Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) old rocker válasza BBéci (#28) üzenetére


old rocker
veterán

Erről regényt tudnék írni neked, tele filozofikus gondolatokkal.Röviden: azért, ami miatt az interperszonális kapcsolatok is elértéktelenednek, ritkulnak. Tapasztalatom az, mi magyarok még külföldön is güzülős nép vagyunk; látástól-mikulásig... Sokszor felvetettem már és sokaknak, miközben magam se tudok szabadulni a mókuskerékből: miért csináljuk? 60-70 évesen, halálunk pillanatában jólesően sóhajtunk fel: sebaj, szép életem volt, mert mást sem csináltam, dolgoztam, mint az állat...mert kellet a péééz. Felgyorsult a világ, az információ áradat beborít és választhatsz, ami szabadidőd még marad, mielőtt ágyba dőlve eloltod a villanyt, olvasol, zenét hallgatsz, dugsz, vagy a gyerekkel foglalkozol, esetleg kvaterkázol egyet a barátokkal valahol. Hát így jön az MP3 hallgatás. A felnövekvő generációnak már életforma, az igényesebbeknek és az öregebbeknek kényszer szülte kompromisszum. Választhatok: van egy szabad délutánom, vagy beülök a Kenwood elé, vagy elmegyek a komppal a Tisza túlpartjára kerózni. Kompromisszum. Telefont úgyis vinni kell, fogom a Sennheisert és tekerés közben, az út egy részén zenét hallgatok. Vagy: lefekszem, felrakom a fülest és úgy alszom el. Annyit tudok csak tenni, hogy az MP3 gyűjteményem minél kevésbé tömörített zeneszámokból áll./OFF]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.