Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) belan


belan
addikt

külsőre semmi extra ,mint egy kínai mobil nem jön be külsőre

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#202) blade4 válasza IGN85 (#200) üzenetére


blade4
aktív tag

:)

Olyan vészes csak nem lehet, legalábbis a tesztbe nem olyan rossz.

(#203) IGN85


IGN85
csendes tag

Van egy olyan érzésem, hogy idén az LG a V szériával fog nagyot alkotni, talán csökkenti a képernyő méretet ott is 5,5-re. Egy kompaktabb telefon jó anyagokból engem biztosan érdekelne, tetszett a két kijelzős felépítés

[ Szerkesztve ]

(#204) Szakiii


Szakiii
addikt

Nem rossz, de ezért az árért én már mást választanék! :)

(#205) Fejvadi válasza Szakiii (#204) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mit vennél?

(#206) literati válasza blade4 (#197) üzenetére


literati
tag

Szerintem színkezelésben, élénkségben vissza lépés lenne.

(#207) #67656192


#67656192
törölt tag

A G4 nagyon tetszett tavaly de ez egyáltalán nem. Egy kicsit sem mozgat meg. Talán jövőre.

(#208) Szakiii válasza Fejvadi (#205) üzenetére


Szakiii
addikt

S7-et vagy egy olcsóbb készüléket és elkölteném másra a maradékot, valahogy nagyon nem váltja ki belőlem ez a telefon azt az érzést hogy ennyit megérne s7 igen, de még a htc is inkább :) nem rossz teló ez sőt.. de valahogy mégis inkább ellenszenves (már ha lehet ilyet mondani egy telefonra :D )

(#209) Fejvadi válasza Szakiii (#208) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az S7 nekem is jobban elnyerte a tetszésem. Engem ez az illesztésből adódó ropogás zavar a legjobban. Idővel még az is elképzelhető, hogy lötyögni fog az akku.

(#210) #67656192 válasza Fejvadi (#205) üzenetére


#67656192
törölt tag

Lassan kialakul, hogy idén az s7-nek nincs igazi ellenfele.

(#211) Remekelek28 válasza Szakiii (#208) üzenetére


Remekelek28
őstag

185 ezer körüli összegért is kapható a G5 gyári garanciával. Nem kötelező a méregdrága MM árakat nézni.

Én az LG helyében 2 féle G5 öt csináltam volna. Egy ilyet,illetve egy normál,modul,meg pápaszem nélkülit. Meglátták volna melyik a kelendőbb. Ha korábban tudtak 2 verziót kiadni egy készülékből,illetve a samsung,apple is 2 verziót ad ki,ők(most) mért nem tették.
Ez igy öngól.

[ Szerkesztve ]

(#212) leslien válasza Remekelek28 (#211) üzenetére


leslien
nagyúr

177k a Partnero gsm nél...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#213) Fejvadi válasza #67656192 (#210) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen, nekem is egyre jobban ez jön le, de még 2 Kínai versenyző is számba van véve nálam.

(#214) Remekelek28 válasza leslien (#212) üzenetére


Remekelek28
őstag

De az nem hinném,hogy áfás számlát ad,igy nem tekinthető gyári garanciának. Mégha volt m is rá példa,hogy elfogadta az LG szervizelésre.
Inkább adok érte 7 ezerrel többet a biztos gariért.

[ Szerkesztve ]

(#215) Chevalier


Chevalier
tag

Nem a G-sorozatot kellett volna elb*szni hanem új betűvel vagy számozással előrukkolni mint a
Flex az íveléssel, vagy a
V(10) a dupla kijelzővel

Szerintem ez öntökönszúrás .
De legalább is G4ről biztosan nem váltok

einhorn az finkle

(#216) leslien válasza Remekelek28 (#214) üzenetére


leslien
nagyúr

hogy áfás számlát ad,

pontosan 0% add és azzal is veheted a szervizbe...
ha elszámolni akarod akkor többe kerül mert megy rá a 27% áfa...

személyes tapasztalat!!!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#217) Chevalier válasza IGN85 (#203) üzenetére


Chevalier
tag

Jó a szó tesó :R

einhorn az finkle

(#218) nünüke1975 válasza Chevalier (#215) üzenetére


nünüke1975
aktív tag

Na erről beszéltem én is

(#219) Jeanne d'Arc

Kar ezért a kulsőért, nem tetszik sajnos továbbra sem.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#220) Remekelek28 válasza leslien (#216) üzenetére


Remekelek28
őstag

Arról hallottam,hogy a váci úti szerviznek kimagasló hozzáállása van,de én pl vidéki vagyok és az LG álláspontja az,hogy számlás terméket szervizelnek le. Igy ezt egy vidéki szerviznél másként kezelhetik,tehát ne vezessük félre egy jó tapasztalat miatt az itt olvasókat.
Ja még annyit,hogy a part nero ázsiai készüléket is forgalmaz,úgy tudom az LG csak az eus telefonokat szervizeli gariban. Ezért is irtam,nem mindegy honnan vesszük.

(#221) zack


zack
nagyúr

Hatalmas bukás lesz. Majd G6-ra összekapják magukat, és várhatóan megjön az eszük.
S7 Edge szerintem jobb, és szebb is lett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#222) Remekelek28 válasza zack (#221) üzenetére


Remekelek28
őstag

Csak foghatatlan,kezelhetetlen. De amugy külsőre tényleg szép. Épp tegnap vettem jobban szem és kézügyre:)

(#223) leslien válasza Remekelek28 (#220) üzenetére


leslien
nagyúr

ebben az évben nem fogom igazolni mert kimarad az LG... marad az S7E vagy a Note 6 lesz következő esetleg...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#224) Remekelek28 válasza leslien (#223) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ha van időd talán érdemes várni a v10 utódjára,ha megfelelően tovább csiszolják és tanulnak a G5 hibáiból ,csak jó készülék lehet.
Persze az S7 se rossz. Csak tömegcucc:)

(#225) leslien válasza Remekelek28 (#224) üzenetére


leslien
nagyúr

Persze az S7 se rossz. Csak tömegcucc

pont leszarom h Jóska Pistanak milyen teloja van...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#226) Szakiii válasza leslien (#225) üzenetére


Szakiii
addikt

Egyetértek, nem tudom ez miért szempont bárkinek is... ha jó akkor jó ennyi.

(#227) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Majd talán a G6. Ritka ronda a kijelző körüli "fekete sáv, terület".

(#228) mzb1995 válasza scbb (#27) üzenetére


mzb1995
csendes tag

pont ugyan ez G4em van vannak dolgok amik tetszenek a G5ben úgy volt hogy váltok de francokat úgy néz ki a képeken mint a vodafon első saját márkás android telefonjai.....

(#229) Remekelek28 válasza Szakiii (#226) üzenetére


Remekelek28
őstag

De el kell fogadni azt is,ha valaki inkább egyedi telefonra vágyik,vagy nem?? :) Ettőll függetlenül mindenkinek saját dolga.

(#230) Wucky


Wucky
senior tag

Ki tudja? A telenor még mindig a saját szoftvert hegeszti? :DD :W

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#231) Szakiii válasza Remekelek28 (#229) üzenetére


Szakiii
addikt

El tudom fogadni persze, csak ez egy használati cikk, ezért nehéz megértenem miért fontos hogy ez egyedi legyen. :)

(#232) laci1892


laci1892
senior tag

Hat nem győzött meg abszolúte... G3 (32gb)-at használok és tökéletesen megfelel. Amennyivel többe kerül ez vagy egy másik " gyorsabb" telefon, annyival a valóságban nem nyújt számomra többet. ( Vagy csak simán megvetem a konzumidióta fogyasztói társadalmat. Minden évben új telefon mert akkor vagyok fasza)

[ Szerkesztve ]

(#233) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ha valakit érdekel a Gsmarena letesztelte az lg ismerősöket(cam modul, B&O modul,360 kamera és a gömböt). Van egy érdekes fotó is benne, amin egy S7 edge telóra van kötve a B&O modul usb kábellal(asszem otg) és a modulba meg a füles!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#234) razzorr


razzorr
őstag

Jajj,ezekből az LG zászlóshajókból úgy látszik csak két generációnként jön ki normális ketyere G2,G4

(#235) ak76


ak76
senior tag

Ha valaki,akkor én igazán szeretem/szerettem az Lg termékeit,a G széria összes képviselője többször is megfordult nálam,a G2-G4 3-4 alkalommal is,(és soha nem azért adtam el őket mert valami gondom lett volna velük),de most először semmiféle "EZT AKAROM MOST" érzést nem sikerült felfedeznem magamban a G5 képeit figyelve,vagy a tesztet olvasgatva.
Komolyan,egy Xiaomi Note3 pro,jobban izgatja a fantáziámat,vagy egy P9-es,pláne egy S7-es,ez a G5 amolyan se íze,se bűze cucc lett,a modularitás totál hidegen hagy,a hátlapi gombokat pedig vétek volt kukázni,a többi meg egyszerűen nem érdekel,ez van.

(#236) .DLL


.DLL
veterán

A formaterv tetszik, de a MA-s fotókon látható egy kijelzővédő fólia, na addig kellene érnie a kijelzőnek, ezzel egyetemben pedig csökkennie a készülék magasságának. Az a felső fekete alföld borzasztóan nagy, és mindezt a semmiért. Vagy tolódjon följebb a kijelző odáig, és alul legyenek dedikált androidor vezérlőgombok. A G2 kijelző-káva aránya fantasztikus volt, és ott is megvolt a lekerekített felület, ami természetesen nagyon jó. Ezen az arányon az LG később csak rontani tudott.
A kisebb kijelzőhöz való visszatérés, és a dizájn amúgy jó ötlet, csak mégis a méret hatalmas maradt, mindezt a semmiért. Pedig akár jó is lehetett volna.

Az további baki, sőt kifejezetten malőr, szerintem, hogy az akku nem marad bent, amíg a modulokat kicseréli az ember. Az akkut nem a modul aljára kéne pattintani, hanem ellenkezőleg, a telefonba bele, és maradjon is ott amíg cserére nem szorul. Talán a modulok rögzítését is meg tudták volna akkor oldani több ponton, hogy biztosabban maradjon a helyén. Akár jó is lehetett volna.

A kamera valóban maszatol, mondhatnánk, hogy egy telefontól mit vár az ember, csak vannak már részletesebb mobilos kamerák, és nem csak a nagy Lumiákra gondolok. A két látószögű kamera nagyon jó ötlet, bár pont erre alkalmas lett volna a modul-rendszer is, akár többféle látószögű is vásárolható lett volna. De még lehet hogy lesz Camera Zoom Friend egyszer... Mindenesetre így hogy a nagylátószögű mellé egy phos szenzort tettek így hatványozottan kevesebb részletet örökít meg. Nem csak kisebb ugyan az a téma a képen, de még kevesebb pixel is rajzolja ki. Az ötlet tehát megint rendben van, innovatív, a megvalósítás pedig akár jó is lehetett volna. (a jó dinamikatartomány és szép színek meg jó hogy alap dolgok a kategóriatársak mellett)

Azzal egyébként egyet értek, hogy G név alatt valami hagyományosabb, tökéletesebb eszközt kellett volna kihozni, ezt pedig a kísérletezgetős V vagy akármilyen más széria alatt. A Samsung S7 sem hozott sok újdonságot az elődökhöz képest, egyszerűen csak tökéletes lett. Persze innen lesz nehéz hova javítani... :D Az LG-nek lesz rá lehetősége bőven.

Tehát összegezve szerintem:
- a dizájn jó, s szép (az elődöktől függetlenül szemlélve)
- a kijelző-ház arány rossz
- a modulok és az akku rögzítésének megoldása WTF
- a nagylátószögű kamera szenzora WTF (és a fő szenzoron is lehetne kevesebb a mosás)

A kijelzőről sajnos még nem tudok nyilatkozni, de az olvasottak alapján lehetne szebb.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#237) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Jó a vízfestmény-effekt a képeken! :D Normális kamera-barátot nem lehet az aljába gyömöszölni?

(#238) Wucky válasza .DLL (#236) üzenetére


Wucky
senior tag

Nem értek a fényképezéshez,de jó lenne érteni miről is beszéltek a kamerával kapcsolatban. Maszatol,vízfestmény stb

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#239) Zugi válasza Remekelek28 (#224) üzenetére


Zugi
aktív tag

Szerintem vegyél ilyet, G5-öt és garantált, hogy nem egy tömegcucc telód lesz, mert ahogy olvasom a hozzászólásokat, sok db-ot biza nem fognak ebből eladni :DD

Egyébként nekem is bejönne az S7 edge, tényleg majdnem mindenben tökéletes lett, de egy LG után most nagyon nehezen szoknám meg újra a hátlapi gombok hiányát :( Bár ami azt illeti, a G5-nél is szinte ez a szitu...

[ Szerkesztve ]

(#240) joey04


joey04
titán

Remélem nem terjed el ez a moduláris megoldás nem harapnak rá úgy a többiek mint erre a vékonyítási mániára meg az értelmetlenül magas felbontásra...

(#241) Rihard83


Rihard83
tag

Nekem se jön be a cucc külsőleg, pontosabban az eleje okés, de a hátlapja visszataszító. :D Mikor egy jó csajt nézel és aztán hirtelen elkezd mosolyogni és hiányzik elől 2 foga és a többi is összevissza áll, muszáj orvosolni a problémát vagy sötétben használni.:D Jobb lett volna ha sima marad a hátlap, talán akkor vastagabb-nagyobb aksi is belefért volna hát lehet változott volna a véleményem. Azért még megsasolom élőben is lehet változik a véleményem. A moduláris rész nem érdekel, báris engem, a telefonon kívül mást nem akarok a zsebembe hordani az is bőven elég. Emígy LG G2 tulaj vagyok és megrendeltem a G4-et pár órával ezelőtt. Ami érdekes pár hete kb még 330eurórt lehetett kapni, most meg jött pár teszt és mintha emlelkedni kezdett volna az ára, én már 345-ért rendeltem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#242) .DLL válasza Rihard83 (#241) üzenetére


.DLL
veterán

Ezt hogyan orvosolnád? :DDD

Off2: Egyébként mi baja volt a G2-nek vagy miért nem elég?

(P.H.)

(#243) Rihard83 válasza .DLL (#242) üzenetére


Rihard83
tag

Valahogy így pl. :DDD

[link]

(#244) ferrari1


ferrari1
őstag

Kíváncsian vártam én is ezt a telefont, na de...

Ez a megmunkálás... :F :Y :( Mint egy házilag illeszett valami.

A kép ebből a videoból lett kimentve. Van benne még ehhez hasonló.

(#245) #06658560 válasza .DLL (#242) üzenetére


#06658560
törölt tag

Hello Kitty vagy Pikachu tok mindent megold.

(#246) #06658560 válasza ferrari1 (#244) üzenetére


#06658560
törölt tag

Valamit nagyon elszámoltak a prototípusok megtekintése után. Már azon is lepattant a króm. Plusz a kajla ismerős állás az egyik oldalon hézaggal, másikon szorulással.

(#247) Quqesz válasza #06658560 (#246) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezt azért benézted...az nem króm csík, hanem a fém van festés nélkül hagyva, de az a pici csík ha utána nézel minden telefonon ott van a modul előtt. Ez nem lepattogzódás, hanem ott direkt lefestették, de nem toom miért....sok képet megnéztem és mindenhol ilyen. Amúgy a jack dugónal is ilyen...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#248) safizoo válasza erahurka (#50) üzenetére


safizoo
tag

Vettem egy g5-öt és ha nem tetszik, tudom, hogy szörnyen hangzik, de együtt élek vele egy évet és eladom. Mazochista vagyok, de hiszek benne, hogy túlélhetek akár egy évet egy ilyen készülékkel.

(#249) Wucky válasza safizoo (#248) üzenetére


Wucky
senior tag

Hol vetted?

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#250) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

A nagypatikábaa...

(válasz akart lenni, de telón nem lehet átszerkeszteni)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.