Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) kezo0 válasza qqzs (#450) üzenetére


kezo0
addikt

Milyen eszközön? Okostévén? Hogyan...?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#452) torma99 válasza sultansmith (#448) üzenetére


torma99
aktív tag

Az appból nincs és nem is lesz egy ideig. Ha megnézed elég heterogén a feliratfelhozatal, sok helyen az angol mellett max egy felirat van a spanyol-német-francia trióból. Szóval a zéró méretű magyar piac egyhamar nem fogja kitermelni a feliratokat. Marad a custom.

(#453) qqzs


qqzs
őstag

uNoGS (Unofficial Netflix Online Global Search)
Van 68 lengyel nyelvű film de pl egy boszniai stb. Meglepően sok nyelven van elérhető szinkronos film. Magyar egyse

Eladó: GTS450

(#454) DjFlanker válasza qqzs (#453) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Lengyelország 4x nagyobb, 5x nagyobb jövedelmű piac, így valahol érthető. Viszont a legendásan szar alámondásos szinkronjukat pont nem irigylem :DD :))

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#455) Gabor970


Gabor970
addikt

nem is igényelném a szinkront egyáltalán, de lassan csepeghetnének a feliratos filmek. Egy próbát megérne részemről, de míg nincsenek, addig azt sem.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#456) zseko válasza qqzs (#453) üzenetére


zseko
veterán

Nem is hiányzik. Felirat legyen, bőven elég és sokkal kevesebb munka, idő, lehetne szórni dögivel. Igaz a felirat sem ér semmit, ha nincs tartalom...

HR24.hu

(#457) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Nálam inkább sokkal prózaibb oka lesz, ha lemondom. Mint ahogy tv-t nézni sincs időm és kedvem, az elmúlt 1-2 hétben ezt sem volt.

(#458) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Nekem megfelel az angol felirat is, viszont a kínálat jelenleg messze nem elég még.
Néhány saját gyártású sorozatukat nagyon szeretem, szívesen fizetnék nekik. De ilyen kevésért nem fogok. :((

(#459) Kasya


Kasya
nagyúr

Minap kicsit csodalkoztam a tartalom elerhetosegen.
A magyar Netflixen bejonnek a Star Trek uj filmek, az USA-ban nem. Bizonyos esetekben ugy tunik, a magyarok "elorebb" vannak :)

(#460) lugosi válasza Kasya (#459) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én annak drukkolok, hogy Ausztriában és Németországban pl. van Agymenők, az USA-ban nincs, hátha ehhez az európai régióhoz fogunk tartozni és nálunk is lesz. Sajnos most még nincs.
A nagyobbik baj, hogy nem látok semmit, ami kezdéskor ne lett volna fenn, és azóta került volna fel. Azaz nem vagyok benne biztos, hogy a kezdés óta egyáltalán bővült volna a magyar katalógus valamivel.

(#461) DjFlanker válasza lugosi (#460) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Bővült, ha nem is sokat, és nem is túl ismert/népszerű tartalmakkal, de szép lassan bővül. Vagyis akinek eddig "kevés" volt bármilyen okból a kínálat, annak még most is az, jogosan.

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#462) lugosi válasza DjFlanker (#461) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hol tudom lekérdezni, hogy mikkel bővült? Tehát hogy mik az új tartalmak?

(#463) Kasya


Kasya
nagyúr

Volt korabban (nem talalom hirtelen), ahol lehet latni mappa szinten es kategorizalva az elerheto filmeket. Tudja valaki a linket esetleg?

(#464) Sify válasza Kasya (#463) üzenetére


Sify
senior tag

http://unogs.com/countrydetail/

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#465) DjFlanker válasza lugosi (#462) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

http://www.sorozatjunkie.hu/2016/01/06/megerkezett-a-netflix/

Eme poszt alján a sorozatok vannak listázva és frissítve

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#466) moli.hu válasza lugosi (#460) üzenetére


moli.hu
őstag

Ugy lattam, a nyitas utan kerult fel peldaul ez, ez, ez, ez. Es most, amig neztem neked a listat, kozben talaltam meg ezt ujkent.

[ Szerkesztve ]

(#467) Sify


Sify
senior tag

Az első fecske:

[link]

Magyar szinkron!

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#468) szilasz007 válasza Sify (#467) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Őszintén.
Megvagyok
Lepve.
:)

(#469) lugosi válasza szilasz007 (#468) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is. Érdekes lesz fél év múlva hány szinkronos lesz vajon. Kíváncsi vagyok.

(#470) tDr1v3r válasza lugosi (#469) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hát, tippre szinte csak az lesz szinkronos amit ők fognak itthon forgalmazni...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#471) kezo0 válasza Sify (#467) üzenetére


kezo0
addikt

Elárulod (vagy bárki más, aki meg tudta nézni, mert már regisztrált), hogy mi az?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#472) moli.hu válasza kezo0 (#471) üzenetére


moli.hu
őstag

ime a link helyesen: the divide

(#473) kezo0 válasza moli.hu (#472) üzenetére


kezo0
addikt

Köszi szépen!

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#474) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Ha ilyen tempóban halad a tartalombővítés, évekig fog tartani, amíg lesz érdemi kínálat is. Van pár jó sorozat, fedeztem is fel egy olyat, ami tetszik, holott sose hallottam róla, de azért na, elég csak pár másodpercet nézegetni az USA kínálatot és máris fogja a fejét az ember.
Meg aztán ha bármikor eltűnhet egy jó, épp futó sorozat (lásd Doctor Who) még az USA-ból is, akkor a Netflix (és a Hulu) értelme kérdőjeleződik meg. Ha mindenki rákap és elkezd saját szolgáltatást indítani, 10 éven belül sorozatonként másikra kell regisztrálnunk.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#475) zseko válasza Rickazoid (#474) üzenetére


zseko
veterán

Nekem is ez a problémám vele. Nem magyar szinkron kell ide, hanem egyáltalán tartalom amit nézni lehet. Kenhetem a hajamra a szinkront ha kínálat meg nincs.
A másik felével is egyetértek, én is csak pislogtam mikor láttam, hogy ezt a sorozatot is kivezetik, meg ezt is, meg ezt is... Ha meg akarnád nézni, ugyanúgy rákényszerít a torrentre és más megoldásokra, mert máshogy nem tudsz hozzájutni.

HR24.hu

(#476) szabogabor10 válasza Rickazoid (#474) üzenetére


szabogabor10
veterán

"Ha mindenki rákap és elkezd saját szolgáltatást indítani, 10 éven belül sorozatonként másikra kell regisztrálnunk."

Ez már most is igaz, ha mindent akarsz látni, kell Netflix, Hulu, Amazon Prime, Starz, Showtime, HBO, NBC, CBS stb. előfizetés... És ez a legnagyobb probléma jelenleg. Kellene egy fő platform (Netflix), és oda minden kiadó minden tartalmát azonnal feltölti. Dehát ez örökre álom marad...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#477) zseko válasza szabogabor10 (#476) üzenetére


zseko
veterán

Igen, és hiába mondják hogy 'hisz csak 10€', ha összeszámolod az összeset ami 'csak 10 euró', máris elég jelentős összeget szórsz ki havonta.

HR24.hu

(#478) Strezi


Strezi
őstag

Ideje lemondani az ingyenes hónap után!

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#479) Wolverine válasza szabogabor10 (#476) üzenetére


Wolverine
félisten

Az sok sorozatforgalmazónak nem akkora üzlet, mintha a saját műsorait csak saját magánál teszi elérhetővé.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#480) szabogabor10 válasza Wolverine (#479) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tudom, de szívesem félrerakatnám velük az üzleti gondolkodást...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#481) GoZoL


GoZoL
senior tag

Elfelejtettem lemondani az előfizetést így ma reggel levonta a paypal a 10 €-t. van lehetőségem desputolni? Köszi!

(#482) szilasz007 válasza GoZoL (#481) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Őszintén, kevés eséllyel. Szerintem ezt a hónapot még bevállaltad.
Ha van egy élő élőfizetésed, akkor van egy élő előfizetésed.

Tranzakciót lehet reklamálni, de nulla esélyt adok ez esetben.

[ Szerkesztve ]

(#483) szabogabor10 válasza GoZoL (#481) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem inkább használd ki, hogy fizettél.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#484) moli.hu válasza GoZoL (#481) üzenetére


moli.hu
őstag

nem akarjuk atvinni a beszelgetest a kozponti topikba?

@FrostyBoy84 pontosan mikor fizettel elo, melyik nap, hany orakkor? emailt kaptal rola. Azert kerdem, mert nekem van meg nehany dolog a listamban, amit ledara'lne'k, es nem tudom, pontosan mikor deaktivalodik a hozzaferesem. A weboldalon nem egyertelmuek a szovegezesek, van ahol azt irja, hogy feb 7-ig bezarolag, van ahol azt, hogy feb 7-tol mar nem. (jan-8 05h CET regisztraltam) A livesupport sem volt egyertelmu.

(#485) kezo0 válasza moli.hu (#484) üzenetére


kezo0
addikt

Hát igazán szuper, hogy van egy "központi topik" is, ami a Netflix-szel foglalkozik, jó tudni... Mondjuk itt kb. 4x annyi hsz van, mint ott, szóval miért is az a "központi"? ;)
Na de most komolyan: engem érdekel ez a téma, szívesen követem, de az nem szerencsés, amikor több topikot kell ehhez párhuzamosan látogatni, szóval nem lenne rossz, ha sikerülne ezeket összevonni. Vajon ki tudja ezt megtenni?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#486) Strezi válasza moli.hu (#484) üzenetére


Strezi
őstag

Mondd le most és a próbahónap végéig így is működni fog. Nem annyira szarrágó cég ;)

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#487) moli.hu válasza kezo0 (#485) üzenetére


moli.hu
őstag

gondoltam ezert:
Fórumtémák témaindítás
Netflix 2016-01-06 21:11
[Re:] Végre: Magyarországra is megérkezett a Netflix 2016-01-07 08:01
[Re:] Kipróbáltuk a Netflixet 2016-01-07 11:43

Az osszevonasra a megoldas pedig az lett volna, ha mar a legelejen minden a cikk forumbejegyzesehez tartozo a cikkhez nem konkretan szolo kommenteket atiranyitottuk volna egy kozos helyre, persze ehhez fegyelem kell. Most kozosen mindenkinek rossz, mert biztos vannak koztunk szakemberek, akik csak vagy ezt vagy azt a topikot kovetik, pedig tudnanak segiteni a masik topikban is. Utolag osszevonni nem hiszem, hogy epp esszel megoldhato lenne, mert a prohardver motorja nem threadelt, ha az lenne, tok egyszeru lenne.

(#488) moli.hu válasza Strezi (#486) üzenetére


moli.hu
őstag

ezt a valaszt nem ertem. Mar regisztracio utan lemondtam, hisz a probahonap akkor is ervenyes. Viszont ettol nem tudom meg, hogy most hany oram van meg hatra, mennyi fer bele a mar konyvjelzozott filmek kozul, ezt kerdeztem a hozzaszolasban.

[ Szerkesztve ]

(#489) kezo0 válasza moli.hu (#487) üzenetére


kezo0
addikt

Összevonás alatt csak arra gondolok, hogy technikailag lezárni az egyik topikot, és a topikösszefoglalóban és/vagy egy utolsó hsz-ban mindenkit átirányítani a másikba.
Történt itt már ilyen, nagyságrenddel több kommentet tartalmazó topik(ok)kal is, itt meg még csak párszáz kommentnél tartunk, szóval minél előbb történne meg, annál kevésbé fájna...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#490) GoZoL válasza moli.hu (#484) üzenetére


GoZoL
senior tag

Február 3.-án kaptam e-mailt, hogy le fog járni 5.-én. Rendes volt mert 6.-án húzta le a pénzt. Én vagyok a hibás, kiment a fejemből.

(#491) Strezi válasza moli.hu (#488) üzenetére


Strezi
őstag

Miért írod hogy nem érted, ha mégis?? :F

Ha órára pontosan akarod, nézd meg mikor kaptad az emailt a regelésről... Ha már ennyire be kell osztani az időt :))

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#492) Viktor0610 válasza GoZoL (#490) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért nem mondtad le még az elején? :P
Csak mert a hónapot kihasználhattad volna úgy is. ;]

Samsung Galaxy A54

(#493) pászka


pászka
aktív tag

Nekem is az lenne a bajom hogy lemondanám de nem találom az opciót! Valaki elmondaná hol keressem?

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#494) Viktor0610 válasza pászka (#493) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Khm. :P

Én is írtam már a lemondás menetéről, de rajtam kívül is tuti sokszor szerepelt már ez az infó. :K

Samsung Galaxy A54

(#495) moli.hu válasza Strezi (#491) üzenetére


moli.hu
őstag

> """Ha órára pontosan akarod, nézd meg mikor kaptad az emailt a regelésről... Ha már ennyire be kell osztani az időt"""

ezt a valaszt nem ertem. Miert kellene megneznem most, hogy mikor kaptam emailt a regelesrol, ha azt egyszer mar megneztem, sot, le is irtam ide a forumba meghozza abban a hozzaszolasban, amire te magad valaszoltal is?

es ha meg meg is nezem, mit erek vele? Tudsz rola, hogy valahol le van irva, hogy a 30 nap az valojaban 720 ora, a 31 nap pedig 744 ora? Hiszen pont ez az az informacio, amit en ki akarok deriteni, mikor rakerdezek, hogy a kollega hanykor regisztralt, mert azt mar elarulta, hogy nagyjabol hanykor deaktivaltak volna (reggel) korulbelul.

(#496) pászka válasza Viktor0610 (#494) üzenetére


pászka
aktív tag

Köszönöm.

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#497) Strezi válasza moli.hu (#495) üzenetére


Strezi
őstag

1. Miért kell oftopicban beszélgetned? :F
2. Ki mondta hogy 30 vagy 31 nap?? Egy hónapról van szó, legtöbben ki tudják következtetni a regjük utáni hónap azonos napját gondolom. :P
3. Szánalmas, ha valaki egy segítő hozzászólásra féloldalas hozzászólásban válaszol és kioktatni igyekszik a segíteni igyekvőt, ha neki mégsem felel meg a válasz ;]

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#498) moli.hu válasza Strezi (#497) üzenetére


moli.hu
őstag

> """Miért kell oftopicban beszélgetned?"""

mert ez a beszelgetes nem tartalmaz semmilyen szakmaisagot, a forum szamara ertektelen az eszmecsere, a latogatok szamara idegesito, hogy ezt kell olvasniuk, az egeszet el kellene torolni az internetrol, csak a helyet foglalja. Csak sajnos megis valaszolnom kell, hogy masoknak jelezzem, hogy amit irtal, nem valodi segitseg, a kerdes tovabbra sincs megoldva, tovabbra is varom a tobbiek szakmai valaszat.

> """Szánalmas, ha valaki egy segítő hozzászólásra féloldalas hozzászólásban válaszol és kioktatni igyekszik a segíteni igyekvőt, ha neki mégsem felel meg a válasz"""

amit te csinalsz az olyan, mint a facebookon likeolni a beteg vagy ehezo gyerekekrol szolo posztokat. En elhiszem, hogy onmagadban azt hiszed, hogy ezzel segitesz, de a valosag az, hogy csak mutatod, hogy segitesz, de kozben meg arra se veszed a faradtsagot, hogy az eredeti hozzaszolast figyelmesen elolvasd es ertelmezd majd arra szakmailag valaszolj. Sot, meg karos is, mert az osszes tobbi latogato idejet rabolod, a kesobb erkezoket, akik ilyen problemara keresve jutottak ide, pedig felrevezeted.

[ Szerkesztve ]

(#499) bLaCkDoGoNe válasza moli.hu (#498) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha a live support sem tudott neked érdemi választ adni, akkor kicsi az esély arra, hogy ettől a fórumtól kapnád meg a választ a kérdésedre.
Mondjuk most már 8-a van, él még az előfizetésed? (szerk.: látom a másik topikban már leírtad)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#500) Raynes válasza moli.hu (#498) üzenetére


Raynes
tag

Nem, nincs igazad, a lemondás, és az ingyenes próbahónap lemondási határideje igenis releváns infók, nem kéne OFF-ba tenni. Amúgy is idegesítő ezeket a szürke OFF-okat olvasni, ennyi OFF még tényleg akkor is beleférne, ha az lenne egyáltalán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.