Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Vikooo válasza fornettisuti (#12721) üzenetére


Vikooo
addikt

Itt: http://devtester.ro/projects/lg-firmwares/

(#12752) Sn00k


Sn00k
veterán

Nektek a wifi beallitasokon belul ez be van kapcsolva? Wifi kereses engedelyezese, google hlyszolgaltatasok....

3njoy the Lif3

(#12753) Vikooo


Vikooo
addikt

LG Bridge felajánlotta a 6.0 frissítést, Telenoros telefon. ;)

(#12754) Stauffenberg válasza andreas49 (#12749) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Személyesen vittem az LG-hez a Váci útra.

(#12755) Peter.70 válasza Stauffenberg (#12754) üzenetére


Peter.70
őstag

Szerintem inkább az van, hogy tényleg nincs alkatrész még, mármint telekomos

Bár ha azt vesszük már nem olyan új ez a készülék, már fél éves

[ Szerkesztve ]

(#12756) Vikooo válasza Stauffenberg (#12754) üzenetére


Vikooo
addikt

Sajnos onnan is elvihetik a vesztőhelyre ha sok a meló :(

(#12757) fuge15


fuge15
csendes tag

Sziasztok!

Nekem valamiért nem akarja frissíteni a Bridge, azt írja hogy naprakész. Szerintetek azért lehet mert kifüggetlenítettem a telefont? Telekomba vettem még anno egyébként. Vagy más is tapasztalt már ilyet?
Üdv!

LG G4 Black Leather

(#12758) FerNandor válasza andreas49 (#12750) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi, akkor megnyugodtam :)

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#12759) MartOOn válasza Taci (#12745) üzenetére


MartOOn
addikt

ez ugy nez ki mint egy kb 6 eves szutty... remelem inkabb a V10 iranyaba mennek el. nekem a masodlagos kijelzo nem kell. de fingerprint scanner johet meg a haz is tetszik. es max 5,5".

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#12760) zombinyul válasza Vikooo (#12753) üzenetére


zombinyul
addikt

Nagyon gondolkodok rajta, hogy ha mar szabadnapos vagyok, felteszem en is. Csak a laptop full tele van, lusta vagyok kigyomlalni. :D Pedig mar nagyon kivancsi vagyok.
Eleg analfabeta vagyok az ilyen "mokolasokhoz". Lenyegebe annyi az "eljaras", hogy letoltom a Bridge nevu progit, es frissitek? Vagy van valami mas tennivalo is? Mennyi szabad helynek kell lennie a laptopon?
Es akkor jol szurtem le, ez a teljesen hivatalos LG 6 0, igaz?

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12761) fornettisuti válasza Taci (#12745) üzenetére


fornettisuti
veterán

ez a lg zero aka. classic, kozepkategoria felsokategorias arral. a g szeria mas.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12762) zack


zack
nagyúr

Root-ról van infó 6.0-ra?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12763) Vikooo válasza zombinyul (#12760) üzenetére


Vikooo
addikt

Ez nem mokolas, ez az LG gyari programja, hajra!

(#12764) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

Sziasztok!

Hogy lehet frissíteni az új androidra?

Letöltöttem az lg bridge-et de az azt mondja, a frissítésnél, hogy a legfrissebb verzió van fent pedig nem igazán...

[ Szerkesztve ]

(#12765) zombinyul válasza Vikooo (#12763) üzenetére


zombinyul
addikt

Akkor ha jol sejtem letoltomba progit, rakeresek frissitesekre, es ha megvan, frissitem.
Ez jo. Viszont mennyi hely kell hozza? Mar csak az a lenyeges kerdes maradt. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12766) Peter.70


Peter.70
őstag

Telenornál 157 feltöltő kártyával :C

(#12767) drmotto válasza Peter.70 (#12755) üzenetére


drmotto
őstag

Nincs olyan hogy telekomos alaplap, ne beszéljetek már ilyen marhaságokat...

Stauffenberg:
Tuti hogy ott van, ha a Váci útiak csinálják, akkor pár óra, max 1 nap. Amikor ott voltam a G2-vel, akkor épp pont egy ilyen reklamáció volt, hogy 3 hete volt a Telemaxnál, és írták a panaszkönyvet.

(#12768) kisJack válasza sziro74 (#12739) üzenetére


kisJack
aktív tag

Jól hangzik, köszönöm! Gar. papír is rendben van? Érdemes telefonon egyeztetni előtte, vagy csak kosárba vele, oszt' jóvan?

(#12769) Peter.70 válasza drmotto (#12767) üzenetére


Peter.70
őstag

Én mindent elhiszek:) De akkor hogy oldják meg csere után, hogy hálózat függő legyen? Kíváncsi vagyok:)

(#12770) drmotto válasza Peter.70 (#12769) üzenetére


drmotto
őstag

Meg fogsz lepődni Visszateszik a SIM lock-ot. Miért, szerinted amikor feloldják, akkor alaplapot cserélnek?

(#12771) Morris


Morris
veterán

Sikerült a 6+ órás kijelző idő. Használati mód ua mint eddig.

(#12772) zombinyul


zombinyul
addikt

En meg feladom szerintem... Ez a rohadt laptop olyan lassu, hogy nekem ehhez nincs turelmem. Elobb torom kette ezt a nyomorult hulladekot. :D Eleve az LG oldalat kb. 5 perc alatt toltotte be. Nem szorakozok vele tovabb.
(Meg az LG oldalan a tamogatasnal csak az OTA van meg, a Bridge nincs sehol)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12773) FerNandor válasza Morris (#12771) üzenetére


FerNandor
őstag

És ez milyen használat?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#12774) ßrainiac válasza Morris (#12771) üzenetére


ßrainiac
addikt

Fogadjunk hogy a Paszta is elmegy 3 liter nyallal ;]

(#12775) Quqesz válasza Peter.70 (#12755) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez marhaság! Nincsen külön vodás,tkomos meg telenoros alaplap! A sim lock egy szoftver kód, amit egy kóddal ki lehet ütni/kikódolni! Az összefoglalóban ott a sim ellenőrzés menüje,ott kér egy pin-t(nem az amit a sim-hez kapsz!) és ha megvan akkor beütik és kész,független.

fuge15
Attól,hogy ki lett függetlenítve a romod tmobilos maradt! Amíg nem raksz fel egy free romot,addig az is marad! A tmobil pedig még nem adta ki a frissítést.

Taci
Ez lg classic,ami nem egy kategória(kb G4c)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12776) zombinyul


zombinyul
addikt

Biztonsagi mentest mindenkepp kell csinalni? Lejott a Bridge, talalt is frisebb szoftvert. Csak megint helyet kell felszabaditani a laptopon, hogy tudja egyaltalan telepiteni.
Ha nem csinalok biztonsagi mentest, lehet barmi baj?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12777) Quqesz válasza zombinyul (#12776) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha nem csinálsz biztonsági mentést, akkor szűzen raksz fel mindent. Ha nincsenek játékadatok,amit le akarsz menteni én a gyalulást ajánlom és mindent újra(többit le tudod tölteni/szinkronizálni). Amúgy a bridge frissítés miatt nem veszik el semmi a telóról....amúgy a 6.0 kb 1.58gb

Zlcsi
Tmobilos a telód(onnan vetted)? Nem minden régióra jött ki még amúgy,tehát előfordulhat.

SnOOk
Azzal az agps-t hagyod bekapcsolva,még ha a gps kapcsoló off állásban van akkor is!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12778) Morris válasza FerNandor (#12773) üzenetére


Morris
veterán

Wifi vagy mobilnet folyamatosan. Facebook, netezés, telefonálás. Nem vagyok egy hardcore júzer, így számomra tökéletes az akkuidő.

Brainac: áhh. A passatost nem tudom 5 alá vinni. Követeli, hogy nyomjam ki a szemét! :D

(#12779) discrate válasza DaDa (#12709) üzenetére


discrate
aktív tag

próbáltam az aksi kivételt is, a rendszert nem gyalultam, megmaradt minden app a bridge frissítés után.
most mérgemben letöröltöm róla a rádió app-ot, gondoltam, hogy gyári és
- vagy nem is lehet
- vagy újra felrakja majd magától, ha érzékeli, hogy törölve van
hát nem :D

szóval hogyan tudom újra installálni?

(#12780) ßrainiac válasza Morris (#12778) üzenetére


ßrainiac
addikt

Remeljuk, a kovetkezo tulaj ezt nem olvassa :))

(#12781) zombinyul


zombinyul
addikt

No, mindenfele illeszto fost telepitettem, eddig kb. 2x. Felszabaditottam elegendo helyet (4 gigat kert, 8-at kapott), egyszeruen minden megvan, megis a frissites inditasa menupont szurke, es sehol nem tudok tovabb haladni... Van valakinek otlete, mit csinalok rosszul? Mar komolyan kezd kiidegelni. :(((

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12782) htc07 válasza zombinyul (#12781) üzenetére


htc07
addikt

Keríts egy használható számítógépet kölcsönbe, töltsd le a kdz fájlt és flasheld fel.

Nem tudom mit kell ezen túlmisztifikálni. :DDD

(#12783) zombinyul válasza htc07 (#12782) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem tufok masikat szerezni. De hogy a gyari LG alkalmazas ekkora hulladek legyen... Latja a frissitest, de nem lehet feltenni. Szanalmas, komolyan. Hagyom a francba, nem szenvedek orakig. Marad ez a tragya 5.1-en es el van intezve.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12784) mivan80


mivan80
aktív tag

Úgy néz ki, hogy az én független edigitalos telómra is kijött ma a frissítés, a Bridge-n keresztül.

Épp most települ.

Viszont még a telepítés előtt szerettem volna összehozni a telót a Bridge-ben lévő LG AirDrive-val, de nem sikerült. Nem tud csatlakozni.
A siker érdekében a telefonon is el kell indítani valami progit?

(#12785) zombinyul


zombinyul
addikt

Na, elindult a frissites, erre megallt, mondvan tul alacsony az akksi toltottseg. A laptop fel van toltve, tolton is log, a telefon 95%-on all. Komolyan, mindenki ennyit szivott a frissitessel? 95% mire nem eleg?

Szerk.: a letezo osszes helyen inaktivva valt a frissites lehetosege. Irja hogy van frissebb sw, fe nem engedi feltenni. Mit tudok meg ezzel csinalni szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12786) Quqesz válasza zombinyul (#12785) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én a helyedben újraindítanám a gépet és utána kezdeném a frissítést. Mire írta ki az akkut gép v teló? Nekem simán lement,csak a netem volt lassú,ezért átkapcsoltam egy másikra.

Más
Olvastam a faszbúkon egy apple segnyalásos részt és most ugrott be,hogy menniyre dícsérték a szarfi készítésnél a világító kijelzőt...szóval nálunk is megvan,csak a képernyőn marad egy kis rész,ahol látod magadat(nem úgy mint a szifonnál),csak be kell kapcsol i a vakut az elülső kameránál(szóval megint a spanyolviasz esete)...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12787) zombinyul válasza Quqesz (#12786) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem tudom mire irta ki konkretan, csak annyit irt hogy tul alacsony a toltottseg. Pedig laptop maxon, telefon meg 95%. A hajam tepem eskuszom. :D :W

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12788) Quqesz válasza zombinyul (#12787) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A laptopból húzd ki az aksit,csak a táp legyen bedugva. Ha nem segít indítsd újra a telefont,hátha...elvileg simán le kellene futnia(asus tabon 15% aksitól lement az ota frissítés), azt próbád meg,ha egy másik usb-be dugod a laptopon, mi a helyzet.
Az lg oldaláról a drivert feltetted?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12789) zombinyul válasza Quqesz (#12788) üzenetére


zombinyul
addikt

Most epp ujrainditom a laptopot. Utana ujrainditom a telefont, atdugom mashova. Aztan kiveszem az akksit, es csak taprol nyomom. Koszi a segitseget.
Eloszor siman telepiteni akarta a frissitest, de nem volt eleg hely... Hat most van, de van minden mas problema. Masfel oraja szorakozok vele.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12790) zombinyul válasza Quqesz (#12788) üzenetére


zombinyul
addikt

Na, igy hogy mindent vegigprobaltam se engedi a frissitest. Egyszeruen el van szurkulve, inaktiv az opcio. Ha meg ramegyek a "manualis" frissitesre (valami frissitesi hiba kikuszobolese vagy mi), ahol az elobb elindult (ahova imei szamot, tipusszamot, ilyesmit kell beirni) nem tortenik semmi. Azthiszem nekem ennyi volt a 6-os droidos palyafutas, meg is untam. Nekem erre nincs idom. Aki meg a Bridge nevu hulladekot irta, haaat... Tehet egy szivesseget. :K

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12791) babhun válasza zombinyul (#12790) üzenetére


babhun
aktív tag

Én is a Bridge-el frissítettem minden gond nélkül és gondolom sokan mások is, szerintem a hiba nálad áll fenn, nem az Lg szoftverében!

(#12792) mivan80 válasza babhun (#12791) üzenetére


mivan80
aktív tag

Szerintem is...
Nálam is sikeresen lefutott a frissítés. :))

(#12793) Quqesz válasza zombinyul (#12790) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát most nem akarlak elkeseríteni,de a te telódra még nem jött meg a frissítés......ezért nem tudod felfrissíteni. Ha belépsz a bridge-be,akkor a felső fülön elmész a szoftfrissítésre és az ablakban lesz egy gomb,hogy szoftverfrissítés(jobb alul meg a hiba elhárítás). Ha nem tudsz rányomni(tehát szürke marad nem lesz piros), akkor neked még nem elérhető. Ha elérhető kipirosodik az egértől a gomb és utána feldobja a kovi ablakban a verziót,amit rá tudsz tenni,majd alatta egy start és egy mégse gomb. A hibaelhárítás is ezért nem tudta megcsinálni. Szóval várj és indőnként ellenőrízd,jó lesz az hidd el. A program nem rossz...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12794) zombinyul válasza Quqesz (#12793) üzenetére


zombinyul
addikt

No, most mar megy a letoltes. 43%-on van a cucc, remelem lejon, es telepul. Drukkoljatok. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12795) zombinyul


zombinyul
addikt

Na végre. Ezért szenvedek már mióta. :D
(Sry a képminőségért, tablettal lőttem. :) )

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12796) Aryon87 válasza zombinyul (#12795) üzenetére


Aryon87
félisten

:D Jó hogy segítettem :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12797) zombinyul válasza Aryon87 (#12796) üzenetére


zombinyul
addikt

Naja. :R :DD

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12798) Quqesz válasza zombinyul (#12795) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Király! Mi volt a gond? Azért én ajánlanék egy gyári visszát utána, és ha tudsz újra rakj fel mindent szűzen(ne backup-ból).......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12799) zombinyul válasza Quqesz (#12798) üzenetére


zombinyul
addikt

Meg Backupot se csinaltam. :D Minden csak ahogy volt rajta maradt.
V10a-eur-XX verzio. Elvileg van B is, de OTA-n nem talal frissitest. Ugye nem lett annyi az OTA-n erkezo frissiteseknek?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#12800) Aryon87 válasza zombinyul (#12799) üzenetére


Aryon87
félisten

V10A? Az még Lolli :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.