Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Apika válasza hardline (#100) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nálunk is sikerült a családban! De kíváncsi leszek, hogyan tovább?

"A Telenor ügyintézői júliusban mindenkit felhívnak, aki visszahívást kér bármilyen csatornán, és mindenkivel személyesen egyeztetnek, így a visszahívást kérő ügyfeleknek a visszahívásig nem kell aggódniuk a július elsejei tarifaváltozás miatt."

És utána mi lesz?

(#102) St3ven válasza Apika (#101) üzenetére


St3ven
addikt

A visszahívás után már lehet aggódni a tarifaváltozás miatt. ;]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#103) vasi89


vasi89
addikt

Azért a Telenor legalább megadja a lehetőséget arra, hogy mindenki elálljon a dologtól. Igaz céges előfizetésünk volt a Telekomnál is de 2013-2014ben annyit emeltek h majdnem minden előfizetésünk a duplájára emelkedett. És tájékoztatás?.. Küldték a papírt h emeltek, ez van, egyoldalú módosítás mi maradjunk csendben...

Nem védem a Telenort mert semmi hasznom belőle de jelenleg Ők a legkorrektebbek az országban. Mondom ezt úgy h az elmúlt 3 évben a másik 2 szolgáltatóval is volt dolgom.

[ Szerkesztve ]

(#104) petipetya


petipetya
nagyúr

Remélem ez segítség lesz nektek.

A weboldalon keresztül írtam a Telekom számára, hogy nem fogadom el az áremelkedést, és továbbra is a jelenlegi díjakat szeretném fizetni. Beleírtam minden, a szerződéskötés során megadott személyes adatomat is (név, cím, üb kód, jogsi száma) a beazonosítás végett.

Emailben érkezett visszajelzés, hogy tudomásul vették a nyilatkozatot és nincs további teendőm.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#105) Lenry válasza vasi89 (#103) üzenetére


Lenry
félisten

az megvan, hogy egyrészt a Telekom is ad lehetőséget, másrészt mindketten kizárólag azért csinálják, mert a hatóság kötelezte őket erre

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#106) Apika válasza St3ven (#102) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ebből kb. én is ezt szűrtem le...

(#107) djculture válasza ViZion (#57) üzenetére


djculture
félisten

Voda se jobb az a baj volt már annak is áremelése és lesz is ... Azok általában az internet használókat szopatják az új felhasználási feltételeikben. Előfizetéseket mindháromnál értelmetlen nagyobb hűséggel kötni. Mert úgy módosítanak ahogy akarnak, jogi osztályaik vannak kiskapukat megoldásokat megtalálják a hűséges ügyfél meg szop.

[ Szerkesztve ]

(#108) vasi89 válasza Lenry (#105) üzenetére


vasi89
addikt

Akárhányszor reklamáltunk a telekomnál mindig elhajtottak. Több mint 10 évig voltunk telekom előfizetők, sajnos nem kell őket bemutatni :(

Még a hatósági cirkusz előtt egyik ismerősöm jelezte a telenornak h nem él a lehetőséggel és szó nélkül elfogadták.

[ Szerkesztve ]

(#109) Kékes525


Kékes525
félisten

Sajnos egyik szolgáltató között sincs lényegi különbség.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#110) djculture válasza Kékes525 (#109) üzenetére


djculture
félisten

Ja egyik kutya a másik eb harmadik meg blöki. Normális verseny nincs, egész Europában árcsökkentés van itt meg emelgetés és annak szívatása aki fizet még.. Már rég kikellett volna mindet takaritani a piacról és csinálni egy unión átivelő szolgáltatást, volt is erre amúgy sansz..

[ Szerkesztve ]

(#111) po1son


po1son
addikt

Friss hír:
Telenornál összeomlott a rendszer ezért most formanyomtatványokat kell kitölteni náluk és nem kell órákat sorban állni. Legalábbis a Óbudai Auchanba ez a helyzet.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#112) Kékes525 válasza djculture (#110) üzenetére


Kékes525
félisten

Fejétől büdösödik a hal. Szokták mondani, és mennyire igaz.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#113) Apika válasza po1son (#111) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nemrég volt olyan állapot is, hogy a Telenorra belépve azt írta ki, hogy rendszerfrissítés miatt a szolgáltatás nem elérhető...

(#114) brazos válasza Oliverda (#49) üzenetére


brazos
senior tag

Talán amiatt maradt ki, hogy a kormányzati flotta szolgáltatója a Vodafone ?
És akkor igenis van okuk örülni...
Ugyanis:
Rengeteg elégedetlen -jogosan!!! - ügyfél természetes reakciója lesz az hogy szolgáltatót vált!
Ez ok is!
DE! Melyik szolgáltató nem emelt?(még?)
A Voda meg a Digi, meg még a Blue utóbbi kettő még elvileg nem jelentős tényező, de a lehetőség miatt, vagyis , hogy nemcsak a Voda-hoz lehet menni - esélyegyenlőség, avagy nem lóg ki a lóláb! - így a Digi meg a Blue épp kapóra jönnek a pakliban. Ugyanis, hogyan lehet gyorsan, rövid idő alatt rengeteg új, fizetőképes ügyfelet szerezni a kormányzati flottát támogató - és emiatt a flottás dolog miatt nagy valószínűséggel költségesebb szolgáltatást kényszerűen elkönyvelő mobilos cégnek?
Hát úgy, hogy a kormányzati flottás csomagokat megrendelő kormányzat egyik, a kormányzat által üzemben tartott hatósági minisztériumában kötnek a szolgáltatókkal egy furcsa szolgáltatási szerződést az éppen akor kissé farkasvakságban, vagy rövidlátásban szenvedő hivatalnokok, és minden meg van oldva. Aki tényleg aprópénzből él, és tengeti magát, az sorban fog állni, aki meg ún. leszarja a dogot, és szolgáltatót vált -lásd a fizetőképesebbik réteg - az meg megy másik, metán a Voda-s szolgáltatóhoz, vagy mivel a lehetőség -esélyegyenlőség adott(ki van ez találva érem!) esetleg a Digi-nél, vagy a Blue-nél fog kikötni. Tipikusan, a kecse is jól lakott, a káposzta is megmaradt dolog esete forog fenn.
Azért arra a hangoztatott,de kevés visszhangot kapott új augusztusi NMHH-s törvényre igen kíváncsi leszek, hogy boritja fel még jobban, vagy netán teszi rendbe ezt a jelenlegi fejetlenséget.

[ Szerkesztve ]

(#115) Zola007 válasza petipetya (#104) üzenetére


Zola007
veterán

Ehhez képest a Telenor "Mytelenor" online ügyfélszolgálatán jelenleg ez fogad:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#116) Zola007 válasza Zola007 (#115) üzenetére


Zola007
veterán

Hát ez egy vicc b+ :W :W
Telefonos ügyfélszolgálat: "Üdvözöljük a Telenor telefonos ügyfélszolgálatán. Tájékoztatjuk, hogy technikai okok miatt jelenleg korlátozott ügyintézés lehetőséget tudunk biztosítani."
utána fogja magát és szétkapcsol :W

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#117) djculture


djculture
félisten

Szerintem ha valaki panaszt emel ebböl megint hatósági vizsgálat lehet.

(#118) tomazin válasza djculture (#117) üzenetére


tomazin
veterán

Szerintem ha ebből nem indítanak alapból hatósági vizsgálatot az már gáz.

(#119) domos


domos
senior tag

DoS-olta magát a Telenor minden létező fronton, nice. :C

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#120) dajkopali válasza tomazin (#118) üzenetére


dajkopali
addikt

kerestem az nmhh-t - egyelőre síri csönd

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#121) asdf_ válasza dajkopali (#120) üzenetére


asdf_
veterán

Reggel hallottam egy radioban, hogy tegnap kertek toluk egy megszolalot, az nmhh e het pentekre igert valakit, amikorra mar enyhen aktualitasat vesztette a dolog ;)

(#122) St3ven válasza petipetya (#104) üzenetére


St3ven
addikt

Már nem hozza be az űrlapot. :(

Na most véletlenül bejött.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#123) dajkopali válasza asdf_ (#121) üzenetére


dajkopali
addikt

ha úgy alakul, majd az összegző cikkben meg is írom, a következő történt:
kifejezetten személyes beszélgetést kértem egy az ügyben jártas szakemberrel, jogásszal, mivel elég bonyolult az ügy, egy válasz újabb kérdést szül
a válasz:
"Tisztelt Uram!
Kérem, írja meg, pontosan milyen kérdésekre vár választ a hatóságtól a témában."
hát így nem könnyű...
megírtam a kérdéseket, de továbbra is szeretnék egy élő emberrel beszélni, aki pl. a felelősséget is vállalná azért, amit mond

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#124) azbest válasza dajkopali (#123) üzenetére


azbest
félisten

"aki pl. a felelősséget is vállalná azért, amit mond"

no erre várhatsz :(
ebben az országban egyetlen hatóság vagy hivatal dolgozója sem vállalhatja fel jogilag az általa mondott véleményt. Még, ha valamit írásba adnak, akkor is odateszik a végére, hogy csupán vélemény és nem hivatkozhatsz rá, nincs jogilag semmi értéke, nem vállalnak felelősséget érte. Simán lehet, hogy amit egy hivatalnok mond, azt követve ugyanaz büntessen meg később.

Most hirtelen egy példát találtam, de úgy emlékszem oktatási hivataltól is kaptam anno olyan választ, ami szép meg jó, de rajta van, hogy jogilag semmi.

Egy példa
"Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a Nemzetgazdasági Minisztérium és a szakmai irányítása alá tartozó munkaügyi hatósági munkát végző szervek (a továbbiakban: munkaügyi hatóság) tájékoztató és felvilágosító tevékenysége az állami foglalkoztatási szerv, a munkavédelmi és munkaügyi hatóság kijelöléséről, valamint e szervek hatósági és más feladatainak ellátásáról szóló 320/2014. (XII. 13.) Korm. rendelet 7. § c) pontján alapul, mely az Alkotmánybíróság 60/1992. (XI. 17.) AB határozata, valamint a jogalkotásról szóló törvény rendelkezései alapján nem minősül a hatóság állásfoglalásának, jogi iránymutatásának, valamint munkajogi tanácsadásának sem. A tájékoztatás, illetve felvilágosítás a munkaügyi hatóság szakmai álláspontját tükrözi, amely egy esetleges jogvita esetén az eljáró bíróságot nem köti. "

[ Szerkesztve ]

(#125) Pete55555


Pete55555
addikt

Most hívtam a Telenort.

"Kedves ügyfelünk. Sajnos minden vonalunk foglalt. Tájékoztatjuk, hogy a tarifaemeléssel kapcsolatos határidőt meghosszabbítottuk. Kérjük ismételje meg hívását később."

Nem szó szerint idéztem, de ez a lényege.

...Szeretem leracsniztatni...

(#126) dajkopali


dajkopali
addikt

most jött újabb közlemény - néhány dolgot tisztába rak
posztolom

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#127) kameraman77


kameraman77
aktív tag

"Összeomlott" ja.. hihető!

Direkt lekapcsolták, hogy ne lehessen elérni pl a 1220-at, így nem tudsz nyilatkozni.. ergo áremelés...

szépen leállították a rendszert... ennyi.

(#128) Pete55555 válasza kameraman77 (#127) üzenetére


Pete55555
addikt

LINK

...Szeretem leracsniztatni...

(#129) Kékes525 válasza Zola007 (#116) üzenetére


Kékes525
félisten

+(#125) Pete55555:

Nyugi ez csak 15 napig lesz így. Utána pedig azt mondják, hogy sajnáljuk, kifutott az időből. ;]

Komolyabban, épp most mondja a híradó, hogy kitolják a határidőt, pontosan nem tudja a riportalany, de a riporter szerint ez 1 hét lesz.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#130) djculture


djculture
félisten

A kártyás előfizetői szerződésekre speciális szabályok vonatkoznak. A jogszabályok szerint ugyanis minden egyes egyenlegfeltöltés egy-egy új szerződés megkötésének minősül. Így ha az egyenleg feltöltése július 1-je után történik meg, abban az esetben az akkor hatályos díjakkal zajlik a számlázás

Ennyit a kártyás ügyfelekröl...

(#131) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Mi van azokkal akik le akarták tiltatni a kártyáikat?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#132) dajkopali válasza azbest (#124) üzenetére


dajkopali
addikt

nmhh: "A telefonos interjúra szervezési nehézségek miatt pénteki időpontot tudunk felajánlani, kérem megértését."
gonosz /on - ha egy tízperces interjú megszervezése ekkora gondot okoz, hogy merik a magyar távközlési piacot ellenőrizni /off

[ Szerkesztve ]

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#133) Apika válasza dajkopali (#132) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Szerintem időt akarnak nyerni, és addig próbálnak valamilyen véleményt formálni ebben a kényes témában...

(#134) g@bo


g@bo
nagyúr

a rezsicsökkentés országában nincs infláció, a telenor pl miért emel????

egyáltalán, miért nincs szétrúgva a valaguk a perc alapú számlázás miatt?
szinte csak meglopnak mindenkit, hol 30 hol 10 másodperccel. :W

(#135) Littoral válasza Apika (#133) üzenetére


Littoral
aktív tag

Pont' olyan ad-hoc jellegű ún. "reagálás" folyik a dolgokra a színfalak mögött a szolgáltató(k)nál, mint amit a napi politikában látni. Kisszerű és olcsó dolgok.

(#136) tamikomac válasza dajkopali (#120) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Én írtam az NMHH-nak, jött is válasz, de nem értették meg mit akarok kérdezni, pedig nem fogalmaztam bonyolultan...

----------

Facebookon is lehet jelezni a "NEM FOGADOM EL" jelzést privát üzenetben. Működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#137) Zola007


Zola007
veterán

Mi ma kaptuk meg egyébként a tájékoztató levelet az áramelésről és az új tarifákról.
Ez mekkora mocsokság :W

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#138) g@bo válasza Zola007 (#137) üzenetére


g@bo
nagyúr

miért? az nem alapból aljasság, hogy az áremelés ellen sorba állj? milyen otromba akció már?

az ügyfelek vannak a szolgáltatóért, vicc.

(#139) Zola007 válasza g@bo (#138) üzenetére


Zola007
veterán

persze, de ezt már kitárgyaltuk.
Itt arról van szó, hogy vidékre ma ér ki a levél, esélytelen, hogy elintézd ma, mert netes és telefonos üfsz. nem működik, a legközelebbi Telenor üzlet pedig 30 km-re

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#141) Keem1


Keem1
addikt

Én tegnap délelőtt hívtam fel a 1430-at. 4 perc várakozás, csajnak bemondtam, ő rögzítette, kész. Telenorról meg ez a kaotikus állapot sokat árulkodik. Telekom se szent, de messze jobb a másik kettőnél.

(#142) Zola007 válasza Keem1 (#141) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor lesznek igazán nagy sz-ban, ha eltörlik a roaming díjakat 2017-ben ► [link]
Gondolom addig próbálják megszedni magukat, mert utána mindenki román, osztrák vagy egyéb országban lévő szolgáltatóval fog szerződni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143) Keem1 válasza Zola007 (#142) üzenetére


Keem1
addikt

Az jó lesz, ha eltörlik, de nem hiszem, hogy valós fenyegetés lenne. Feltételezem, nem mennek át az emberek tömegesen külföldi szolgáltatóhoz (egy ismerősi körben lévők egy adott másik országhoz), mert különben egymást nemzetközi díjakon lehetne hívni. Ha te osztráknál én meg szlovák szolgáltatónál vagyok, akkor én téged nemzetközi díjért hívhatlak és fordítva (hiszen a roaming azt jelenti, hogy a szolgáltatómnak megfelelő országba beszélek roaming díjon - EU-n belül remélhetőleg plusz díj nélkül).
Szóval biztosan lesznek olyan családok, akik pl. román digihez mennek együttesen, de kétlem, hogy ezrével lennének ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#144) Zola007 válasza Keem1 (#143) üzenetére


Zola007
veterán

Dual-sim
Veszel egy itthoni kártyát, azon hívjanak, mellé veszel egy osztrák előfizetést, azon pedig a családdal beszélsz és netezel 10 euróból korlátlanul.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#145) Keem1 válasza Zola007 (#144) üzenetére


Keem1
addikt

Persze, ebben természetesen alapvetően igazad van, de így is kétlem, hogy sokan választanának ilyesmit, mikor a legtöbben szolgáltatós készüléket hoznak el 2 éves rablánccal (eddig én is, de meglehet, hogy a jövőre lepörgő hűségem volt az utolsó, mert egyre kevésbé "hálálják meg" a szolgáltatók a hűséget).

(#146) g@bo válasza Keem1 (#145) üzenetére


g@bo
nagyúr

12 év vodafonos múlttal egy akciós készülékajánlatuk sincs számomra.

mind a három szolgáltató egy nettó köcsög.

a blue mobile 33 ruppóért ad egy percet, az anyacége /30?/ meg lerabol. :(((

(#147) Sayuar válasza Zola007 (#144) üzenetére


Sayuar
őstag

Spanyol sim-em van. Olcsóbb roamingban a percdíj és az SMS, mint magyar feltöltőssel itthon. Mégse nem tudom használni, mert fű alatt a "magyar" szolgáltatók aláraknak a roamingolt szolgáltatónak: minden 5-ik hívás épül fel, azt is van hogy bontják... stb... stb. Érdekes módon ugyanez a sim az osztrákoknál hibátlanul használható. Igaz, az osztrák tarifák olcsóbbak mint a fentebb említett spanyol roamingban, így nekik nem kunkurencia.
Szóval kár reménykedni. Ellenben ott a VoIP...

(#148) Zola007 válasza Sayuar (#147) üzenetére


Zola007
veterán

Éppen erre gondoltam, mikor azt írtam, hogy " netezel 10 euróból korlátlanul."
Osztrákok nem nagyon tiltják a Voip szoftvereket, ellenben itthon a Voda tiltja, nekem telenoron szaggat, stb

(#146) g@bo: én akkor jöttem el a vodától, mikor 10 év után megkérdeztem, hogy kaphatnánk-e valami családi kedvezményt, mert van nálatok 3 számunk és kifizettünk 10 év alatt telefonszámlára vagy 1,5 millió forintot.
Ekkor felajánlottak egy gáláns 1000 Ft-os engedményt a listaárból.
Erősen türtőztetnem kellett magam, hogy nem borítsam rá a csajra azt a szép piros pultot.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#149) Vincent_ válasza ledgeri (#54) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Ugyanilyen 29 Ft-os csomagom van. Az ügyintéző azzal kezdte, hogy most ingyen át tud tenni egy jobb csomagba, mondom neki, hajrá, halljuk az ajánlatát. Hosszú csönd.... Jaaa, ennél tényleg nincs olcsóbb... OK, akkor adnak 500 Ft jóváírást, ha most váltok! Mondom, ez valami hülye vicc, vagy mi?

Szánalom a köbön...

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#150) Vincent_ válasza djculture (#130) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Ezt én is olvastam, de akkor ez tényleg így lett, hogy innentől van max. 1 év, és minden korábbi kártyás csomag percdíját így is-úgy is módosítani fogják? Jól értem, erről van szó?

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.