Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) duvi válasza ABal (#2750) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is vagyok, csak nem tudom a megoldást :(

(#2752) s4tch válasza ABal (#2746) üzenetére


s4tch
veterán

Anyós J5-jében sincs ilyen beállítás.

Ha android és időzített viselkedés, akkor Tasker. Már régen nem használtam, de szerintem tud ilyesmit is.

(#2753) ABal válasza s4tch (#2752) üzenetére


ABal
őstag

Akkor ez ennyi. Ezek szerint még várhatnak rám meglepetések.
Köszi!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2754) Aryes válasza ABal (#2753) üzenetére


Aryes
nagyúr

Amennyire innovatív volt a Samsung az első pár évben (persze most az Android megjelenése utáni időkre gondolok), most annyira le van maradva (miui, emui stb. rendszerekhez képest).
Mondjuk nem egy Huawei-es kollégám akarta már tudni, hogy hogy lehet az ő telefonjukon is olyan always on display, mint az enyémen... ;]

[ Szerkesztve ]

(#2755) ABal válasza Aryes (#2754) üzenetére


ABal
őstag

Azt látom, hogy szelidült a kinézet, de ezek szerint van még tennivaló a személyre szabhatóság terén. A OnePlus ebben híresen jó, és ehhez szoktam hozzá.

Hogy dícsérjek is, néztem egy Agymenőket a próba kedvéért. és mind a kép, mind a hang nagyon jó.
Az alkalmazások is gyorsabban töltődnek le és települnek, mint a telefonomon. Pörög, nem akad.

Az üvegszendvics konstrukció viszont nem a kedvencem. Már úton van a tok.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2756) Aryes válasza ABal (#2755) üzenetére


Aryes
nagyúr

Két hétig, mire megjött rá a tok, nekem is minden bajom volt az üveg hátlap+fém keret kiviteltől. :) Meg utálom, hogy olyan vékony, mert nem lehet az oldalánál fogva biztonságosan megfogni, mindenhogy csúszik. Cserébe viszont pont jó lett a vastagsága - tokban.

(#2757) ABal


ABal
őstag

Tudom, még nincs este, de akkor mással leszek elfoglalva, ezért már most hadd ragadjam meg az alkalmat, hogy,

Boldog Karácsonyt kívánjak Minden Zseblakónak!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2758) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Boldog karácsonyt mindenkinek!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2759) consono


consono
nagyúr

Kellemes ünnepeket!

"In God we trust. All others must bring data"

(#2760) duvi


duvi
nagyúr

Én is Békés Boldog Karácsonyt kívánok az összes zseblakónak!🎄👼 🎁 🎊

(#2761) Aryes


Aryes
nagyúr

Boldog karácsonyt mindenkinek! :)

(#2762) TomWexX


TomWexX
addikt

Boldog karit srácok! ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2763) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Boldog Új Évet Mindenkinek!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2764) Aryes


Aryes
nagyúr

(#2765) consono válasza Aryes (#2764) üzenetére


consono
nagyúr

:D

B.Ú.É.K. mindenkinek!

"In God we trust. All others must bring data"

(#2766) duvi


duvi
nagyúr

Egy újabb év... Már megint öregedtünk egy kicsit :) Minden zseblakónak Boldog Új Esztendőt Kívánok!

(#2767) TomWexX


TomWexX
addikt

Boldog Új évet kívánok erőben, egészségben, gazdagságban szeretetben, megértésben, és soha ne feledjétek ezt a régi jó kínai közmondást:

朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰 絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫bn 楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻敬瑦
捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩E汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻 獩汰祡戺潬正瀻 獯瑩潩敲慬楴敶执獧 搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵潣潬昣 昸昸慢正牧畯 摮椭慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮 牡氬晥 ⁴潴敬瑦戠瑯潴牦浯潴捥捥捥戻捡杫 潲猠汯摩搻獩汰祡 戺潬正潭潢摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲 楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫楬敮牡 札慲楤湥潴昣昸昸攣散散戻捡杫潲 湵浩条洭穯氭湩慥牧 摡敩瑮琨灯捥捥捥 慢正牧畯摮椭慭敧 獭氭湩慥牧摡敩瑮琨灯 捥捥捥慢正牧畯摮椭慭敧楬敮牡 札散散汩整 牰杯摩慭敧牔湡晳牯楍牣 獯景牧摡敩瑮猨慴 瑲潃潬卲牴昣昸昸摮潃潬卲牴攣散散 潢摲牥 硰猠汯摩搻獩汰祡戺潬正潭潢 摲牥爭摡畩 瀲漭戭牯敤慲楤獵硰敷止瑩戭牯敤慲楤獵 硰戻牯敤慲楤獵硰执獧搴摻獩汰祡戺潬 正瀻 獯瑩潩敲 慬楴敶执獧搴筮楤灳慬湩楬敮戭潬 正漻敶晲潬朣楢琴执b 执瑩浻牡楧硰执执獧 浻 牡楧敬瑦瀰絸朣杢执獧

Ennél a résznél majdnem elsírtam magamat , ahol azt mondja , hogy: 汦睯攺 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执
De szép! BÚÉK!!!!!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2768) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nos, ki van már ébren?

Mi reggel 7-kor keltünk.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2769) ABal


ABal
őstag

Én már ébren vagyok!

Boldog Új Évet, emberek!

Sajnos, pont ezt a dialektust nem ismerem, ezért nem értettem maradéktalanul a kinai közmondást, :) de azért köszi.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2770) duvi válasza leslieke (#2768) üzenetére


duvi
nagyúr

Hajnal 10-kor már kipattantam az ágyból :D

(#2771) ABal


ABal
őstag

Jön az újabb őrület, a por(t)mentesítés. Látott már valamelyikőtök piezoelektromos hangeszközt működés közben?

Ez a fajta hangkeltés vajon ugyanolyan hangos tud lenni, mint egy hagyományos hangszóró?
Hozzá se lövök a témához. :F

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2772) duvi válasza ABal (#2771) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez teljesen kimaradt az életemből. Nem is hallottam róla :( Milyen kütyü ez és mire való?

(#2773) leslieke válasza duvi (#2772) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szintén most hallom róla először.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2774) Aryes válasza ABal (#2771) üzenetére


Aryes
nagyúr

Persze, volt zenélő órám. :DDD

(#2775) consono válasza Aryes (#2774) üzenetére


consono
nagyúr

Megelőztél, pont ezt akartam írni :) A jó öreg 7 zenés Casio...

"In God we trust. All others must bring data"

(#2776) leslieke válasza Aryes (#2774) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem nem volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2777) duvi válasza consono (#2775) üzenetére


duvi
nagyúr

Így már értem. Hét zenés, számológépes Casio pipa :K

(#2778) ABal


ABal
őstag

Csak azért kérdezem, mert ha a telefonok ebbe az irányba mennek el, akkor jó lenne tudni, hogy milyen minőséget várhatunk el. Ha ez egy Casio óra zenei képességeit jelenti, akkor én még maradnék a hangszórónyílás mellett.
Ja, az egész a Meizu meg a Vivo "lezárt" telefon-koncepciói kapcsán merült fel bennem. A beszélgetés hangátviteléhez nyilván elegendő, de mi lesz a csengőhangokkal?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2779) consono válasza ABal (#2778) üzenetére


consono
nagyúr

A csengőhangok túl vannak értékelve :) Nekem évek óta fixen rezgés+óra/karperec van, meg is lepődtem mikor a múltkor véletlenül csörgött a telefonom :DD

"In God we trust. All others must bring data"

(#2780) Aryes válasza ABal (#2778) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem hiszem, hogy aggódnod kéne emiatt. Lehet abból is jó minőségű hangot kihozni.

(#2781) ABal válasza consono (#2779) üzenetére


ABal
őstag

Ez már egy lépés a fejbe épített chipen fogadott hívások felé. :)

Ha holnap kéne telefont vennetek, mi lenne az?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2782) leslieke válasza ABal (#2781) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

iPhone lenne, valamelyik a mostani 3 közül. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2783) duvi válasza ABal (#2781) üzenetére


duvi
nagyúr

Nekem maximális bejött a Galaxy sorozat. Tuti az új S10-et venném :K

(#2784) s4tch válasza ABal (#2781) üzenetére


s4tch
veterán

Fogalmam sincs, talán Pixel 3, ha pénz nem számít. Viszont számít, ezért hónapok óta szarakodok a döntéssel.

Egyébként a OnePlus 6T is elég kerek csomag.

(#2785) ABal válasza leslieke (#2782) üzenetére


ABal
őstag

Az Apple háza tájáról érkező apokaliptikus hírek miatt talán el is csíphetsz valami leárazást erre mifelénk is.

Duvi: Én is kíváncsian várom az új szériát, de biztos, hogy nem közülük kerül majd ki az utód.

s4tch: "...hónapok óta szarakodok a döntéssel." Ugyanez van nálam is, bár annyi a különbség, hogy a tavaly akksicsere miatt nem volt annyira sürgős. Most viszont már három főverzióval vagyok lemaradva, és az üzemidő is megint csökken, lépnem kell.
Az ultraszélső notch ellenességem miatt minden kiesik, ami nem teljes kijelzős, ezért most nem lesz akkora a merítés. Viszont azt már most tudom, hogy bármit is választok, kompromisszumot kell kötnöm.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2786) consono válasza ABal (#2781) üzenetére


consono
nagyúr

Én is újra iPhone-t vennék, ha a pénz nem számítana :) De majd augusztusban úgy is ad a cég... Ha saját zsebre menne, akkor valami középkategóriás Xiaomit, valószínűleg. Látom a fiam A1-én, hogy fillérekért mindent tud, ráadásul a hardver minőségével is minden rendben van.

"In God we trust. All others must bring data"

(#2787) Aryes válasza ABal (#2781) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egy használt A3(7)-et. :DDD
Remélem, hogy mire ez a telefon tönkremegy, lesz a Samsung kínálatában hasonló készülék, különben nagy gondban leszek. :Y

(#2788) s4tch válasza ABal (#2785) üzenetére


s4tch
veterán

Notch nélküli klassz telefonok:
- Mate 10 Pro
- LG V30
- Meizu 16 és 16th
- S9/S9+
- Pixel 3
- HTC U12+

Ezeket ilyen-olyan fenntartások mellett megvenném én is. Az első kettő már nem mai gyerek, de az LG mögött áll az xda népe.

(#2789) leslieke válasza ABal (#2785) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már megvan az XR. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2790) ABal válasza leslieke (#2789) üzenetére


ABal
őstag

leslieke! Az sajnos nem lesz elég! Ebben az évben minden iPhone tulajnak vennie kell még egy készüléket, különben csődbe megy az Apple, és a szerencsétlen androidos gyártóknak saját kútfőből kell kitalálniuk, hogy mi legyen a következő trend. :P

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2791) leslieke válasza ABal (#2790) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

Nem tervezem lecserélni idén, és másik sem kell, mert a 7 az asszonyé lett, a gyerek meg még kicsi ehhez.
Majd megoldják ezt valahogy az én pénzem nélkül is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2792) s4tch


s4tch
veterán

Pixel 2 XL-ről beszéljen le valaki. Kezdem én: nagy, csak 4 GB RAM, nincs jack, nem mai csirke. Egyéb? :)

(#2793) duvi válasza s4tch (#2792) üzenetére


duvi
nagyúr

Mennyiért nem vennéd? A kamerája a legjobbak közé tartozik :)

(#2794) ABal válasza s4tch (#2792) üzenetére


ABal
őstag

Ha áthajtasz rajta, valószínűleg széttörik. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#2795) TomWexX


TomWexX
addikt

Nekem ha pénz nem számítana akkor Mate20 pro-t vennék, az se érdekel ha széles notch van rajta. :)
Egyébként én is bajban vagyok, egyelőre még jó az Op3, de idén azért már le kéne cserélni, de fogalmam sincs mire.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2796) Aryes válasza s4tch (#2792) üzenetére


Aryes
nagyúr

- Túl nagy.
- Kétszer többe kerül, mint amennyit én hajlandó vagyok egy mobiltelefonért kifizetni.
- Nincs rajta notch. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2797) s4tch válasza duvi (#2793) üzenetére


s4tch
veterán

Német amazonon ~450 euróért lehet kapni áfával, de cégre venném, nettó áron (-20%). Egyébként jól érzed, elsősorban a kamera, illetve a tiszta droid élmény vonz benne.

(#2796) aryes: sajnos tényleg nem kicsi, ez taszít benne legjobban. Viszont az ára sokat ment le, most kb. Mi8 árban kapható.

(#2798) duvi válasza s4tch (#2797) üzenetére


duvi
nagyúr

A kijelző méret még okés, de a fizikai méretei miatt, nyáron már bajban leszel. Zsebben hordva már erősen megfeszülhet, ha leülsz/lehajolsz. Én ezért maradtam a sima S8-nál a + helyett. Már ez is necces és vigyáznom kell, ha farmer zsebben hordom (148,9 x 68,1 x 8 mm). A Pixel 2 XL 158x77x8 mm, amit már kötelező (öv)tokban hordani, ha nincs öltöny vagy hasonló nagyzsebes ruhadarab. Nálam ez önmagában is döntő érv a passzolásra (ahogy tettem is az S8+ esetében).

(#2799) consono válasza duvi (#2798) üzenetére


consono
nagyúr

Na, ez az ami miatt most iPhone-om van. A céges választható készülékek közül csak ez volt zseb barát méretű. Sőt, bevallom, ha nem olvastam volna sokat a az iPhone SE leválló kijelzőjéről, akkor azt választottam volna a még kompaktabb méret miatt. Tartalom fogyasztásra nyilván nem ideális, de minden másra tökéletes :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#2800) ABal


ABal
őstag

Én vagyok az ellenpélda, mert én jelenleg 6-6,5 között keresem az utódot.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.