Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Szten Márs #73 üzenetére

    Okés, egy szörnyű stílus, egy másik szörnyű stílussal szemben. A címben is ez van.
    A gond szerintem az, hogy ti úgy fogjátok fel ezt, mint egy "bemutatkozást".
    Mert ha olyan szemszögből nézzük, hogy első bejegyzés, akkor igen, "bemutatkozás", de csak idézőjeles.
    Viszont ismerjük a hátteret. Csak egy régi felindulásból írt bejegyzés becopyzása volt. És, hopp ez volt az első.
    Az első bejegyzésem nekem is gázos volt. Főleg helyesírásilag. Kaptam is érte osztást rendesen. Utólag meg értelmetlen, összeszedetlen volt az egész... De hát ez van. Azt se bemutatkozásnak szántam. Mégis, az jön le róla, hogy sose jártam magyar nyelvtan órákra.
    Plusz voltak nekem is már itt elég indulatos bejegyzéseim, modit is hívtak rám. :) Van ez így.
    Ez nem bemutatkozás, csupán egy becopyzott régi hirtelen felindulás.

    Azok az emberkék, akikre te gondolsz, na ők se egy bejegyzés alapján lettek megítélve. Ha egyre gondolunk, akkor azoknak elég hosszú előzménye volt.

    Amúgy igen, a fenti helyzetet figyelembe véve sokan hasonlóképp reagáltak volna.
    A magas ló ott kezdődik, hogy egy vadidegen vesz fel msn-re minden nélkül. Aztán ott folytatódik, hogy nem veszi a lapot, hogy kopjon le. Továbbá ott üti ki a biztosítékot, amikor azt sem képes felfogni, hogy van pasija. Ergo megint csak kopjon le... De továbbra is erősködik egy férfi plázacica stílusában :)
    Persze, egy nő visszafoghatná magát, de ez az online dolog már mindenkit kicsit kötetlenebbé tesz eleve.

    Amúgymeg mi se mutatunk túl jó példát. Mint "régi" PH!-sok. Szerencsétlen azt látja meg legelőször, hogy a bejegyzéseket és annak íróit a legutolsó kis kvarkig darabokra szedjük...
    Mintha valami disszertációt elemeznénk :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés