(#12) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát nem tudom, én nekem nem bejövős ez az egész.
Nyílvnán innováció meg, minden, meg nem is mondom azt hogy nem kell, csak nem én vagyok a célközönség.
Ettől a hátlaptól meg konkrétan hányhatnékom van, annyira ocsmány :U

All→M8

(#13) kispecek


kispecek
aktív tag

Én nem favorizálok Az LG-vel, de meg kell hagyni ez valóban ütősre sikeredett.
Mind teljesítményben, mind kinézetre egyaránt!

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#14) adamssss válasza franc0 (#8) üzenetére


adamssss
veterán

Te már csak tudod mi? Gondolom naphosszat használod mind a két típust. :(((

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#15) Legendd válasza callmeakos (#12) üzenetére


Legendd
senior tag

Egyébként láttad már? Tényleg én is így gondoltam, de élőben nagyon más, nagyon jó, és nagyon nagy :D

(#8) franc0: ezt azért én nem jelenteném ki...sőt...

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#16) mfranky


mfranky
őstag

Egy kis észrevétel: Ha micro sd-vel nem bővíthető, akkor a specifikációs leírásból is ki kéne venni az utolsó oldalon (nem bővíthető). Egyébként jó a cikk, grat! :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#17) callmeakos válasza Legendd (#15) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most akkor vagy a kamera csúfít (és nem csak kövérít) vagy ez a hátlap élőbe szebb? :D

All→M8

(#18) amanoba


amanoba
őstag

"Ha most valaki elkezd morgolódni, hogy miért nem a legfrissebb rendszert használja a gyártó, az most hagyja abba, hiszen az új külső irgalmatlanul szép és jó lett"

habár a szépség szubjektív, de LG elbarmolta ezt szerintem (amennyiben a gyári launcher volt használva), elég tré hogy egyes ikonok kaptak szürkés-feketés hátteret, míg mások nem, bénán néz ki nagyon. :O

a telefon dizájnja, a hajlított test és az öngyógyítás tetszik, a hátlapi gombok bejöttek amikor próbáltam a G2-n, de egy multimédiás készülékből vétek kihagyni a bővíthetőséget. :(

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#19) kbyte1024 válasza BOBAKILL (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony bizony :R nekem is nagyon bejön és nem gagyi!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#20) Legendd válasza mfranky (#16) üzenetére


Legendd
senior tag

Ú nagyon köszi, ki is vettem...amúgy a bővíthetőség szerintem is gond, főleg úgy, hogy 16 másodpercnyi 4K videó 60 mega, vagyis egy óra az olyan 13 giga körül van :S

(#17) noxwill :
A hátlap nem élmény, de a hajlított kijelző kárpótol :P

Alea iacta est!

(#21) hirdeto


hirdeto
tag

Én néhány napig valóban használtam egy ilyen készüléket. Ami tetszett, hogy a fekete a háttér olyan mintha ki lenne kapcsolva a kijelző azon része, én előtte ilyet nem láttam még. Egy HTC ONE-t használtam mellette, hát nem lehet összehasonlítani a kettőt. Viszont ez a "szemetelés" nagyon zavaró volt ... számomra. A mérete miatt nem lehet rendesen egy kézzel kezelni ( átlagos kéz méret mellet ) illetve a hátsó lezáró gomb is igényel némi megszokást.

(#22) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Azért nagyot néztem mikor kijelzővel lefelé tette az asztalra és rá "tehénkedett" és egy síkba került az asztallal ! :Y

(#23) MeGabee válasza Legendd (#20) üzenetére


MeGabee
senior tag

Biztos rengetegen vesznek majd fel 4K-ban,hogy a vadi új 4K-s monitoron vagy tv-jükön nézzék a home videót. :R Inkább az a bosszantó (ha azt feltételezzük,hogy mégis ekkora formátumban videózol),hogy mindezt USB 2-n tudod áttolni a pc-re.Ide már kellett volna egy usb 3-as csati.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#24) trassher


trassher
addikt

Szép meg jó de mi a gyakorlati haszna? Ha már csak a design fog változni mert ez kell ahhoz hogy eladják az androidos telefonokat akkor az már régen rossz. Mellesleg Ken Hong mit szív? "ő személy szerint arra számít, hogy egyre inkább meg lehet majd oldani, hogy össze lehessen hajtani, vagy adott esetben csavarni a készüléket" Na ennek mi értelme lesz de komolyan? :)

Redmi Note 7

(#25) kocka88


kocka88
tag

Hajlított G2 , OLED kijelzővel :ddd nekem nem tetszik , olyan mintha valaki ráült volna xd

hogy rakod zsebre ??

[ Szerkesztve ]

|iPhone 15 Pro Max | Samsung Galaxy S21 Ultra | Apple watch Ultra II | Airpods pro II

(#26) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Legendd gratulálok a cikkhez tényleg olyan részletes lett ahogy a MATV!-ben említetted.Megnyugtató, hogy a virtuális gombokat ellehet tűntetni a játéknál, filmnézésnél. Engem nagyon megfogott a készülék szívesen cserélném le rá az iPhone 4-t. Várni kell míg az ára 110-120 000 Ft-ra esik, ami sajnos nem mostanában lesz.

(#27) BOBAKILL válasza kocka88 (#25) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nézd végig a teszt videót, ott Legendd beszél erről. Pontosabban hogy abszolút nem kényelmetlen zsebben sem mivel azért nincs akkora mértékben meghajlítva.

[ Szerkesztve ]

(#28) Viktor0610 válasza kocka88 (#25) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nagy, kerek fenekűek a célcsoport. :D A farzsebben "láthatatlan" lesz. :D

Samsung Galaxy A54

(#29) atike


atike
nagyúr

Na ez durva... :Y

Nem semmi... Azt hiszem az LG lerakott valamit az asztalra... Nexus 4 -> G2 -> Nexus 5 -> G Flex... Komoly a lista. :R

Azt értem, hogy a telefon kijelzője bírja a hajlítgatást, na de a többi alkatrész (ami mögötte van)? Minden további nélkül bírja a "gyűrődést" a többi alkotóelem is? :U

Kíváncsian várom a következő generációs Nexust... Ha nem fog tetszeni, akkor simán bevállalok egy ilyet... Év végén lesz esedékes a csere... :D

(#30) exelsior1


exelsior1
senior tag

A tesztelőket kérdezem, ohgy a kijelzőnél nem tapasztaltak foltosodást (mintha nem lenne teljesen átlátszó a műanyag a kijelző előtt, ill picit hártyáslenne, illetve folymatos szellemképeket. Ezt a külföldi tesztek szinte mindegyiképeb írták, de ha nálatok nincs ilyen akkor ki tudja, lehet vannak hibátlan kijelzők is, akkor meg addig cseréltetném amíg nem jön össze, mert minden egyéb tekintetben az eddigi legszebb amivel találkoztam, tökéletes természetes színek amit egy IPS is megirigyelne+végtelen kontraszt és az eddigi legjobb betekintési szögek. És pixelt közelről látni max hunyorítva a 245ppi ellenére is :D Köszönöm a választ.

Galaxy S10

(#31) roli543


roli543
őstag

Szerintem 2014 az LG éve lesz végre, egyre innovatívabbak, remélem tablettel is jönnek még.. Ez a teló remek, jöhetne kisebb méretben is :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#32) FoxiestFox válasza trassher (#24) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Olvasd el a tesztet és külföldi fórumokon a tapasztalatokat.

(#33) vittorio7


vittorio7
őstag

Tetszik ez a telefon!

(#34) HaZse


HaZse
őstag

Még egy epénisz nővelő eszköz. Írta itt az egyik fórumozó, hogy ha FHD vagy 4K-s lesz a kijelző benne, akkor lecseéli a laposát egy hasonlóra.
Hát tudok neki gratulálni. :W

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#35) kchris78


kchris78
veterán

egyszerűen nem értem... 6"-os a kijelző és annyi információt jelenít meg durván mint egy 4-4.5"-os telefon.. Nem értem.. minek a nagy kijelző ha minden csak fizikailag nő rajta? Tudom lehet a DPI értékkel játszani de azt a gyári launcherek a legritkább esetekben szokták támogatni....

(#36) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Itt hever előttem egy Nexus S, mintha annak is hajlított lenne a kijelzője. Pedig nem mai gyerek. :DDD

De lehet csak az előtétüveg, passz,

[ Szerkesztve ]

(#37) bteebi


bteebi
veterán

Meglepően jó ez a telefon. Nem tökéletes (legalábbis nekem nem), de nagyon szimpatikus. A 4K videófelvételre és -lejátszásra kíváncsi lennék, az én mobilomat a lejátszás megfektette - nem volt kép, csak hang, de legalább az nem szaggatott :DDD. Nagyon tetszik a kamerája is, és mindenképp jó pont, hogy van benne rádió. A microSD hiánya viszont buta, pontosabban inkább szándékos hiba, amit alkalmanként nehéz lehet tolerálni. A kijelző viszont túl nagy - jobb lett volna szerintem egy 5"-os FHD panel. Kíváncsi lennék erre a hajlított kijelzőre - gondolati szinten nem tetszik, viszont élőben lehet, hogy megfogna (bár nem hinném).

#31: Nem kizárt. Az viszont egy nagyon jó - és nehéz - kérdés, hogy vajon mennyit ér az innováció a hype-pal szemben...

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#38) batai15


batai15
félisten

Ez az egyik létező legjobb telefont és pont. Nincs mit ragozni.

(#39) trassher válasza FoxiestFox (#32) üzenetére


trassher
addikt

Elolvastam és csak a dizájn értékét látom. Nekem nagyon nem életszerű az hogy valaki ráül a saját telefonjára pl amikor a farzsebben van mivel értelmes ember oda telefont nem tesz.
Emellett valóban szép és erős készülékről van szó csak számomra nem egyértelmű az hogy mi a használati értéke ennek a kialakításnak. Mint a tesztben is írták hogy fektetett módban mondhatni mozi élményt nyújt a kialakítás. Kérdezem én miért jó telefonon filmet nézni? Még tableten se vagyok hajlandó rá mert egyszerűen értelmetlen. Persze ez csak az én véleményem ami nem mérvadó. :)

Redmi Note 7

(#40) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Nem rossz kis masina, de nem éri meg egy 42"-os okostévé árát...A bővíthetőség kihagyása meg akkora pofáraesés lesz LG barátunknak, hogy csak na. Lehet, hogy velem van a baj, de a hűségidőm lejártakor is ezért nem a G2-őt vettem.
Legendd-nek meg gratula, egyre jobb teszteket ír.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#41) atike válasza trassher (#39) üzenetére


atike
nagyúr

Utazz napi több órát tömegközlekedéssel és rájössz... :) Vagy épp ha valahol várni kell 1-2 órát... Jól jön az.

(#42) trassher válasza atike (#41) üzenetére


trassher
addikt

Ha utazok mondjuk vonaton amire már egy éve nem volt példa szerencsére akkor vagy könyvet olvasok vagy a vizsgaanyagot. :DDD Próbáltam már filmet nézni telefonon de 10 perc után hagytam mert nem jött be.

Redmi Note 7

(#43) Gambas


Gambas
tag

FHD,és micro sd,ha ezek lennének talán érdekelne.Ha megszoktad a Full hd- felbontást igenis észrevehető a hiánya:-(

(#44) B.i.L válasza HaZse (#34) üzenetére


B.i.L
senior tag

Köszönet :B. Nekem böngészésre kell a mobil ezköz(alatta kicsi,fölötte nagy cipelésnél a méret,van 7"tab és F6 4,5" - lapos és 42"smarttv.)de hidd el volt olyan amikor kellett* minden az okostelefonon,bár nem így szerettem volna használni.Na meg nem vagyunk egyformák,apukám is folyton azt mondogatta,hogy :" Kár,hogy nem mindenkit Ő csinált" :(

Horgászni mentem...B.i.L

(#45) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Hát ez durva lett. LG nem nagyon apróz el semmit mostanság.
Köszi a tesztet. :R

(#46) Baggins86 válasza trassher (#39) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Mert vonaton, buszon, elmész xy helyre pár napra nem tudod magaddal vinni az 50"-os plazma tv-t. és nem kell + eszközt cipelned (notebook vagy tablet). Nekem is 6" 720p-s telefonom van és tökéletesen leköt 2-3 órára rajta a film nézés.

(#47) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!

Először is, nekem nagyon tetszik ez a készülék úgy ahogy van.

Viszont az merült fel bennem, ha ne adj úristen vennék egy ilyet és véletlenül valahogy betörném a kijelzőjét akkor melyik az a szerviz aki ezt megjavítja nekem és milyen áron?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#48) FoxiestFox válasza trassher (#39) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Rendben, akkor kikeresem neked ebből a tesztből a releváns sorokat.

"Az előlap teljesen más, mint a többi telefonnál. Horizontálisan elforgatva ugyanis szinte már moziélményt nyújt a 6 hüvelykes, 720 x 1280 pixel felbontású teljes RGB mátrix P-OLED panel. A színei egyszerűen fantasztikusak, a betekintési szög pedig kétségkívül az egyik legjobb a mostani piacon, hiszen ahogy az előző bekezdésben is írtam, nincs olyan pont, amit ne szemből látnánk."
"A kijelzőn azonban fura érzést kelt a szövegek gyors görgetése, főleg az első próbálkozások alatt, valahogy úgy érezzük, mintha a fejünk körül forogna minden iromány, és ezt azért nehéz a szemnek megszoknia. Ha viszont már lekezelte agyunk is az újdonságot, akkor aztán ember legyen a talpán, aki inkább visszatérne a sík képernyőkhöz."
"Elvileg a hajlított kialakítás miatt egyébként is közelebb kerül a szánk az alulra tett mikrofonhoz, ez is javít valamennyit a minőségen."

Szerk.: természetesen nem volt még módomban kipróbálni a telefont, ahogy valószínűleg semmiképp sem váltanék rá az Android miatt (habár, amennyiben telepíthető lesz rá a Sailfish, ez változhat valamikor), de így látatlanban puszta logikával simán elhiszem mindezt.

És szerintem (de ízléssel ugye nem érvelünk) piszok jól is néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#49) AS


AS
félisten

Valóban király lett. Most jönnek a hajlítót tv-k is amin még jobb élmény lesz filmet nézni . Samsung round az csak D-korea exluziv nem lesz itthon. Persze idén lesz egy pár ilyen készülék , majd a MWC-n kiderül.

Par kép::


[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#50) Nigér


Nigér
őstag

Nagyon herceg a cucc, kéne!
És faszányos a teszt, thx érte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.