Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Quqesz válasza hito (#400) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
A paraszthajszálat hasogatjuk itt már oldalakon keresztül :D nincsen akkora nagy különbség, hogy hú bazz de xar lenne egyik v másik....

stevve
Ez tartja életben a fórumot....most. Aztán majd jönnek a személyes tapasztalatok és lesz értelme is :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#402) Quqesz válasza leslien (#395) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez az android rendszer szivat mit takar?

Kpal
Sajnos most legtöbb telefon egy tucat....nagyon nagy újdonság nincsen.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#403) leslien válasza Quqesz (#402) üzenetére


leslien
nagyúr

kijelző után az android rendszer a fogyasztó...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#404) ctvagyok válasza Quqesz (#372) üzenetére


ctvagyok
őstag

Én is elolvastam a tesztet. Furcsa mód, én nem láttam benne low light összehasonlítást. Bár azt tudtam, hogy a részletek sokkal jobbak lesznek a G5-ön,de szerintem az S7 képei sokszor jobbak ha nem nagyítunk bele.

Szerintem a teszt is nagyon korrekt volt. Én is azt gondolom, hogy a két készülék között a személyes preferencia dönti el melyik a jobb.

Nekem az S7 jobb, már csak az akkumulátor idő alapján is, de ki tudja, hogy rontják el a szoftver később a Samsungosok. A G4 csak gyorsult 6.0-val, szóval az LG-nél ettől nem félnék.

[ Szerkesztve ]

(#405) fairi válasza hito (#400) üzenetére


fairi
addikt

" többi, ami ha akár csak 1%-kal is rosszabb, vagy eltér az sRGB kalibrációtól, egy rakás szar"
őőő nem 1% tér el,elég komolyan eltér amin nem lehet változtatni,lassan a kínai gyártók is tesznek bele valamiféle manuális korrekció lehetőségét.
Itt van a részletes elemzés, ugorj a Display measurements and quality részhez
Teszt jól mutat egy másik különbséget, ha 45 fokos szögbe nézed a kijelzőket, az LCD esetén a kontraszt jelentősen csökken 70-80%-kal, ám maguk a színek szinte alig torzulnak. Közben az oled ellentétesen viselkedik, kontraszt marad de a színek egyensúlya módosul.

Röhögcsélsz itt ezen, de mindkét mobil tud RAW-ot,és mindkét mobilra fel lehet tenni a Lightroom mobil verzióját. Így nézve már nagyon is számít. Míg 1-2 éve tényleg max parasztvakításnak lehetett tartani mert semmire nem lehetett használni, most már a képszerkesztés is reális alternatíva lett a raw támogatás és szoftveres háttér miatt. Ahogy most lassan elvárás a monitorok piacán is valami alapvető kalibráció legyen, így lassan mobilnál is elvárható valami kijelzőmód támogatás vagy színegyensúly változtatás mint opció legyen bent. Még az új zuk mobil is reklámozza magát ezzel

"Még egy notebook-nál megérteném ezt a hisztit a kijelző körül színhűsége körül (persze ott is csak módjával, ha ilyenfajta munkára használják), de egy mobilban lévőnél?"

raw fotózás lehetősége meg megfelelő szoftverrel belekerült egy új funkció és lehetőség amire lehet használni egy nagy kijelzős mobilt.
ideje felkelni nem 2014-et írunk hanem 2016-ot.Ami régen baromság volt teljesen, megfelelő kijelzővel lehetőség lett.

"Gyönyörű a G5 kijelzője, csak úgy mint a piacon lévő mobil kijelzők 99%-a ebben a kategóriában."
kategóriában egy átlagnak számít,ha összes mobilt nézzük akkor tényleg a jók közé tehető, mert van jópár noname kínai ips kijelzős mobil ahol a fehér az tényleg kék.

[ Szerkesztve ]

(#406) sixpak válasza fairi (#405) üzenetére


sixpak
nagyúr

A LR mobile maga egy vicc...te tényleg azt hiszed, hogy aki a mobilján szerkeszti a képeket, az annyira igényes, hogy észreveszi ezeket a dolgokat.
Mindegy is, az igényes fotószerkesztés és a LR mobile nekem valahogy nem fér össze.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#407) hito válasza fairi (#405) üzenetére


hito
nagyúr

Ok, mester! :D Hát akkor szívből kívánok hasonlóan nagy problémákat Neked az életben, sose legyen nagyobb :R

Azért még egy apró megjegyzés: mobilon szerkeszteni, előhívni raw fájlokat erősen mazochista beállítottságra vall. :U Kb. mint mobilon videót vágni, effektezni. Remélem azért az ételt a tűzhelyen, vagy a mikróban melegíted. Bár néhány mobil alkalmas lenne ételmelegítésre egy remek appal megtámogatva.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#408) #13110016


#13110016
törölt tag

Na, majd ma én is megtapizom a telefont. De szerintem én majd csak a G6-ra cserélem le a g4-et. Azt is majd mikor kb 1 éves lesz, és olcsó lesz.

(#409) safizoo válasza fairi (#405) üzenetére


safizoo
tag

Nyugodtan vághatsz filmet, dolgozhatsz fel fotókat g5-el. A felhasználók is Mobilon nézik és egy másik kijelzőn. Tényleg hangyafinn különbségről megy a picsogás.
10 éve még örült volna bárki egy ilyen kijelzőnek.
Az iphonosok ilyen nyafkák.

(#410) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Szerintem is felesleges fennakadni a kijelzőkön. Én is féltem AMOLED-ről IPS-re váltani, de felesleges volt aggódni, gyönyörű ez is. Ami zavaróbb lehet a G5-nél az inkább a nyomásra elszíneződő kijelző amit a tesztekben is leírnak. Kitudja nagyobb nyomásnál mennyire sérülhet még az LCD például egy szűkebb farmer zsebben vagy akár egy leejtés során.

(#411) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Üdv mindenkinek. Akku időről személyes tapasztalata kinek mi? :)

(#412) kakuk100 válasza hito (#400) üzenetére


kakuk100
őstag

Még nem szoktad meg? Minden új telefonnál ez van. Az első 1000 hozzászólást el sem szabad olvasni. ;)

(#413) safizoo válasza Sebibalu (#411) üzenetére


safizoo
tag

Az akku jobban birja, mint a g4, de minimum úgy és fain a gyors töltő. Kevesebb, mint 1 perc / 1 %

(#414) Wucky


Wucky
senior tag

Egy biztos. Az S7 és a G5 is méltó Flag ship-ez. S7 nálunk semmi baja,S7 edge egy 5 forintos nagyságú helyen fekete lett a kijelző. Nincs rajta mechanikai behatás,de amúgy faja. G5 lesz az enyém,és nem hiszem hogy gondom lenne vele. Tapintásra nekem bejön. Jobban mint a képeken. Már csak telenornál kell kapni.
Bármelyik telóval jól jár bárki.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#415) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Minőséginek nem mondaható ez a kivitelezés, szerintem, jobb megoldást is találhattak volna rá, így nem tetszik nekem.
Pedig nagyon régen LG párti voltam, év közben hátha lépnek valami jobbat vagy jövőre.
Kamera tetszik, hardver brutál, veri a exynossal szerelt S7-et.

(#416) ForRedGlory válasza hito (#400) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Aha, és mire használod azt a fene nagy színhelyességet, amitől az S7 olyan remek készülék és a többi, ami ha akár csak 1%-kal is rosszabb, vagy eltér az sRGB kalibrációtól, egy rakás szar?"

Milyen érdekes. Általában a színhelyessége miatt savazzák a SAMOLED kijelzőket... Ha véletlen jobb, akkor már nem is annyira számít.

(#417) hito válasza ForRedGlory (#416) üzenetére


hito
nagyúr

Félrement az irományom (vagy rosszul értelmezed), nem ezt akartam mondani. Meghajlok az S7 jobb kijelzője előtt. Mindösszesen annyi volt a mondandóm lényege, hogy nem annyival rosszabb a G5 kijelzője, hogy ekkora feneket kelljen neki keríteni. Műszerekkel mérni, meg emiatt oldalakat regélni, ekörül forgolódni, na nekem ez az érthetetlen. Manapság a csúcskészülékek 99%-ának kijelzője gyönyörű, a nüansznyi eltéréseket napokon keresztül boncolgatni, szerintem már nem egészséges szint.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#418) #13110016


#13110016
törölt tag

Megtapiztam ma a G5-öt, és szerintem semmi baj nincs az illesztéssel. Igaz, lehet, hogy hónapok alatt kialakul rés, de mivel én úgyse használnám a modularitást, így ilyen szempontból nekem megfelelne. Jó telefont lett. Inkább egy G5 mint S7, vagy 10.

(#419) Quqesz válasza ForRedGlory (#416) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez így volt, amíg a samu nem lépte meg a kalibrálhagóságot. Addig hideg volt a fehérje és túlszaturáltak a színei, de ma már pár másodperc alatt kalibrálható és ez jó. Inkább én is ezt a lehetőséget hiányolom az LG-kből(meg még aki nem rakja bele).

hito
Egyetértek, ez már felesleges pörgés. Nekem élőben teljesen bejött a kijelzője, és mellette volt a G4/V10 is. Átlag user nem fogja észrevenni ezt a különbséget, és ők vannak többen.

locaLpatrioT
Bizony élőben érdemes megnézni, a képek nem adják vissza milyen is.

kakuk100
:DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#420) literati


literati
tag

Ma én is megnéztem a miskolci MM-ban. Sajna nem lehetett bekapcsolni, lemerült, hiába volt zsinóron, nem töltött. Formája nekem tetszett. Ott volt melette az s7 is. Na, az csalódás volt nekem. Ja, volt egy LGV10 is, az tetszett igazán, abban volt anyag, és minőség.

(#421) TTTotya


TTTotya
senior tag

Szemből még nem is néz ki rosszul, de hátulról... Szeretem az LG-t, de az UI-ből kírthatnák már azokat a nagy soft gombokat és cserélhetnék kisebbekre, modularitás sem tetszik (abszurdnak tűnik levinni a tengerpartra a kamerás bővítést a baromkodás rögzítéséhez, meg a hi-fi-s cuccot is, hogy heverészve jó minőségben hallgassam a zenét stb.)

Ja és király, hogy az LG feltalálta a kicsúsztatható akksit olyan 6 évvel a HTC után (Desire HD) :D

(#422) fairi válasza sixpak (#406) üzenetére


fairi
addikt

Minden kezdet nehéz. Mobilfotózás is viccként kezdte, mégis lassan egyik legfontosabb funkció egy okostelefonban. Most márt RAW is belekerült,ha van normális kijelző akkor meg is szerkesztheted, persze komolyabb dologhoz úgyis PC kell még.
Linkeltem a tesztoldalt (add phone opció) és meg lehet ott nézni meglepően sok gyártó tud kalibrált IPS kijelzőt használni.

(#423) fairi válasza hito (#400) üzenetére


fairi
addikt

"Gyönyörű a G5 kijelzője, csak úgy mint a piacon lévő mobil kijelzők 99%-a ebben a kategóriában."
emberi agy jobban szereti a természetellenes színeket akijelzőkön. egy jl jalibrált kijelző könnyen fakónak tűnhet,így erre jó adag szaturáció és már boldog is a vásárló,hogy milyen szép lett. Lg tudja mit csinál, de attól nem ördögtől való dolog betenni egy másik kijelzőmódot, sokan meg tudták már tenni.

"Megy itt a hisztéria a %-os eltérések között, azt a kutya nem használja ki, 1 azaz 1 user sem!"
Htc meg tudta tenni, iphone megteszi, samsung is képes már erre, sony pár modellje elég korrekt. Lg csinál egy jó kis kijelzőt, de simán szarik bele egy opcióba.

(#424) honda23 válasza literati (#420) üzenetére


honda23
aktív tag

Ugyanez volt Fehérváron is. Napok óta ott van, és nem jó töltő volt mellé rakva...

Ki szerettem volna próbálni, és nem csináltak semmit, MM mi más, szerencsétlen idióták.

A telefon ráadásul a sok hozzáértő kezek által össze volt barmolva már.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#425) Quqesz válasza honda23 (#424) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ém pl mikor kipróbálom ilyen helyen a telefonok kamera képességeit, mindég megtörlöm a lencsét. Van azon minden....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#426) Wucky


Wucky
senior tag

Iphone 6 S Plus vs LG G5 vs Galaxy S7

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#427) schawo válasza Wucky (#426) üzenetére


schawo
titán

Ezek vakok? Azt mondja nincs rajta élestés, közben agyon van élesítve (mindhárom).

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#428) Aryon87


Aryon87
félisten

Fekete/sotetszurke szinben mindjart jobban tetszik:
A modulok is jobban passzolnak szinben, foleg a B&O
[link]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#429) Wucky válasza schawo (#427) üzenetére


Wucky
senior tag

Így van. A legtöbb vidiben nem azt látod mint a valóságban. Simán lehúznak akármit.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#430) Szakiii


Szakiii
addikt

Na hát megnéztem tegnap élőben. Nem tetszik úgy se, mellette volt a v10 hát nem kicsit odaveri külsőben, egyszerűen olyan érzést kelt mellette mintha nem is egy kategória lenne (v10 javára). Persze ez csak külső, de ezeknél a telóknál már szerintem a külső egy igen fontos szempont mert órási különbségek már nincsenek köztük.

[ Szerkesztve ]

(#431) ferrari1 válasza Szakiii (#430) üzenetére


ferrari1
őstag

Igazat adok Neked! Nekem már többet ér egy igényes külső, mint a belső. Megint csak számomra a tartalom kis funkcióbeli és grafikai eltérésekkel egy kaptafa az összes droid. Tudom, optimalizálás és társai... nem mindegy! Akármelyiket vettem meg, belaktam, beállítottam és ugyanaz a kép nézett rám vissza márkától függetlenül. Viszont nem mindegy az, hogy milyen érzés kézben tartani és miként nézni rá. Mindenképp nekem is élőben kell látnom mielőtt döntök.

Az is furcsa kezd lenni, hogy a tesztekben egyre kevesebb szó esik ( ha egyáltalán szó esik róla ) a telefonálás közbeni két oldali hang minőségégről. Valahogy mostanában ez nem divat, vagy már mellék funkció ez a szolgáltatás? :F Akinek van már telefonja, mondhatna erről pár szót. Illetve a BT-on történő telefonálás közbeni hang minősége is érdekelne. Nem túl halk-e elsősorban? :R

[ Szerkesztve ]

(#432) safizoo


safizoo
tag

Szerintem akinek elég egy töltés egy nap a telefonján, vagy egész nap tudja tölteni (kocsi, iroda, stb.) az egy átlagos felhasználó.
Valószínűleg van mellette pc is, stb, nem a telefonon csinál mindent.
Szerintem ennek a tömegnek gyártják a tömegtelefont. Nekik elég, ha szép egy készülék, elég, ha csili vili és lehet vele villantani. A belső tudás is, az erő is csak a villantást szolgálja, hogy lássák mennyi pénzed van.
Ezeknek a tömegeknek, akik így használják a telefont, elég lenne egy 2 éves csúcsmodell is, mert azt a funkciót, amire használják, ellátná bármelyik. De, mivel az ciki, ezért megy a picsogás, hogy elég szép-e.
A g5 baromi ronda (hátulról). Viszont egy nem átlagos felhasználó, egy csúcs droidot kap olyan ficsörökkel, amiket az átlagos telók nem tudnak. Lehet hőzöngeni, meg nyafogni, de a csúcskategóriás készülék vevőinek 90%-a, vagy még több, nem azért vesz csúcskategóriát, mert kell neki a teljesítmény.
És mielőtt még elélvezünk a magunk prémium érzésétől. Ezek a csúcstermékek is összeségében mind tömegtermékek, 10 millió plusz darabszámmal. Ezekre esküt tenni elég felesleges.
Használom 2 év múlva kidobom. 10 év múlva, halvány emlékképem lesz, a kezdetleges okostelokrol. Emlékszem a Sony P800, milyen menő volt. Kis tré vacak, ma visszanézne, mindegyik.

(#433) Quqesz válasza Szakiii (#430) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ki is mondtad a lényeget:nem egy kategória. A G5 a G széria folytatása, míg a V10 egy magasabb kategória ami a Gpro volt. Kb G = S kategória és a V = Note kategória......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#434) ferrari1 válasza safizoo (#432) üzenetére


ferrari1
őstag

Igen, 2016-ban eléggé elterjedt az, hogy van az ember közelében egy PC akármilyen formában ;] Biztos van, bár én nehezen tudok olyan munkát elképzelni, amit kizárólag telefonon lehet végezni. Nekem eddig csak felső kategóriás telefonjaim voltak ( aki ismer tudja ezt ) és egyáltalán nem a "villantás" miatt. És igen, számomra fontos a "prémium érzet".

"hogy lássák mennyi pénzed van" Bizonyos kor alatt ( és ez sem mindenkinél, szerencsére ) ez szempont lehet. Egy mobil telefonnal kifejezni kinek, mennyi pénze van? Ez így badarság. Azért vannak kivételek, de azok nem "tömeg telefonok". Személy szerint eddig egy embernél láttam Vertu-t.

(#435) safizoo válasza Quqesz (#433) üzenetére


safizoo
tag

Így van a V10 magasabb kategória. Azt sem a funkció miatt veszed. Hanem, mert szép.

(#436) ferrari1 válasza safizoo (#435) üzenetére


ferrari1
őstag

Szerinted az emberek csak azért vesznek felső kategóriás telefont, mert szép?

(#437) safizoo válasza ferrari1 (#434) üzenetére


safizoo
tag

Mindenki lehet ilyen, aki nem irodában dolgozik.

"Egy mobil telefonnal kifejezni kinek, mennyi pénze van? Ez így badarság. Azért vannak kivételek, de azok nem "tömeg telefonok". Személy szerint eddig egy embernél láttam Vertu-t."
- az iphone pont erről szól, nem kell ehhez vertu. Az iphonet egy csomó csóresz veszi meg, pedig nem kell neki és meg sem engedhetné meg magának.

Ferrari1: igen. Egyértelmű.
Pl. Elég lenne bárkinek egy csúnya g5
Idáig erről szólt a picsogás

[ Szerkesztve ]

(#438) ferrari1 válasza safizoo (#437) üzenetére


ferrari1
őstag

Maradjunk a V10-nél. Tehát aki azt megveszi csak azért teszi mert szép? Még véletlenül sem a veszett jó DAC miatt? Véletlenül sem a nagyon jó kamera miatt? Egyszerűen csak azért, mert szép? Biztos vannak ilyen emberek is, de általánosságban ezt kijelenteni nem helyes.

Vagy az iPhone. Itt azt érzem, hogy a fiatalok (tizen évesek) körében státusz szimbólum. Erre írtam azt, hogy:
"Bizonyos kor alatt ( és ez sem mindenkinél, szerencsére ) ez szempont lehet"

Azt a telefont is lehet ám szeretni annak ellenére, hogy sok embernek nem tetszik bizonyos okok miatt. Nem csak a villantás miatt. Mindenkinek mások az igényei.

Sok ember leírja, hogy tetszik-e neki vagy sem. Nyugodtan megteheti, semmi gond nincs ezzel. Azzal viszont, hogy nulla felhasználói tapasztalattal leírja valaki azt, hogy sz@r egy készülék... Na azzal már gondok vannak számomra.

[ Szerkesztve ]

(#439) safizoo válasza ferrari1 (#438) üzenetére


safizoo
tag

Olvasd vissza a fórumot. a V10 szép g5 csúnya. Talán épp te írtad a DAC-ot.

Nem én állítom, hanem a fórum hozzászólói. Itt végig a hézagokról van szó, amikor a ficsörök jönnek, jön, hogy csúnya.
Top 10 telefonokról beszélünk. Mind jó, mert a gyártók el szeretnék adni őket és próbálják úgy alakítani, hogy legyen prémium érzeted, amiért több pénzt le tudnak szedni tőled, meg tőlem, meg mindenkiről.
2 évig mindegyikkel el van az ember, aztán veszünk valami jobbat és megint fikázhatunk egyet, hogy ez meg az miben jobb, vagy gyengébb. Aztán 4 év múlva a szeméttelepen végzi a prémium érzetünk.

(#440) TTTotya válasza ferrari1 (#438) üzenetére


TTTotya
senior tag

Nálam, pont a hozzászólásod első felében említett dolgok miatt bukik meg a modularitás értelme ebben a formában. Miért vennék/cserélgetnék toldalékokat a telefonon mikor van olyan készülék amelyben benne van a jó kamera, bivaly DAC alapból stb. ., meg jobban is néz ki, pláne, hogy nem kell mindenféle dudort+a külsejétől elütő extra cuccot ráaggatni. Jó a kamera vezérlős cucc nincsen másik telóban beépítve, de van pl. távirányító(sokkal olcsóbbam) amivel kiváltható. SZVSZ a modularitás a G5 esetében inkább hátrány.

A külsőre visszatérve viszont az emberek nagy többsége szerintem sem vesz meg egy telót csak azért, mert szép, az inkább a kisebbség... :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#441) DeathAdder válasza ferrari1 (#438) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bármennyire is hihetetlen az esetek döntő többségében ez a helyzet.
Sok ismerősöm vett samsungot meg almát csak azért mert szép, de tudom hogy csevegésen, és telefonáláson kívül nem használja semmire. Hiába kéri ki a véleményemet hogy milyet vegyen, végül úgy is azt fogja venni ami neki tetszik.. Olyan berögződések is vannak átlag felhasználói körökben pl, hogy "LG? Na hallani se akarok róla.." ahogy te mondod nulla felhasználói tapasztalattal.
Persze a gyártók is okosak némi innovációt mindig az emberek orra alá dörgölnek erről szól a tervezett elavulás, igen tanulságos.

Egyik se azt mondja hogy azért vettem S7-et mert az S6-től szebb képet csinál vagy jobb az üzemideje, ip védett, van benne sd slot.
Ez egy félig meddig szakmai, vagy legalábbis kütyübolondok fóruma, ami egyáltalán nem releváns mert csak egy nagyon kis rétegei vagyunk a felhasználóknak.

Itt mi másképp veszünk telefont, én is pl. tudatosan használok nexust, aztán elég sokakon láttam és voltak akik meg is jegyezték miután meglátták, és kézbe fogták, hogy "oszt most tényleg erre cserélted el azt a gyönyörű note4 -et?"

(#442) safizoo válasza TTTotya (#440) üzenetére


safizoo
tag

Te is tudod például hogy a csúcs droidok többet tudnak mint az iPhoneok, nem sebességben hanem funkcióban, de a rajongók el sem jutnak odáig, hogy ne iPhone-t vegyenek mert a többi nem szép, mert nem menő.
És még mondhatnék példát.

(#443) Quqesz válasza DeathAdder (#441) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Rokon kiscsajjal ballagás utáni banketten dumáltunk és nekem akkor a G2 volt meg, neki meg a szifon 4s. Ő hónapokig gyűjtötte a zsebpénzt, hogy vehessen, nekem sima ügy volt bérből.
-Nos kérdezi mim van
-mondom lg g2....
-ja az xar mert mindég elromlik....
-miiiiii?????? Soha nem látta a mai napig szerelő(asszony nyúzza)....
-mondom volt neked és személyes tapasztalat?
-ja nem, csak mondták neki a többiek....de a szifon az űber
Na most erre mit mondasz? Inkább hagytam ....és nincs ezzel egyedül,unokatesója dettó(szintén lány) csak az alma.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#444) DeathAdder válasza Quqesz (#443) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát igen, ilyenkor többet ér hallgatni, én is megtanultam már :D
Van amikor a szép szó nem ér semmit

(#445) Aryon87 válasza Quqesz (#443) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugyanez van nálam is, pár ismerősöm simán lehurrogja a G4-et, míg nekik 6 meg 6s van. Világ legjobb telefonja szerintük. Amit használnak: skype, viber, facebook és telefonálás. Puff.
Nem tini korosztály, 30, 30+ fölöttiek.
Én kb vagy 10 dolgot használok mikor milyen intenzitással. na most ugyanezt sztem a iphos nálam nem bírná, simán lefullasztanám percek alatt. ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#446) Quqesz válasza DeathAdder (#444) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az én koromban már megtanulta az ember kinek érdemes tanácsot adni és kinek falrahányt borsó....:)) az utcánkban még egy pali van akinek G4 a telója velem párhuzamosan(G2 esetében dettó), és fura mi ketten értünk vmit a tecnikai dolgokhoz......aki meg segítséget kér az meg szifonozik.....:D

Safizoo
Nálam a szifonos srác mikor a G2 volt azt mondta: milyen szép és kecses az I5S és az én telefonom már egy tv....mikor megjelent a i6-os széria első kérdésem: Na megvetted a tv-det? :D
Az meg hogy a szifon szép-e? Nos a 6-os szériától nekem hányinger, pedig párszor megnéztem az MM-ben, de hát a kenyérmorzsák csak elindultak felfele....:)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#447) safizoo válasza DeathAdder (#444) üzenetére


safizoo
tag

Barátom ugyanez. Megvettem tavaly a g4-et 150 ért. Mondja, milyen nagy, mondom, kisebb mint a 6s+,(ő azt akart venni). Nemhiszi, megnézi az adatokat, tényleg. Válasz. De szebb! . Aztán később összehasonlítottuk a kamera rezgés csillapítását, nem hitt a szemének, hogy egy ilyen "olcsó" telefonban ilyen profi cucc van.
De szebb az iPhone. Köszi.

(#448) ferrari1


ferrari1
őstag

Akkor csak nekem van szerencsém, hogy nem kell erről a témáról az ismeretségi körömben bokszolnom? :D Ez akkor megmagyarázza a "szép és kész" kérdését is :)

(#449) Quqesz válasza ferrari1 (#448) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ne bánd....néha Don Quijote-nak érzi magát az ember....oszt inkább hagyja....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#450) sixpak válasza Quqesz (#446) üzenetére


sixpak
nagyúr

Pénteken találkoztam néhány régi haverral egy reggelizőben, nézegettünk régi képeket, videókat a telefonjainkon...
Kérdi a srác: ez milyen telefon?
Egy LG V10 - mondom neki.
Aha nem rossz, de neki nem kéne mert ezek mindig lefagynak. :Y
Hát, nem jellemző, válaszoltam...nézegette még egy darabig, abban maradtunk, hogy ha igazat beszélek és tényleg nem fagy le, akkor sem kéne neki, mert soha nem tanulná meg a használatát...
...valóban egyetem kell hozzá és itt zártam a témát.
Mind a három ismerősnél ájfón volt, az egyiknél a legújabb...kicsit megnyomogattam, vicc az a telefon.
Kinek gyártják ezeket??...óvodásoknak?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.