Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Duplán tárgytalan, de azért csak eljöttek meglátogatni. :))

(#2) buherton


buherton
őstag

Lukra futott a NAVa. Muhahahaha. ;]

Bontott dolgokkal nagyon óvatosan. Nem egy helyen szivták meg a tulajok azzal, hogy olcsó Jánoskodnak és bontott építőelemet is beépítettek a házban. Igen ám de ezek az elemek házi könnyező gombával voltak fertőződve, amit lehetetlen kiírtani csakis bontással.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3) Lenry válasza buherton (#2) üzenetére


Lenry
félisten

a ház fából lesz, oda biztos nem kerül felhasználásra a tégla, de majd melléképület, vagy mittomén

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) madgie


madgie
titán

Ó, hozzánk is kijött anno a NAV, hasonló levél után. Összevont szemöldökkel kérdezgette, hogy mi mennyi, majd rátért a mekkora is a ház kérdésre. Nem tudtam, trollkodni volt-e kedve, alap kocka tízszertízes, de nem húzgáltam a hatóság bajuszát ilyen keresztkérdésekkel, csak odaadtam neki az alaprajzot. Erre jött a háteznemúgyvan válasz, majd kipróbált méteres lépésekkel kiszámolta, szerinte mennyi :D

(#5) Lenry válasza madgie (#4) üzenetére


Lenry
félisten

és úgy mennyire jött ki a négyzetméter? :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Chaser válasza Lenry (#5) üzenetére


Chaser
titán

127nm2?
;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7) madgie válasza Lenry (#5) üzenetére


madgie
titán

Nem emlékszem már, visszafojtottam a röhögésem :D Asszem valami 67.

(#8) Vladi


Vladi
nagyúr

Nem keveslik. Ingatlan értékbecslés rutin eljárás. Ilyen. 99%-ban elfogadják, hogy jah annyiért vetted, ennyi az adód kész.

" nyolcvanas évekből itt ragadt gazdaboltba"
Csakis! A zobit meg ilyeneket felejtsed el. Normális szerszámot ott nem kapsz. Valami szakival az egyik ilyenből haverozz össze, hogy olyat adjon, ami tényleg jó. Igen, kell majd szerszám.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9) apezka


apezka
tag

Csak az építkezés vagy a teljes projekt állt le? Esetleg mégis csak előbb lesz esküvő? :)

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#10) Lenry válasza apezka (#9) üzenetére


Lenry
félisten

az építkezés maga a projekt :)
és igen, sajnos egyelőre anyagi okokból jegelődött a téma az idei évre, de jövőre remélhetőleg továbbhaladnak a dolgok.

ha lesz egy kis időm, akkor írok egy kis helyzetjelentést

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.